En yakınındaki dokuz arkadaşınla çarpış. Artık yerel lobi kurarak evinde veya internet kafe ağında bilgisayarını Dota 2 sunucusu olarak kullanabilirsin.
Takımını topla, bir kaptan seç ve rastgele yirmi dört kahraman arasından ekibini oluşturmak üzere düşmanınla yüzleş. Her takım sırayla mevcut kahramanlardan ikisini yasaklayarak savaşa başlamadan önce kahraman seçimleri ve karşı taktiklerle dizilimini ayarlar.
Çantan artık senin Cephaneliğin! Bundan sonra nadir kuryeni, silahlar ve spikerler arasında el yordamıyla aramana gerek yok. Tür, kalite, nadirlik ve daha birçok özelliğe göre filtrelerini oluştur ve cephaniliğini kolayca dolaş.
Portal'dan GLaDOS ince ve iğneleyici nükteleri sonunda Dota 2 spiker paketiyle sahneye çıkıyor! Kinayeci yapay zeka, sadece sana kışlaların ve kulelerinin yıkıldığını söylerken mutlu olacak. Portal Paketi'ne Aperture Science gözleri ve Portal gösterge görünümü de dahil.
İçlerinde ne mucizeler yatıyor? Topluluktaki sanatçıların eserlerini ortaya çıkar. Polycount'taki artistlerin tasarımlarını keşfet. Yeni bir zırh, silah, maske, saç stili, kurye kazan!
Oynayış
Arayüz
Topluluk
Ekonomi
Teknik
Görsel
Ses
Kahraman Yapıları
Yerel Oyunlar
Kaptan Çekilişi
Atölye
Mac/Linux