$12,045,219

Поточний призовий фонд

Бойова перепустка The International готова окреслити шлях у літній сезон Dota 2 та до вирішальної битви у Сієтлі, що очікує на турнірному обрії. Наповнена по вінця ексклюзивними функціями та купою нагород, ця бойова перепустка містить більше скарбів, аніж усі сховки Затонулих островів.

25% від продажу бойових перепусток підуть прямо до призового фонду The International 2017.

Придбати перепустку Придбати рівні
Рівень 1  $9.99 USD
Рівень 75  $36.99 USD
5 рівнів  $2.49 USD
11 рівнів  $4.99 USD
24 рівні  $9.99 USD

Нове у 2017

Акт I: Піски долі

Виходить пізніше цього місяця

Акт II: Сховок у глибині

Виходить у липні

Цього літа усі власники бойової перепустки запрошуються до участі в кооперативній пригоді у найчорніших глибинах Темного рифу.

Грати можна буде дещо згодом вже цього місяця, а Акт II вийде у липні. Ця цілковито нова кампанія закликає вас об’єднатися з трьома друзями чи випадковими союзниками, аби пробитися через різноманітні ландшафти, сповнені огидних чудовиськ, хитрих пасток та інших смертельних небезпек.

Доля Темного рифу та безпека усіх вільних морів висить на риб’ячій волосині, тож вам необхідно співпрацювати, якщо ви хочете знайти хоч якусь надію на виживання.

Пустельний малюк Рошана

Надзвичайно рідкісна винагорода

Подорожуйте у дивовижні землі

На початку Акту I потаємне зло починає ворушитися у глибинах Темного рифу і лиш таємний Морський конклав готовий зустрітися з ним. Чи ви готові відгукнутися на заклик Конклаву і вирушити на боротьбу з розгортанням цієї темної загрози?

Бийтеся з жахливими створіннями

Жодна добра справа не лишається безкарною, тож орди чудовиськ вирушають, щоби цілковито знищити вас. Тримайтеся один одного і будьте напоготові. Вам треба витримати цей бій.

Отримуйте нагороди

Ви зароблятимете очки досвіду кампанії щоразу, як гратимете. Отримайте достатньо очок, щоби крутнути Колесо нагород, і ви зможете дістати ексклюзивного пустельного Малюка Рошана. Досягніть 165-го бойового рівня, щоби відкрити підсилювач досвіду.

Нове

Нагородні бойові бали

Зі зростанням вашого бойового рівня ви отримуватимете нагородні бойові бали, які дадуть вам можливість мати додаткові жетони для ставок на всю вашу команду. Доступні 250, 500 та 1000 бонусних жетонів. Вони можуть допомогти усій вашій команді швидше підняти бойові рівні. Все, що вам потрібно — це перемогти.

Нове

Командні завдання

Цього року до завдань було додано новий тип місій та новий командний шлях. Працюйте спільно зі своїми союзниками, щоби виконати цілі на одну чи кілька ігор. Як і всі завдання, ці додаткові випробування дозволять вам заробити бойові очки, а також унікальну для шляху нагороду за завершення. Пройдіть шлях із належною кількістю зірок і отримайте покращення стилю для нагороди шляху.

Нове

Вежі престижу

Чим вищий у вас бойовий рівень, тим більше поваги здобуває ваша команда! На початку кожної гри під час сезону бойової перепустки загальна сума бойових рівнів команди сконструює відповідні престижні вежі. Хочете ліпші вежі, ніж у вашого ворога? Тип веж, які ви можете сконструювати, залежить від скомбінованого рівня престижу вашої команди.

Нове

Вікторина черги

Хочете показати світові свій досвід у Dota, навіть перш ніж оберете героя? Віднині ваші поглиблені знання можна використати для відповіді на запитання вікторини!

Відповідайте самотужки, або ж об’єднуйте свої зусилля з командою, обирайте вірні відповіді та станьте найкращими у цьому світовому змаганні. Правильні відповіді, якщо більшість гравців відповість хибно, надаватимуть вам подвійну кількість очок. За допомогою різноманіття запитань, а також чату вікторини, де кожний може бути другом або ворогом, ви можете дізнаватися нові цікаві факти про Dota та, водночас, працювати над отримуванням досягнень вікторини, що підніматиме ваш рівень бойової перепустки.

