Mevcut Ödül Havuzu
$34,330,068
The International Battle Pass is here to blaze a trail into the heart of the Dota summer season. Loaded full of exclusive features and legendary rewards, the Battle Pass is your treasure map to mythic fortune and glory as we journey to the conclusion of this year's Dota Pro Circuit and the ultimate showdown in Shanghai.
Mücadele Bileti satışlarından elde edilen gelirin %25'i doğrudan The International 2019 ödül havuzuna gider.
YENİ ÖZELLİKLER
Fellstrath ormanlarının derinliklerinde, kadim bir ırkın kalıntıları sarmaşıkların ve ürpertici asmaların altında yatmaktadır. Hikâyelerde anlatılan yadigârları bulmak için buraya gelen Dark Willow, beraberinde diğer kâşiflere de ilham verdi. Yüzlerce yıldır uykudaki efsanevi iki yaratık olan Mo'rakai, topraklarına izinsiz giren bu kâşifler yüzünden uykularından uyandı.
Özel Etkinlik - Şimdi Erişilebilir
Mo'rokai'nin Yükselişi
Senelerdir uykuda olan eski zamanların efsanevi iki yaratığı Mo'rokai, Kadimlerin savaşının etkisiyle derin uykusundan uyandı. Mo'rokai güçlerini geri kazandıkça, karşısında ne varsa savaşmak isteyen düşman Kadim'e doğru yürüyen birliğe katılacaklardır.
Yaratıklarınızı Besleyin
Mo'rokai kendi baskın güçlerini geri kazanmak için gizemli enerjiye ihtiyaç duymaktadır. Kahramanları öldürerek, hedefleri yok ederek ve savaşı düşmanın kapısında sürdürerek Dota haritasının her yerinde enerji toplayın. Mo'rokai'nin güçlerinin yanında, takımınız savaşta size fayda sağlayacak ortak pasif yeteneklere de sahip olacaktır.
ÖDÜLLERİNİZİ TOPLAYIN
Mo'rokai'nin asırlık düşmanından daha çok güç kazanmasına ve düşmanın Kadim Kale'sini yok etmelerine yardım edin. Kazanan takımı özel bir paketin içinde Mücadele Puanı beklerken kaybedenler Mo'rokai'ye yem olacaktır.
Savaş alanının en karanlık noktasını hazinelerle dolu kayıp bir uygarlığın harabeleri arasında sefere çıkarak keşfedin. İlerlemenize engel tüm kahramanlarla yolu temizlemek için bir oyun kazanın ve yol boyunca özel öğe setleri, Mücadele Puanları ve hızınızı artıracak özel araçlar için aramanıza devam edin.
YENİ
Yaşayan Kuleler
Mücadele Bileti seviyenizi artırarak "Kayıp Yolun Muhafızları" özel kule öğesinin kilidini açın. Kadimler bildirgesi her toprakta farklı bir esinlenmeye sebep oldu. Fellstrath harabelerindeki Mo'rokai tapınaklarının görkemini artırmak için oyulan taş muhafızlar yeni bir amaç kazandı ve ona ulaşabilecek kadar talihsiz gezginler saf huşûdan daha fazla ilham alma gücüyle donatıldı.
This item will never be tradable or purchasable on the marketplace. Unlock it before The International ends.
YENİ
TÜKETİLEBİLİRLER
GÜVENİLİR Kürek
Özel hazineler için Dota haritasında güvenilir küreğinizi kullanın; ancak dikkatli olun, yerin altında yatan çoğu şey bir lütuf değildir. Tehlikelerden kaçının ve yerin altında yatan Mücadele Puanlarını, hazineleri, çark döndürmelerini veya kozmik derecede nadir "Bal Hırsızı" Bebek Roshan kuryesini açığa çıkarın.
Aptal Maymun
Onurlu savaşçılar kendilerine hakimiyetlerini asla kaybetmezler. Bu küçük dostunuz düşmanlarına pislik atar ki siz atmayasınız. Reddetmelerinize ve son vuruşlarınıza alkış tutar ve size saldıran herkese hoşnutsuzluğunu gösterir.
Savaş Davulu
Savaş alanına ritmi taşıyın. Kazanın ya da kaybedin, mutlaka bir şeye vuracaksınız.
Yılan Balonu
Hoist some scales and discover the origins of everyone's favorite party decoration. You'll be able to brand this floating fellow with your favorite team once the tournament field is set.
YENİ
Koçun MÜCADELESİ
Got what it takes to guide random Dota squads to a season of impressive victories? Put your strategies and leadership skills to the ultimate test with the Coach's Challenge. Your teams, comprised of players of a lower MMR than yours, will rate your coaching abilities after each match, and your Coach Rating will rise or fall depending on your performance. Perform well enough and you'll earn additional Battle Points as you climb the coaching ranks.
