ЧаПи правил поведінки та низького пріоритету

П. Що таке резюме поведінки?

Це інформація про кількість покинутих ігор, скарг та похвал, які ви отримали за останні 25 ігор.

П. Чому ви додали резюме правил поведінки?

Щоби показати гравцям, як їх поведінка впливає на інших. У більшості випадків ми просто підтверджуємо, що все гаразд і рекомендуємо продовжувати у такому ж дусі й надалі.

А конфліктні гравці зможуть довідатися скільки скарг вони отримали. Також, ми сподіваємося, що розвіємо ці поширені помилки:

  • Багато конфліктних гравців і не підозрюють, як їхня поведінка шкодить іншим та перетинає усі межі порядності. Резюме поведінки показує кількість скарг у відсотках порівняно з іншими гравцями.
  • Багато гравців, які отримали низький пріоритет, навіть не здогадуються як багато скарг вони отримують і скільки потрібно для покарання. Для таких гравців система — це мінне поле: вистачить одного матчу, щоби ваші союзники образились на вас за погану гру чи за обирання героя, якого вони не схвалюють, і ви одразу ж утримуєте низький пріоритет.
П. Як часто я буду отримувати оновлення резюме?

Ми оновлюватимемо ваше резюме поведінки кожні 10 ігор або ж одразу після потрапляння до черги з низьким пріоритетом.

П. Якщо я потраплю до черги з низьким пріоритетом, то у резюме відображатимуться лише ігри, які призвели до цього?

Ні, у резюме завжди будуть показуватися останні 25 ігор. Можливо, матчі, які не увійшли до нього, також призвели до отримання низького пріоритету. Можливо, до резюме потрапили матчі, котрі не впливають на покарання — особливо якщо вони призвели до попереднього зниження пріоритету. Але це резюме потрібне для того, щоб показати, як ваша поведінка впливає на інших, а не щоб вказати точну кількість скарг, які потрібні для покарання.

П. Мій лічильник скарг показує «<3». Що це значить?

Ви отримали 0, 1, чи 2 скарги. Все правильно, продовжуйте так і надалі!

П. Чи буде мені повідомлено, що я взагалі не отримую скарг?

Ні. Ми знаємо, що деякі гравці надсилають несправедливі скарги, які додають зайвої роботи нашій системі. Тому ми врахували ці дії під час її розробки. Ми хочемо бути впевненими, що гравці не отримуватимуть покарання за такі скарги.

П. У мене була погана гра і група з чотирьох гравців поскаржилась на мене просто так. Тепер я граю в низькому пріоритеті. Це справедливо?

Так, це правда, інколи гравці скаржаться через злість чи на профанів команди. Ми врахували такі дії при розробці нашої системи. Ми переміщуємо гравця у чергу з низьким пріоритетом лише тоді, коли агресивну поведінку можна вирахувати із багатьох різних скарг у різних матчах. Резюме поведінки показує загальну кількість скарг, а також у скількох матчах ви отримували скарги та скільки груп гравців (включаючи одинаків) їх надсилало.

П. Через незалежні від мене обставини я від’єднався від гри і це зарахувалось як покидання гри. Тепер я в черзі з низьким пріоритетом. Це справедливо?

Ми знаємо, що інколи стаються такі прикрощі, тому ми поблажливо до них ставимося. Через одну покинуту гру отримати низький пріоритет неможливо.

Отримування покарань через такі ситуації є дуже обурливим. Але в основі наших принципів лежать два міркування. По-перше: ми маємо бути справедливими до інших 9 гравців у грі, чия гра була зруйнована, незалежно від причини. По-друге: дуже важко визначити чи покинули ви гру навмисне, чи ні. Нам би дуже хотілося ставитися до ненавмисного покидання гри інакше, але на жаль результатом такої політики стане те, що гравці, які захочуть покинути гру, будуть від’єднувати мережевий кабель замість натискання кнопки покидання гри.