Dota Plus

Dota Plus

Yeni bir Plus Özelliği

Dota Profesyonel Ligi Uygulaması

Dota Pro Circuit

Dota Plus Üyeleri İçin Bir Uygulama

Dota Plus aboneleri maç tahminleri yaparak Parça kazanabilir, Fantezi Mücadelesi'nde Parça kazanmak için rekabet edebilir ve Dota Profesyonel Ligi'ndeki olayları gerçek zamanlı olarak takip edebilir. Her DPL etkinliğinde favori takımlarınız ve oyuncularınız hakkındaki haberlerle güncel kalın.

Dota Plus Aboneliği Gerekli

Daha Fazlasını Öğrenin

 ya da

Abone Olun

Özel Haber Akışı

Favori takımlarınızı ve oyuncularınızı haber akışınızda öne çıkarmak için etiketleyin. Maç sonuçları, kadro değişiklikleri ve gelecek maçlar hakkında gerçek zamanlı güncellemeler alın. Mevcut DPL sezonundaki başarıları ve kazançlarıyla birlikte takım geçmişiyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için oyuncu profillerine de göz atabilirsiniz.

Tahminler

Nerede olursanız olun, herhangi bir DPL maçının galibini doğru seçerek tahmin gücünüzü test edin. Tahminlerinizi kişisel Parçalarınızı ortaya koyarak ciddileştirin.

Akıllıca seçim yap. Doğru tahmin sonucu gelecek miktar galibiyet oranı tarafından belirlenir ancak yanlış tahminde zor biriktirdiğin zulan hızla boşalabilir.

1

Bir Kazananı Tahmin Et

2

Parçalarınla Bahis Oyna

3

Ödülleri Topla

Fantezi

DPL'yi izlemekle yetinmeyin, kendi şampiyonlar takımınızı Fantezi Mücadelesi'nde kapışmak üzere sahaya sürün. Arkadaşlarınıza ve diğer herkese karşı kendi kadronuzu oluşturun ve en fazla puanı elde etmeye çalışın.

Kadronuz iyi bir performans sergilediği takdirde iyi bir miktar da Parça biriktirmiş olursunuz.

Turnuvalar

Turnuva sekmesi, bütün Dota Profesyonel Ligi etkinlikleriyle ilgili bilgi alabileceğiniz ana sayfanızdır. DPL sıralamalarının yanı sıra katılan takımların detayları, etkinlik sıralamaları, net değer grafiklerinin de yer aldığı maç detayları, kahraman istatistikleri ve çok daha fazlasını buradan öğrenebilirsiniz. Turnuva ilerledikçe grup etabı ve eleme eşleştirmelerine dair güncellemeleri ve tüm sonuçları da görürsünüz.

Etkinlik Bilgisi

Takım listeleri, ödül havuzu ve planlama bilgisi ile herhangi bir etkinliğin özetini görüntüle.

Grup Aşaması

Grup etabı boyunca ekiplerin performansını takip edin.

Playoff

Takımlar bir üst gruba çıktıkça ya da elemelerde elendikçe canlı grup güncellemeleri alın.

Sonuçlar

Herhangi bir Dota Profesyonel Ligi maçının sonuçlarına anında erişin.

Maç Ayrıntıları

Dota Plus yardımcı uygulaması sayesinde bir saniye bile kaçırmazsınız. Önceki serilerin maç detaylarının yanı sıra canlı oyunları da takip edebilirsiniz. Bu sayede maçı doğrudan izleme imkânınız olmadığında bile heyecanın hiçbir saniyesini kaçırmamış olursunuz.

  • Canlı Mini Harita
  • Net Değer Grafiği
  • Maç Bilgisi
  • Takım Kadrosu
  • Seçimler & Yasaklar