Günlük Tekrarlar
21 Temmuz maçlarını izlemek için tıkla
Genel Bakış İzle Haberler Takımlar
KeyArena
Seattle Şehir Merkezi
Ana Etkinlik
18-21 Temmuz, 2014
Program
8 TEMMUZ SALI
9 TEMMUZ ÇARŞAMBA'dan 12 TEMMUZ CUMARTESİ'ye
13 TEMMUZ PAZAR'dan 14 TEMMUZ PAZARTESİ'ye
18 TEMMUZ CUMA
19 TEMMUZ CUMARTESİ
20 TEMMUZ PAZAR
21 TEMMUZ PAZARTESİ
Tüm yayınlar TSİ 19:00'da başlar
Tüm maçlar oyunun içinden ve Dota2.com üzerinden izlenebilir.
Daha çok detay için İzle Bölümünü ziyaret edin
Ödül Havuzu
$0
Toplam Ödül Miktarı
$0
Birinci Takım
$0
İkinci Takım
$0
Üçüncü Takım
$0
Dördüncü Takım
$0
5./6. Takım
$0
7./8. Takım
$0
9./10. Takım
$0
11./12. Takım
$0
13./14. Takım
Turnuva bitene dek alınan her bir Dergi ile The International Ödül Havuzu 2,50$ artar.
DAHA FAZLASINI ÖĞREN
Tüm ödüller Amerikan Dolarıdır. Son Güncelleme: 11:20PM 01/24/22.
İzleme Yolları
Tüm Maçları Dota 2 ya da Dota2.com'da Canlı ve Ücretsiz Olarak İzleyin
Turnuva boyunca tamamı yerinden yapılacak analiz ve yayınları izle.
Yeni Spoilersız Banttan Yayın
Turnuvanın tek bir anını bile kaçırma. Her şeyi ister canlı, ister birkaç saat geç izle ya da dünün olaylarını yeniden yaşa. Her bir günün tüm yayınları İzleme Bölümündeki yayın navigatöründe hazır olarak bulunacak. Bu yayınları istediğin tempoda izlemek için tüm durdurma ve geri alma fonksiyonları da kullanımına açık. Ek olarak, sadece dün biten maçların sonuçları gösteriliyor olacak, bu yüzden hiçbir maçın tüm heycanını kaçıracak; sonucunu önceden görme durumu için endişelenmene gerek yok.
Yeni The International Çoklu Yayını
Elemelerin ikinci aşamasında aynı anda dört maç oynanırken, tüm aksiyonu takip etmek için bir yola ihtiyacın olacak. Karşında The International Çoklu Yayını; tüm ilginç maçları, beklenmedik seçimleri, büyük takım savaşlarını, feci ıskaları tek bir pakete birleştiren, bununla birlikte yorumcuları ve masa başı analizlerini de içeren beşinci bir yayın. Çoklu Yayın tüm maçları bir arada izlemek için en iyi yol.
Yeni Dotaya Yeni Başlayanlar Yayını
Dota'ya yeni mi başlıyorsun? Ya da Dota oynuyorsun ama oyunun profesyonel tarafıyla daha önce ilgilenmedin. Dota'ya Yeni Başlayanlar Yayınına Hoş Geldin, ana yayının yanında yer alacak olan bu İngilizce yayın, yeni başlayan kişilerin BKBler, üçlü-kulvarlar ve karşı-seçimlerin heycan verici dünyasını anlamasını kolaylaştırmaya yönelik bir yorum sunuyor.
Şahsen Katılın
The International biletleri tükendi. Bileti olanlar biletlerini nasıl bastıracaklarını öğrenmek için biletlerin SSS sayfasını ziyaret edebilir.
DAHA FAZLASINI ÖĞREN
Pubstomp'lar
Herkesin The International'ı izlemek için KeyArena'ya şahsen gelemeyeceğinin farkındayız, bu yüzden turnuvayı yerinde izlemekten bir sonraki en iyi yolu tanıtıyoruz: Bölgenizdeki lokal etkinlikler. Bir Pubstomp'a katılın ve yanınızdaki diğer Dota hayranlarıyla birlikte favori takımınız için tezahurat edin.
DAHA FAZLASINI ÖĞREN
Twitch.tv
Tüm turnuva Twitch.tv üzerinden de canlı yayınlanıyor olacak.
DAHA FAZLASINI ÖĞREN
Etkinlikte
Dota Tarihindeki En Büyük Etkinliğe Hoş Geldiniz
The International'a geliyor musun?
Etkinlikte yapabileceğin diğer şeylerden bazılarına aşağıda göz at.
Yeni Gizli Dükkân Hediyelik Ürünleri
Gizli Dükkan, kıyafetler, aksesuarlar ve rozet, peluş oyuncak koleksiyonu ve daha bir çok gibi bir ton yeni ürünle güncellendi. Bu ürünlerin bir çoğu oyun içindeki eşyaları hediye eden kodlarla geliyor. Etkinliğe gelemiyor musun? Endişelenme, oyun içindeki eşyalar Dota dükkanında turnuva boyunca satışa açık olacakken, etkinlikte satılan ürünlerin bir çoğu International'dan kısa bir süre sonra çevrimiçi olarak siparişe açılacak.
Kataloğu İndir
(5MB PDF)
Oyuncu İmzaları
On dokuz takımın tüm oyuncuları arasındaki favorilerinizle şahsen tanışarak hakiki kalitedeki oyun içi imzalarını toplayın. Sonra da bu imzaları eşyalarınıza damgalayarak, herkese bu oyuncularla tanışmış olduğunuzu ispatlayın.
İçerik Üreticisi Oturumları
İçerik üreticileri turnuva boyunca setlerden kuryelere, gözlerden daha bir çok çoğuna sizlerin favori eşyalarını üretirken kullandıkları teknikleri gösterecekler. Uğrayın ve Dota 2 topluluğuna nasıl katkıda bulunabileceğinizi öğrenin.
İngilizce  |  İspanyolca  |  Almanca  |  Fransızca  |  Rusça  |  Basitleştirilmiş Çince  |  Portekizce (BR)  |  Korece