$20,451,985

Mevcut Ödül Havuzu

The International Mücadele Bileti, Dota yaz sezonunun kalbini kazanmak için ortaya çıktı. Ayrıcalıklı özellikler ve ödüllerle dolu olan Mücadele Biletinde bu seneki Dota Profesyonel Sezonu ve Vancouver'daki iklimsel güç gösterisine yaklaşırken zulanıza yer altından çıkardığınız hazineleri ekleyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Mücadele Bileti satışlarından elde edilen gelirin %25'i doğrudan The Internationa 2018 ödül havuzuna aktarılacaktır.

Mücadele Bileti Satın Al Seviye Satın Al
Seviye 1  $9.99 USD
Seviye 75  $36.99 USD
5 Seviye  $2.49 USD
11 Seviye  $4.99 USD
24 Seviye  $9.99 USD

2018 İçin Yenilikler

Now Available

Roshan is on a ravenous, cheese-fueled rampage and Battle Pass owners are invited to venture beyond the surface of his lair into the heart of the Underhollow.

Battle through a labyrinth filled with monsters, marvels, and many other three-player enemy squads as you search for Roshan's rarest cheese and work to be the last team standing. You'll need to navigate carefully to earn the XP and Gold needed to destroy your opponents.

But don't take too long—Roshan's cheese frenzy is causing cave-ins as he moves towards the center of the Underhollow. Soon enough there will be nowhere left to run.

Av Başlıyor

Roshan'ın ininin en derininde dünyanın en nadir peyniri, Roshefort, yiyilebilir hâle yavaşça gelmektedir. Diğer takımlara karşı yeraltı yarışına katılın ve bu çılgın çok oyunculu meydan okumada arzulanan peynirin taşıyıcısı olmak için savaşın.

DERİN ÇUKUR'A GİRİŞ YAPIN

Dikkatli yürüyün ve gideceğiniz yolu akıllıca seçin. Roshan'ın labirenti korkunç yaratıklara, gizli tuzaklara ve tabii ki paha biçilemez bir peynire ev sahipliği yapmaktadır. Mağaralarla dolu labirenti bir düşmandan veya daha kötüsü Roshan sizi daha önce bulmadan önce keşfetmek için iş birliği yapın.

GANİMETLER SENİ BEKLİYOR

Düşmanların saldırılarından hayatta kalın ve Roshan'a, zafere ulaşmak ve Roshefort Peynirini kurtarmak için yola koyulun. Düşmanlarınızı mağlup etmenizin size verdiği tatminin ve Derin Çukur'da daha fazla hayatta kalma mücadelesinin verdiği hazzın yanında, kendinizi Mücadele Puanı kazanabileceğiniz bir nehirde bulabilirsiniz.

Yeni

Mağara Macerası

Descend into the caves beneath the riverlands and battle your way to fortune and glory. Just win games with designated heroes in your normal Dota matches to explore deeper parts of the battle cavern. With exclusive item sets, bonus Battle Points, and even a cosmically rare Jade Baby Roshan at stake, each game is another step towards riches.

Yeşim Bebek Roshan

Kozmik Derecede Nadir Ödül

Yeni

Dönüşüm Modu

The magic of the Ancients has gone haywire, and the laws of existence are under siege. Queue up for Mutation, an unranked game mode played with a random selection of gameplay modifiers ranging from global Rupture events to the ability to resurrect your teammates. With a new set of modifiers in effect each day, you'll need to be on your toes to destroy the enemy Ancient and stop the mutation madness.

Yeni

Spreyler

Artık aklınızdakileri ağzınızı açmadan da ifade edebilirsiniz. Yeni Sohbet Çarkı Spreyleri ile haritaya, seçtiğiniz resimleri yansıtarak dostlarınızın ve düşmanlarınızın nasıl hissettiğinizi bilmesini sağlayabilirsiniz.

Yeni

Takım Mücadelesi

It's time to find out if you really have what it takes to battle against your betters. As you progress along the Battle Pass rewards path, you'll earn Team Challenge Tokens. Spend one token to match your five-stack into the Ranked queue at a higher difficulty. Defeat the stronger opponents and your whole team will haul in a substantial MMR boost and bonus Battle Points.

Yeni

Özel Kulvar Taratıkları

Enlist some new recruits to march mindlessly towards the enemy Ancient with new cavern-themed lane creeps. These creeps can be equipped in the Global Items loadout, and will feel right at home wandering the lanes of the default map, the seasonal terrain, or the all-new Emerald Abyss terrain.

