Dota Plus

Dota Plus

Novinka pro členy

Aplikace Dota Pro Circuit

Dota Pro Circuit

Aplikace programu Dota Plus

Členové programu Dota Plus mohou prostřednictvím aplikace Dota Pro Circuit sázet plusové střepy na výsledky zápasů, spravovat své Fantasy týmy a odkudkoli sledovat novinky o týmech a hráčích účastnících se šampionátů probíhající Aegisové ligy.

Vyžaduje předplatné programu Dota Plus

Informace

 nebo

Předplatné

Novinky pro Vás

Označte své oblíbené týmy a hráče, a přizpůsobte si tak obsah Aktivity neboli výčtu novinek, které informují o výsledcích zápasů, změnách soupisek a nadcházejících kláních. Krom toho můžete přímo v aplikaci zjistit podrobné informace o samotných hráčích a jejich týmech, a to včetně historie úspěchů a výher v této sezóně.

Tipy

Otestujte své věštecké schopnosti a tipujte vítěze zápasů Aegisové ligy. Pokud si opravdu věříte, vysypte střepy z pokladničky a vsaďte je.

Vybírejte s rozmyslem – zatímco správný tip Vám zajistí střepy dle kurzu zápasu, špatný tip Vás připraví o vsazené střepy.

1

Tipněte si vítěze

2

Vsaďte své střepy

3

Shrábněte odměny

Fantasy

Nebuďte jen pasivními diváky, sestavte si vlastní tým snů a zúčastněte se soutěže Fantasy týmů. Výsledky Vašeho mančaftu pak budou porovnávány s přáteli i zbytkem světa.

Pokud se Vám podaří překonat většinu ostatních uživatelů, čeká Vás masivní příděl plusových střepů.

Šampionáty

Záložka Šampionáty je domovem všech informací o událostech Aegisové ligy. Naleznete zde tedy aktuální pořadí týmů v rámci ligy i daného šampionátu, podrobnosti o týmech a také detaily zápasů, které skýtají graf celkové hodnoty, statistiky hrdinů a mnohem více. Ať už šampionát sledujete od kvalifikací, nebo až od playoff, aplikace Dota Pro Circuit je tu vždy pro Vás.

Informace

Prohlédněte si seznam zúčastněných týmů, výhry a rozpis všech fází vybraného šampionátu.

Skupinová fáze

Sledujte výkony týmů v průběhu celé skupinové fáze události.

Playoff

Buďte informováni o každé změně pavouka vlivem postupu či vyřazení z playoff.

Výsledky

Získejte okamžitý přístup k výsledkům libovolného zápasu Aegisové ligy.

Detaily zápasů

Díky aplikaci Dota Pro Circuit už nepropásnete ani minutu zápasu. Zajímají Vás podrobné výsledky zápasů předchozí série? Jste na cestách, ale chcete sledovat probíhající hru? Pak jste právě našli svého nového kapesního společníka!

  • Minimapa v reálném čase
  • Graf celkové hodnoty
  • Statistiky hrdinů
  • Složení týmů
  • Výběry a bany