The Coach’s Challenge also comes with a handful of bug fixes and quality of life improvements, including the ability to mute coaches from the scoreboard.
Coach's Challenge Medals:
YENİ
PARTİ BULUCU
Party Finder helps you create a pool of fun teammates without worrying about expanding your Steam Friends list. Just add teammates you like playing with after a match to include them in your pool. Then when you want to play, toggle the Party Finder option to invite everyone in your pool to join. You can also add existing Steam Friends to your pool so you can send an invite to everyone you like at once with a single click.
YENİ
Oyuncudan Kaçın
Her oyuncu ve oyun tarzı birbirine uymaz. Takımınızın kimyasını dengeli ve eğlenceli tutabilmek için aynı oyuncuyla tekrar eşleşmemenizi sağlayan ve şu anda deneme sürecinde olan Oyuncudan Kaçın listesini ekledik. Kaçınmak istediğiniz oyuncuları oyun sonrası ekranında belirleyerek bu oyuncuları eşleştirme havuzunuzdan çıkarın.
YENİ
EDO Oylaması
Every matchmade game this season offers a chance to cement your status as the Most Valuable Player. After an Ancient falls, every player in the game can vote for an MVP from the winning team. The chosen player will be featured in the post-game screen, receive a mention on their friend feed, and be recognized during the pre-game of their next match. Battle Pass owners that win enough MVP awards will unlock Achievements that snag special infusions of Battle Points.
YENİ
Avatar Sancağı
Remind your enemies exactly who owns the battlefield by planting an Avatar Banner of your hero's image for everyone to see. Raise your Battle Level to upgrade your banner's style and to show your Steam Avatar.
YENİ
Beşlik Çak
Celebrate the thrilling highs and silly lows of each game with the new High Five action. Just throw your hand or handy appendage into the air at any time. If you see a teammate—or an enemy—waiting with hand raised, raise your own to reciprocate...or just leave them hanging. Raise your Battle Level to upgrade your High Five effects.
YENİ
Karşılaşma Ekranı
Now players can show off their skills even before heading into the lanes, with the introduction of a reimagined Versus Screen. Each team receives a collective moment in the spotlight, and one member of each squad gets a special callout to highlight a few noteworthy Dota accomplishments. Recent performance, Battle Pass Levels, Dota Plus Hero stats, and cosmetics increase your chances of appearing.
YENİ
Yardımcı Özellikler
Dostlar ve Düşmanlar
Learn the meta in real time with tips on how a hero you're considering will perform in your lineup. The new Friends and Foes feature helps identify good allies and bad counters based on global data for your rank.
Kamp İstifleme Yardımcısı
Every carry appreciates a stacked camp, and every support could use some extra gold. Improve your stack efficiency with timing info from the camp stacking Assistant.
Göz Önerici
Have a stack of wards and don't know where to put them? Improve your ward game with the helpful guidance of the ward suggestor.
Hasar Özeti
Keep track of the breakdown of the total damage you've received with a new display designed to help you make the right choices as each game progresses.
İfade Bayrağı
Customize your chat wheel messages with emoticons so your true meaning is always clear.
GERİ DÖNEN ÖZELLİKLER
Sıralamayı İkiye Katlama
Once per week—with more chances available at higher Battle Levels—you'll have the option to double your potential MMR loss or gain for a match.
Ölümsüz Geri Dönüştürme
Have a duplicate Immortal and no giftee in mind? Recycle four unwanted Immortal items to receive an unopened Immortal Treasure plus an extra spin on Rylai's Battle Blessing.
Bahis
Dereceli Roller
Gizemli Eşya Oylaması
Oyun İçi Bahşiş
Bekleme Sorusu
The International Compendium
Also Returning:
Rylai's Battle Blessing · Favorite Team · In-Game Predictions
Daily Hero Challenge · Weekly Challenges · Achievements
Mücadele Bileti Ödülleri
Mücadele Seviyenizi çeşitli özel ödülleri açmak için yükseltin. Mücadele Bileti görevlerini tamamlayarak veya direkt Mücadele Seviyesi satın alarak seviyenizi yükseltin. Seviyenizi ne kadar yükseltirseniz o kadar ek Ölümsüz Hazineler, yeni kuşanılabilir bir arazi, evrimleşen bir kurye, kahraman alay hareketleri ve daha fazlasını kazanacaksınız.
2019
Ölümsüzler
Each treasure contains one Immortal and may also include a bonus rare item.