Нове

Улюблена команда

Зберіть повну колекцію карток гравців для команди, щоби відкрити спеціальний ефект телепортації, піктограми для профілю та стяги для статуй. Усе це ви можете використовувати задля демонстрації підтримки своїм улюбленцям. Якщо ви зберете повний набір срібних або золотих карток, то отримаєте покращені версії усіх нагород.

Нове

Подвійна ставка рейтингу

Власники бойової перепустки тепер мають змогу робити подвійну ставку рейтингу під час гри, якщо забажають. На початку рейтингового матчу раз на тиждень (із більшою кількістю можливостей на вищих рівнях бойової перепустки) ви маєте змогу подвоїти ваші потенційні очки MMR. Якщо ви виграєте гру, то отримаєте подвійну кількість очок, а якщо програєте — то подвійну кількість очок втратите.

1
255
395

Раз на тиждень

Двічі на тиждень

Тричі на тиждень

Нове

Реліквії

Виділіться з-поміж натовпу за допомогою реліквії, яка подарує ексклюзивний ефект для ваших героїв, що діятиме до наступного The International.

Кожного тижня десять власників бойової перепустки можуть виграти реліквію, яку можна спорядити як глобальний предмет на всіх героїв. Просто зіграйте три матчі, щоби заробити ваше тижневе випадіння у Водоверті Сларка. А далі все залежатиме від вашої удачі — заберете ви головний приз, а чи просто отримаєте додаткові бойові очки. Кожен може спробувати демо-версію реліквії у спорядженні глобальних предметів, а кожна виграна реліквія буде одразу доступна для обміну та продажу на ринку.

Щотижня грайте три матчі, щоб отримати шанс на перемогу

Інші особливості

Бойова перепустка The International так само переповнена улюбленими старими нагородами.

Ставки жетонів

Щотижня ви отримуєте набір жетонів, якими можете робити ставки на початку кожної гри. Якщо виграєте, то ваша ставка дасть вам додаткові бойові бали. Тижневий ліміт жетонів збільшується із рівнями вашої бойової перепустки.

Голосування за таємний предмет

Це вже стало традицією. Спільнота власників бойової перепустки знову вирішить, який наступний герой отримає таємний предмет. Це змагання має історію, сповнену гострих баталій та несподіваних сюрпризів, і воно дозволяє визначити, що очікуватиме на гравців у майбутньому.

Сезонний пошук матчів

Власники бойової перепустки можуть шукати матчі спільно з іншими гравцями, які прагнуть максимально розкрити свій потенціал. Ви розпочнете з нового калібрування MMR і зможете розвиватися протягом усього сезону. Якщо ви зіграєте понад 40 ігор до кінця сезону, то отримаєте можливість замінити ваш MMR на новий сезонний MMR.

Бойовий кубок

Турніри призначаються не лише для професіоналів. Кожні вихідні протягом сезону The International усі гравці можуть змагатися на бойовому кубку вихідних, де вони опиняться у сітці з восьми команд і гратимуть матчі до двох перемог проти підібраних супротивників.

Спрогнозуйте призовий фонд

Відчуваєте впевненість у своїх передбачувальних силах? Спрогнозуйте розмір призового фонду The International у компендіумі вашої бойової перепустки й отримайте 10 000 додаткових бойових очок.

Компендіум The International

Усі власники бойової перепустки також отримують компендіум The International 2017 — ваш бойовий компаньйон для найбільшого турніру року. Відкрийте свій компендіум, щоби внести передбачення, визначити сітки, взяти участь у фентезі-змаганні, дізнатися різноманітну інформацію про турнір тощо.

Нагороди бойових рівнів

Для відкриття зростаючої кількості ексклюзивних нагород піднімайте ваш бойовий рівень.
Для цього завершіть усі завдання бойової перепустки або просто придбайте комплект бойових рівнів. Підніміться на достатньо високий рівень та отримайте додаткові нетлінні скарбниці, нові смайлики, ландшафти, покращуваного кур’єра, кепкування героїв тощо.

Нетлінні предмети 2017

Кожна скарбниця містить один нетлінний предмет, а ще там може бути бонусний рідкісний, вкрай рідкісний, або неймовірно рідкісний предмет.

