Професійний сезон Dota

2021

Шлях до The International
Змагальний сезон 2021 року набуває нової форми: команди зустрічатимуться в регіональних лігах і турнірах по всьому світу під час професійного сезону Dota, що включає 2 регіональні ліги в шести регіонах, а також 2 великі турніри. Усе це визначить, які 12 команд отримають прямі запрошення на The International.

FAQ

Як нараховуються очки? ОНОВЛЕНО
Очки нараховуються кращим 6 командам верхнього дивізіону регіональних ліг, а також кращим 8 командам великих турнірів.
Як багато очок нараховується за великі турніри й регіональні ліги? ОНОВЛЕНО
Цього сезону за великі турніри нараховується 2 700 очок, а за регіональні ліги — 1 150 очок.
Як розподіляються очки відповідно до результатів? ОНОВЛЕНО
Інформацію про розподіл очок можна знайти ось тут
Очки отримуватимуть команди чи гравці?
Відтепер очки заробляються командами.
Якщо гравець змінює команду, то очки залишаються з гравцем?
Ні.
Скільки команд отримають прямі запрошення до The International 10 на зароблені очки?
Дванадцять команд із найбільшою кількістю очок отримають прямі запрошення до The International 10. Решта запрошених команд визначиться в регіональних кваліфікаціях (по 1 команді на регіон).
Чи визначають очки запрошення до регіональних кваліфікацій? ОНОВЛЕНО
Ні. Будь-яка команда, що бере участь у другому сезоні регіональної ліги може брати участь у регіональних кваліфікаціях, якщо не змінила більше двох гравців зі свого складу попереднього сезону. Це означає, що цього року не буде відкритих кваліфікацій на The International, аби не створювати занадто короткого шляху. Однак усі ліги матимуть відкриті кваліфікації для місць у своєму нижньому дивізіоні.
Скільки команд кваліфікуватимуться до великих турнірів? ОНОВЛЕНО
Кожна регіональна ліга відбирає щонайменше дві команди для великого турніру, а деякі регіони відбирають 3 чи 4 команди.
Чи існують інші способи потрапити на великий турнір? ОНОВЛЕНО
Ні, на великий турнір ви можете кваліфікуватися лише через регіональні ліги.
Чи можуть команди грати із заміною?
Так. Під час ліги команда може грати із заміною у 4 із 7 матчів. Будь-яка команда, що грає на великому турнірі з гравцем заміни, отримає штраф обсягом 40% від зароблених на турнірі очок.
Чи може команда вилучити гравця після кваліфікації на великий турнір? ОНОВЛЕНО
Так. Однак команда, яка вилучає гравця після отримання місця на великому турнірі, матиме 20% штрафу до здобутих очок, на додачу до звичайного штрафу за заміну.
Коли команди більше не зможуть змінювати гравців? ОНОВЛЕНО
Команди можуть звільняти гравців після завершення ліги й до півночі вівторка за тихоокеанським часом після турніру, але отримають штраф розміром 15% від зароблених на цей момент очок. Команди, що беруть участь у великому турнірі також отримають штраф до своїх очок у турнірі, як зазначено вище, якщо вони змінять свій склад до завершення турніру. Після цього періоду команди не можуть звільняти гравців зі свого складу. Однак команди можуть додавати гравців, якщо вони не мають 5 до півночі неділі за тихоокеанським часом через тиждень після завершення сезонного великого турніру, коли склад всіх команд вважається замкненим. Цей поділ створено, щоби гравців не звільняли в останню хвилину без можливості приєднатися до нової команди.
Який формат для великих турнірів і ліг? ОНОВЛЕНО
Інформацію про великі турніри й ліги можна знайти ось тут
Що відбудеться, якщо команда не зіграє матчі своєї ліги? ОНОВЛЕНО
Командам дозволено грати з одним гравцем заміни, якщо цей гравець не грає за команду цього ж дивізіону чи вище. Якщо в команди недостатньо гравців, щоби зіграти матч, то їм зараховується поразка. Якщо команда пропускає 2 чи більше матчів сезону, то вона автоматично усувається з решти змагання.
Чи можуть команди однієї організації грати в одній лізі? ОНОВЛЕНО
Так. Однак, як і в минулі роки, лише одна команда організації зможе кваліфікуватися до The International. Якщо дві команди від однієї організації набирають достатньо очок для The International, то або організація повинна прибрати всі своєї зв’язки з однією з команд, або лише вища в рейтингу команда зможе потрапити на турнір.
Де я можу зареєструватися?
Ви можете зареєструватися як менеджер команди або як гравець на сторінці реєстрації.