Sign In To Get Started!

Co hrdina doopravdy potřebuje?
Těch možností: Jak vydržet déle bojovat? Kterou schopností rozpráším své protivníky? Hodí se tyto boty k mému Divine Rapieru? Dokonce i ti největší válečníci potřebují učitele – nechte si proto poradit od ostatních hráčů díky Návodům a buildům hrdinů.

V sekci „Návody“ v komunitě služby Steam si můžete přečíst podrobné návody pro vaše oblíbené hrdiny. Můžete se také přihlásit k odběru buildů hrdinů, které lze použít přímo ve hře pro pomoc s tím, jaké (a kdy) schopnosti povyšovat a jaké předměty se k nim vyplatí kupovat.

A vy, ostřílení veteráni, vytvořte vlastní buildy hrdinů přímo zde na Dota2.com, a poté je sdílejte s celou Dota 2 komunitou pomocí komunity služby Steam.

Jednoduše se přihlaste do služby Steam a začněte psát!

Užitečné odkazy:

Přihlásit se - Začněte psát buildy hrdinů hned teď
Zjistit více o návodech - Zjistěte více o návodech v komunitě služby Steam
Komunita služby Steam - Procházejte dostupné návody a buildy hrdinů vytvořené jinými hráči


Q: Co je to build hrdiny?
Build hrdiny je jednou z možností, jak se dozvědět informace o specifickém hrdinovi. Buildy poskytují užitečné rady ohledně toho, kdy a jaké schopnosti povyšovat a jaké předměty je nejvhodnější kupovat. Buildy také obsahují popisy strategií, taktik a dalších poznatků, které autorovi připadaly důležité.
Q: Jaký je rozdíl mezi návodem ve službě Steam a buildem hrdiny?
Návody jsou funkcí komunity služby Steam, která umožňuje hráčům sdílet své obsáhlé zkušenosti o mnoha hrách ze služby Steam, a to včetně hry Dota 2. Buildy hrdinů jsou pouze pro hru Dota 2 a jsou určeny pro používání přímo ve hře, kde mohou pomoci hráčům s hraním za určitého hrdinu. Na buildy hrdinů lze odkázat z návodu.
Q: Jak můžu vytvořit buildy hrdinů?
Přihlaste se zde na Dota2.com.Po přihlášení budete automaticky přesměrováni na Vaši stránku s buildy, kde můžete vytvářet a editovat své buildy hrdinů. Všechny buildy jsou ukládány přímo na Vaše cloudové úložiště.
Q: Jak mohu použít buildy hrdinů?

Pro použití buildu, který jste vytvořili, nebo k jehož odběru jste se přihlásili v komunitě služby Steam, se jednoduše připojte do hry a klikněte na tlačítko „Panel buildu hrdiny“ v levém horním rohu obrazovky. V tomto panelu můžete vidět výchozí buildy pro hrdinu, za kterého právě hrajete, buildy, které jste vytvořili, buildy, k jejichž odběru jste se přihlásili v komunitě služby Steam, a také výběr nejlepších buildů publikovaných dalšími uživateli.
Q: Mohu sdílet moje buildy hrdinů s ostatními?
Ale zajisté! Použijte možnost „Publikovat v komunitě služby Steam“ na stránce buildů hrdinů na Dota2.com. Po vybrání můžete nastavit, kdo build uvidí, zda pouze vaši přátelé ze služby Steam, nebo celý svět. Jakmile jednou publikujete build hrdiny, objeví se v komunitě služby Steam, kde se budou moci ostatní uživatelé přihlásit k jeho odběru, okomentovat ho, ohodnotit ho, nebo si ho přidat do oblíbených. Jak jinak byste chtěli zjistit kvalitu vašich rad a vědomostí, než tím, že je poskytnete druhým?