Představujeme
dva nové hrdiny

Pangolier

Styl je to nejdůležitější

 Na blízko Carry Nuker Disabler Durable Escape Initiator

Pangolier je v každém okamžiku připraven skočit mezi nepřátele a nastalého chaosu maximálně využít ve svůj prospěch. Zatímco se totiž jeho kord zapichuje do slabin oponentů, on sám je před útoky chráněn a může směle pokračovat v ukázce svého šermířského umění zakončeného efektním odkutálením.

Nejlepší bojovník na světě?
O tom není pochyb...

Muži a ženy Chrabrých Nivanů mají život plný šermování, houpání na lustrech a nevkusné romantiky. A i když se všichni řídí krédem „Život bez dobrodružství není životem“, vyprávění o zážitcích Dontého Panlina zvedne obočí i těm nejodvážnějším z nich.

Neexistuje monstrum, které by nepokořil, žena, kterou by se nepokusil svést, tyran, kterému by se nepostavil, a šlechtic, kterého by si nezačal dobírat.

Schopnosti

Swashbuckle

Pangolier přeběhne na vybranou pozici, odkud následně několika rychlými výpady zaútočí určeným směrem, čímž udělí fyzické poškození a aplikuje na nepřátele efekty útoku.

Shield Crash

Pangolier vyskočí do vzduchu a dopadem udeří do země. Nepřátelé kolem utrží poškození a Pangolier získá dočasnou redukci poškození odvíjející se od počtu nepřátel.

Heartpiercer

Pangolier překoná obranu nepřítele a bodne jej do slabin. Každý útok má šanci znegovat brnění a po krátké prodlevě cíl zpomalit.

Rolling Thunder

Pangolier se smotá do koule imunní vůči kouzlům a začne se kutálet vpřed. Přejeté nepřátele omráčí a udělí jim poškození. Když je tato schopnost aktivní, lze použít schopnost Shield Crash pro přeskakování překážek. Krátce se vyvolává.

Dark Willow

Když neplecha zabíjí

 Na dálku Support Nuker Disabler Escape

Tiché třepotání křídel je to jediné, co většinou předznamená příchod a smrt rukou Dark Willow. Tahle nezbedná víla totiž mistrně využívá sil, jejichž stáří překonává leckterá kouzla a jejichž moci vázat bojovníky na místě, omračovat je a jejich druhy či rozsévat v jejich duších nepředstavitelný strach se nemůže nic rovnat.

Ani si nevšimnou, odkud přišel útok...

Děti zbožňují příběhy o rozverných dobrodružstvích víl… To proto, že nevědí, jaké jsou víly ve skutečnosti zlomyslné mrchy. Mireska Sunbreeze je jednou z nich, možná dokonce i tou nejzlomyslnější. Mireska se narodila vílímu králi a dětství strávila v Revtelu, království, kde jsou lži a vraždy na denním pořádku. Ačkoli se hravě orientovala v etiketě, nepsaných zákonech a společenských rituálech prostupujících každou minutou jejího života, celé tohle divadlo ji neskutečně nudilo. A tak Mireska udělala to, co vzpurné děti dělávají. Zapálila rodinné panství a společně se svojí světluškou Jex se vydala do světa.

Bramble Maze

Dark Willow vytvoří ve vybrané oblasti několik keřů ostružiní. Pokud do některého z nich vkročí nepřítel, utrží poškození a zakoření.

Shadow Realm

Dark Willow se skryje do stínů, kde na ni není možné zaútočit. Její následující útok udělí bonusové magické poškození závislé na tom, jak dlouho se skrývala.

Cursed Crown

Dark Willow nasadí cíli prokletou vílí korunu, která po čtyřech sekundách omráčí jak cíl, tak nepřátele poblíž.

Bedlam

Kolem Dark Willow začne obletovat její světluška Jex, která uděluje poškození nepřátelům. Schopnost Bedlam nelze použít, zatímco je aktivní schopnost Terrorize.

Terrorize

Dark Willow vypustí svoji světlušku Jex, která vystraší nepřátele a přinutí je utéci směrem ke svojí fontáně. Schopnost Terrorize nelze použít, zatímco je aktivní schopnost Bedlam.

Schopnosti

A to není ani zdaleka vše

Etienne's Revenge

Příruční zbraň se speciálním efektem a zvukem schopnosti Swashbuckle

Sunbreeze Birthright

Předmět na opasek se speciálním efektem schopnosti Bramble Maze

Pholi the Squire

Kurýr a samozvaný panoš Dontého

Curious Snaptrap

Odrůda ward dříve pěstovaná pouze šlechtou Revtelu

Thorns and All a Foolish Gallantry

Taunty pro Dark Willow a Pangoliera

Emblems of the Dueling Fates

Balíček Immortal předmětů

Zakoupit – $9.99 $14.99
33% sleva platná do 30. listopadu 2017

Sezóny hodnocení

V této aktualizaci jsme přepracovali hodnocení ve vyhledávání zápasů jak pro hodnocené, tak nehodnocené zápasy. Nově tak budou probíhat pravidelné šestiměsíční sezóny, které zajistí, že hodnocení bude aktuální a přesné, výsledkem čehož bude lepší zážitek ze hry pro všechny.

Během každé sezóny obdrží všichni hráči medaili odvíjející se od jejich nejlepšího hodnocení v dané sezóně. Celkem existuje sedm medailí, z nichž každá se dále dělí na pět hvězd, po jejichž získání hráči obdrží lepší medaili. Před začátkem zápasu jde vidět aktuální a předchozí medaili všech zúčastněných hráčů.

Na začátku každé sezóny je hráčům opětovně vypočteno hodnocení, přičemž zpočátku jsou jim vyhledávány zápasy dle jejich předchozího hodnocení. Vaše předsezónní hodnocení je také zaznamenáno a lze jej vystavit na profilu, takže hráči hodnocených zápasů mohou i nadále sledovat přesnou hodnotu svého hodnocení.

Abychom dali všem šanci připravit se na tyto změny, první sezóna začne za dva týdny.

Vylepšení buildů

Buildy hrdinů lze nově procházet v sekci „Výuka“ a hráči se tak snadno dostanou k ohromné škále informací o předmětech, schopnostech a talentech všech 115 hrdinů. Na stejném místě je také možné buildy upravovat, vytvářet nové a dokonce je i publikovat pro použití ostatními hráči. Každý build je navíc označen verzí hry a rolí, kterou popisuje, takže vždy víte, do čeho jdete.

Mód Turbo

Kromě nových hrdinů a spousty změn se s touto aktualizací dostává do hry také nový mód nazvaný Dota Turbo. V základu obyčejný Výběr ze všech, který je však poplatný svému názvu a rozdáváním více zlaťáků a zkušeností, oslabením věží a redukováním času do oživení výrazně zkracuje délku zápasů. Bonusem podporujícím experimentálnější či první hraní je pak možnost nakupovat předměty odkudkoli na mapě. Turbo jednoduše zabaví veterány s nedostatkem času i úplné nováčky.

Aktualizace Výběru schopností

Výběr schopností byl aktualizován zbrusu novým rozhraním samotného výběru, který mimo jiné umožňuje přesouvat schopnosti mezi sloty a chatovat se spoluhráči. Dále bylo do módu přidáno patnáct dříve nedostupných hrdinů a byly opraveny chyby spojené s desítkami stávajících bojovníků. Myslíte si, že dokážete stvořit neporazitelného hrdinu? Vyzkoušejte to!

Nový model pro Ancient Apparitiona

Zima přišla letos o něco dříve, jelikož Kaldrův model a jeho efekty byly vylepšeny pro potěchu Vašeho oka.

Pingovací kolečko

Systém pingů se dočkal hned několika nových funkcí, které Vám výrazně usnadní komunikaci s týmem. Od nynějška je totiž možné pomocí pingovacího kolečka ukázat, kam míříte, kam by se podle Vás hodila warda a zdali by bylo vhodné zaútočit nebo se stáhnout. Pingy se ukáží jak na mapě, tak na minimapě a v chatu, takže nebudou přehlédnuty.

Balíček hlasů Bladeform Legacy

Všichni vlastníci Arcana předmětu Bladeform Legacy pro Juggernauta získají s vydáním aktualizace nový balíček hlasů, kterým budou moci nahradit výchozí hlas Juggernauta. Pokud mezi vlastníky Arcany patříte, připravte se na mocný hlas rezonující pokoleními válečníků, jimž bylo nabídnuto znovu navštívit říši živých a dočkat se uznání, nikoli umlčení.

Herní aktualizace

Obecné změny

  Výběr hrdinů

  • Pořadí výběru módu Výběr ze všech je nyní: A–BB–AA–BB–AA–B
  • Každý den je automaticky vylosováno 10 hrdinů, kteří se stanou bonusovými hrdiny. Pokud si jednoho z těchto hrdinů vyberete, získáte jeden neprodejný předmět Mango
  • Náhodný výběr již neposkytuje bonusové zlaťáky. Namísto toho je Vám náhodně vybrán jeden z bonusových hrdinů a získáte kromě Manga také jeden předmět Iron Branch
  • Byla odstraněna možnost změnit vybraného hrdinu

  Linky

  • Prostřední linka již nemá Melee Creepa navíc
  • Creepové se nyní poprvé střetnou o něco blíže k bezpečné lince obou týmů
  • Zkušenosti přidané nepříteli za Deny (když Vy zabijete svoji jednotku) byly sníženy ze 70 na 25 %
  • Zkušenosti přidané za Deny Vám byly sníženy z 30 na 25 %
  • Pokud neutrální creep zabije obyčejného creepa, je jeho smrt počítána stejně jako smrt rukou nepřátelského creepa – nejde o Deny a je udělena plná hodnota zkušeností; abyste zkušenosti redukovali, musíte creepovi dát sami Deny
  • Jedna vlna (4 creepové) se nyní rovná 240 zkušenostem (dříve 210)
   • Zkušenosti za zabití Melee Creepa byly navýšeny ze 40 na 57
   • Zkušenosti za zabití Ranged Creepa byly sníženy z 90 na 69
  • Odměna za zabití Melee Creepa byla navýšena o 4 zlaťáky
  • Odměna za zabití Ranged Creepa byla navýšena o 12 zlaťáků (celkem se tak jedná o +24 zlaťáků za vlnu)
  • První neutrální creepové nyní oživnou v 1. minutě hry (dříve ve 30. sekundě)
  • Základní odměna za zabití hrdiny ve zkušenostech (bez části za asistenci) pro úrovně 1–5 byla snížena ze 100/120/140/160/180 na 30/60/90/120/150 (za asistenci však stále získáte zkušenosti navíc)
  • Oblast pro zisk zkušeností byla navýšena z 1300 na 1500 jednotek
  • Zkušenosti mezi 1. a 2. úrovní byly sníženy z 240 na 200
  • Zkušenosti mezi 2. a 3. úrovní byly navýšeny z 360 na 400
  • Zdraví věží 1. úrovně vylo navýšeno z 1400 na 1600 bodů

  Town Portal Scroll

  • Všichni hrdinové nyní do začátku získají jeden předmět Town Portal Scroll, který má však v úvodu hry cooldown

  Svatyně a Glyph

  • V základnách byly všechny svatyně nahrazeny obyčejnými budovami
  • Glyph of Fortification nově působí i na creepy

  Creepové

  • Siege Creep navíc je nyní vypuštěn ve 30. minutě (dříve 40.)
  • Zdraví Siege Creepa bylo navýšeno o 50 bodů
  • Byly opraveni běžní creepové navíc, kteří byli vypouštěni o minutu později (co se týče Melee/Melee/Ranged/Melee v minutách 15/30/40/45)
  • Vylepšení obyčejných creepů má nyní strop na úrovni Mega Creepů (pokud dříve délka hry přesáhla cca 4 hodiny, mohli být obyčejní creepové silnější než Mega příbuzní)

  Fungování brnění

  • Vzorec pro výpočet brnění byl změněn z 0,06 × brnění / 1 + 0,06 × brnění) na 0,05 × brnění / (1 + 0,05 × brnění)
  • Brnění za bod obratnosti bylo změněno z 1/7 na 1/6
  • Brnění věží 1. úrovně bylo navýšeno ze 14 na 17 bodů
  • Brnění věží 2. a 3. úrovně bylo navýšeno z 16 na 19 bodů
  • Brnění věží 4. úrovně bylo navýšeno z 24 na 29 bodů
  • Základní brnění Roshana bylo navýšeno z 15 na 18 bodů
  • Brnění obyčejných budov bylo navýšeno ze 12 na 14 bodů
  • Brnění svatyní bylo navýšeno z 20 na 24 bodů
  • Brnění Ancientů bylo navýšeno z 15 na 18 bodů
  • Brnění kasáren pro boj zblízka bylo navýšeno z 15 na 18 bodů
  • Brnění kasáren střelců bylo navýšeno z 10 na 12 bodů (tyto změny jsou v souladu s obecnou redukcí poškození budov před uplatněním vzorce uvedeného výše)

  Budovy

  • Věžím 4. úrovně byla odebrána schopnost regenerace zdraví (dříve přítomná ve výši 3 bodů)
  • Regenerace zdraví Ancientů byla navýšena z 3 na 8 bodů

  Mapa

  • Byla přepracována prostřední linka týmu Dire (po okrajích obou stran řeky lze tak nyní přejít bez toho, aby Vás zasáhla věž)
  • Schody uprostřed prostřední linky jsou nově užší
  • Prostřední svatyně byly posunuty blíže k hlavním částem džunglí
  • Offlane svatyně byly prohozeny s runami darů
  • Terén kolem offlane linek je nyní širší
  • Runy darů primárních džunglí byly posunuty blíže ke kempům bezpečné linky (tudíž blíže ke schodům do řeky)
  • Byla přepracována džungle u bezpečné linky týmu Dire
  • Silný kemp u bezpečné linky byl změněn – lze primárně pullnout na bezpečnou linku nebo spojit s pullem slabého kempu)
  • Byly odstraněny jedny schody vedoucí dolů do džungle poblíž bezpečné linky
  • Byla odstraněna následující místa pro wardy: Ancient creepové týmu Radiant/Roshan, spodní runa týmu Radiant a primární džungle týmu Dite (poblíž kempu Ancient creepů)
  • Několik menších úprav stromů a viditelnosti na mapě

