Záznamy
Klikněte pro zhlédnutí zápasů z 21. července
Jste ve hře Dota noví? Sledujte přenos pro nováčky
KeyArena
Seattle
Hlavní událost
18.–21. července 2014
Rozpis
ÚTERÝ 8.7.
STŘEDA 9.7. SOBOTA 12.7.
NEDĚLE 13.7. PONDĚLÍ 14.7.
PÁTEK 18.7.
SOBOTA 19.7.
NEDĚLE 20.7.
PONDĚLÍ 21.7.
Všechny přenosy začnou v 9:00 PDT (18:00 středoevropského času)
Všechny zápasy bude možné sledovat přímo ve hře nebo na Dota2.com
Více informací najdete v záložce Přenosy
Celková výhra
$0
Celková peněžní výhra
$0
První místo
$0
Druhé místo
$0
Třetí místo
$0
Čtvrté místo
$0
Dělené 5. a 6. místo
$0
Dělené 7. a 8. místo
$0
Dělené 9. a 10. místo
$0
Dělené 11. a 12. místo
$0
Dělené 13. a 14. místo
Celková výhra v šampionátu The International je zvýšena o 2,50 dolaru za každý zakoupený Přehled, a to až do konce šampionátu.
Zjistit více
Všechny částky jsou v amerických dolarech. Aktualizováno: 11:25PM 01/24/22.
Kde sledovat
Sledujte zdarma každý zápas přímo ve hře Dota 2 nebo na Dota2.com
Kompletní přenos a analýzy celého šampionátu jsou zajištěny.
Nové Záznamy bez vyzrazení výsledku
Nezmeškejte ze šampionátu ani minutu. Ať už se na něj budete dívat živě, o pár hodin později nebo si jen budete chtít připomenout to nejzajímavější, co se stalo předešlý den, bude Vám stačit navštívit sekci „Přenosy“, kde budou dostupné veškeré přenosy a vy si je budeme moci pustit, pozastavit a přetáčet dle libosti. Navíc budou zobrazeny pouze výsledky zápasů z předešlého dne, takže se nemusíte bát, že Vám budou vyzrazeny výsledky nejaktuálnějších zápasů.
Nové Přenos více zápasů najednou
Během druhé fáze playoff se mnohokrát stane, že se budou v jednu chvíli hrát čtyři zápasy, a to není úplně nejjednodušší na sledování. Ale nezoufejte, náš pátý živý přenos se bude věnovat všem zápasům najednou a upozorní Vás na velké týmové souboje nebo nepovedené použití schopností a to vše s kompletním komentářem a následnou analýzou. Bude se tak jednat o zdaleka nejlepší řešení, jak sledovat všechny zápasy najednou.
Nové Přenos pro nováčky
Jste ve hře Dota noví? Nebo hru hrajete, ale nikdy Vás nezaujala profesionální část hry? Pro Vás i ostatní je tu přenos pro nováčky, anglicky komentovaný přenos, který poběží současně s hlavním přenosem a jeho komentátoři se zaměří na uvedení začínajících hráčů do světa úček, last-hitů a pingů.
Osobní účast
Vstupenky na The International jsou vyprodané. Ti z Vás, kteří vlastní vstupenku, by měli navštívit sekci věnující se vstupenkám, aby zjistili, jak a kde si vyzvednout pamětní vstupenku.
Zjistit více
Promítání
Víme, že ne každý se může na The International dostat osobně, proto nabízíme řešení – akce ve Vašem okolí. Zúčastněte se promítání a fanděte svému oblíbenému týmu společně s dalšími fanoušky.
Zjistit více
Twitch.tv
Celý šampionát bude také přenášen na stránce Twitch.tv.
Zjistit více
Na šampionátu
Vítejte na největší události v historii hry Dota
Zúčastníte se šampionátu The International osobně?
Níže můžete zjistit, co jiného kromě zápasů zde bude k vidění.
Nové Zboží v tajném obchodě
Do tajného obchodu dorazily nové zásoby, včetně oblečení, příslušenství, sběratelských placek, plyšáků a mnoha dalších věcí, z nichž spousta obsahuje kód, jehož aktivováním získáte další věci v samotné hře. Nedostanete se na The International? Nevadí, většinu těchto produktů bude možné zakoupit online po skončení šampionátu a herní předměty bude možné zakoupit v Dota obchodě již v průběhu šampionátu.
Stáhnout katalog
(5MB PDF)
Podpisy hráčů
Sesbírejte herní podpisy v genuine kvalitě tím, že se osobně setkáte se svými oblibenými hráči ze všech zúčastněných týmů a následně podpisy aplikujete na své předměty a všichni Vám tak uvěří, že jste se s hráči vážně setkali.
Povídání s tvůrci z workshopu
Během celého turnaje budou tvůrci z workshopu předvádět, jak vytváří možná i Vaše oblíbené předměty, od setů pro hrdiny přes kurýry až po Wardy a mnohem více. Setkejte se s nimi a zjistěte, jak můžete budoucnosti hry Dota 2 pomoci i vy!