Hazine I
Hazine II
Hazine III
Dehşetli Talep
Arm item with custom Open Wounds effect
Mortis'in Maskesi
Head item with custom Silence effect
Latticean Hiyerarşisi
Back item with custom Spiked Carapace effect
Tezahürün Uçuşu
Wings with custom Arcane Bolt effect
Şeytani Hiddet
Weapon with custom Double Edge effect
İşkence Tacı
Head item with custom Diabolic Edict effect
Düşmüş Olan'ın Yargısı
Totem with custom Fissure effect
Altın Dehşetli Talep
Arm item with custom Open Wounds effect
Altın Tezahürün Uçuşu
Wings with custom Arcane Bolt effect
Ölümün Çelengi
Weapon with custom Marksmanship effect
Çiçek Açmış Amblem
Global Item with an exclusive custom ambient hero effect
Nothl'un Kapıları
Back item with custom Shadow Wave effect
Düzeltici
Off-Hand item with custom Chakram effect
Fortune of the Five Houses
Weapon with custom Stroke of Fate effect
Ix'yxa'nın Kadehi
Weapon with custom Nether Blast effect
Umbral Mühür
Lantern with custom Shadow Word effect
Alacakaranlık Çekişmesi
Weapon with custom Moon Glaives effect
Hainin Boynuzları
Head item with custom Earth Spike effect
Altın Düzeltici
Off-Hand item with custom Chakram effect
Altın Alacakaranlık Çekişmesi
Weapon with custom Moon Glaives effect
Apogee of the Guardian Flame
Shoulder item with custom Flame Guard effect
Çiçek Açmış Amblem
Global Item with an exclusive custom ambient hero effect
Kızgın Kröze
Head item with custom Berserker's Call effect
Maraxiform'un Kaderi
Weapon and Summon with custom Strafe and Burning Army effects
Acının Tırpanları
Weapon with custom Metamorphosis attack
Kan Miğferli İntikamcı
Head item with custom Howl effect
Ataların Felaketi
Weapon with custom Spear of Mars effect
İlk Sel
Back item with custom Guardian Sprint effect and sound
50 Mücadele Bileti Seviyesi
The International 2019 Mücadele Bileti için bonus Mücadele Seviyesi
Altın Kızgın Kröze
Head item with custom Berserker's Call effect
Kasvetli İstihkam
Leg item with custom Ghost Shroud effect
Çiçek Açmış Amblem
Global item with exclusive custom ambient hero effect
Bonus Nadir Ödül
Bonus Çok Nadir Ödül
Bonus Çok Nadir Ödül
Bonus Ultra Nadir Ödül
Bonus Cosmically Rare Reward
Bonus Nadir Ödül
Bonus Çok Nadir Ödül
Bonus Çok Nadir Ödül
Bonus Ultra Nadir Ödül
Bonus Cosmically Rare Reward
Bonus Nadir Ödül
Bonus Çok Nadir Ödül
Bonus Ultra Nadir Ödül
Bonus Cosmically Rare Reward
RECEIVE TREASURE I AT LEVELS
1, 10, 22, 34, 46, 80, 140, 220, then every 30 levels thereafter
RECEIVE TREASURE II AT LEVELS
1, 98, 112, 132, 140, 152, 230 – and every 30 levels thereafter,
bundle at 375 (x 3), bundle at 615 (x4)
RECEIVE TREASURE III AT LEVELS
1, 140, 164, 178, 194, 206, 240 – and every 30 levels thereafter,
bundle at 375 (x 3), bundle at 615 (x4)
Immortal items cannot be traded or marketed through The International 2020. Until then, each item can be gifted once, and ultra rare items can be traded after one week.
Seviye 160
Çiçek Açmış İmparatorluk
Yeni Arazi
Take a journey into the Battle Pass rewards line to discover the scattered ruins of a lost civilization, featuring a new soundscape and dynamic weather effects that visit the winds and rains of monsoon season upon the jungle canopy to create some very soggy lanes.
This item will never be tradable or purchasable on the marketplace. Unlock it before The International ends.
Seviye 255
Devin Görkemi
Tiny Prestij Öğesi
Mücadele seviyesi 255'e ulaşarak Tiny için "Devin Görkemi" özel prestij öğesininin kilidini açın. Yeni bir kahraman modeli, Avalanche ve Tree Grab yetenekleri için özel animasyonlarıyla bu yeniden tasarlanmış Tiny seti sizin üzerinizde büyüyecek.
This item will never be tradable or purchasable on the marketplace. Unlock it before The International ends.