  • Spodní runa vylepšení byla posunuta o kousek nahoru
  • Schody vedoucí do džungle u bezpečné linky týmu Dire byly zúženy
  • Byly prohozeny střední a silné kempy v primárních džunglích (silný kemp je nyní nejblíže prostřední věži 2. úrovně)
  • Byly upraveny pozice stromů před slabým pullovacím kempem týmu Radiant
  • Malé změny stromů před schody vedoucími od týmu Radiant na offlane týmu Dire (poblíž modrých krystalů lze nyní projít kolem stromů)
  • Byly zmenšeny schody vedoucí do džungle u bezpečné linky týmu Radiant z offlane týmu Dire
  • Pozice silného kempu u bezpečné linky týmu Radiant byla maličko změněna
  • Schody pod tajným obchodem týmu Radiant byly o něco zmenšeny
  • Schody u offlane týmu Dire (směřující do silného kempu u bezpečné linky týmu Radiant) byly posunuty o kousek doprava
  • Silný kemp týmu Radiant (poblíž prostřední věže 2. úrovně) už není pod úrovní okolního terénu
  • Několik menších změn rozmístění stromů, schodů a terénu nad a kolem primární džungle týmu Dire
  • Byly upraveny schody směřující dolů od kempu Ancient creepů týmu Radiant do vrchní části řeky

  Roshan

  • Po třetím zabití Roshana z něj vypadne jednorázový předmět Refresher Orb, jehož cooldown je nezávislý na cooldownu „skutečného“ Refresher Orbu

  Čas do oživení

  • Čas do oživení hrdinů mezi 1. a 5. úrovní byl změněn z 8/10/12/14/16 na 5/7/9/13/16 sekund

  Aggrování neutrálních creepů

  • Neutrální creepové nově spí v noci a mají nulový dosah aggra
  • Byly odstraněny výjimky aggra některých hrdinů (jmenovitě Chaos Knight, Earth Spirit, Morphling, Pudge, Clockwerk, Rubick a Tiny)
  • Aggro obyčejných creepů nyní závisí na tom, ve které oblasti neutrálních creepů se nacházejí (funguje pro klasické pullovací kempy u bezpečných linek/offlane)

  Kapitánský režim

  • Do první fáze Kapitánského režimu byl přidán ban navíc (celkem tedy 6 banů)

  Iluze

  • Iluze nyní udělují Roshanovi o 80% menší poškození namísto toho, aby se rozplynuly po prvním útoku
  • Na iluze nyní působí regenerace zdraví a many
  • Poškození Roshanovy schopnosti Slam bylo navýšeno ze 70+5/min. na 70+8/min.

  Fontána

  • Poškození fontány bylo navýšeno ze 190–199 na 220–240
  • Regenerace many fontány byla navýšena ze 4 % max. many + 14 bodů many za sekundu na 6 % max. many
  • Regenerace zdraví fontány byla navýšena ze 4 na 5 %

  Celková hodnota

  • Faktor hodnocení celkové hodnoty (kolik získají z asistencí nejbohatší vs. nejchudší hrdinové) byl změněn z 0,75 –> 1,25 na 0,7 –> 1,3

  Hex

  • Hex již nelze odstranit

  Rozhraní

  • Přes inventář byl přidán indikátor informující o stavu umlčení
  • Byla přidána nová možnost, díky které vyvolávání přeruší pouze určité příkazy

  Unikátní modifikátory útoku

  • Byly odstraněny zbývající unikátní modifikátory útoku
  • Lifesteal už není unikátním modifikátorem útoku a násobně se sčítá
  • Schopnost Arcane Orb už není unikátním modifikátorem útoku
  • Schopnost Mana Break už není unikátním modifikátorem útoku (nesčítá se však se schopností Mana Break předmětu Diffusal Blade)

  Další

  • Byla odstraněna omezení uvězňování na útesech působící na Rubicka, Magnuse, Dark Seera atd.
  • Pudgeovi a Vengeful Spirit byl zakázán volný pohyb po útesech
  • Roshan se nyní vylepší každou minutu (dříve každé 4 minuty; bonus byl upraven tak, aby byly hodnoty stejné, jen měly hladší přechod)
  • Bylo opraveno magické poškození od útoků, které nebylo blokováno schopnostmi typu Barrier (předměty Pipe a Hood a schopnost Flame Guard)
  • Byla zlepšena čitelnost počtu sečtení na ikonkách buffů

  • Hrdinům s rychlostí otáčení 0,4 byla rychlost vylepšena na 0,5 (platí pro hrdiny: Mirana, Puck, Razor, Shadow Shaman, Tidehunter, Witch Doctor, Warlock, Beastmaster, Venomancer, Wraith King, Viper, Clinkz, Enchantress, Spectre, Spirit Breaker, Lone Druid, Elder Titan, Oracle a Winter Wyvern)

  • Od nynějška lze vidět hodnotu regenerace many nepřítele (dříve pouze regenerace zdraví)

  • Runa regenerace byla změněna ze 100/67 zdraví/many na 6 % z max. zdraví/many

  Schopnosti neutrálních creepů

  • Doba vyvolávání schopnosti War Stomp neutrálního creepa Centaur Conqueror byla snížena z 0,5 na 0,4 sekundy
  • Spotřeba many schopnosti War Stomp neutrálního creepa Centaur Conqueror byla snížena ze 100 na 50 bodů
  • Doba vyvolávání schopnosti Thunder Clap neutrálního creepa Hellbear Smasher byla snížena z 0,5 na 0,4 sekundy
  • Spotřeba many schopnosti Thunder Clap neutrálního creepa Hellbear Smasher byla snížena ze 100 na 50 bodů
  • Doba vyvolávání schopnosti Tornado neutrálního creepa Wildwing Ripper byla snížena z 0,75 na 0,4 sekundy
  • Doba vyvolávání schopnosti Mana Burn neutrálního creepa Satyr Mindstealer byla snížena z 0,5 na 0,3 sekundy
  • Doba vyvolávání schopnosti Desecrate Ancient creepa Prowler Shaman byla snížena z 0,9 na 0,4 sekundy
  • Doba vyvolávání schopnosti Slam Ancient creepa Thunderhide byla navýšena z 0 na 0,3 sekundy
  • Doba vyvolávání schopnosti Ensnare neutrálního creepa Dark Troll Summoner byla snížena z 0,5 na 0,3 sekundy
  • Spotřeba many schopnosti Ensnare neutrálního creepa Dark Troll Summoner byla snížena ze 150 na 75 bodů
  • Doba vyvolávání schopnosti Raise Dead neutrálního creepa Dark Troll Summoner byla snížena z 0,5 na 0,3 sekundy
  • Doba vyvolávání schopnosti Chain Lightning neutrálního creepa Harpy Sotrmcrafter byla snížena z 0,5 na 0,3 sekundy
  • Schopnosti Ensnare neutrálního creepa Dark Troll Summoner byl přidán projektil
  • Schopnost Purge neutrálního creepa Satyr Banisher nyní působí i na jednotky zachycené v cyklóně
  • Schopnost Cloak Aura neutrálního creepa Centaur Courser nyní poskytuje hrdinům bonus k odolnosti vůči magii ve výši 10 % (dříve 5 %)

Změny předmětů

  Kurýr

  • Cena kurýra byla navýšena ze 100 na 200 zlaťáků
  • Rychlost pozemního kurýra byla navýšena z 350 na 380 bodů
  • Rychlost létajícího kurýra byla navýšena ze 430 na 450 bodů
  • Vylepšení Flying Courier již nelze zakoupit, kurýr je automaticky vylepšen ve třetí minutě
  • Létající kurýr má nově místo schopnosti Zrychlení schopnost Štít (cooldown 200 sekund, trvání 2 sekundy)
  • Kurýr už nemůže doplnit Bottle
  • Každý tým může nyní zakoupit pouze jednoho kurýra

  Obchod

  • Z postranního obchodu byly odstraněny následující předměty: Quarterstaff, Orb of Venom, Blades of Attack, Sage's Mask, Stout Shield, Ring of Regeneration, Ring of health a Bottle (1 nabití)
  • Do postranního obchodu byly přidány následující předměty: Ring of Protection
  • Do tajného obchodu byly přidány následující předměty: Voidstone, Ring of Health a Bottle (plný)

  Podpůrné

  • Cena předmětu Observer Ward byla navýšena z 60 na 80 zlaťáků
  • Odměna za zničení Observer Wardy byla navýšena z 25 na 100
  • Cena předmětu Tango byla změněna ze 125 zlaťáků za 4 nabití na 150 za 5 nabití
  • Cena předmětu Smoke of Deceit byla navýšena z 50 na 80 zlaťáků

  Další

  • Cena předmětu Gauntlets of Strength byla snížena ze 150 na 135 zlaťáků
  • Cena předmětu Slippers of Agility byla snížena ze 150 na 135 zlaťáků
  • Cena předmětu Mantle of Intelligence byla snížena ze 150 na 135 zlaťáků
  • Cena receptu předmětu Wraith Band byla snížena ze 170 na 165 zlaťáků
  • Cena receptu předmětu Bracer byla snížena ze 170 na 165 zlaťáků
  • Cena receptu předmětu Null Talisman byla navýšena ze 155 na 165 zlaťáků
  • Předmět Wraith Band/Bracer/Null Talisman již neposkytuje 3 body k poškození útoku; namísto toho poskytuje 1 bod navíc k primárnímu atributu
  • Předmět Veil of Discord již neposkytuje 6 bodů k poškození
  • Bonus k inteligenci předmětu Veil of Discord byl změněn z +12 na +14
  • Předmět Dagon již neposkytuje 9 bodů k poškození
  • Bonus k inteligenci předmětu Dagon byla navýšen o 2 body
  • Předmět Drums of Endurance již neposkytuje +3 body k poškození
  • Bonus k síle předmětu Drums of Endurance byl navýšen o 1 bod
  • Předmět Rod of Atos již neposkytuje +6 bodů k poškození
  • Předmět Perseverance již neposkytuje +10 bodů k poškození
  • Předmět Linken's Sphere již neposkytuje 15 bodů k poškození
  • Předmět Refresher Orb již neposkytuje 20 bodů k poškození
  • Regenerace many předmětu Refresher Orb byla navýšena z 250 na 300 %
  • Předmět Lotus Orb již neposkytuje 10 bodů k poškození

Aether Lens:Přepracování předmětu

  Dříve:

   Poskytuje:
    +220 k dosahům schopností
    +250 bodů many
    +100 % regenerace many
    +6 % k síle kouzel

  Nyní:

   Poskytuje:
    +250 k dosahům schopností
    +450 bodů many
    +125% regenerace many

Battle Fury:Změna receptu

 • Nově vyžaduje předmět Demon Edge namísto předmětů Claymore + Broadsword (o 400 zlaťáků nižší cena)
 • Poškození útoku bylo sníženo z 55 na 50 bodů
 • Dosah schopnosti Cleave byl navýšen z 570 na 625 jednotek
 • Konečný dosah schopnosti Cleave byl navýšen z 300 na 330 jednotek

Boots of Speed:

 • Rychlost pohybu byla snížena ze 45 na 40 bodů

Boots of Travel:

 • Rozsah pro určení budovy, na kterou bude uživatel teleportován, byl navýšen z 325 na 700 jednotek

Bloodstone:Změna receptu

 • Nově vyžaduje předmět Perseverance namísto předmětu Soul Ring a receptu
 • Počáteční počet nabití byl navýšen ze 12 na 14
 • Po smrti hrdiny již nevyléčí spojence kolem

Butterfly:

 • Trvání schopnosti Flutter bylo sníženo ze 4 na 2 sekundy
 • Schopnost Flutter již nepřerušuje úhyb poskytovaný předmětem

Desolator:

 • Redukce brnění schopnosti Corruption byla snížena ze 7 na 6 bodů

Diffusal Blade:Přepracování předmětu

 • Již neodstraňuje buffy
 • Již není omezen počtem nabití
 • Již nelze vylepšit
 • Cooldown předmětu byl navýšen na 15 sekund

Drums of Endurance:

 • Bonus k rychlosti útoku schopnosti Endurance byl navýšen z 25 na 35 bodů

Ethereal Blade:

 • Rychlost projektilu byla navýšena z 1200 na 1275

Skadi:

 • Již nevyžaduje předmět Orb of Venom

Force Staff:

 • Cooldown předmětu byl navýšen z 20 na 23 sekund

Glimmer Cape:

 • Předmět Glimmer Cape již nelze rozložit

Hurricane Pike:

 • Nově vyžaduje předmět Wraith Band namísto receptu za 500 zlaťáků

Iron Talon:Odstranění předmětu

 • Předmět byl odstraněn ze hry

Javelin:

 • Nově poskytuje 25% přesnost
 • Cena předmětu byla snížena z 1500 na 1100 zlaťáků
 • Již neposkytuje 10 bodů k poškození
 • Pokud dojde k použití přesnosti, utrží nepřítel 100 bodů magického poškození (ukáže se mu nad hlavou)

Skull Basher:

 • Cena receptu byla navýšena ze 750 na 1150 zlaťáků
 • Již neposkytuje 10 bodů k poškození
 • Schopnosti Bash se nelze uhnout
 • Poškození schopnosti Bash bylo navýšeno z 85 na 100 bodů (ukáže se nepříteli nad hlavou)

Abyssal Blade:

 • Již neposkytuje 10 bodů k poškození
 • Schopnosti Bash se nelze uhnout
 • Poškození schopnosti Bash bylo navýšeno z 85 na 100 bodů (ukáže se nepříteli nad hlavou)

Monkey King Bar:Přepracování předmětu

  Dříve:

   Vyžaduje:
    Demon Edge (2200)
    2× Javelin (3000)
    Celkem: 5200 zlaťáků

   Poskytuje:
    +66 bodů k poškození
    +schopnost True Strike
    +35% šance na udělení 160 bodů magického poškození a krátkého omráčení na 0,01 sekundy

  Nyní:

   Vyžaduje:
    Hyper Stone (2000)
    2× Javelin (2200)
    Celkem: 4200 zlaťáků

   Poskytuje:
    +60 bodů k rychlosti útoku
    +75% přesnost a šanci udělit 60 bodů neredukovaného poškození (útok, kterým je spuštěna přesnost, spustí také udělení poškození; prorazí imunitu vůči kouzlům)

Linken's Sphere:

 • Pomocí předmětu Linken’s Sphere již nelze ručně zacílit sebe sama

Magic Wand:Změna receptu

  Dříve:

   Vyžaduje:
    Magic Stick (200)
    2× Iron Branch (100)
    Circlet (165)
    Celkem: 465 zlaťáků

   Poskytuje:
    +4 body ke všem statistikám

  Nyní:

   Vyžadujes:
    Magic Stick (200)
    2× Iron Branch (100)
    Enchanted Mango (100)
    Celkem: 400 zlaťáků

   Poskytuje:
    +2 body ke všem statistikám
    +1,5 bodu k regeneraci zdraví

Necronomicon:Přepracování předmětu

 • Archer přišel o schopnost Mana Burn
 • Na 3. úrovni nově získá Archer schopnost Purge (zpomalení + odstranění; dokáže zacílit pouze nepřátele a má cooldown 15 sekund)
 • Dříve:

   Vyžaduje:
    Staff of Wizardry (1000)
    Belt of Strength (450)
    Recept (1200)

   Poskytuje:
    +8/12/16 bodů k síle
    +15/21/24 bodů k inteligenci

  Nyní:

   Vyžaduje:
    2× Sage's Mask (650)
    Belt of Strength (550)
    Recept (1300)

   Poskytuje:
    +10/15/20 bodů k síle
    +100/125/150 % k regeneraci many

Poor Man's Shield:Odstranění předmětu

 • Předmět byl odstraněn ze hry

Orb of Venom:

 • Průběžné poškození předmětu již neodstraňuje efekty konzumovatelných předmětů a nebrání blinku (chová se jako schopnost Poison Sting)

Pipe of Insight:

 • Schopnost Barrier nyní působí i na budovy

Ring of Regen:

 • Cena předmětu byla snížena z 325 na 300 zlaťáků

Satanic:Změna receptu

 • Nově vyžaduje předmět Claymore namísto předmětu Mithril Hammer

Sentry Ward:

 • Sentry Wardy se již po nákupu neobjeví před Observer Wardami

Silver Edge:

 • Již neredukuje poškození nepřítele
 • Bonus k rychlosti pohybu byl navýšen z 20 na 25 %

Smoke of Deceit:

 • Cooldown naskladnění předmětu byl snížen z 11 na 10 minut

Solar Crest:

 • Přesnost byla navýšena z 35 na 40%

Soul Ring:Přepracování předmětu

  Dříve:

   Vyžaduje:
    Sage's Mask (325)
    Ring of Regen (325)
    Enchanted Mango (100)
    Celkem: 750 zlaťáků

   Poskytuje:
    +3 body k regeneraci zdraví
    +50 % k regeneraci many

   Cooldown schopnosti Sacrifice: 30 sekund

  Nyní:

   Vyžaduje:
    Ring of Regen (300)
    2× Gauntlets of Strength (270)
    Recept (185)
    Celkem: 755 zlaťáků

   Poskytuje:
    +6 bodů k síle
    +2 body k regeneraci zdraví

   Cooldown schopnosti Sacrifice: 25 sekund

Stout Shield:

 • Blok poškození byl navýšen z 16/8 na 18/9 bodů (na blízko/na dálku)

Urn of Shadows:

 • Typ poškození předmětu byl změněn z neredukovaného na magické
 • Poškození schopnosti Soul Release bylo navýšeno ze 150 na 200 bodů

Vladmir's Offering:

 • Aura předmětu (Vladmir's Aura) se nyní sčítá s aurou předmětu Ring of Aquila/Ring of Basilius

Meteor Hammer:Nový předmět

  Vyžaduje:
   Ogre Axe (1000)
   Staff of Wizardry (1000)
   Ring of Regen (300)
   Sage's Mask (325)
   Celkem: 2625 zlaťáků

  Poskytuje:
   +12 bodů k síle
   +12 bodů k inteligenci
   +4 body k regeneraci zdraví
   +1,5 bodu k regeneraci many

  Aktivní schopnost:
   Po třech sekundách vyvolávání sešle na vybranou oblast (s rozsahem 300 jednotek) meteor, který na 1,75 sekundy omráčí nepřátele nacházející se v ní. Dopadem aplikuje 6 sekund trvající debuff udělující budovám 60 bodů poškození za sekundu (115 bodů ostatním jednotkám). Dosah schopnosti je 600 jednotek, cooldown 40 sekund a spotřeba many 125 bodů. Po dobu vyvolávání má nositel dohled na oblast dopadu. Meteor ničí stromy a trvá 0,5 sekund, než dopadne.

Aeon Disk:Nový předmět

  Requires:
   Vitality Booster (1100)
   Energy Booster (900)
   Recept (1750)
   Celkem: 3750 zlaťáků

  Poskytuje:
   +250 bodů zdraví
   +250 bodů many
   +25 % k odolnosti vůči změně stavu (redukuje trvání efektů jako umlčení/omráčení/odzbrojení/zakořenění/vystrašení/apod.; co se týče debuffů udělujících průběžné poškození a zpomalení redukuje odolnost vůči změně stavu pouze zpomalení, nikoli hodnoty poškození)

  Pasivní schopnost:
   Když nositel utrží poškození a jeho zdraví klesne pod 80 % maximální hodnoty, je na něj použito silné odstraňující kouzlo a na 2,5 sekund získá buff redukující veškeré udělené i utržené poškození na nulu. Má cooldown 100 sekund a aktivuje se pouze poškozením od hráče.

Spirit Vessel:Nový předmět

  Vyžaduje:
   Urn of Shadows (875)
   Vitality Booster (1100)
   Wind Lace (250)
   Recept (600)
   Celkem: 2825 zlaťáků

  Poskytuje:
   +250 bodů zdraví
   +30 bodů k rychlosti pohybu
   +2 body ke všem statistikám
   +2 body k brnění
   +1 bod k regeneraci many

  Aktivní schopnost:
   Kromě funkčnosti předmětu Urn of Shadows po použití na nepřítele redukuje regeneraci jeho zdraví/léčení o 70 % a každou sekundu saje 3 % jeho momentálního zdraví. Po použití na spojence zlepšuje regeneraci zdraví/léčení o 20 % a každou sekundu mu přidá 1 % jeho momentálního zdraví.

Nullifier:Nový předmět

  Vyžaduje:
   Sacred Relic (3800)
   Helm of Iron Will (900)
   Celkem: 4700 zlaťáků

  Poskytuje:
   +65 bodů k poškození
   +5 bodů k brnění
   +5 bodů k regeneraci zdraví

  Aktivní schopnost:
   Aplikuje na cíl odstranění a na 5 sekund jej umlčí. Pokud je na umlčenou jednotku zaútočeno, bude každým útokem na 0,4 sekundy zpomalena o 100 %. Zpomalení je uděleno po dopadu projektilu. Má cooldown 14 sekund, spotřebu many 100 bodů, dosah 600 jednotek a rychlost projektilu je 1200.

Kaya:Nový předmět

  Vyžaduje:
   Staff of Wizardry (1000)
   Robe of the Magi (450)
   Recept (500)
   Celkem: 1950 zlaťáků

  Poskytuje:
   +16 bodů k inteligenci
   +10 % k síle kouzel
   +10 % k redukci spotřeby/ztráty many (ovlivňuje pálení many apod.)
   Poznámka: Více instancí předmětu se nesčítá

Změny regenerace

Souhrn

 • Byl změněn vzorec pro výpočet regenerace zdraví/many. U obojího nyní získáte přesnou hodnotu, která je následně navýšena silou a inteligencí. Například předmět Void Stone dříve poskytoval 100 % k regeneraci many, nyní poskytuje 1,0 bodu k regeneraci many.

Nápověda u statistik

 • Nápověda u statistik Vám nově ukáže, kolik procent k regeneraci zdraví/many přidávají atributy hrdiny a jaké jsou absolutní hodnoty regenerace při započtení bonusů od síly/inteligence.

Mana

 • Byl přepracován vzorec pro výpočet regenerace many – procentuální bonusy (např. předmětu Void Stone apod.) se tím změnily na bonusy absolutní. Plus každý bod inteligence navyšuje regeneraci many o 2 %.

  • Dříve: (0,01 + 0,04 × inteligence) × (1 + procentuální bonusy) + absolutní bonusy

  • Nyní: (základ + absolutní bonusy) a navýšení o 2 % za každý bod inteligence

  • Poznámka 1: Všichni hrdinové mají nyní základní regeneraci many na hodnotě 0,9 bodu, avšak tato hodnota se může pro některé hrdiny v budoucnu změnit (stejně jako se mění základní regenerace zdraví)
  • Poznámka 2: Společně s touto změnou byly upraveny předměty, talenty a schopnosti související s regenerací many (viz níže)

  • Úpravy předmětů
   • Obecně platí, že pokud předmět dříve poskytoval 50 % k regeneraci many, nyní poskytuje 0,5 bodu k regeneraci many (100 % = 1,0 atd.)
   • Hodnoty dalších předmětů:
    • Perseverance: 1,5
    • Scythe of Vyse: 2,25
    • Battle Fury: 2,25
    • Orchid Malevolence: 2,25
    • Bloodthorn: 2,25
    • Eul’s Scepter of Divinity: 2,25
    • Linken's Sphere: 2,25
    • Lotus Orb: 1,75
    • Drums of Endurance: 0,75
    • Solar Crest: 1,0
    • Aether Lens: 1,25
    • Infused Raindrops: 0,5
    • Bloodstone (za nabití): 0,4
    • Clarity: 3,2
    • Vladmir’s Offering: 0,65
    • Ring of Basilius: 0,5
    • Ring of Aquila: 0,5
    • Bottle: 40

  • Novému vzorci byly přizpůsobeny také talenty

  • Úpravy schopností:
   • Schopnost Arcane Aura hrdiny Crystal Maiden nyní poskytuje při působení na spojence 0,8/1,0/1,2/1,4 bodu k regeneraci many (dříve 1/1,5/2/3)
   • Schopnost Arcane Aura hrdiny Crystal Maiden nyní poskytuje při působení na Crystal Maiden 1/2/3/4 body k regeneraci many (dříve 2/3/4/8)
   • Schopnost Death Pulse hrdiny Necrophos nyní poskytuje 2/2,25/2,5/2,75 bodu k regeneraci many (dříve 1/3/5/7)

  • Další úpravy:
   • Regenerace many svatyní byla snížena ze 40 na 30 bodů
   • Regenerace many svatyní se už nenavyšuje s uplynulým časem

   Zdraví

  • Byl přepracován vzorec pro výpočet regenerace zdraví. Každý bod síly navyšuje regeneraci zdraví o 0,7 %.

   • Dříve: základ + 0,06 × síla + absolutní bonusy

   • Nyní: (základ + absolutní bonusy) a navýšení o 0,7 % za každý bod síly
   • Poznámka 1: Základní regenerace zdraví všech hrdinů byla navýšena o 1,5 bodu
   • Poznámka 2: Společně s touto změnou byly upraveny předměty, talenty a schopnosti související s regenerací zdraví (viz níže)

  • Úpravy předmětů
   • Ring of Health: 5
   • Hood of Defiance: 6,5
   • Perseverance: 5,5
   • Force Staff: 5
   • Vanguard: 5.5
   • Abyssal Blade: 7
   • Crimson Guard: 6
   • Helm of the Dominator: 8
   • Refresher Orb: 11
   • Linken‘s Sphere: 5,5
   • Lotus Orb: 5,5
   • Pipe of Insight: 6,5
   • Pipe of Insight (aura): 2
   • Guardian Greaves (aura): 3,5
   • Guardian Greaves (krit. léčení): 12
   • Headdress (aura): 2
   • Mekansm (aura): 3,5
   • Tranquil Boots: 12
   • Bloodstone: 7
   • Armlet of Mordiggian: 4
   • Soul Ring: 2
   • Ring of Regen: 1.5
   • Veil of Discord: 5 (dříve 6)
   • Hurricane Pike: 5,5 (dříve 6)
   • Vladmir’s Offering: 2,5 (dříve 3)
   • Armlet of Mordiggian (sání zdraví): 54 (dříve 45)
   • Bottle: 80
   • Urn of Shadows: 35

  • Novému vzorci byly přizpůsobeny také talenty

  • Úpravy schopností:
   • Regenerace zdraví schopnosti Chemical Rage hrdiny Alchemist byla změněna z 50/75/100 na 40/48/56 bodů
   • Regenerace zdraví schopnosti Dragon Blood hrdiny Dragon Knight byla změněna ze 3/6/9/12 na 4/6/8/10 bodů
   • Regenerace zdraví schopnosti Press The Attack hrdiny Legion Commaner byla změněna z 30/40/50/60 na 30/35/40/45 bodů
   • Regenerace zdraví schopnosti Feral Impulse hrdiny Lycan byla změněna z 1/4/7/10 na 1/3/5/7 bodů
   • Regenerace zdraví schopnosti Reactive Armor hrdiny Timbersaw byla změněna z 1/1,2/1,4/1,6 na 1/1,15/1,3/1,45 bodu
   • Regenerace zdraví schopnosti Unholy Aura neutrálního creepa Satyr Tormenter byla změněna z 6 na 5,5 bodu
   • Regenerace zdraví schopnosti Inner Vitality hrdiny Huskar (pod prahem zranění) byla změněna z 20/40/60/80 na 22/30/38/46%
   • Regenerace zdraví schopnosti Inner Vitality hrdiny Huskar (nad prahem zranění) byla změněna z 5/10/15/20 na 6/8/10/12%
   • Násobič regenerace zdraví za zabití hrdiny schopnosti Death Pulse hrdiny Necrophos byl změněn z 10 na 6
   • Trvání regenerace zdraví schopnosti Death Pulse hrdiny Necrophos bylo změněno ze 7 na 6 sekund
   • Regenerace zdraví schopnosti Death Pulse hrdiny Necrophos byla změněna z 1/3/5/7 na 2/3/4/5 bodů
   • Léčení hrdiny Doom jeho schopností Scorched Earth bylo změněno z 16/24/32/40 na 12/18/24/30 bodů
   • Regenerace zdraví schopnosti Living Armor hrdiny Treant Protector byla změněna ze 4/8/12/16 na 4/7/10/13 bodů
   • Základní regenerace zdraví schopnosti Cold Embrace byla změněna z 25 na 15 bodů

