Karşınızda

Sunumu İzle

   MENZİLLİ   DESTEK   ENGELLEYİCİ   KAÇIŞ

Skilled at manipulating battle from the outskirts, Grimstroke studies every movement and assesses each line, deciding when to emerge from inky darkness to disable his victims and bind them together with a swipe of his brush. He delights in unleashing phantom thralls to vex opponents, as he carefully considers how to dispatch multiple enemies with one final stroke.

Fırça darbelerİ
kaderİnde İz bırakacak.

Graceful, sophisticated, cunning and cruel, Grimstroke channels vile forces through the profane ink of his runebinding brush. Groomed from a young age to become a guardian of his people, Grimstroke's path to power was instead built upon a sacrifice he was all too willing to make: the lives of his entire race. Consumed by the very magic that was meant to protect them, Grimstroke's kindred now exist only as inky revenants, bound forever to his brush—their anguished screams and viscous forms apparent in the strokes of each dark mural he creates.

Grimstroke YETENEKLERİ

Stroke of Fate

Grimstroke kıvrak bir dönüşle fırçasıyla bir yol boyunca mürekkep sıçratarak düşmanlarına hasar verir ve yavaşlatır. Mürekkebin vurduğu her düşmanla hasar artırılır.

Phantom's Embrace

Grimstroke düşman bir birime yapışarak ona hasar veren ve susturan bir silüet gönderir. Eğer silüet yapışma süresi boyunca yapışık kalırsa kurbanını parçalayarak ağır hasar verir ve Phantom's Embrace'ın dolum süresini sıfırlar.

Ink Swell

Grimstroke kendini veya bir dostunu mürekkeple kaplar, hareket hızını artırırken susturur ve saldırılara bağışıklı hâle getirir. Mürekkep patlamadan önce yakındaki düşmanlara zamanla hasar verir ve sonunda süresi boyunca mürekkep sıçrama hasarına bağlı olarak hasar verir ve sersemletir.

Soulbind

Grimstroke bir düşman kahramanı bağlama alanındaki ona en yakın düşman kahramanına bağlar ve birbirinden uzaklaşmalarını engeller. Birim hedefli herhangi bir büyü iki düşman kahramanına da etki edecektir. Eğer aradaki bağ süre sona ermeden bozulursa, zincire bağlanan ilk hedef yarıçapı içindeki en yakın düşman kahramana bağlanacaktır.