Yeni

Oyun İçi Bahşiş

It's important to recognize the accomplishments of others, and with the new In-Game Tipping feature, it's never been easier to celebrate success. Feel free to tip your allies for setting up a kill, or even doff your hat in admiration of a maddeningly effective enemy smoke gank. You can issue up to three tips during a single game, up to a maximum of ten tips per week. Tips will initially bestow 25 Battle Points, but as your Battle Levels increase, so will your generosity. Tips are worth 50 Battle Points from level 92, 100 BP from level 337, and 200 BP from level 1505. Tips don't come from your own point stash, so there's no need to be frugal.

Yeni

Role Temelli Eşleştirme Sırası

Artık Mücadele Bileti sahipleri oyuna girmeden önce Kulvar Tercihlerini ayarlayabilecektir. Güvenli, Orta, Yan Kulvar veya Destek seçeneklerinden birini seçerek yeni Dereceli Rolleri moduyla bir maç yapın. Eşleştirme yeni, tam bir grup oluşturacak ve her bir oyuncunun takımdaki pozisyonunu oyun öncesi ekranında gösterecektir. İsterseniz, ihtiyaçlarınızı karşılayan en iyi kahramanı hâlâ seçebilirsiniz; ancak artık takım arkadaşlarınızın oynamak istediği rolleri tam olarak bilerek stratejinizi oluşturabileceksiniz.

Yeni

Profesyonel Sezon Tahminleri

Kehânet güçlerinizi göstermek ister misiniz? Mücadele Bileti sahipleri artık bir internet tarayıcısı veya mobil cihazlarını kullanarak gelecekte düzenlenecek olan Profesyonel Sezon maçlarında tahmin yaparak fazladan Mücadele Puanı kazanma şansına sahip olacak. MDL Changsha Major'u ile maçlarda tahminler yapmaya başlayın, arkanıza yaslarının ve Mücadele Seviyenizin yükselişini izleyin.

GÜNCELLENDİ

Favori Takım

Bu sene, herhangi bir takım için Oyuncu Fantezi Kartlarının bir setini topladığınızda ek bir ödül olarak Takım Spreylerini de ekledik. Artık belirli oyuncu kartlarını Toz ile satın alarak takımınızdaki boşlukları doldurabilirsiniz. Favori beş oyuncunuza, Işınlanma Efektleri, Profil Simgeleri ve Heykel Bayraklar ile desteğinizi gösterin. Gümüş veya Altın kartlardan oluşan tam bir set oluşturarak bazı özel yükseltmeleri kazanın.

Yeni

Topluluk Ödül Havuzu Hedefi

Her sene Dota 2 topluluğu bir araya gelerek e-spor dünyasının en büyük ödül havuzunu oluşturur. Eğer bu seneki toplam geçen seneki $24,787,916'yı geçerse her bir Mücadele Bileti fazladan 10.000 Mücadele Puanı alacaktır. Ortalığı daha da kızıştırmak için, eğer bu seneki ödül havuzu $30.000.000'e ulaşırsa bilet sahipleri bir 10.000 Mücadele Puanı daha alacaktır.

Diğer Özellikler

The International Mücadele Biletinde hâlâ daha önce görüp sevdiğiniz özelliklerle dolu.

FİŞ BAHİSLERİ

Her hafta her bir oyunun başında yatırmak için belirli sayıda Fiş alacaksınız. Fazladan Mücadele Puanı kazanmak için bahsinizi yatırın ve maçı kazanın. Haftalık Fiş miktarınız Mücadele Seviyeniz yükseldikçe artacaktır.

GİZEMLİ Eşya Oylaması

Gelenek devam ediyor. Bir kez daha Mücadele Bileti sahipleri bir sonraki Gizemli Eşya'ya sahip olmasını şiddetle arzuladığı Kahramanı seçmeye davet ediliyor. Acımasızca geçen yarışmalara ve beklenmeyen sonuçlarıyla geçmişi olan Gizemli Eşya Oylaması, gelecek şeylerin şeklini oluşturmaya yardım eder.

Bekleme Sırası Soruları

Doğru cevabı arkadaşlarınla kafa kafaya vererek ya da tek başına bul ve küresel mücadeleyi kazan. Eğer oyuncuların çoğunluğu doğru yaptığın bir soruyu bilememişse fazladan puan alırsın. Dönüşümlü çeşitli sorularla ve hem dost hem de düşmanların bulunduğu sohbet odalarıyla birlikte Dota'nın ince noktaları üzerindeki bilgilerini tazeleyerek aynı zamanda Mücadele Seviyesini artıran Soru Başarımlarını tamamlamayı deneyebilirsin.

