Dota Plus

Dota Plus

Nowa funkcjonalność Dota Plus

Aplikacja Dota Pro Circuit

Dota Pro Circuit

Aplikacja towarzysząca Dota Plus

Subskrybenci Dota Plus mogą wygrywać odłamki poprzez typowanie meczów, rywalizować o nie w wyzwaniu ligi marzeń i być na bieżąco z akcją sezonu DPC, otrzymując w czasie rzeczywistym wiadomości o ulubionych graczach i drużynach podczas każdego turnieju DPC.

Wymagana subskrypcja Dota Plus

Dowiedz się więcej

 lub

Zasubskrybuj

Własne aktualności

Oznacz swoje ulubione drużyny i graczy, aby wyróżnić informacje o nich w swoich aktualnościach. Będziesz otrzymywać informacje w czasie rzeczywistym o ich wynikach w meczach, zmianach składów i nadchodzących rozgrywkach. Możesz również sprawdzać profile graczy, aby uzyskać dostęp do szczegółów na temat ich historii drużyn oraz osiągnięć i zarobków w obecnym sezonie DPC.

Typowania

Sprawdź swoje umiejętności typowania, wybierając zwycięzcę dowolnego meczu DPC, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Wykaż się odwagą, obstawiając własnymi odłamkami.

Wybieraj z rozwagą – po zwycięstwie otrzymasz odłamki po kursie wygranej, ale przegrana z pewnością uszczupli twoje zasoby.

1

Wytypuj zwycięzcę

2

Obstaw swoje odłamki

3

Odbierz nagrody

Liga marzeń

Nie poprzestawaj na oglądaniu sezonu DPC – wystaw swoją własną drużynę mistrzów w wyzwaniu marzeń. Stwórz swój skład i rywalizuj ze swoimi znajomymi oraz resztą świata, by uzyskać jak najwięcej punktów.

Zbierzesz dużo odłamków, jeżeli twój skład będzie lepszy od reszty konkurencji.

Turnieje

Zakładka „Turnieje” stanowi twoje centrum informacji na temat każdego wydarzenia podczas sezonu DPC. Znajdziesz tam nie tylko klasyfikację generalną DPC, ale również szczegóły na temat uczestniczących drużyn, tabelę turnieju oraz szczegóły na temat meczów, a w nich wykres wartości netto, statystyki bohaterów i wiele więcej. W czasie trwania turnieju trafią tam aktualności na temat fazy grupowej i drabinek ze szczegółowymi wynikami.

Informacje o wydarzeniu

Zobacz przegląd informacji o dowolnym turnieju, w tym listę drużyn, pulę nagród i terminy meczów.

Faza grupowa

Śledź wyniki rozgrywek podczas trwania fazy grupowej.

Faza playoff

Otrzymuj na żywo informacje o drabince, kiedy drużyny awansują lub odpadają w fazie playoff.

Wyniki

Uzyskaj natychmiastowy dostęp do wyników w dowolnym meczu DPC.

Szczegóły meczu

Aplikacja towarzysząca Dota Plus daje ci pewność, że nie ominie cię nawet minuta meczu. Znajdziesz tam nie tylko szczegóły meczów z poprzednich serii, ale również dostęp do informacji o meczach na żywo, dzięki czemu możesz być na bieżąco z całą akcją nawet wtedy, kiedy nie możesz oglądać transmisji.

  • Minimapa na żywo
  • Wykres wartości netto
  • Informacje o meczu
  • Składy drużyn
  • Wybory i bany