Seviye 305
Acolyte of the Lost Arts
Young Invoker Hero Persona
Introducing the first-ever Hero Persona, a completely different visual and thematic take on a classic hero. Invoke level 305 to unlock the Young Invoker Persona. This new variant of an old favorite features all-new models, animations, and voice performance to help send the ageless Invoker back to his earliest days studying the wizarding arts. Every legend has a beginning, and the Arsenal Magus is no exception.
Daha Fazlasını ÖĞRENİN
Seviye 365
Gezegene İniş
Earthshaker Gizemli Eşya
Bu dünyanın ruhuna sahip biri şimdi başka bir dünyadan bir parça ile birleşti. Seviye 365'e ulaşmış Mücadele Bileti sahipleri pek yakında çıkacak olan Earthshaker için "Gezegene İniş" gizemli eşyasıyla birlikte tamamen yeni ilâhi temalı bir kahraman modeline, tamamı yeni animasyonlara ve Echo Slam efektlerine, 500'den fazla yeni repliğe, açılabilir bir tarza ve çok daha fazlasına sahip olacaklar.
Daha Fazlasını ÖĞRENİN
Seviye 425
Dizginsiz Axe
Exclusive Bare Knuckle Axe Set
Lost in a strange land without his precious namesake, Axe is exactly where he wants to be! Lift your Battle Level to 425 to unlock the exclusive 'Axe Unleashed' bare knuckle set for your favorite bringer of whirling red death, featuring a new model, animations, effects, and voice lines to account for the loss of his beloved—but completely unnecessary—weapon of choice.
This item will never be tradable or purchasable on the marketplace. Unlock it before The International ends.
Seasonal Chat Wheel Sounds
Unleash a joyous cacophony into each game with this year's seasonal chat wheel sounds. Introducing a host of new lines along with some old favorites—all well-suited to convey the perfect sentiment for nearly every occasion—these are truly the sounds of summer.
Ses Paketi 1
Seviye 44
Sunucu Paketi 1
Seviye 96
Ses Paketi 2
Seviye 156
Sunucu Paketi 2
Seviye 200
Sunucu Paketi 3
Seviye 262
Ses Paketi 4 (2017)
Seviye 313
Sunucu Paketi 4
Seviye 357
Ses Paketi (2018)
Seviye 392
Sunucu Paketi 5
Seviye 457
Epic Caster Pack 1 (2018)
Seviye 665
Epik Sunucu Paketi 2
Seviye 785
Koreli Sunucu Paketi
Seviye 1205
Each time you click play on the examples above, you'll hear a different sample from the selected pack.
Seviye 182
YENİ
Özel Kulvar Yaratıkları
Kadim Kale'yi yok etme savaşınızda bazı pullu askerlerin yardımını alın. "Sürüngen İlticacı" Radiant ve Dire yaratıkları Küresel Öğeler ekipmanlarında kuşanılabilir. "Çiçek Açmış İmparatorluk" arazisinde bu yaratıkların evlerinde gibi hissedeceklerinden eminiz.
This item will never be tradable or purchasable on the marketplace. Unlock it before The International ends.
Alay Hareketleri
Zıplayan
Seviye 4
Yuvarlanan Kaya
Seviye 144
Zorlu Eleştirmen
Seviye 332
Soğuk Kalpli
Seviye 16
Şaman Dansı
Seviye 172
Ice Cold Baller
Seviye 367
Davul Ustası
Seviye 54
Korkusuz Tempo
Seviye 210
Yap da Görelim
Seviye 442
Toprak Sörfçüsü
Seviye 86
Düzenli Kaos
Seviye 277
Not Just Your
Average Bear
Seviye 563
Gelişen Kurye
Beetlebark ve Plod
These two rebels are living proof that silent strangers from wildly different cultures can work through their differences to help each other run as far away from home as they possibly can.
Features six additional style unlocks for Beetlebark's shell.
Unlocks at Levels
1 · 40 · 114 · 197 · 302 · 516 · 1,054
Seviye 100
YENİ
Gelişen Sohbet Çarkı
Salute the epic moments in each game by equipping a memorable call from last year's Grand Finals to your chat wheel. Your call will grow each time you climb one hundred battle levels, eventually reaching maximum celebration.
Dark Willow
Spiker Paketi
Those who reach Battle Level 75 will earn the attentions of one Mireska Sunbreeze with the upcoming Dark Willow Announcer and Killing Spree bundle. Featuring Mireska's sly take on every game, you'll never miss your mark again.
The International 2019
Müzik Paketi
This year, set the right mood and head into the lanes stepping to the tune of battle songs brought to you by three-time Emmy Award winning composer Russell Brower.
