Відтворити анонс
Розблоковується на 445-му рівні
Звільніть місце для своєї королеви
Вдоволена тривалим дослідженням ігрових майданчиків світу смертних, Акаша повертається до Рістульського двору, де її слава згасла за час відсутності. Королева згори має намір захопити трон унизу. Вона укладає угоду з демонічним принцем-вигнанцем, що дає їй нові можливості нарешті розпочати втілення своїх темних планів.
Проявлення витонченої агонії
Акаша не знає рівних у завданні мук, і ніщо так не домінує над її ворогами, як ідеальне використання Звукової хвилі. Завдяки додаванню спеціального тосту, тепер Королева може святкувати покарання кожної цілі за одну хвилю. Збільшуйте рівень децибелів та страждань, ушкоджуючи якомога більше ворогів із кожним ультом, щоби максимізувати біль.
Другий стиль для розблокування
Королівський указ
Зі зростанням впливу в Рістулі Королева отримала можливість змінювати форму за бажанням.
Замучте 1 000 ворогів за допомогою Sonic Wave у переможних іграх для розблокування альтернативного стилю Royal Decree, що містить іншу кольорову тему для моделі та ефекти.
Таємний предмет містить:
Нова модель, предмети й п’єдестал
Модель Королеви болю, предмети й п’єдестал ретельно перероблено, щоби краще позначалася королівська велич істинної демониці, отримана внаслідок угоди.
Нестандартні анімації та ефекти
Містить новий набір анімацій, звукові ефекти, лічильник Sonic Wave, нові ефекти Sonic Wave та Blink, новий ефект добивання, нові ефекти оточення для обох стилів, а також нестандартну анімацію ближнього бою та ефект для близьких сутичок.
Нестандартні елементи героя
Містить новий портрет героя, значки здібностей і значок міні-мапи.
Понад 500 ексклюзивних голосових фраз
Клацніть, аби зіграти
Другий стиль для розблокування
Замучте 1 000 ворогів за допомогою Sonic Wave у переможних іграх для розблокування альтернативного стилю Royal Decree.
Довідайтеся про історію Величі Рістулу:
Клацніть зображення або натисніть пробіл для переходу далі
Шпалери
Розблоковується на 445-му рівні