Отримайте по одній скарбниці кожного виду під час купівлі бойової перепустки, а також отримуйте нетлінні скарбниці, досягнувши цих рівнів.

Скарбниця I: 1 - 10 - 22 - 34 - 46 - 80 - 210 (повторюється кожні 30 рівнів)
Скабниця II: 1 - 98 - 113 - 140 - 152 - 220 (повторюється кожні 30 рівнів)
Скарбниця III: 1 - 167 - 176 - 191 - 200 - 230 (повторюється кожні 30 рівнів)
Рівень 125 — отримайте 3 додаткові нетлінні скарбниці
Рівень 375 — отримайте 10 додаткових нетлінних скарбниць

Обмеження для ринку

Предмети нетлінної якості не можна обміняти чи виставити на продаж до The International 2018. Доти кожен предмет можна подарувати один раз, але вкрай рідкісні предмети можна обмінювати одразу.

Скарбниця I
  |  
Скарбниця II
  |  
Скарбниця III
Full-Bore Bonanza
Предмет на спину з нестандартним ефектом та звуком Headshot
Profane Union
Предмет на спину з нестандартним ефектом Rage
Yulsaria's Mantle
Наплічники з нестандартним ефектом та звуком Frostbite
Maraxiform's Ire
Предмет на спину з нестандартним ефектом та звуком Searing Arrows
Staff of Gun-Yu
Зброя з нестандартним ефектом та звуком Boundless Strike
Blastforge Exhaler
Головний убір із нестандартним ефектом та звуком Viscous Nasal Goo
Lycosidae's Favor
Предмет на спину з нестандартним ефектом Spawn Spiderlings
Golden Profane Union
Золотистий предмет на спину з нестандартним ефектом Rage
Sea Rake's Bridle
Головний убір із нестандартним ефектом та звуком Dark Pact
Додаткова рідкісна нагорода
Додаткова дуже рідкісна нагорода
Додаткова вкрай рідкісна нагорода

НовеСезонні звуки колеса чату

26

Набір звукових ефектів A

107

Набір звукових ефектів B

157

Витримка Zhou

207

Ого

257

Вони всі мертві!

307

Брутально. Жорстоко. Нещадно.

357

[УСІМ] Це катастрофа!

У спільноті Dota правильний вигук може окреслити момент краще, ніж це можна зробити, написавши в чат чи залишивши смайлик. Із додаванням звукових ефектів до колеса чату, гравці отримали яскраву можливість виразити свої емоції. Здобувайте нові звуки, проходячи шляхи бойової перепустки, та дайте світу почути те, що ви відчуваєте. У командному чаті звуки можна відтворювати двічі, кожні 30 секунд, а у спільному — один раз на п’ять хвилин.

Край Рифу

Ландшафт

Ексклюзивна нагорода

Цей предмет ніколи не можна буде продати чи обміняти.
Розблокуйте його до завершення The International.

Рівень
150

Глибоко зануртеся в нагороди бойової перепустки у подорожі до Темного Рифу. Усі власники бойової перепустки 150-го рівня одразу отримують ландштафт «Край Рифу».

Цей ландшафт не зникне.

Нагорода Просоленого Моряка

Престижний предмет для Кунки

Ексклюзивна нагорода

Цей предмет ніколи не можна буде продати чи обміняти.
Розблокуйте його до завершення The International.

Рівень
225

Містить новий шлях завдань і унікальний стиль
Запливіть до 225 рівня бойової перепустки, щоби розблокувати шлях завдань і престижний предмет для Кунки, які вийдуть незабаром. Пройдіть шлях, аби відкрити стиль до цього предмету. Корабель ульти героя зміниться на величезного хижака-примару, який повстане із глибин. Після такого ваші вороги боятимуться навіть підійти до води.

Незабаром

Кунка і Тайдгантер

Комплект диктора

Рівень
75

Власники бойової перепустки, які досягнуть 75 рівня, отримають комплект дикторів та серії вбивств Кунки і Тайндгантера. Замініть стандартного диктора цією парою запеклих морських ворогів, аби додати присмак солі до кожної гри.

Benevolent Companion

Io Arcana

Ексклюзивна нагорода

Цей предмет ніколи не можна буде продати чи обміняти.
Розблокуйте його до завершення The International.