  • Další úpravy:
   • Regenerace zdraví svatyní byla snížena z 90 na 75 bodů
   • Regenerace zdraví svatyní se už nenavyšuje s uplynulým časem

  Změny atributů

  Atributy hrdinů

  • Za každý bod inteligence nyní získají hrdinové 12 bodů many (dříve 11)
  • Rychlost pohybu všech hrdinů s primárním atributem obratnosti byla snížena o 5 bodů
  • Každý bod síly, obratnosti a inteligence nyní hrdinovy daného atributu poskytne unikátní perk a 1 bod k poškození

  Perky

  • Za bod síly získají hrdinové 0,15 % k odolnosti vůči změně stavu (redukuje trvání efektů jako umlčení/omráčení/odzbrojení/zakořenění/vystrašení/apod.; co se týče debuffů udělujících průběžné poškození a zpomalení redukuje odolnost vůči změně stavu pouze zpomalení, nikoli hodnoty poškození)
  • Za bod obratnosti získají hrdinové 0,06 % k rychlosti pohybu
  • Za bod inteligence získají hrdinové 0,15 % k odolnosti vůči magii
  • Při najetí myší na statistiky hrdiny se dozvíte, jaký přesně na něj mají perky momentálně efekt

  Souhrn atributů (za 1 bod)

  • Síla
   • +20 bodů zdraví
   • +0,7 % k navýšení regenerace zdraví

   • Perk: +1 bod poškození
   • Perk: +0,15 % k odolnosti vůči změně stavu

  • Obratnost
   • +1/6 bodu k brnění
   • +1 bod k rychlosti útoku

   • Perk: +1 bod k poškození
   • Perk: +0,06 % k rychlosti pohybu

  • Inteligence
   • +12 bodů many
   • +2,0 % k navýšení regenerace many
   • +0,07 % k navýšení síly kouzel

   • Perk: +1 bod k poškození
   • Perk: +0,15 % k odolnosti vůči magii

  Změny hrdinů

  Talentové stromy

 • Všechny talentové stromy byly přepracovány a byla přidána spousta talentů specifických pro určité schopnosti
 • Abaddon:

  1. 10. úroveň: +25 k rychlosti pohybu NEBO +20% k získaným zkušenostem
  2. 15. úroveň: +6 k brnění NEBO +50 k léčení/poškození Mist Coil
  3. 20. úroveň: 15% redukce cooldownů NEBO +90 k poškození
  4. 25. úroveň: +250 ke zdraví Aphotic Shield NEBO +25% ke zpomalení pohybu Curse of Avernus

  Alchemist:

  1. 10. úroveň: +25 k rychlosti útoku NEBO +5 k brnění
  2. 15. úroveň: +50 k poškození NEBO +250 bodů zdraví
  3. 20. úroveň: +25% rozštípnutí útoků NEBO +200 k poškození Unstable Concoction
  4. 25. úroveň: -8s z cooldownu Unstable Concoction NEBO -0,2s ze zákl. doby útoku Chemical Rage

  Ancient Apparition:

  • Trvání schopnosti Chilling Touch bylo změněn z 30 na 20/24/28/32 sekund
  • Schopnost Chilling Touch již neredukuje rychlost útoku spojenců
  • Magické poškození schopnosti Chilling Touch bylo sníženo z 50/60/70/80 na 30/45/60/75 bodů
  • Schopnost Chilling Touch nově na 0,3 sekundy aplikuje sčítající se 30% zpomalení
  1. 10. úroveň: +60 zlaťáků/min. NEBO +10% k síle kouzel
  2. 15. úroveň: +20 k regeneraci zdraví NEBO -1,5s z cooldownu Ice Vortex
  3. 20. úroveň: +80 k poškození Chilling Touch NEBO +8% ke zpomalení/redukci odolnosti Ice Vortex
  4. 25. úroveň: +4% ke zdraví znamenajícímu smrt Ice Blast NEBO 4 nabití Cold Feet

  Anti-Mage:

  1. 10. úroveň: +175 bodů zdraví NEBO +20 k rychlosti útoku
  2. 15. úroveň: -1s z cooldownu Blink NEBO Blink vyvolá neovladatelnou iluziIluze uděluje 25% poškození, dostává 250% poškození, trvá 10 sekund a nelze ji ovládat
  3. 20. úroveň: +300 k dosahu Blink NEBO +10 ke všem statistikám
  4. 25. úroveň: -50s z cooldownu Mana Void NEBO +30% k odolnosti Spell Shield

  Arc Warden:

  1. 10. úroveň: +25 k rychlosti útoku NEBO +5 k brnění
  2. 15. úroveň: +2s k trvání Flux NEBO +350 bodů zdraví
  3. 20. úroveň: +100 k dosahu útoku NEBO 10% redukce cooldownů
  4. 25. úroveň: 30% k lifestealu NEBO +350 k poškození Spark Wraith

  Axe:

  1. 10. úroveň: +8 k síle NEBO +40 k rychlosti útoku
  2. 15. úroveň: +3 k regeneraci many NEBO +30 k rychlosti pohybu
  3. 20. úroveň: +20 k regeneraci zdraví NEBO Hrdinovy útoky spustí Counter HelixŠance je vypočtena při každém útoku
  4. 25. úroveň: +100 k rozsahu Berserker's Call NEBO +120 k pošk. Battle Hunger za sekundu

  Bane:

  • Bane může nově zaútočit na jednotky ovlivněné schopností Nightmare, aniž by je probudil
  • Všechny doby vyvolávání byly sníženy z 0,5 na 0,4 sekundy
  • Schopnost Nightmare již neuděluje 20 bodů poškození za sekundu
  1. 10. úroveň: Enfeeble krade poškození NEBO +6 k brnění
  2. 15. úroveň: +150 k dosahům schopností NEBO +40% k získaným zkušenostem
  3. 20. úroveň: +100 k redukci poškození Enfeeble NEBO +75 k rychlosti pohybu
  4. 25. úroveň: +7s k trvání Fiend's Grip NEBO +250 k poškození/léčení Brain Sap

  Batrider:

  • Projektil schopnosti Flamebreak nově v letu viditelně opíše oblouk
  1. 10. úroveň: +5 k brnění NEBO +6% k síle kouzel
  2. 15. úroveň: +300 bodů zdraví NEBO +2s k trvání hoření Flamebreak
  3. 20. úroveň: +50 k rychlosti pohybu NEBO 15% redukce cooldownů
  4. 25. úroveň: +8s k trvání Firefly NEBO -13s z cooldownu Flamebreak

  Beastmaster:Přepracování hrdiny

  • Schopnost Wild Axes:
   • Rozpětí schopnosti Wild Axes (jak daleko od sebe jsou sekyry uprostřed dráhy letu) byla navýšena z 353 na 450 jednotek
   • Rozsah zásahu sekyr schopnosti Wild Axes byl navýšen ze 140 na 175 jednotek
   • Spotřeba many schopnosti Wild Axes byla snížena ze 105/110/115/120 na 60/65/70/75 bodů
   • Poškození schopnosti Wild Axes bylo sníženo z 70/100/130/160 na 40/70/100/130 bodů
   • Cooldown schopnosti Wild Axes byl snížen ze 13 na 8 sekund
   • Schopnost Wild Axes nyní na zasažené jednotky aplikuje sčítající se debuff, jenž za každý zásah sekyrou o 6/8/10/12 % navýší veškeré poškození, které cíl utrží od Beastmastera nebo jeho jednotek. Tento debuff trvá 10 sekund
  • Schopnost Primal Roar nově přidá Beastmasterovi a jeho jednotkám na 3 sekundy 30% bonus k rychlosti pohybu
  • Byla přepracována schopnost Call of the Wild – nově jde pouze o jednu schopnost
   • Tvorové žijí 60 sekund, cooldown schopnosti je 60 sekund a spotřeba many je 50/60/70/80 bodů
   • 1. úroveň: Boar na 1. úrovni
   • 2. úroveň: Boar na 2. úrovni
   • 3. úroveň: Boar na 3. úrovni + Hawk
   • 4. úroveň: Boar na 4. úrovni + Hawk + náhodný neutrální creep
   • Zdraví Boara: 275/350/425/500 bodů
   • Poškození útoku Boara: 20/30/40/50 bodů (dříve 10/25/40/55)
   • Zpomalení Boara: 10/20/30/40%
   • Trvání zpomalení Boara: 3 sekundy
   • Hawk se již nezneviditelní
   • Zdraví Hawka: 350 bodů (dříve 40/60/80/100)
   • Brnění Hawka: 5 bodů
   • Rychlost Hawka: 450 bodů
   • Dohled v noci (Hawk): 1000 jednotek
   • Dohled ve dne (Hawk): 1000 jednotek
   • Neutrální creep: Náhodně vybraný creep z následujícího seznamu: Alpha Wolf, Hellbear Smasher, Satyr Tormenter, Centaur Conqueror a Dark Troll Summoner
  1. 10. úroveň: +30 k rychlosti pohybu ČI +25% k získaným zkušenostem
  2. 15. úroveň: +40 k poškození Boara ČI +7 k brnění
  3. 20. úroveň: +500 bodů zdraví ČI +120 k poškození Wild Axes
  4. 25. úroveň: +2 vyvolaní Hawkové ČI +40 k rychlosti útoku Inner Beast

  Bloodseeker:

  • Dosah schopnosti Rupture byl snížen z 1000 na 800 jednotek
  1. 10. úroveň: +25 k rychlosti útoku NEBO +4 k brnění
  2. 15. úroveň: +300 bodů zdraví NEBO +75 k poškození Blood Rite
  3. 20. úroveň: 25% k lifestealu NEBO +14% Rupture Damage
  4. 25. úroveň: -6s z cooldownu Blood Rite NEBO +20 k max. rychlosti/pošk. Thirst

  Bounty Hunter:

  • Schopnost Track při držení klávesy Alt a kliknutí ukáže Vašemu týmu, kolik zlaťáků cíl nese (už dříve byla tato informace dostupná po najetí na debuff schopnosti)
  1. 10. úroveň: +30 k rychlosti pohybu NEBO +25% k získaným zkušenostem
  2. 15. úroveň: +50 k rychlosti útoku NEBO +350 bodů zdraví
  3. 20. úroveň: +75 k poškození Shuriken Toss NEBO +125% kritický zásah Jinada
  4. 25. úroveň: +50% k uhýbání NEBO +300 zlaťáků Track (ovlivňuje hrdinu a spojence)

  Brewmaster:

  1. 10. úroveň: +200 bodů zdraví NEBO +30 k poškození
  2. 15. úroveň: +3s ke zpomalení Thunder Clap NEBO +20% k odolnosti vůči magii
  3. 20. úroveň: +100 k rychlosti útoku NEBO +1500 bodů zdraví jednotkám Primal Split
  4. 25. úroveň: -65s z cooldownu Primal Split NEBO +15% k šanci na vyhnutí/krit. Drunken Brawler

  Bristleback:

  1. 10. úroveň: +2 k regeneraci many NEBO +20 k rychlosti pohybu
  2. 15. úroveň: +6 max. sečtení Goo NEBO +250 bodů zdraví
  3. 20. úroveň: +25 k poškození sečtení Quill Spray NEBO +20 k regeneraci zdraví
  4. 25. úroveň: 15% lifesteal kouzly NEBO +20 k poškození za sečtení Warpath

  Broodmother:Přepracování hrdiny

  • Schopnost Spin Web již neposkytuje neviditelnost
  • Volný pohyb/bonus k rychlosti schopnosti Spin Web již není ztracen po utržení poškození
  • Rychlost pohybu hrdiny byla snížena z 290 na 270 bodů
  • Zdraví Spiderlingů bylo sníženo ze 450 na 250 bodů
  • Zdraví Spideritů bylo sníženo ze 175 na 100 bodů
  • Pavoučci nyní disponují 50% odolností vůči magii
  • Brnění pavoučků bylo navýšeno o 8 bodů
  • Regenerace zdraví pavoučků byla navýšena z 0,5 na 2 body
  • Počet nabití schopnosti Spin Web byl navýšen z 1/2/3/4 na 2/4/6/8 (odpovídá maximálnímu počtu pavučin)
  1. 10. úroveň: +60 k poškození Spawn Spiderlings NEBO +200 bodů zdraví
  2. 15. úroveň: +35% k získaným zkušenostem NEBO 20% redukce cooldownů
  3. 20. úroveň: +60 k rychlosti útoku NEBO +20 k poškození útoku pavoučků
  4. 25. úroveň: +75 k poškození/lifestealu Insatiable Hunger NEBO +350 bodů zdraví pavoučků

  Centaur Warrunner:

  1. 10. úroveň: +10% k uhýbání NEBO +10% k odolnosti vůči magii
  2. 15. úroveň: +75 k poškození NEBO +15% k poškození dle síly Return
  3. 20. úroveň: +250 k poškození Double Edge NEBO +20 k síle
  4. 25. úroveň: +1,5s k trvání Hoof Stomp NEBO Return působí jako aura

  Chaos Knight:

  1. 10. úroveň: +20 k rychlosti pohybu NEBO +5 ke všem statistikám
  2. 15. úroveň: +15 k síle NEBO 12% redukce cooldownů
  3. 20. úroveň: +150 zlaťáků/min. NEBO Reality Rift prorazí imunitu vůči kouzlům
  4. 25. úroveň: +7 k redukci brnění Reality Rift NEBO +2s k max. omráčení Chaos Bolt

  Chen:

  • Dosah útoku hrdiny byl navýšen z 600 na 650 jednotek
  • Byla odstraněna schopnost Test of Faith (Teleport)
  • Schopnost Holy Persuasion lze nově použít na spojenecké jednotky a tím je po 6/5/4/3 sekundové prodlevě teleportovat domů. Při použití na sebe jsou k Vám teleportováni Vaši creepové
  • Spotřeba many schopnosti Holy Persuasion byla změněna ze 100 na 100/110/120/130 bodů
  • Schopnost Test of Faith lze nově použít na spojence, které vyléčí polovinou udíleného poškození. Pokud Chen použije schopnost na sebe, je mu vždy vyléčena maximální možná hodnota
  • Spotřeba many schopnosti Test of Faith byla změněna z 90/100/110/120 na 60/80/100/120 bodů
  1. 10. úroveň: +20% k získaným zkušenostem NEBO +125 k dosahům schopností
  2. 15. úroveň: +7 k brnění NEBO -10s z cooldownu Test of Faith
  3. 20. úroveň: +180 zlaťáků/min. NEBO +1000 bodů k min. zdraví creepa
  4. 25. úroveň: +4 max. jednotky Holy Persuasion NEBO +400 k léčení Hand of God

  Clinkz:

  • Nárůst obratnosti byl snížen z 3,3 na 2,6 bodu
  • Zdraví získané schopností Death Pact bylo sníženo z 50/70/90 na 40/60/80 %
  • Poškození získané schopností Death Pact bylo sníženo z 5/7/9 na 4/6/8 %
  • Byla přepracována schopnost Strafe. Nově poskytuje na 3 sekundy bonus 80/140/200/260 bodů k rychlosti útoku. Během těchto tří sekund se také Clinkz automaticky uhne až 3 projektilům na něj směřujícím (útoky na dálku/schopnosti), přičemž úhyb znamená v tomto případě úkrok o kousek do strany. Schopnost Strafe skončí předčasně, pokud vypotřebujete všechna 3 nabití. Cooldown schopnosti je 45/35/25/15 sekund
  1. 10. úroveň: +12% k odolnosti vůči magii NEBO +5 k brnění
  2. 15. úroveň: +15% k uhýbání NEBO +30 k poškození Searing Arrows
  3. 20. úroveň: +100 k dosahu útoku NEBO +20 k regeneraci zdraví
  4. 25. úroveň: +4 k sečtení/trvání Strafe NEBO Více šípů Searing Arrows (střílí šípy na náhodný cíl poblíž)

  Clockwerk:

  1. 10. úroveň: +25 k rychlosti pohybu NEBO +5 k brnění
  2. 15. úroveň: +15 k síle NEBO +30 k poškození Battery Assault
  3. 20. úroveň: +20% k odolnosti vůči magii NEBO +125 k poškození Rocket Flare
  4. 25. úroveň: -0,3s z intervalu Battery Assault NEBO True Sight pro Rocket Flare (působí i na wardy)

  Crystal Maiden:

  1. 10. úroveň: +200 bodů zdraví NEBO +100 k dosahům schopností
  2. 15. úroveň: +14% k redukci spotřeby/ztráty many Arcane Aura NEBO +90 zlaťáků/min.
  3. 20. úroveň: +60 k poškození Freezing Field NEBO +250 k rychlosti útoku
  4. 25. úroveň: +300 k poškození Crystal Nova NEBO +1,5s k trvání Frostbite

  Dark Seer:

  1. 10. úroveň: +12% k uhýbání NEBO +90 k poškození
  2. 15. úroveň: +12 k regeneraci zdraví NEBO +75 k rozsahu Vacuum
  3. 20. úroveň: Surge s rozsahem 300 NEBO 15% redukce cooldownů
  4. 25. úroveň: Wall of Replica vytvoří 2 souběžné zdi NEBO +150 k poškození Ion Shell

  Dazzle:

  • Byla přepracována schopnost Poison Touch. Nově zacílí jednotku a vyšle jedovaté kouzlo, které se rozprskne i na cíle poblíž (podobně jako schopnost Ethershock). Jed začne udělovat průběžné poškození a zpomalí zasažené nepřátele. Vždy když je na otrávenou jednotku zaútočeno, obnoví se trvání debuffu. Uděluje 10/20/30/40 bodů poškození za sekundu a zpomaluje o 14/16/18/20 %. Trvá 4/5/6/7 sekund a dokáže zasáhnout až 4/5/6/7 cílů. Cooldown schopnosti je 35/30/25/20 sekund a spotřebovává 80 bodů many. Dosah je 600/700/800/900 jednotek a udílené poškození je fyzické. Obnovení debuffu funguje stejně jako obnovení cooldownu předmětu Blink (útoky od hráči ovládaných jednotek a Roshana)
  1. 10. úroveň: +60 k poškození NEBO +175 bodů zdraví
  2. 15. úroveň: +125 k dosahům schopností NEBO +20 k léčení/poškození Shadow Wave
  3. 20. úroveň: +50 k rychlosti pohybu NEBO +30 k pošk. Poison Touch za sekundu
  4. 25. úroveň: -4s z cooldownu Shadow Wave NEBO +0,5 k brnění Weave za sekundu

  Death Prophet:

  1. 10. úroveň: +12% k odolnosti vůči magii NEBO +50 k poškození
  2. 15. úroveň: +150 k dosahům schopností NEBO +1% k max. zdraví jako pošk. Spirit Siphon
  3. 20. úroveň: +500 bodů zdraví NEBO -2s z cooldownu Crypt Swarm
  4. 25. úroveň: +8 duchů pro Exorcism NEBO Exorcism s rychlostí pohybu 550

  Disruptor:

  1. 10. úroveň: +200 bodů zdraví NEBO +40 k poškození Thunder Strike
  2. 15. úroveň: +150 k dosahům schopností NEBO -3s z cooldownu Kinetic Field
  3. 20. úroveň: +180 zlaťáků/min. NEBO +4 zásahy Thunder Strike
  4. 25. úroveň: -10s z cooldownu Glimpse NEBO +4s k trvání Kinetic Field

  Doom:

  1. 10. úroveň: +10 k poškození/léčení Scorched Earth NEBO +25 k rychlosti pohybu
  2. 15. úroveň: +20% k uhýbání NEBO +150 bonusových zlaťáků Devour
  3. 20. úroveň: +40 k pošk. Doom za sekundu NEBO Devour lze použít na Ancient creepy
  4. 25. úroveň: +3% k poškození Infernal Blade NEBO +100% rozštípnutí útoků

  Dragon Knight:

  • Schopnost Breathe Fire nově redukuje celkové poškození útoku a ne jen základní
  • Redukce poškození útoku schopnosti Breathe Fire byla snížena z 35 na 25%
  • Doba vyvolávání schopnosti Breathe Fire byla navýšena z 0 na 0,2 sekundy
  • Dosah schopnosti Breathe Fire byl navýšen z 650 na 750 jednotek
  1. 10. úroveň: +2 k regeneraci many NEBO +30 k rychlosti útoku
  2. 15. úroveň: +300 bodů zdraví NEBO +40% k získaným zkušenostem
  3. 20. úroveň: 2× vyšší regenerace zdraví/brnění Dragon Blood NEBO +150 zlaťáků/min.
  4. 25. úroveň: +40 k síle NEBO +1,75s k době omráčení Dragon Tail

  Drow Ranger:

  • Byl přidán efekt pro creepy, který naznačí, že na ně působí schopnost Precision Aura
  1. 10. úroveň: +5 ke všem statistikám NEBO +20 k rychlosti pohybu
  2. 15. úroveň: +25 k rychlosti útoku NEBO +300 k dosahu/odhození Gust
  3. 20. úroveň: +1,5s k trvání umlčení Gust NEBO +20 k obratnosti od Marksmanship
  4. 25. úroveň: 50% redukce cooldownů NEBO +20% k poškození Precision Aura

  Earth Spirit:

  1. 10. úroveň: +10 k inteligenci NEBO +40 k poškození
  2. 15. úroveň: +7 k brnění NEBO +200 k poškození Rolling Boulder
  3. 20. úroveň: +150 zlaťáků/min. NEBO +15% k síle kouzel
  4. 25. úroveň: +1,0s k době omráčení Boulder Smash NEBO Geomagnetic Grip se zacílením spojenců

  Earthshaker:

  • Bylo odstraněno počáteční poškození schopnosti Echo Slam
  • Poškození ozvěny schopnosti Echo Slam bylo navýšeno ze 40/55/70 na 60/85/110 bodů
  • Reální hrdinové (ne iluze) nově vyvolají dvě ozvěny
  1. 10. úroveň: +250 bodů many NEBO +30 k poškození
  2. 15. úroveň: +7 k brnění NEBO +30 k rychlosti pohybu
  3. 20. úroveň: +50 k poškození ozvěny Echo Slam NEBO +400 k dosahu Fissure
  4. 25. úroveň: -2s z cooldownu Enchant Totem NEBO +50% k odolnosti vůči magii

  Elder Titan:

  • Cíle ovlivněné schopností Echo Stomp se nově probudí, až když utrží kumulativní poškození přesahující 50/100/150/200 bodů (už nezáleží na tom, jestli jde o poškození od hráčem ovládaných jednotek)
  • Byly přidány vizuální efekty pro schopnost Natural Order
  1. 10. úroveň: +200 bodů zdraví NEBO +25 k rychlosti pohybu
  2. 15. úroveň: +30 k poškození hrdinů Astral Spiritem NEBO +15% k odolnosti vůči magii
  3. 20. úroveň: +70 k rychlosti útoku NEBO +100 k poškození Echo Stomp
  4. 25. úroveň: -75s z cooldownu Earth Splitter NEBO 100% k lifestealu

  Ember Spirit:

  1. 10. úroveň: +150 k vstřebání Flame Guard NEBO +20 k poškození
  2. 15. úroveň: +30 k pošk. Flame Guard za sekundu NEBO +1s k trvání Searing Chains
  3. 20. úroveň: +10% k síle kouzel NEBO Schopnost True Strike
  4. 25. úroveň: 2 nabití Sleight of Fist NEBO -25s z obnovení nabití Fire Remnant

  Enchantress:

  • Schopnost Enchant nyní po použití na nepřátelského hrdinu odstraní pozitivní buffy, které na něj působí
  1. 10. úroveň: +15% k odolnosti vůči magii NEBO +25 k rychlosti pohybu
  2. 15. úroveň: +50 k poškození NEBO +8 světlušek Nature's Attendants
  3. 20. úroveň: Enchant lze použít na Ancient creepy NEBO +100 ke zpomalení Untouchable
  4. 25. úroveň: +25 k léčení Nature's Attendants NEBO +8% k poškození Impetus

  Enigma:

  1. 10. úroveň: +15% k odolnosti vůči magii NEBO +25 k rychlosti pohybu
  2. 15. úroveň: +120 zlaťáků/min. NEBO 15% redukce cooldownů
  3. 20. úroveň: +400 bodů zdraví NEBO +70 poškození Eidolonů
  4. 25. úroveň: +4 instance Malefice NEBO +8 Eidolonů Demonic Conversion

  Faceless Void:

  1. 10. úroveň: +8 k síle NEBO +20 k poškození
  2. 15. úroveň: +100 k poškození Time Lock NEBO +300 bodů zdraví
  3. 20. úroveň: +500 k dosahu Timewalk NEBO +40 k rychlosti útoku
  4. 25. úroveň: 25% šance na vyhnutí se poškození NEBO +175 k rozsahu Chronosphere

  Gyrocopter:

  • Byla odstraněna doba vyvolávání schopnosti Homing Missile
  • Schopnost Homing Missile si nově najde jiný cíl, pokud ten primární zemře (prioritu mají hrdinové)
  • Rychlost rakety schopnosti Homing Missile byla navýšena z 340 na 500 bodů
  • Prodleva vypuštění rakety schopnosti Homing Missile byla navýšena z 2 na 3 sekundy
  • Schopnost Homing Missile nyní uděluje fixní poškození, které bylo změněno z maxima 125/250/375/500 na neměnnou hodnotu 100/175/250/325 bodů
  • Raketu schopnosti Homing Missile nyní zničí 3/3/4/4 útoky (dříve 3/3/4/5)
  1. 10. úroveň: +25 k poškození NEBO +200 bodů zdraví
  2. 15. úroveň: +3 útoky Flak Cannon NEBO +11 k poškození Rocket Barrage
  3. 20. úroveň: +50 k rychlosti pohybu NEBO -25s z cooldownu Call Down
  4. 25. úroveň: Call Down s neomezeným dosahem NEBO 3 nabití Homing Missile

  Huskar:

  1. 10. úroveň: +20 k poškození NEBO +175 bodů zdraví
  2. 15. úroveň: 15% k lifestealu NEBO +10 k pošk. Burning Spear za sekundu
  3. 20. úroveň: +15 k síle NEBO +400 k dosahu Life Break
  4. 25. úroveň: +125 k dosahu útoku NEBO Nulový cooldown Inner Vitality

  Invoker:

  1. 10. úroveň: +30 k poškození Chaos Meteor NEBO +0,3s k trvání vyzvednutí pomocí Tornado
  2. 15. úroveň: +1,5s k trvání Cold Snap NEBO +1 vyvolaný Forged Spirit
  3. 20. úroveň: +35 k poškození/rychlosti Alacrity NEBO Cataclysm (použije se při dvojím kliknutí na schopnost Sun Strike a vyvolá 2 viditelné paprsky v rozsahu 175–250 jednotek od každého nepřátelského hrdiny; po použití aplikuje na schopnost Sun Strike 90sekundový cooldown)
  4. 25. úroveň: Deafening Blast je vyslána do všech stran NEBO -16s z cooldownu Tornado

  Io:

  • Cooldown schopnosti Relocate byl navýšen ze 100/80/60 na 120/100/80 sekund
  • Max. dosah schopnosti Spirits byl snížen z 875 na 700 jednotek
  1. 10. úroveň: +400 k max. dosahu Spirits NEBO +60 k poškození
  2. 15. úroveň: Tether poskytuje bonus Aghanimu NEBO +90 k poškození hrdinů od Spirits
  3. 20. úroveň: +150 zlaťáků/min. NEBO Io automaticky útočí na cíl spojené jednotkyAutomatický útok vždy, když zaútočí jednotka spojená s Iem schopností Tether
  4. 25. úroveň: +50 k regeneraci zdraví NEBO Tether omračující nepřátele