Ölümsüz Geri Dönüşümü

Benzer bir Ölümsüz öğeniz var ve aklınızda hediye edeceğiniz kimse yok mu? İstemediğiniz Ölümsüz öğeler bir miktar fazladan Mücadele Puanına geri dönüştürün.

Rylai'nın Mücadele Lütfu

Rylai ve onun rastgele ödüllere dolu çarkı bazı yaz ödülleriyle geri döndü. Hazineleri almak için tek yapmanız gereken çarkı döndürmek!

The International Dergisi

Bütün Mücadele Bileti sahipleri ayrıca bu turnuva yılı boyunca dijital yoldaşı olacak The International 2018 Dergisi'ne de sahip olacaklardır. Dergi sekmesine tıklayarak tahminlerinizi doldurmak, Fantezi Mücadelesi'ne katılmak, turnuva bilgisine göz atmak gibi birçok şeyi yapın.

Mücadele Ödülleri

Mücadele Seviyenizi çeşitli özel ödülleri açmak için yükseltin.
Mücadele Bileti görevlerini tamamlayarak veya direkt Mücadele Seviyesi satın alarak seviyenizi yükseltin. Seviyenizi ne kadar yükseltirseniz o kadar ek Ölümsüz Hazineler, yeni kuşanılabilir bir arazi, evrimleşen bir kurye, kahraman alay hareketleri ve daha fazlasını kazanacaksınız.

2018 Ölümsüzleri

Her bir hazine bir Ölümsüz eşya içerir ve ayrıca bir bonus nadir, çok nadir veya aşırı derecede nadir bir eşya içerebilir.

Mücadele Bileti satın alarak her bir hazinden birer tane alın, sonrasında Ölümsüz Hazineleri şu seviyelerde elde edin:

Treasure I: 1 - 10 - 22 - 34 - 46 - 80 - 220 (repeats every 30 levels)
Treasure II: 1 - 98 - 112 - 132 - 152 - 230 (repeats every 30 levels)
Treasure III: 1 - 164 - 178 - 194 - 206 - 240 (repeats every 30 levels)
Level 140 - Earn bonus pack of 3 Immortal treasures
Level 375 - Earn bonus pack of 10 Immortal treasures

Sınırlı Pazarlanabilir

Ölümsüz öğeler The International 2019'a kadar takas edilemez veya pazarlanamaz. O vakte kadar, her bir öğe bir kez hediye edilebilir ve ultra nadir öğeler anında takas edilebilir.

Hazine I
  |  
Hazine II
  |  
Hazine III
Emerald Conquest
Özel Pit of Maline efektine ve sesine sahip silah
Mournful Reverie
Özel Magic Missile efektine ve sesine sahip Omuz Öğesi
Span of Sorrow
Özel Sunder efektine sahip Sırt Öğesi
Shatterblast Core
Özel Ice Vortex efektine ve sesine sahip Omuz Öğesi
Gölgelerin Fermanı
Özel Smoke Screen efektine ve sesine sahip Baş Öğesi
Savage Mettle
Özel Greater Bash efektine sahip silah
Glare of the Tyrant
Özel Chain Frost efektine ve sesine sahip bir Kolluk öğesi
Altın Gölgelerin Fermanı
Özel Smoke Screen efektine ve sesine sahip altın Baş Öğesi
Codicil of the Veiled Ones
Özel Stifling Dagger efektine sahip Baş Öğesi
Kristal Basamağın Amblemi
Global Item with an exclusive Aegis of Champions and custom ambient hero effect
Bracers of Forlorn Precipice
Arm Item with custom Ion Shell effect and sound
Malefic Drake's Strike
Tail Item with custom Nethertoxin effect and sound
Edge of the Lost Order
Weapon with custom Blade Fury effect
Paragon's Rebuke
Head Item with custom Repel effect and sound
Pyrexaec Flux
Left Head Item with custom Dual Breath effect and sound
Zeal of Omoz Arkosh
Arm Item with custom Devour effect
Unbroken Fealty
Weapon with custom Mortal Strike effect and sound
Golden Bracers of Forlorn Precipice
Golden Arm Item with custom Ion Shell effect and sound
Golden Edge of the Lost Order
Golden Weapon with custom Blade Fury effect
Astral Drift
Wings with custom Sanity's Eclipse effect and sound
Emblem of the Crystal Echelon
Global Item with an exclusive Aegis of Champions and custom ambient hero effect
Bonus Nadir Ödül
Bonus Çok Nadir Ödül
Bonus Ultra Nadir Ödül
Bonus Kozmik Derecede Nadir Ödül
Bonus Nadir Ödül
Bonus Çok Nadir Ödül
Bonus Çok Nadir Ödül
Bonus Ultra Nadir Ödül
Bonus Kozmik Derecede Nadir Ödül

Kristal Basamağın Amblemi

Özel Amblem Efekti

Stand out from the crowd with a cosmically rare drop that bestows an exclusive emblem effect upon your heroes until next year's International. This year, each Immortal Treasure you open offers a cosmically-rare chance to drop an Emblem of the Crystal Echelon. Demo the emblem in the Global Items loadout to check out the effects.