Рівень
245

All Battle Pass owners who crest level 245 will receive the exclusive Io Companion Cube Arcana, complete with custom animations, effects, and kill sounds. No matter where the tide of battle takes you, the bonds of friendship will always carry the day.

Довіра благодійника

Нетлінна I

Нетлінна II

Нетлінна III

Дуже рідкісний шанс

Що містить
Рівень
83

Кожна скарбниця «Довіра благодійника» містить одну з трьох нетлінних скарбниць 2017, а також надзвичайно рідкісний шанс отримати додаткову скарбницю, яка містить один із кількох обмежених предметів.

Отримайте наступну
кожні 50 рівнів,
починаючи з 235

Кепкування

«Fluid Mechanics»

Jakiro

«Pleasant Distraction»

Winter Wyvern

«Chain Break Dance»

Lifestealer

«Xylobones»

Clinkz

«Step Lively»

Kunkka

«Making Friends»

Crystal Maiden

«We Have Liftoff»

Techies

«In the Spirit of Peace»

Storm Spirit

Гермес Рак-Самітник

Покращуваний кур’єр

Відкривається на рівнях
1 - 40 - 116 - 188 - 287 - 362 - 515 - 667 - 2225

Байдуже, чи вам потрібен рецепт для завершення предмета, а чи портальний сувій для порятунку життя — прибуття Гермеса викличе посмішку навіть у найбільш суворих осіб. Ви можете покращувати шкаралупу Гермеса за допомогою восьми додаткових стилів, які відкриваються на вищих бойових рівнях.

Річкові флакони

Новий метод активації для 2017 року

Розблоковується на рівні
68
Хромовий флакон
Розблоковується на рівні
122
Посушливий флакон
Розблоковується на рівні
315
Слизовий флакон
Розблоковується на рівні
465
Нафтовий флакон
Розблоковується на рівні
575
Електричний флакон
Розблоковується на рівні
805
Флакон зілля
Розблоковується на рівні
1905
Кривавий флакон

Починаючи з бойового рівня 68, ви почнете отримувати загадкові річкові флакони, які дозволяють вашому герою змінювати вміст та колір річки для всіх гравців. Просто зайдіть у воду та активуйте флакон, аби змінити річку на три хвилини. Кожен флакон можна використовувати лише раз на гру, але немає ліміту на кількість ігор, під час яких ви можете активувати флакон.

Особливі сезонні ефекти

Розблокуйте сезонні внутрішньоігрові ефекти після досягнення наступних бойових рівнів:

Ефект від фонтану, рівень 1
Ефект телепортації, рівень 1
Ефект стрибка, рівень 1
Ефект підвищення рівня
Ефект Eul's Scepter of Divinity
Ефект телепортації, рівень 2
Ефект стрибка, рівень 2
Ефект від фонтану, рівень 2
Ефект Force Staff
Ефект від фонтану, рівень 3
Ефект пляшки
Ефект телепортації, рівень 3
Ефект Phase Boots
Ефект добивання кріпів
Ефект Даґона
Особливий ефект Maelstrom та Mjollnir
Ефект Mekansm
Ефект Radiance
Ефект Shiva's Guard

Інші нагороди

Окрім зазначеного вище, ви також отримуватимете додаткові нагороди, як от сезонний ландшафт, покращуваний кур’єр, музичну збірку, смайлики тощо, коли збільшуватимете свій бойовий рівень. Немає значення як далеко ви зайдете — завдяки цьогорічній бойовій перепустці ви просто купатиметеся у нагородах.

Пам’ятна Еґіда

Рівень
1000
Відзначте головну подію змагального сезону отриманням власної Еґіди Чемпіонів. Ті легендарні власники бойової перепустки, яким вдасться підняти її до 1000-го рівня, отримають особливий ефект Еґіди для фонтану у грі, а також можливість отримати колекційну Еґіду, ексклюзивну зменшену уп’ятеро бронзову репродукцію легендарного трофею.

Містить особливу внутрішньоігрову смугу здоров’я для героя
Придбати перепустку Придбати рівні
Рівень 1  $9.99 USD
Рівень 75  $36.99 USD
5 рівнів  $2.49 USD
11 рівнів  $4.99 USD
24 рівні  $9.99 USD
Показати весь список нагород бойової перепустки