Aktuální celková výhra
$34,351,362
Pokud místní legendy nelžou, letošní šampionát The International by se měl ukrývat kdesi hluboko v srdci šanghajské džungle. Nenechte proto nic náhodě a na cestu si zabalte exkluzivní Bitevní deník, který Vás nejen spolehlivě dovede k mýtickým pokladům a nehynoucí slávě, ale také Vám zajistí královské místo v první řadě při rozhodujícím klání!
25 % z ceny všech prodaných Deníků putuje do celkové výhry šampionátu The International 2019.
Nové vlastnosti
Přestože civilizace obývající džungle Fellstrathu byla už dávno zapomenuta, její ruiny stále slouží jako domov různorodé fauně i flóře. Zvěsti o pokladech nedozírné hodnoty sem navíc přilákaly Miresku a posléze i další dobrodruhy, což mělo za následek probuzení dvou mýtických bestií Mo’rokai...
Speciální událost – dostupná nyní
Seznamte se s Mo'rokai
Bitva Ancientů se rozšiřuje do nezmapovaných končin a z tisíciletého spánku probudila Mo'rokai, dvě mýtické bestie, které se nyní zapojují do krveprolití a hladoví po tajemné energii obnovující jejich dávno ztracenou sílu. Až se tak stane, bestie už v cestě k nepřátelskému Ancientovi nic nezastaví.
Nakrmte svoji bestii
Aby se bestiím navrátila jejich síla, potřebují být nakrmeny magickou energii vyvěrající na mapě vždy po zabití hrdiny, zničení budovy nebo přiblížení armády k prahu nepřátelské základny. Kromě svých specialit přinášejí Mo’rokai do bitvy navíc sdílené schopnosti pro spojenecké hrdiny.
Shrábněte odměny
Pomozte svojí bestii překonat jejího odvěkého nepřítele a zničte společně s ní nepřátelského Ancienta. Zatímco na vítěze čeká tučná odměna v podobě bodů Deníku, poražení poslouží jako večeře pro Mo'rokai. Zákon džungle je holt nelítostný a vyhrát může jenom jeden.
Vydejte se do ruin starobylé civilizace, kde se Vám vyhráváním zápasů za dané hrdiny otevřou cesty k exkluzivním setům, bodům Deníku a speciálním nástrojům, které dále usnadní prozkoumávání ruin za účelem nalezení pokladů nezměrné hodnoty.
Novinka
Oživlé věže
Vliv Ancientů se na každém místě projevuje jinak. V džunglích Fellstrathu například dává nový úděl kamenným sochám strážícím chrámy Mo’rokai – dříve by zbloudilým dobrodruhům vyčarovaly na tváři údiv, nyní jsou strůjci panického úprku před letícími balvany. Předmět Guardians of the Lost Path zajišťující speciální vzhled věží lze získat po dosažení 335. úrovně Bitevního deníku.
Tento předmět nebude po skončení šampionátu The International 2019 možné nikde získat! Odemkněte jej, dokud to jde!
Novinka
Vybavení
Věrná lopata
Využijte naplno každé minuty strávené na bojišti a ve volných chvílích objevujte tajemství ukrytá pod zemí. Některá z nich nebudou příjemná, ale když budete mít štěstí, vykopete body Deníku, zatočení kolem štěstí nebo dokonce krutopřísně vzácného kurýra Honey Heist Baby Roshan.
Roztržitá opička
Správný bojovník se nesmí v zájmu cti nechat rozhodit svými soupeři. Kdyby k tomu však mělo dojít, může dočasně jmenovat svého zástupce – roztržitou opičku, která není správným bojovníkem, a tak bez újmy na cti hází výkaly a pošklebuje se nepřátelům.
Buben války
Ať už to bude pro oslavu vítězství nebo pro smutek z porážky, tenhle buben Vám dá šanci předvést všem ostatním epické sólo, až se bude země otřásat.
Snake Balloon
Přemýšleli jste někdy, kde má kořeny oblíbená vznášející se dekorace? Tak teď už to víte. A nebojte, tihle hadi jsou k nafukování speciálně vyšlechtěni. Alespoň myslíme.
Novinka
Výzva pro trenéry
Máte na to ujmout se týmu náhodných hráčů a dovést jej k vítězství? Zúčastněte se Výzvy pro trenéry a otestujte své vůdčí dovednosti. Vaše týmy se budou vždy skládat z hráčů s nižším hodnocením (MMR) a po skončení zápasu ohodnotí Váš výkon, což povede k nárůstu nebo naopak poklesu Vašeho trenérského hodnocení. Pokud se jako trenéři osvědčíte, můžete si vysloužit obdiv hráčů a samozřejmě i hromádku bodů Deníku.
