Реєстрація в сезонних турнірах DOTA 2
Цим сайтом ви можете скористатися як менеджер команди, щоби керувати запрошеннями гравців, чи/або вилучати їх, або як гравець, щоби розглянути та прийняти запрошення, або залишити команду. Щойно гравець прийме запрошення до команди, то буде за нею закріплений, тобто його не можна буде вилучити.

Ви також можете переглянути поточний стан складу команди і перелік останніх визначних запрошень.
Часті питання
Коли починається реєстрація? Змінено!
Період звільнень наразі відкритий до 10:00 16 травня (за київським часом). Після цього періоду ви більше не зможете вилучити гравця зі своєї команди, але зможете додати нових, щоби досягти максимальної кількості у п’ять гравців. Гравці команд, які не підтвердять участь до 10:00 16 травня (за київським часом) будуть автоматично звільнені.
Коли склади команд будуть заблоковані? Змінено!
Склади команд будуть заблоковані 24 травня о 10:00 за київським часом і до закінчення турніру The International 2017.
Мною вже зареєстрована команда на останній сезон. Чи потрібно мені реєструвати її заново?Змінено!
Ваша команда збережеться після попереднього сезону, однак вам необхідно підтвердити участь вашої команди до завершення періоду звільнень. Ви можете зробити це у вкладці «Керування командою». У командах, які не підтвердять участь, всі гравці будуть автоматично звільнені наприкінці періоду звільнень. Під час першої фази, періоду звільнень, ви можете вилучити гравців із вашої команди. Після завершення періоду звільнень ви можете запросити гравців до вашої команди, доки не отримаєте повний склад із п’яти гравців.
Яким чином гравець закріплюється за командою?
Спершу адміністратор команди видає запрошення гравцям. Після цього гравці можуть переглянути отримані запрошення і прийняти одне з них. Зробивши це, гравець стає підтвердженим членом цієї команди, і закріплюється за нею до наступного трансферного періоду.
Що означає бути закріпленим за командою?
Будучі закріпленим за командою, гравець не може її покинути, і його також не можна вилучити.
Чи може сплисти термін дії запрошення до професійної команди?
Так, але тільки якщо гравець ще не прийняв запрошення. Прийнявши запрошення до команди, гравець вже не зможе бути вилучений з неї.
Чи можна запросити гравця до більш ніж однієї професійної команди?
Так, але гравець може прийняти лише одне з отриманих запрошень.
Чи це гравці заміни?
Гравці заміни більше не прикріплюються. Команди, які пройдуть кваліфікацію на The International, зможуть після завершення кваліфікації надіслати запрошення заміни будь-яким гравцям, які не беруть участь у цьому The International. Якщо вони так зроблять, то будь-який гравець основного складу може поступитися своїм місцем гравцю заміни, натиснувши «Перемкнути на заміну» на вкладці «Моя команда».
Чи я можу я знову додати до моєї команди під час періоду приєднання гравця, який залишив її під час періоду звільнень?
Так. Будь-якого доступного гравця можна додати.
Якщо нам треба внести зміни до складу після дати блокування, що тоді?
Внесення змін до складу команди унеможливить видачу прямого запрошення на турнір The International 2017 або регіональну кваліфікацію до нього. У будь-якому разі, ваша команда все одно може брати участь у відкритій кваліфікації.
Якщо нам треба змінити спонсорів або долучитися до командної організації, що тоді?
Ми не накладаємо обмежень на організації чи спонсорів, з якими може взаємодіяти команда. Це цілком залежить від укладених між організацією та гравцями угод. Дата блокування складів висуває лише вимогу, аби зареєстрований склад гравців грав єдиним колективом.
Що трапиться з нерозглянутими запрошеннями після дати блокування?
У зазначений час усі нерозглянуті запрошення буде скасовано.
Чи слід нам також оновити наші списки всередині гри до дати блокування?
Ні, ми оновимо команди у клієнті відповідно до списку реєстрації.
Які дані є загальнодоступними?
Запрошення є приватними, їх може переглядати лише запрошений гравець і той, хто його запросив. Щойно гравець буде закріплений за командою, ця подія стане публічно доступною. Якщо команда вилучає гравця, або гравець залишає команду, ця інформація також публічна.