  Jakiro:

  • Doba vyvolávání schopnosti Dual Breath byla snížena z 0,65 na 0,55 sekundy
  • Doba vyvolávání schopnosti Macropyre byla snížena z 0,65 na 0,55 sekundy
  1. 10. úroveň: +8% k síle kouzel NEBO +25% k získaným zkušenostem
  2. 15. úroveň: +250 k dosahu útoku NEBO +40 k poškození hořením Dual Breath
  3. 20. úroveň: +60 ke zpomalení útoku Liquid Fire NEBO +150 zlaťáků/min.
  4. 25. úroveň: +1,25s k trvání Ice Path NEBO Neredukované Macropyre prorážející imunitu

  Juggernaut:

  • Juggernaut již není během používání schopnosti Blade Fury umlčen (stále nemůže použít schopnost Omnislash, ale může položit wardy)
  1. 10. úroveň: +5 ke všem statistikám NEBO +20 k rychlosti pohybu
  2. 15. úroveň: +1s k trvání Blade Fury NEBO +25 k rychlosti útoku
  3. 20. úroveň: +10 k brnění NEBO +100 k pošk. Blade Fury za sekundu
  4. 25. úroveň: +600 bodů zdraví NEBO +5 seknutí Omnislash

  Keeper of the Light:

  • Dosah schopnosti Mana Leak byl snížen z 550/700/850/1000 na 400/500/600/700 jednotek
  1. 10. úroveň: +25 k rychlosti pohybu NEBO 8% lifesteal kouzly
  2. 15. úroveň: +40% k získaným zkušenostem NEBO +350 k dosahům schopností
  3. 20. úroveň: +300 k obnovené maně Chakra Magic NEBO +40% k odolnosti vůči magii
  4. 25. úroveň: +200 k poškození/léčení Illuminate NEBO +2s k omráčení Mana Leak

  Kunkka:

  • Kunkka může nově používat předmět Quelling Blade
  1. 10. úroveň: +40 k poškození NEBO +6 k brnění
  2. 15. úroveň: +10 k regeneraci zdraví NEBO +120 k poškození Torrent
  3. 20. úroveň: +100 k rozsahu Torrent NEBO +25 k síle
  4. 25. úroveň: 4 lodě Ghost Ship NEBO +50% k poškození rozštípnutím Tidebringer

  Legion Commander:

  1. 10. úroveň: +25% k získaným zkušenostem NEBO +8 k síle
  2. 15. úroveň: +30 k rychlosti útoku NEBO +50 k poškození za hrdinu Overwhelming Odds
  3. 20. úroveň: +60 k rychlosti pohybu NEBO +10% k šanci na protiútok Moment of Courage
  4. 25. úroveň: +40 k poškození za každý vyhraný Duel NEBO -10s z cooldownu Press The Attack

  Leshrac:

  1. 10. úroveň: +5 k brnění NEBO +250 bodů many
  2. 15. úroveň: +15 k síle NEBO +40 k rychlosti pohybu
  3. 20. úroveň: +25% k uhýbání NEBO +50 k poškození Pulse Nova
  4. 25. úroveň: +50 explozí Diabolic Edict NEBO +3s k trvání zpomalení Lightning Storm

  Lich:

  • Orb schopnosti Chain Frost je nyní odražen po počátečním dopadu projektilu, ne po seslání
  • Zpomalení schopnosti Ice Armor bylo změněno z 24/26/28/30 na 8/16/24/32%
  1. 10. úroveň: +175 bodů zdraví NEBO +25 k rychlosti pohybu
  2. 15. úroveň: +120 k poškození NEBO -4s z cooldownu Frost Blast
  3. 20. úroveň: +120 zlaťáků/min. NEBO +175 k dosahům schopností
  4. 25. úroveň: Útoky o 30% zpomalí rychlost pohybu a útoku NEBO Ice Armor poskytuje +30 k regeneraci zdraví

  Lifestealer:

  1. 10. úroveň: +20 k rychlosti útoku NEBO +200 bodů zdraví
  2. 15. úroveň: +30 k poškození NEBO +35 k rychlosti pohybu
  3. 20. úroveň: +20% k uhýbání NEBO +50% k lifestealu Open Wounds
  4. 25. úroveň: +2s k trvání Rage NEBO +2% k poškození/lifestealu Feast

  Lina:

  1. 10. úroveň: +100 k dosahům schopností NEBO +25 k poškození
  2. 15. úroveň: +300 bodů zdraví NEBO +140 k poškození Light Strike Array
  3. 20. úroveň: +10% k síle kouzel NEBO +25/2% za sečtení Fiery Soul
  4. 25. úroveň: +175 k dosahu útoku NEBO -6s z cooldownu Dragon Slave

  Lion:

  1. 10. úroveň: +75 k dosahům schopností NEBO +75 k poškození
  2. 15. úroveň: +200 k poškození Finger of Death NEBO +90 zlaťáků/min.
  3. 20. úroveň: +500 bodů zdraví NEBO +2 cíle Mana Drain
  4. 25. úroveň: +1000 k dosahu Earth Spike NEBO Hex s rozsahem 325

  Lone Druid:

  • Cooldown schopnosti Battle Cry byl snížen z 60 na 45 sekund
  • Trvání schopnosti Battle Cry bylo sníženo z 6 na 5 sekund
  1. 10. úroveň: +175 k dosahu útoku NEBO +250 bodů zdraví
  2. 15. úroveň: -8s z cooldownu Savage Roar NEBO +10 k brnění Spirit Beara
  3. 20. úroveň: +40 k rychlosti útoku Rabid NEBO -25s z cooldownu Battle Cry
  4. 25. úroveň: Nulový cooldown Entangle NEBO Battle Cry poskytuje imunitu vůči kouzlům

  Luna:

  1. 10. úroveň: +20 k rychlosti útoku NEBO +150 k dosahům schopností
  2. 15. úroveň: -2s z cooldownu Lucent Beam NEBO +24 k poškození Lunar Blessing
  3. 20. úroveň: +10 ke všem statistikám NEBO +100 k poškození Lucent Beam
  4. 25. úroveň: 25% k lifestealu NEBO Paprsky Eclipse na 0,25s krátce omráčí

  Lycan:

  • Byla opravena schopnost Feral Impulse, na kterou nefungovalo přerušení
  1. 10. úroveň: +5 k brnění NEBO +20 k poškození
  2. 15. úroveň: +8 k regeneraci zdraví Feral Impulse NEBO 12% redukce cooldownů
  3. 20. úroveň: +8s k trvání Shapeshift NEBO +16% k poškození Feral Impulse
  4. 25. úroveň: +3 vyvolaní vlci NEBO +600 ke zdraví hrdinů od Howl

  Magnus:

  • Rychlost schopnosti Shockwave vylepšené předmětem Aghanim‘s Scepter byla navýšena z 1575 na 1700 bodů
  1. 10. úroveň: +25 k rychlosti útoku NEBO +200 bodů zdraví
  2. 15. úroveň: +15 k síle NEBO +75 k poškození Shockwave
  3. 20. úroveň: +12 k brnění NEBO +500 k dosahu Skewer
  4. 25. úroveň: +20% k poškození/rozštípnutí Empower NEBO +0,75s k době omráčení Reverse Polarity

  Medusa:

  • Zpomalení schopnosti Stone Gaze již neovlivňuje hrdiny i poté, co se otočili směrem od Medusy
  • Schopnost Stone Gaze může na nepřítele začít působit znovu, pokud i po prvním zkamenění stále kouká jejím směrem (časovač sledování Medusy je resetován po skončení debuffu zkamenění)
  • Schopnost Split Shot byla změněna na pasivní
  • Počet šípů schopnosti Split Shot byl změněn z 1/2/3/4 na 3
  • Poškození schopnosti Split Shot bylo změněno z -20 % na -65/50/35/20 %
  • Poškození primárního cíle již není redukováno schopností Split Shot
  • Dosah schopnosti Split Shot je nyní dosah obyčejného útoku + 100 jednotek namísto fixního dosahu 700 jednotek
  • Schopnost Split Shot se nespustí při útočení na spojeneckou jednotku
  1. 10. úroveň: +25 k poškození NEBO +10% k uhýbání
  2. 15. úroveň: +30 k rychlosti útoku NEBO +10% k maně ukradené pomocí Mystic Snake
  3. 20. úroveň: +800 bodů many NEBO +2s k trvání Stone GazePozor, tozo není doba omráčení
  4. 25. úroveň: +7 cílů pro Split Shot NEBO Na Split Shot se vztahují modifikátoryVšechny šípy mají šanci spustit předměty jako Eye of Skadi

  Meepo:

  1. 10. úroveň: 10% k lifestealu NEBO +30 k rychlosti pohybu
  2. 15. úroveň: +10 k síle NEBO +40 k poškození Poof
  3. 20. úroveň: +40 k poškození NEBO +15% k uhýbání
  4. 25. úroveň: +700 bodů zdraví NEBO -4s z cooldownu Poof

  Mirana:

  • Byla přepracována schopnost Leap. Nově má 3 nabití, z nichž každé zajistí skok dlouhý 550 jednotek. Po dopadu zajistí pouze Miraně na 2 sekundy bonus k rychlosti pohybu a útoku. Obnovení nabití: 60/50/40/30 sekund. Spotřeba many: 40 bodů. Bonus k rychlosti pohybu: 8/16/24/32 %. Bonus k rychlosti útoku: 25/50/75/100 bodů
  1. 10. úroveň: +200 bodů zdraví NEBO +20 k poškození
  2. 15. úroveň: -5s z cooldownu Sacred Arrow NEBO +100 k rychlosti útoku Leap
  3. 20. úroveň: +12% k síle kouzel NEBO +25 k pálení many
  4. 25. úroveň: +2 vystřelené šípy Sacred Arrow NEBO -70 z cooldownu Moonlight Shadow

  Monkey King:

  • Základní poškození hrdiny bylo sníženo o 3 body
  • Bonus k poškození schopnosti Jingu Mastery byl změněn ze 75/100/125/150 na 60/90/120/150 bodů
  • Pokud na Monkey Kinga působí schopnost Stampede vylepšená předmětem Aghanim’s Scepter, již nezničí stromy, na kterých stojí
  1. 10. úroveň: +150 k dohledu Tree Dance NEBO +20 k rychlosti útoku
  2. 15. úroveň: +300 k dosahu Tree Dance NEBO +75 k bonusovému poškození Jingu Mastery
  3. 20. úroveň: +50% k násobiči krit. zásahů Boundless Strike NEBO +300 k poškození Primal Spring
  4. 25. úroveň: +100 k brnění Wukong's Command NEBO Dvojnásobný rozsah Wukong's Command

  Morphling:Přepracování hrdiny

  • Základní inteligence hrdiny byla snížena ze 17 na 13 bodů
  • Schopnost Morph byla přejmenována na Attribute Shift
  • Rychlost převodu atributů schopnosti Attribute Shift byla změněna ze 2/4/8/16 na 1/4/10/25
  • Schopnost Attribute Shift nově nevyžaduje manu
  • Schopnost Adaptive Strike byla rozdělena na dvě – jedna uděluje poškození podle obratnosti, zatímco druhá omračuje/odhazuje podle síly. Poté, co je jedna použita, začne na druhou působit cooldown dlouhý 3 sekundy
  • Doba omráčení schopnosti Adaptive Strike (síla) byla změněna z 1,25/2,25/3,25/4,25 na 1,5/2/2,5/3,0 sekundy
  • Odhození schopnosti Adaptive Strike (síla) bylo změněno z max. 300 na 500 jednotek
  • Bylo odstraněno vylepšení pomocí předmětu Aghanim’s Scepter
  • Schopnost Replicate byla nahrazena novou ultimátní schopností zvanou Morph. Tato schopnost změní Morphlinga na vybraného nepřátelského hrdinu, přičemž zkopíruje jeho vzhled, základní schopnosti, rychlost pohybu, dosah útoku a atributy. Po přeměně aplikuje na Morphlinga slabé odstranění. Pokud zemřete během používání této schopnosti, zemře i původní Morphling. Přeměnu lze kdykoli ukončit. Trvá 30 sekund. Cooldown: 160/100/40 sekund. Dosah schopnosti: 600 jednotek. Spotřeba many: 75/100/125 bodůPoznámka: Touto schopností není vytvořena iluze, jde o přeměnu samotného hrdiny
  1. 10. úroveň: +10 Agility NEBO +20 k rychlosti pohybu
  2. 15. úroveň: Auto. útok na nepřátele zasažené Waveform NEBO +30 k rychlosti útoku
  3. 20. úroveň: -25s z cooldownu Morph NEBO Morph může zacílit spojence
  4. 25. úroveň: +800 k dosahu Waveform NEBO +2 vlny Adaptive Strike

  Naga Siren:

  • Spotřeba many schopnosti Ensnare byla změněna ze 100 na 70/80/90/100 bodů
  1. 10. úroveň: +175 bodů zdraví NEBO +25 k rychlosti pohybu
  2. 15. úroveň: +15 k obratnosti NEBO +14 k síle
  3. 20. úroveň: +1 iluze Mirror Image NEBO -5s z cooldownu Ensnare
  4. 25. úroveň: +6 k redukci brnění Rip Tide NEBO +30% k uhýbání

  Nature's Prophet:

  1. 10. úroveň: +30 k poškození NEBO +30 k rychlosti pohybu
  2. 15. úroveň: +4 vyvolaní Treanti NEBO +8 k brnění
  3. 20. úroveň: +40 k rychlosti útoku NEBO -4s z cooldownu Sprout
  4. 25. úroveň: Odstranění cooldownu u Teleportation NEBO 2× vyšší zdraví/poškození Treantů

  Necrophos:

  • Zpomalení schopnosti Ghost Shroud bylo sníženo z 12/20/28/36 na 6/12/18/24%
  • Navýšení utrženého magického poškození při používání schopnosti Ghost Shroud bylo změněno z 25 na 30%
  • Rozsah schopnosti Heartstopper Aura byl snížen z 900 na 700 jednotek
  • Poškození schopnosti Heartstopper Aura bylo změněno z 0,6/1,0/1,4/1,8 na 0,5/1,0/1,5/2,0 % max. zdraví
  • Cooldown schopnosti Reaper's Scythe byl navýšen ze 100 na 120 sekund
  • Spotřeba many schopnosti Reaper's Scythe byla změněna ze 175/340/500 na 200/350/500 bodů
  1. 10. úroveň: +10 k síle NEBO +40 k poškození
  2. 15. úroveň: +30 k rychlosti pohybu NEBO +300 bodů zdraví
  3. 20. úroveň: +20% k odolnosti vůči magii NEBO +80 k rychlosti útoku
  4. 25. úroveň: -1,5s z cooldownu Death Pulse NEBO +0,6% k rozkladu zdraví Heartstopper Aura

  Night Stalker:

  • Dohled hrdiny ve dne byl snížen z 1200 na 800 jednotek
  1. 10. úroveň: +200 bodů many NEBO +200 bodů zdraví
  2. 15. úroveň: +15 k síle NEBO +150 k dosahům schopností
  3. 20. úroveň: +50 k rychlosti pohybu NEBO +50 k poškození
  4. 25. úroveň: -8s z cooldownu Crippling Fear NEBO +140 k rychlosti útoku Hunter In The Night

  Nyx Assassin:

  • Vracení poškození schopnosti Spiked Carapace nyní funguje jako u předmětu Blade Mail (stále může vrátit jen jednou na každého nepřítele a neomračuje jednotky imunní vůči kouzlům)
  1. 10. úroveň: +60 zlaťáků/min. NEBO +6% k síle kouzel
  2. 15. úroveň: +325 bodů zdraví NEBO +35 k rychlosti pohybu
  3. 20. úroveň: +75% poškození Spiked Carapace NEBO +175 k poškození Impale
  4. 25. úroveň: +100 k obratnosti NEBO Vendetta zajišťuje neomezený pohyb

  Ogre Magi:

  1. 10. úroveň: +100 k dosahům schopností NEBO +60 zlaťáků/min.
  2. 15. úroveň: +300 bodů zdraví NEBO +90 k poškození
  3. 20. úroveň: +40 k rychlosti útoku Bloodlust NEBO +30 k síle
  4. 25. úroveň: +90 k rychlosti pohybu NEBO +275 k poškození Fireblast

  Omniknight:

  • Doba vyvolávání schopnosti Guardian Angel byla snížena z 0,5 na 0,4 sekundy
  1. 10. úroveň: +90 zlaťáků/min. NEBO +75 k rozsahu Purification
  2. 15. úroveň: +35% k získaným zkušenostem NEBO +90 k poškození
  3. 20. úroveň: +6 k regeneraci many NEBO 12% zesílení Degen Aura
  4. 25. úroveň: +3s k trvání Repel NEBO +200 k poškození/léčení Purification

  Oracle:

  • Schopnost False Promise nyní ukáže, jestli hrdina zemře nebo ne
  1. 10. úroveň: +1s k max. trvání Fortune's End NEBO +25% k získaným zkušenostem
  2. 15. úroveň: +150 k dosahům schopností NEBO +90 zlaťáků/min.
  3. 20. úroveň: +75 k rychlosti pohybu NEBO False Promise poskytuje neviditelnost (0,6 sekundy dlouhá prodleva zneviditelnění)
  4. 25. úroveň: -5s z cooldownu Fate's Edict NEBO +2s k trvání False Promise

  Outworld Devourer:

  1. 10. úroveň: +200 bodů zdraví NEBO +20 k rychlosti útoku
  2. 15. úroveň: +15% šance na obnovení Essence Aura NEBO +40 k rychlosti pohybu
  3. 20. úroveň: +20 k síle NEBO +2 k násobiči Sanity's Eclipse
  4. 25. úroveň: +60s k trvání ukradení int. Arcane Orb NEBO 15% lifesteal kouzly

  Phantom Assassin:

  1. 10. úroveň: +150 bodů zdraví NEBO +15 k poškození
  2. 15. úroveň: +20% rozštípnutí útoků NEBO +4 ke snižování brnění útoky
  3. 20. úroveň: 20% k lifestealu NEBO Dvě dýky pro Stifling Dagger
  4. 25. úroveň: +5% k šanci na krit. Coup de Grace NEBO +25% k uhýbání Blur

  Phantom Lancer:

  • Schopnost Phantom Rush lze nyní vypnout (výchozí stav je zapnuto)
  • Schopnost Doppelganger nově po použití přidá všem iluzím Phantom Lancera 2 sekundy k trvání
  1. 10. úroveň: +10% k uhýbání NEBO +20 k rychlosti útoku
  2. 15. úroveň: +250 bodů zdraví NEBO +125 k poškození Spirit Lance
  3. 20. úroveň: +4 max. iluze Juxtapose NEBO +500 k dosahu Phantom Rush
  4. 25. úroveň: -5s z cooldownu Doppelganger NEBO +30% ke kritickému zásahu (2×)

  Phoenix:

  1. 10. úroveň: +8% k síle kouzel NEBO +90 zlaťáků/min.
  2. 15. úroveň: +60 k pošk. Fire Spirits za sekundu NEBO +40% k získaným zkušenostem
  3. 20. úroveň: +1400 k dosahu Icarus Dive NEBO +1s k době omráčení Supernovy
  4. 25. úroveň: +3 zásahy ke zničení Supernovy NEBO +2% k max. poškození Sun Ray

  Puck:

  • Schopnost Dream Coil již po použití neuděluje 100/150/200 bodů poškození
  • Poškození přetržením cívky schopnosti Dream Coil bylo navýšeno ze 100/150/200 na 300/400/500 bodů (s předmětem Aghanim’s Scepter z 200/250/300 na 400/550/700)
  1. 10. úroveň: +5 k brnění NEBO +10 k inteligenci
  2. 15. úroveň: +50 k poškození NEBO +8% k síle kouzel
  3. 20. úroveň: -5s z cooldownu Waning Rift NEBO +40% k dosahu/rychlosti Illusory Orb
  4. 25. úroveň: +420 zlaťáků/min. NEBO Rychlejší útoky na všechny chycené Dream Coil (Puck útočí na všechny chycené hrdiny v dosahu jednou za 0,6 sekundy)

  Pudge:

  • Schopnost Meat Hook může nově přitáhnout runy. Pokud je skutečně přitažena runa, je Pudgeovi vrácena mana spotřebovaná pro schopnost
  • Schopnost Dismember nyní přitáhne cíl blíže k Pudgeovi
  1. 10. úroveň: +5 k brnění NEBO +35 k poškození Rot
  2. 15. úroveň: 13% lifesteal kouzly NEBO +75 k poškození
  3. 20. úroveň: 15% redukce cooldownů NEBO +180 zlaťáků/min.
  4. 25. úroveň: +2,0 k síle za sečtení Flesh Heap NEBO +3s k trvání Dismember

  Pugna:

  • Dosah schopnosti Life Drain byl snížen o 100 jednotek
  • Schopnost Decrepify může nyní zacílit náhrobek schopnosti Tombstone
  1. 10. úroveň: +225 bodů zdraví NEBO +25 k rychlosti pohybu
  2. 15. úroveň: -1s z cooldownu Nether Blast NEBO +1 útok ke zničení Nether Wardy
  3. 20. úroveň: +2s k trvání Decrepify NEBO +25% k léčení Life Drain
  4. 25. úroveň: +1,75 k poškození za bod many Nether Ward NEBO +200 k poškození Nether Blast

  Queen of Pain:

  1. 10. úroveň: +10 k síle NEBO +25 k poškození
  2. 15. úroveň: +40 k rychlosti útoku NEBO 12% redukce cooldownů
  3. 20. úroveň: Plošný Shadow Strike s rozsahem 650 NEBO 30% lifesteal kouzly
  4. 25. úroveň: 20s blok kouzel NEBO Scream of Pain na 1,5s vystraší nepřátele

  Razor:

  • Základní rychlost pohybu hrdiny byla snížena o 5 bodů
  • Byla přepracována schopnost Unstable Current
   • Pasivní: 4/8/12/16% bonus k rychlosti pohybu (jako dříve)
   • Každých 5 sekund je náhodný nepřítel v oblasti do 350 jednotek kolem Razora zasažen elektřinou, která mu udělí 100/130/160/190 bodů poškození a také jej očistí (40% zpomalení trvající 0,5/1/1,5/2 sekundy a odstranění pozitivních buffů)
  1. 10. úroveň: +15 k obratnosti NEBO +200 bodů zdraví
  2. 15. úroveň: +4% k rychlosti pohybu Unstable Current NEBO +7 k poškození ukradenému pomocí Static Link
  3. 20. úroveň: +10 k brnění NEBO -0,1s z intervalu úderů Eye of the Storm
  4. 25. úroveň: +100 k rychlosti útoku NEBO -3s z intervalu Unstable Current

  Riki:

  • Základní rychlost pohybu hrdiny byla snížena o 5 bodů
  • Nepřátelské jednotky v oblaku schopnosti Smoke Screen mají nulový dohled
  • Poškození útokem zezadu může nyní spustit kritický útok, rozštípnutí atp.
  • Poškození útokem zezadu za každý bod obratnosti bylo sníženo z 0,5/0,75/1,0/1,25 na 0,4/0,6/0,8/1,0 bodu
  1. 10. úroveň: +5 k regeneraci zdraví NEBO +8 k obratnosti
  2. 15. úroveň: -4s z cooldownu Smoke Screen NEBO +20% ke kritickému zásahu (1,5×)
  3. 20. úroveň: +900 k dosahu Blink Strike NEBO +0,20 k násobiči útoků zezadu
  4. 25. úroveň: +400 k rozsahu Tricks of the Trade NEBO Neviditelnost Cloak and Dagger nic nepřerušíV neviditelnosti lze provádět všechny akce; stále ji však přeruší schopnost True Sight nepřátel

  Rubick:

  • Schopnost Null Field lze nyní přepnout mezi defenzivní a ofenzivní verzí. Jakmile je schopnost přepnuta, je zahájen 30sekundový cooldown. Ofenzivní verze redukuje odolnost nepřátel vůči magii
  • Rozsah schopnosti Null Field byl navýšen z 900 na 1200 jednotek
  1. 10. úroveň: +200 bodů zdraví NEBO +60 k poškození
  2. 15. úroveň: +100 k dosahům schopností NEBO -35 z poškození hrdinů Fade Bolt
  3. 20. úroveň: +5% k odolnosti Null Field NEBO +300 k dosahu Telekinesis Land
  4. 25. úroveň: +75% k síle ukradených kouzel NEBO -15s z cooldownu Telekinesis

  Sand King:

  1. 10. úroveň: +30 k rychlosti pohybu NEBO +200 bodů zdraví
  2. 15. úroveň: +50 k pošk. Sand Storm za sekundu NEBO +50 ke zpomalení útoku Epicenter
  3. 20. úroveň: +10 k brnění NEBO +4 pulzy pro Epicenter
  4. 25. úroveň: +35 k regeneraci zdraví NEBO 50% šance na zpomalení a minutí Sand Storm

  Shadow Demon:

  • Schopnost Demonic Purge nově funguje i na jednotky chycené v cyklóně
  • Schopnost Soul Catcher již není dělena, ovlivní pouze jednoho nepřítele v oblasti
  • Rozsah schopnosti Shadow Poison byl navýšen ze 190 na 200 jednotek
  • Když nepřítel zemře pod vlivem schopnosti Soul Catcher, je pro Shadow Demona vytvořena jeho iluze, která trvá do oživení skutečného hrdiny, nebo dokud není zabita. Uděluje 30/45/60/75% poškození a dostává 200% poškození
  1. 10. úroveň: +25% k získaným zkušenostem NEBO +10 k síle
  2. 15. úroveň: +25% k poškození Shadow Poison NEBO +40 k rychlosti pohybu
  3. 20. úroveň: -6s z cooldownu Soul Catcher NEBO -1,5s z cooldownu Shadow Poison
  4. 25. úroveň: +500 k poškození Demonic Purge NEBO +5s k trvání vyhoštění Disruption

  Shadow Fiend:

  • Poškození schopnosti Shadowraze bylo sníženo ze 100/175/250/325 na 90/160/230/300 bodů
  • Schopnost Shadowraze se nyní sčítá – za každý další zásah dostává stejný nepřítel o 60 bodů větší poškození od schopnosti Shadowraze (sečtení trvá 8 sekund; trvání je obnoveno při dalším sečtení; první zásah neuděluje žádný bonus, druhý 60, třetí 120 atd.)
  1. 10. úroveň: +10% k síle kouzel NEBO +20 k rychlosti útoku
  2. 15. úroveň: Presence Aura ovlivňuje budovy NEBO +40 k rychlosti pohybu
  3. 20. úroveň: +150 k poškození Shadowraze NEBO +20% k uhýbání
  4. 25. úroveň: 40% redukce cooldownů NEBO +3 k poškození za každou duši

  Shadow Shaman:

  1. 10. úroveň: +200 bodů zdraví NEBO +20% k získaným zkušenostem
  2. 15. úroveň: -4s z cooldownu Hex NEBO +125 k dosahům schopností
  3. 20. úroveň: +3s k trvání Shackles NEBO +1 útok ke zničení Serpent Wardy
  4. 25. úroveň: +400 k poškození Ether Shock NEBO +60 k poškození Serpent Ward

  Silencer:

  • Poškození schopnosti Glaives of Wisdom bylo změněno z 35/50/65/80 na 15/30/45/60%
  1. 10. úroveň: +5 k brnění NEBO +25 k rychlosti útoku
  2. 15. úroveň: +90 zlaťáků/min. NEBO +2 body k ukradené inteligenci
  3. 20. úroveň: +125 k dosahu útoku NEBO +30 k poškození Arcane Curse
  4. 25. úroveň: +20% k int. na pošk. Glaives of Wisdom NEBO +2s k trvání Global Silence

  Skywrath Mage:

  1. 10. úroveň: +25 k rychlosti pohybu NEBO +8 k inteligenci
  2. 15. úroveň: -6s z cooldownu Ancient Seal NEBO +1 blesk Arcane Bolt
  3. 20. úroveň: Concussive Shot zasáhne všechny viditelné hrdiny NEBO +15% k navýšení magického pošk. Ancient Seal
  4. 25. úroveň: +600 k poškození Mystic Flare NEBO +300 zlaťáků/min.

