The International Bilet SSS

The International 2018 ne zaman?

Ana Etkinlik Vancouver, British Columbia'daki Rogers Arena'da 20 Ağustos Pazartesi gününden 12 Ağustos Cumartesi gününe kadar altı gün boyunca sürecektir.

The International için nasıl bilet alabilirim?

Biletler 23 Mart Cuma Salı günü PST 10:00 ile 20:00 arasında Ticketmaster.ca aracılığı ile satışa çıkacaktır. Bilet satışlarının sorunsuz geçmesi için Ticketmaster hesabınızı önceden hazırlayıp biletler satışa çıkmadan önce giriş yapmanızı öneririz.

Hafta Ortası Biletleri ile Final Biletleri arasındaki fark nedir?

Hafta Ortası Biletleri —$100 CAD'dan satın alınabilir— etkinliğin ilk dört günü olan 20 - 23 Ağustos tarihleri arasında Rogers Arena'ya erişim sağlayacaktır. Final Biletleri—$200 CAD'dan satın alınabilir— etkinliğin son iki günü olan 24 - 25 Ağustos tarihleri arasında Rogers Arena'ya erişim sağlayacaktır.

Kaç adet bilet satın alabilirim?

Bilet satışları hane başına her bilet türünden 5 adet ile sınırlıdır.

Herhangi bir yere oturabilir miyim, yoksa daha önceden belirlenmiş koltuklar olacak mı?

Numaralı koltuk yoktur. Boş koltuklara oturabilirsiniz.

Biletimi iade edebilir miyim?

Evet. Eğer Ticketmaster ile satın alımdan sonraki 48 saat içinde iletişime geçerseniz, iade talebinizi gerçekleştireceklerdir.

VIP bileti nasıl satın alabilirim?

Bu sene herhangi bir VIP programı olmayacaktır.

Bir bilet satın aldım, kimlik kartımı nasıl alacağım?

ABD ve Kanada Siparişleri
Kimlik kartları satın alım esnasında Ticketmaster'a verdiğiniz adrese postalanacaktır. Etkinliğe en fazla iki hafta kalana kadar postaya verileceklerdir.

Uluslararası Siparişler
ABD ve Kanada dışından sipariş veren herkese Rogers Arena (Gate 10)'nın kuzeyinde bulunan Toyota Ticket Centre'da elden teslim imkânı tanınacaktır. Elden teslim tarihleri ve saatleri aşağıda belirtilmiştir. Teslim için lütfen yanınızda resmî bir kimlik bulundurun.

Rozetimi Steam ve Dota 2 profillerimle nasıl ilişkilendireceğim?

Rozetinizi Steam ve Dota 2 profillerinizle senkronize etmek için Rogers Arena'nın dışında yer alan rozet ilişkilendirme kiosklarına giderek rozetinizi etkinleştirebilirsiniz. The International esnasında arenaya giriş ve çıkış yaparken buralarda yer alan terminallerle rozetinizi okutmayı unutmayın!

ABD'de veya Kanada'da yaşıyorsam ancak rozetimi posta yoluyla almadıysam ne yapacağım?

Eğer kimlik kartınızı posta ile almadıysanız lütfen Rogers Arena (Gate 10)'nın kuzeyinde bulunan Toyota Ticket Centre'a aşağıda belirtilen saatler içinde gelin. Geldiğiniz zaman bilet bilgilerinize bakarak size yeni bir kimlik kartı verebiliriz. Teslimat için lütfen yanınızda resmî bir kimlik bulundurun.

Rogers Arena Elden Teslim Saatleri
Cmt, 18 Ağu – 10:00'dan 18:00'e kadar
Paz, 19 Ağu – 10:00'dan 18:00'e kadar
Pzt, 20 Ağu – 07:00'den 21:00'e kadar
Sal, 21 Ağu – 08:00'dan 21:00'e kadar
Çar, 22 Ağu – 08:00'dan 21:00'e kadar
Per, 23 Ağu – 08:00'dan 21:00'e kadar
Cum, 24 Ağu – 08:00'dan 21:00'e kadar
Cmt, 25 Ağu – 08:00'dan 17:00'ye kadar

Rogers Arena Adresi
800 Griffiths Way,
Vancouver, BC V6B 6G1, Canada
İnternet - Harita

Ziyaretçi Vizeleri

Ziyaretçilerimize, Kanada'ya seyahat etmek için vize almaları gerekiyorsa bu hususta kendilerine bolca zaman ayırmalarını nezaketen hatırlatmak isteriz. Vizeye ihtiyacınızın olup olmadığından emin değil misiniz? Size en yakın Kanada Konsolosluğuna danışın.