Seviye 1575
Karşınızda
Ranged Auto-Attack Effects
Bütün mesafeli kahramanlarınız için mevsimsel yeni bir efekti açarak düşmanınıza fırlattığınız her şeye biraz stil katın.
Çiçek Açmış Amblem
Önümüzdeki senenin International turnuvasına kadar kahramanlarınızın altında belirecek özel amblem efektini sağlayan bu kozmik derecede nadir öğe ile kalabalıklarda öne çıkın. Açtığınız her Ölümsüz Hazine kozmik derecede nadir bir şansa bir Çiçek Açmış Amblem düşürme şansına sahiptir. Küresel Öğeler kuşanma menüsünden amblemi deneyerek efektleri görebilirsiniz.
Special Seasonal Effects
Aşağıdaki Mücadele Seviyelerine ulaşınca mevsimsel oyun içi efektleri açın:
Kaynak Efekti Seviye 1
Işınlanma Efekti Seviye 1
Blink Efekti Seviye 1
Seviye Atlama Efekti
Eul's Scepter of Divinity Effect
Kaynak Efekti Seviye 2
Teleport Effect Level 2
Force Staff Efekti
Blink Efekti Seviye 2
Kaynak Efekti Seviye 3
Şişe Efekti
Phase Boots Efekti
Teleport Effect Level 3
Mekansm Efekti
Maelstrom/Mjolnir Effect
Yaratık Reddetme
Radiance Efekti
Shiva's Guard Efekti
Ranged Auto-Attack Effect
2
6
18
50
62
128
130
190
202
228
242
266
282
292
307
315
675
1245
1575
GÜNCELLENDİ
Yeni Spreyler
Speak your mind without even opening your mouth. Use this season's updated Chat Wheel Sprays to paint select images onto the map, and let friends or enemies alike know just how you feel.
Özel Göz
Harabenin Nöbetçileri
All Battle Pass owners can keep an eye on every part of the battlefield with a set of wards that know the jungles of Fellstrath better than anyone alive.
NEHİR ŞİŞELERİ
Mücadele Seviyesi 66'dan başlayarak oyundaki herkes için geçerli olacak şekilde kahramanınızın nehrin cismini ve rengini değiştirebileceği mistik Nehir Şişeleri alacaksınız. Sadece nehrin kenarında durun ve nehri üç dakika boyunda dönüştürecek bir şişeyi etkinleştirin. Şişelerinizden her birisi her bir oyun için bir kez kullanılabilir ve bir şişeyi etkinleştirebileceğiniz sınırlı bir oyun sayısı bulunmamaktadır.
Krom Şişesi
Kuru Şişe
Yağ Şişesi
Elektrik Şişesi
Balçık Şişesi
İksir Şişesi
Kan Şişesi
66
123
347
506
637
876
1905
Bahsi Yükseltin
Savaş Puanı Haracı
As you increase your Battle Level, you'll earn Battle Point Tributes that let you add bonus tokens to the wagers of everyone on your team. Available in 250, 500, and 1000-token amounts, these boosters may just help your whole team achieve higher Battle Levels. All you need to do is win.
+250 MP
Seviye 38+
+500 MP
Seviye 326+
+1000 MP
Seviye 755+
Yardımseverin Güveni
Her bir Yardımseverin Güveni'nin içerisinde üç tane 2019 Ölümsüz Hazinesinden birinin yanı sıra sınırla sayıdaki ekstra bir kozmik nadir hazine kazanma şansınız da vardır.
Özel Ödül
KOLEKSİYONCUNUN ÖDÜLLERİ
ŞAMPİYONLARIN AEGİS'İ
Sevİye 1000
Bebek Roshan
SevİYe 2000
KARGOLAMA BİLGİSİ
Yakın zamanda üretim sürecimizde yenilenmeye giderek ve sistemimizde yaptığımız geliştirmelerle Bebek Roshan'ın 2019 sürümünü, Mücadele Bileti sezonunun sona ermesiyle birlikte Mücadele Seviyeleri kesinleştiğinde kargolamaya başlayacağız.
Seviye 1000'e ulaşan savaş görmüş efsaneler sadece özel bir parlama efektine sahip oyun içi kaynak Kalkanı'nı değil, aynı zamanda meşhur şampiyonluk ödülü olan The International 2019 Koleksiyoncunun Kalkanı'nın özel 1/5 boyutundaki bir replikasını almaya davet edilecekler. 2000. seviyede de ayrıca Roshan'ın oyun içi modelinin farklı bir görünümünü ve 2019 Koleksiyoncunun Bebek Roshan'ı alırsın.
Oyun İÇİ kahraman sağlık çubuğundakİ özel Kalkan ve Roshan da dâhİldİr