Sohbet Çarkı Spreyleri

NADİR ÇARK EFEKTLERİ

Ödül yolu boyunca ilerledikçe, haritada, dostlarınıza ve düşmanlarınıza nasıl hissettiğinizi gösterebileceğiniz yeni spreylerin kilidi açılacaktır.

Mevsimsel Sohbet Çarkı Sesleri

24

Ses Paketi 1 (2017)

95

Ses Paketi 2

156

Sunucu Paketi 1

200

Ses Paketi 3 (2017)

262

Sunucu Paketi 2

308

Sunucu Paketi 3

357

Sunucu Paketi 4

392

Sunucu Paketi 5 (2017)

457

Sunucu Paketi 6

1205

Efsanevi Sunucu Paketi

In the Dota community, the right sound bite can describe a moment better than text or emoticons ever will, and with the addition of a second in-game chat wheel, players have even more options to express themselves. Five new caster packs and a new sound pack have been added alongside last year's favorites to offer even more ways for you to convey that perfect, timely sentiment.

The Emerald Abyss

Arazi

Özel Ödüller

Bu öğe hiçbir zaman takas edilebilir veya pazarda satın alınabilir olmayacaktır.
The International bitmeden kilidini açın.

Seviye
160

Mücadele Biletinizin derinlerine doğru kazarak Zümrüt Boşluğu'na doğru seyahat edin. Bütün mücadele bileti sahipleri Mücadele Seviyesi 160'a ulaştığında kalıcı olarak bu araziyi elde edecektir.

Arazinin süresi sona ermez

Hell-Spar Anathema

Lion Prestij Öğesi

Özel Ödüller

Bu öğe hiçbir zaman takas edilebilir veya pazarda satın alınabilir olmayacaktır.
The International bitmeden kilidini açın.

Seviye
255

AÇILABİLİR TARZLAR DAHİLDİR
Lion Prestij öğesini almak için Mücadele Biletinizde seviye 255'e doğru yol alın. Özel Finger of Death efekti ve yetenekle 50 yüksek hasarlı leş alarak açılabilen bir alternatif tarzıyla, düşmanlarınızı cehenneme tekrar tekrar göndermek için hiç bu kadar iyi bir sebebiniz olmamıştı.

Meepo, Meepo, ve Meepo

Spiker Paketi

Seviye
75

Mücadele Biletinde seviye 75'e gelen bilet sahipleri pek yakında yayınlanacak olan Meepo'nun Spiker ve Leş Paketine sahip olacaktır. İşçi sınıfından Meepo'nun bilgeliğinin derinlerine indiğinizde, işinizi doğru yapmak için ihtiyacınız olan tüm araçlara ve bakış açılarına sahip olacaksınız.

Yardımseverin Güveni

Ölümsüz I

Ölümsüz II

Ölümsüz III

Fazladan Nadir Şansı

İçinde Neler Var
Seviye
83

Her bir Yardımseverin Güveni'nin içerisinde üç tane 2018 Ölümsüz Hazinesinden birinin yanı sıra sınırla sayıdaki ekstra bir ultra nadir hazine kazanma şansınız da vardır.

Her 50 Seviyede
başka bir tane kazan
245'te başlar

Alay Hareketleri

"Soğuk Kahvaltı"

Phoenix

"Beni Şimdi Görün"

Riki

"Hükmetmeye Uygun"

Wraith King

"Anlaşılmaz Tarz"

Enigma

"Kedi Oyunu"

Mirana

"Sipariş Geldi!"

Phoenix

"Yok Edildi"

Weaver

"Ölümcül Zarafet"

Phantom Assassin

"Dövüş benimle!"

Tusk

"Buna Bir Bakın!"