  Slardar:

  • Na 4. úrovni zajišťuje Slardarovi schopnost Guardian Sprint v řece rychlost 700 bodů
  1. 10. úroveň: +20 k poškození NEBO +5 k regeneraci zdraví
  2. 15. úroveň: +300 bodů zdraví NEBO +100 k poškození Bash
  3. 20. úroveň: +50 k rychlosti útoku NEBO +1000 k dohledu v noci
  4. 25. úroveň: +15% k šanci na Bash NEBO Corrosive Haze nelze odstranit

  Slark:

  • Byla opravena chyba spojená se schopností Pounce, kvůli které bylo možné použít předmět Force Staff, pokud se hrdina nehýbal po dopadu Slarka
  1. 10. úroveň: +8 k síle NEBO +10 k obratnosti
  2. 15. úroveň: +30 k rychlosti útoku NEBO 20% k lifestealu
  3. 20. úroveň: +150 k poškození Dark Pact NEBO +3s k trvání přivázání Pounce
  4. 25. úroveň: +1s k trvání Shadow Dance NEBO +120s k trvání Essence Shift

  Sniper:

  1. 10. úroveň: 12% redukce cooldownů NEBO +20 k poškození
  2. 15. úroveň: +40 k rychlosti útoku NEBO +20 k pošk. Shrapnel za sekundu
  3. 20. úroveň: +35 k vzdálenosti odhození Headshot NEBO -1,5s z přípravy Assassinate
  4. 25. úroveň: +6 nabití Shrapnel NEBO +125 k dosahu útoku

  Spectre:

  • Schopnost Desolate nyní aplikuje debuff, který na 5 sekund sníží dohled nepřítele o 40/50/60/70 %
  1. 10. úroveň: +5 k regeneraci zdraví NEBO +15 k poškození Desolate
  2. 15. úroveň: -8s z cooldownu Spectral Dagger NEBO +8 ke všem statistikám
  3. 20. úroveň: +500 bodů zdraví NEBO +20% ke zpomalení/bonusu k rychlosti Spectral Dagger
  4. 25. úroveň: +20% k poškození přízraku Haunt NEBO +8% k odraženému poškození Dispersion

  Spirit Breaker:

  • Schopnost Charge of Darkness již nepřejde do cooldownu, když Spirit Breaker zemře
  • Základní regenerace zdraví hrdiny byla snížena o 1 bod
  • Poškození schopnosti Greater Bash bylo změněno z 22/30/38/46 na 12/24/36/48%
  1. 10. úroveň: +400 k dohledu v noci NEBO +5 k brnění
  2. 15. úroveň: +10 k regeneraci zdraví NEBO +30 k poškození
  3. 20. úroveň: +400 k rychlosti běhu Charge of Darkness NEBO +30% k poškození Greater Bash
  4. 25. úroveň: +800 bodů zdraví NEBO +25% k šanci na použití Greater Bash

  Storm Spirit:

  1. 10. úroveň: +20 k poškození NEBO +2 k regeneraci many
  2. 15. úroveň: +80 k poškození Static Remnant NEBO +300 bodů zdraví
  3. 20. úroveň: +0,5s k trvání Electric Vortex NEBO +40 k rychlosti útoku
  4. 25. úroveň: Overload prorazí imunitu NEBO Po 500 v Ball Lightning je auto. vyvolán Remnant

  Sven:

  1. 10. úroveň: +2 k regeneraci many NEBO +8 k síle
  2. 15. úroveň: +30 k rychlosti pohybu NEBO +30 k poškození
  3. 20. úroveň: 25% k lifestealu NEBO Storm Hammer aplikuje odstranění
  4. 25. úroveň: +40 k síle God's Strength NEBO -8s z cooldownu Storm Hammer

  Techies:

  • Odměna za zničení min schopnosti Proximity Mines byla snížena z 50 na 25 zlaťáků
  • Poškození schopnosti Proximity Mines bylo navýšeno ze 150/350/550/750 na 200/400/600/800 bodů
  1. 10. úroveň: +30% k získaným zkušenostem NEBO -4s z cooldownu Proximity Mines
  2. 15. úroveň: +300 k poškození Blast Off! NEBO +4 k regeneraci many
  3. 20. úroveň: +75 k rychlosti pohybu NEBO +150 zlaťáků/min.
  4. 25. úroveň: +251 k poškození NEBO Miny schopné přesunu rychlostí 25

  Templar Assassin:

  • Pasti schopnosti Psionic Traps nyní při plném nabití udělují poškození ve výši 100/125/150 bodů (poškození je uděleno postupně během trvání debuffu, nikoli najednou)
  1. 10. úroveň: +200 bodů zdraví NEBO +25 k rychlosti útoku
  2. 15. úroveň: +7 k brnění NEBO +200 k poškození Psionic Trap
  3. 20. úroveň: Refraction aplikuje odstranění NEBO +4 k redukci brnění Meld
  4. 25. úroveň: +4 instance Refraction NEBO Rozdělené pošk. Psi Blades paralyzuje nepřátele (sníží rychlost pohybu nepřítele o 100 % na 1 sekundu)

  Terrorblade:

  1. 10. úroveň: +20 k rychlosti pohybu NEBO +10% k uhýbání
  2. 15. úroveň: +300 bodů zdraví NEBO +25 k rychlosti útoku
  3. 20. úroveň: +10 ke všem statistikám NEBO -8s z cooldownu Reflection
  4. 25. úroveň: -35s z cooldownu Sunder NEBO +300 k dosahu útoku Metamorphosis

  Tidehunter:

  • Rozsah schopnosti Ravage byl navýšen z 1025 na 1250 jednotek
  • Rychlost schopnosti Ravage byla snížena ze 775 na 725 bodů
  1. 10. úroveň: +25 k rychlosti pohybu NEBO +80 k poškození Gush
  2. 15. úroveň: +40% k získaným zkušenostem NEBO +25% k redukci poškození Anchor Smash
  3. 20. úroveň: +24 k bloku poškození Kraken Shell NEBO +4 ke snížení brnění Gush
  4. 25. úroveň: 25% redukce cooldownů NEBO +250 k poškození

  Timbersaw:

  1. 10. úroveň: +6% k síle kouzel NEBO +25% k získaným zkušenostem
  2. 15. úroveň: +100 k poškození NEBO +5 sečtení Reactive Armor
  3. 20. úroveň: +15 k síle NEBO 10% redukce cooldownů
  4. 25. úroveň: +8% k redukci atributu Whirling Death NEBO +1400 k dosahu Timber Chain

  Tinker:

  • Schopnost Rearm nyní ovlivňuje i předměty v batohu
  • Rychlost letu raket schopnosti Heat-Seeking Missile byla snížena z 900 na 700 bodů
  • Spotřeba many schopnosti Heat-Seeking Missile byla snížena ze 120/140/160/180 na 80/100/120/140 bodů
  1. 10. úroveň: +6% k síle kouzel NEBO +75 k dosahům schopností
  2. 15. úroveň: +40 k rychlosti pohybu NEBO 10% lifesteal kouzly
  3. 20. úroveň: +100 k poškození útoku NEBO +8 k poškození March of the Machines
  4. 25. úroveň: +100 k poškození Laser NEBO Heat-Seeking Missile na 0,3s krátce omráčí

  Tiny:Přepracování hrdiny

  • Základní regenerace zdraví hrdiny byla navýšena o 1 bod
  • Rychlost útoku byla navýšena z 0,49 na 0,4 sekundy
  • Poškození schopnosti Avalanche bylo změněno ze 100/180/260/300 na 120/180/240/300 bodů
  • Obratnost hrdiny byla změněna z 9 + 0,9 na 0 + 0 bodů
  • Základní brnění hrdiny bylo navýšeno z -1 na 0 bodů
  • Bylo odstraněno vylepšení pomocí předmětu Aghanim’s Scepter
  • Byla odstraněna schopnost Craggy Exterior
  • Byla přidána nová schopnost nazvaná Tree Grab. Umožňuje Tinymu vytrhnout ze země strom a použít jej pro následujících 2/3/4/5 útoků. Navyšuje dosah útoku na 350 jednotek. Každý útok uděluje o 25 % větší základní poškození jednotkám a o 75 % větší základní poškození budovám. 70 % poškození se štěpí. Cooldown se začíná počítat od chvíle, kdy jsou využity útoky se stromem. Cooldown: 40/32/24/16 sekund. Spotřeba many: 20/30/40/50 bodů
  • Byla přepracována schopnost Grow: Poskytuje 20/30/40% odolnost vůči změně stavu, navyšuje základní poškození o 40/80/120 bodů, rychlost pohybu o 40/50/60 bodů a redukuje rychlost útoku o 30 bodů
  • Schopnost Tree Grab poskytuje také sekundární schopnost, při níž Tiny odhodí strom na vybraného nepřítele výměnou za zbývající nabití (resp. útoky s ním). Zásah udělí poškození útoku a 70 % tohoto poškození se rozštípne v oblasti 250 jednotek. Dosah schopnosti je 1000 jednotek
  1. 10. úroveň: +15% k odolnosti vůči magii NEBO +25 k poškození
  2. 15. úroveň: +75 k poškození NEBO +350 bodů zdraví
  3. 20. úroveň: -10s z cooldownu Tree Grab NEBO Toss nevyžaduje cíl
  4. 25. úroveň: -12s z cooldownu Avalanche NEBO 3 nabití Toss

  Treant Protector:

  1. 10. úroveň: +35% k získaným zkušenostem NEBO 10% redukce cooldownů
  2. 15. úroveň: +90 k poškození NEBO Všechny stromy znovu vyrostou po 3s
  3. 20. úroveň: +2s k zakořenění Nature's Guise NEBO +40 k poškození/léčení Leech Seed
  4. 25. úroveň: +6 instancí blokování Living Armor NEBO +350 k rozsahu Eyes In The Forest a Overgrowth

  Troll Warlord:

  • Ikony schopností jsou nyní vždy viditelné obě, avšak jedna z nich je nedostupná z důvodu používání druhé verze schopnosti
  • Cooldown schopnosti Whirling Axes (na dálku) byl snížen z 19/16/13/10 na 9 sekund
  • Trvání zpomalení schopnosti Whirling Axes (na dálku) bylo sníženo z 3/3,75/4,5/5,25 na 2,5/3/3,5/4 sekundy
  • Výše zpomalení schopnosti Whirling Axes (na dálku) byla navýšena z 30 na 40 %
  • Cooldown schopnosti Whirling Axes (na blízko) byl snížen ze 12 na 9 sekund
  • Trvání oslepení schopnosti Whirling Axes (na blízko) bylo změněno ze 4/5/6/7 na 5 sekund
  1. 10. úroveň: +10 k obratnosti NEBO +200 bodů zdraví
  2. 15. úroveň: +3 max. sečtení Fervor NEBO +50 k poškození Whirling Axes
  3. 20. úroveň: +20% k uhýbání NEBO +50 k poškození
  4. 25. úroveň: -6s z cooldownu Whirling Axes NEBO Battle Trance aplikuje odstranění (působí i na spojence)

  Tusk:

  1. 10. úroveň: +40% k získaným zkušenostem NEBO +90 zlaťáků/min.
  2. 15. úroveň: +350 bodů zdraví NEBO +150 k poškození Snowball
  3. 20. úroveň: +300 k rychlosti Snowball NEBO +100% ke kritickému zásahu Walrus Punch
  4. 25. úroveň: 12% šance na spuštění Walrus PUNCH! NEBO -6s z cooldownu Ice Shards

  Underlord:

  1. 10. úroveň: +18 k poškození Firestorm NEBO +30 k rychlosti pohybu
  2. 15. úroveň: +100 k dosahům schopností NEBO +15 k poškození útoku za hrdiny od Atrophy Aura
  3. 20. úroveň: +70 k rychlosti útoku NEBO +30 k regeneraci zdraví
  4. 25. úroveň: +0,8

  Dále v této aktualizaci

  Uživatelské rozhraní

  • Ve vybavení hrdiny nyní můžete přepínat mezi úrovněmi schopnosti Grow u hrdiny Tiny a mezi dnem/nocí u hrdiny Night Stalker
  • Když do chatu napíšete „:“, bude Vám našeptáno dokončení pro všechny Vaše emotikony
  • Na odkazy v chatu lze nyní automaticky kliknout. Po kliknutí na odkaz ve veřejném kanálu budete přesměrováni přes filtr odkazů služby Steam
  • S Vaší skupinou můžete nyní chatovat i ve hře pomocí příkazu „/p“

  Kosmetické předměty

  • Následující hrdinové byli přidáni do workshopu: Pangolier, Jakiro, Ancient Apparition a Techies
  • Pro hrdinu Phantom Lancer byl přidán slot pro klobouk

  Výběr schopností

  • Bylo přidáno nové rozhraní výběru schopností
  • Byla přidána podpora chatu v průběhu vybírání
  • Byla přidána možnost prohodit schopnosti mezi sloty
  • Do módu byli přidáni noví hrdinové Dark Willow a Pangolier
  • Byly přidány nápovědy pro talenty hrdinů a základní statistiky a také indikátory primárních atributů
  • Tabulka skóre nyní ukáže na konci zápasu/při sledování záznamu všechny schopnosti, které byly vybrány
  • Do módu byli s omezeným počtem schopností přidáni také následující hrdinové:
   • Puck
   • Templar Assassin
   • Chen
   • Doom
   • Shadow Fiend
   • Ember Spirit
   • Vengeful Spirit
   • Keeper of the Light
   • Spectre
   • Troll Warlord
   • Phoenix
   • Timbersaw
   • Elder Titan
   • Ogre Magi
   • Tusk

  • Byly opraveny chyby následujících hrdinů:
   • Zeus
   • Gyrocopter
   • Dragon Knight
   • Treant Protector
   • Nyx Assassin
   • Terrorblade

  • Byla přidána podpora inverzní kinematiky. V tomto videu se můžete podívat, jak se tělo a nohy hrdiny Broodmother (další budou následovat) přizpůsobují útesům, schodům a dalším nakloněným povrchům