Щоденні записи
Клацніть для перегляду матчів 21 липня
KeyArena
у Seattle Center
Головна частина
18–21 липня 2014 року
Розклад
ВІВТОРОК, 8-ме
СЕРЕДА, 9-те СУБОТА, 12-те
НЕДІЛЯ, 13-те ПОНЕДІЛОК, 14-те
П’ЯТНИЦЯ, 18-те
СУБОТА, 19-те
НЕДІЛЯ, 20-те
ПОНЕДІЛОК, 21-ше
Усі трансляції починаються о 19:00 за київським часом
Усі матчі можна дивитися як у грі, так і на Dota2.com
За подальшою інформацією відвідайте розділ «Трансляції»
Призовий фонд
$0
Загальна сума
$0
Перше місце
$0
Друге місце
$0
Третє місце
$0
Четверте місце
$0
5-6 місце
$0
7-8 місце
$0
9-10 місце
$0
11-12 місце
$0
13-14 місце
Призовий фонд The International збільшується на 2,5 дол. США за кожний придбаний Компендіум до кінця турніру.
Докладніше
Усі суми вказані в доларах США. Востаннє оновлено: 12:20AM 01/25/22.
Способи перегляду
Дивіться безкоштовно всі матчі в прямому ефірі в Dota 2 або на Dota2.com
Аналітика і репортажі впродовж усієї трансляції.
Новинка Повні записи трансляцій кожного дня
Не пропустіть жодного моменту на турнірі. Неважливо, чи ви дивитесь його в прямому ефірі, вимушені переглядати на кілька годин пізніше, або хочете ще раз пережити події попередніх днів, повний запис трансляцій кожного дня буде доступний у переліку на вкладці «Трансляції», який ви можете переглядати, смакуючи кожну мить, за потреби призупиняючи або перемотуючи запис. Крім того, ми будемо показувати результати матчів лише минулих днів, аби ви випадково не довідалися рахунок без власного бажання.
Новинка Мультитрансляція The International
Оскільки впродовж другого етапу плей-оф більшість матчів проходитиме у форматі «4 водночас», необхідний спосіб слідкувати за кожним з них. Представляємо мультитрансляцію The International — п’яту трансляцію, що увібрала в себе всі цікаві матчі, несподівані вибори героїв, великі командні бійки, катастрофічні промахи і вирішальні дії, разом з коментарями та аналітикою. Мультитрансляція — кращий спосіб переглянути всі матчі одночасно.
Новинка Трансляція для початківців у Dota
Ви недавно граєте в Dota або ніколи не цікавилися професійними турнірами? Тоді вам підійде англомовна трансляція для початківців, яка ведеться одночасно з основною. У ній вам доступно розкажуть, чим корисний «БКБ», кому слід йти в «три-лейн» і хто кого «контрить у піках».
Особисто
Квитки на The International розпродані. Замовники квитків, відвідайте сторінку ЧаПи щодо квитків, де ви дізнаєтеся, як забрати пам’ятний квиток.
Докладніше
У пабстомпах
Ми знаємо, що не всі зможуть відвідати KeyArena і особисто побачити The International, тому ми пропонуємо найкращу тому заміну — місцеві заходи поруч з вами. Відвідайте пабстомп, аби вболівати за улюблені команди разом з друзями та іншими фанатами Dota 2.
Докладніше
Twitch.tv
Увесь турнір буде також повністю транслюватися в прямому ефірі на Twitch.tv.
Докладніше
На стадіоні
Вітаємо на найбільшому заході в історії Dota
Відвідуєте The International?
Нижче ви можете ознайомитися з деякими видами діяльності, якими можна зайняти себе під час турніру.
Новинка Тематичні товари в таємній крамниці
Асортимент таємної крамниці поповнився безліччю нових товарів, у тому числі одягом, комп’ютерними принадами, колекційними жетонами, плюшевими іграшками та багатьма іншими, і більшість з них містить коди для розблокування ігрових предметів. Не зможете прийти особисто? Не хвилюйтеся, більшість цих товарів можна буде замовити через Інтернет невдовзі після The International, а ігрові предмети стануть доступні у крамниці Dota під час турніру.
Завантажити каталог
(5MB PDF)
Автографи гравців
Зберіть внутрішньоігрові автографи, особисто зустрічаючи своїх улюблених гравців з усіх дев’ятнадцяти команд, а згодом застосуйте автографи до своїх предметів, аби довести всім, що ви дійсно їх зустріли.
Майстер-класи творців Майстерні
Впродовж турніру творці предметів Майстерні демонструватимуть, яким чином вони створюють чимало з ваших улюблених предметів, від наборів для героїв до кур’єрів і вардів, і не тільки. Завітайте до них і дізнайтеся, як створити власний доробок у спільноті Dota 2.