Pugna

"Gök Kuşağı ve Parıltı Dansı"

Death Prophet

"Işıkla Yıkanmak"

Omniknight

Yüce Uyanışın Sözü

KADİM PAKET

Seviye
615

Seviye 615 Mücadele Bileti sahiplerine özel bir hediyemiz olarak, özel 'Yüce Uyanışın Sözü' Miras Paketini bu yazın ilerleyen günlerinde sunacağız. Paket içeriğinde önceki Mücadele Bileti Ölümsüz hazinelerinden, oynarken açabileceğiniz tarz yükseltmelerinin de dahil olduğu beş seçili öğenin yeni sürümleri yer alacak.

Eimer Hillburrow

Evrimleşen Kurye

Açıldığı Seviyeler
1 - 40 - 116 - 198 - 302 - 516 - 1058

A veteran of the subterranean logistics trade, Eimer 'Tubs' Hillburrow guarantees prompt—or at least eventual—transport of all precious items, barring two exceptions. With six additional style unlocks, Eimer can even upgrade his equipment to meet the needs of any job.

Nehir Şişeleri

2018'de GERİ DÖNENLER

AÇILDIĞI SEVİYE
65
Krom Şişesi
AÇILDIĞI SEVİYE
124
Kuru Şişesi
AÇILDIĞI SEVİYE
347
Yağ Şişesi
AÇILDIĞI SEVİYE
508
Elektrik Şişesi
AÇILDIĞI SEVİYE
637
Balçık Şişesi
AÇILDIĞI SEVİYE
878
İksir Şişesi
AÇILDIĞI SEVİYE
1905
Kan Şişesi

Mücadele Seviyesi 68'den başlayarak oyundaki herkes için geçerli olacak şekilde kahramanınızın nehrin cismini ve rengini değiştirebileceği mistik Nehir Şişeleri alacaksınız. Sadece nehrin kenarında durun ve nehri üç dakika boyunda dönüştürecek bir şişeyi etkinleştirin. Şişelerinizden her birisi her bir oyun için bir kez kullanılabilir ve bir şişeyi etkinleştirebileceğiniz sınırlı bir oyun sayısı bulunmamaktadır.

Özel Mevsimsel Efektler

Unlock seasonal in-game effects when you reach the following Battle Levels:
Kaynak Efekti Seviye 1
Işınlanma Efekti Seviye 1
Blink Efekti Seviye 1
Seviye Atlama Efekti
Eul's Scepter of Divinity Efekti
Kaynak Efekti Seviye 2
Işınlanma Efekti Seviye 2
Force Staff Efekti
Blink Efekti Seviye 2
Kaynak Efekti Seviye 3
Şişe Efekti
Phase Boots Efekti
Işınlanma Efekti Seviye 3
Mekansm Efekti
Maelstrom/Mjollnir Efekti
Yaratık Reddetme Efekti 1
Radiance Efekti
Shiva's Guard Efekti

Savaş Puanı Haracı

+ 500 BP

+ 500 BP

+ 1000 BP

Mücadele Bileti seviyenizi artırdıkça takımınızdaki her bir oyuncunun bahis fişini artırmanızı sağlayan Mücadele Puan Haracı kazanacaksınız. 250, 500 ve 1000- fiş miktarları için geçerli olup bu artırıcılar takımınızın daha yüksek Mücadele Seviyesine çıkmasına yardımcı olabilir. Yapmanız gereken tek şey kazanmak.

Dota Plus Ödülleri

Bir Dota Plus Abonesi olarak ödül listesinde ilerlediğiniz süre boyunca Mücadele Biletinden fazladan ödüller alacaksınız. Mücadele Seviyesi 100'den 1000'e kadar her 1000 seviyede bir 5000 Mücadele Puanı ve 5000 Parça kazanacaksınız.

Diğer Ödüller

In addition to everything above, you'll also get infusions of new rewards like the exclusive Ward, Music Pack, and more as you cruise along the Battle Level track. No matter how far you go, this year's Battle Pass will leave you buried in riches.

Collector's Aegis & Baby Roshan

Seviye
1000
Seviye
2000
Those battle-forged legends that make it to level 1000 will receive a special glow effect for the in-game fountain Aegis and an invitation to receive The International 2018 Collector's Aegis, an exclusive 1/5th-scale alloy replica of the famed champion's prize. At level 2000, you'll also receive a replacement for Roshan's in-game model, and the 2018 Collector's Baby Roshan.

Including special Aegis & Roshan on in-game hero health bar
Mücadele Bileti Satın Al Seviye Satın Al
Seviye 1  $9.99 USD
Seviye 75  $36.99 USD
5 Seviye  $2.49 USD
11 Seviye  $4.99 USD
24 Seviye  $9.99 USD
Mücadele Bileti Ödül Listesinin Tamamını Göster