Společně s Výzvou pro trenéry jsme také opravili několik chyb trénování a přidali užitečné možnosti jako umlčení trenéra přímo z tabulky skóre.
Medaile Výzvy pro trenéry:
Novinka
Vyhledávač spoluhráčů
Vyhledávač spoluhráčů Vám umožňuje vytvořit si seznam potenciálních spojenců bez nutnosti přidávat je do přátel. Jednoduše po skončení zápasu určete hráče, se kterými byste si chtěli zahrát znovu a až budete chtít, v hlavní nabídce je všechny jedním kliknutím pozvěte do svojí skupiny. Do seznamu potenciálních spoluhráčů lze přidat i stávající přátele, takže skládání skupin pro hraní už nikdy nebude představovat problém.
Novinka
Vyloučení hráče
Každý jsme jiný a ve hře můžete občas narazit na někoho, kdo Vám svojí povahou nebo herním stylem opravdu nesedne. Pro zajištění co nejlepšího zážitku jsme proto přidali experimentální funkci vyloučení hráče z budoucího vyhledávání zápasů. Přidání na seznam se provádí po skončení zápasu.
Novinka
Hlasování o nejlepším hráči
Jakmile padne Ancient, všichni účastníci zápasu mohou hlasovat o nejlepším hráči z vítězného týmu. Tento hráč bude poté zvýrazněn ve shrnutí zápasu, úspěch bude zmíněn v jeho aktivitě a před dalším zápasem bude vypíchnut jako nejobávanější člen svého týmu. Pokud bude vlastník Bitevního deníku několikrát zvolen nejlepším hráčem, odemkne příslušné achievementy a odnese si body Deníku.
Novinka
Bitevní vlaječka
Zapíchněte na bojišti vlaječku s obrázkem Vašeho hrdiny, aby nepřátelé nezapomněli, komu to tady patří. Plus když navýšíte úroveň svého Deníku, vlaječka začne vyobrazovat Vašeho avatara ze služby Steam.
Novinka
Plácnutí
Proběhla šarvátka přesně podle vytyčeného plánu? Plácněte si se svými spojenci! Došlo k opaku a úplně jste to zkonili? Víte co, plácněte si taky! Zkrátka zvedněte ruku (nebo jinou končetinu) a počkejte, až si s Vámi někdo plácne. Klidně i nepřítel. Efekty plácnutí se pak zlepšují společně s Deníkem.
Novinka
Úvodní obrazovka
Představujeme novou úvodní obrazovku, díky které se mohou hráči pochlubit svými dovednostmi, ještě než vůbec vykročí na linku. Stejně jako dříve, i nadále budou před vypuknutím bitvy ukázány oba soupeřící týmy, ale kromě toho bude z každého týmu vypíchnut také jeden nejobávanější geroj, jehož místo v čele určí nedávný výkon, úroveň Bitevního deníku, statistiky z programu Dota Plus a vybavené kosmetické předměty.
Novinka
Funkce asistenta
Přátelé a nepřátelé
Nejste si jisti svým hrdinou? Prohlédněte si, jak se mu asi bude dařit v aktuální sestavě, jaké přátele by na bojišti uvítal a jakým nepřátelům by se naopak měl vyhnout.
Pomocník se stackováním
Každý Carry ocení nastackovaný kemp a každý Support zase užije zlaťáky navíc. Nechte si proto poradit se stackováním a přidejte do svého repertoáru další užitečnou dovednost.
Pomocník s wardováním
Umístit správně wardy, to je umění. Ale stejně jako každému umění, i tomuto se lze naučit. Nyní ještě snáze.
Souhrn poškození
Mějte neustále při ruce aktualizovaný souhrn veškerého utrženého poškození a podle převažujícího typu investujte do vhodných předmětů.
Chatovací kolečko + emotikony
Přizpůsobte si zprávy chatovacího kolečka libovolnými emotikonami ze svého inventáře.
Klasické vlastnosti
Risk s hodnocením
Jednou týdně (či víckrát dle úrovně Deníku) budete moci vsadit své potenciální hodnocení za daný zápas. Pokud vyhrajete, získáte dvojnásobek, pokud prohrajete, propadnete se ještě hlouběji.
Recyklování předmětů
Válí se Vám v inventáři duplicitní Immortal předmět, kterému nemůžete nalézt nový domov? Recyklujte čtyři předměty na novou Immortal truhlu a bonusové zatočení Rylainým kolem štěstí.
Sázení žetonů
Vyhledávání podle role
Hlasování o Arcaně
Herní dýška
Kvíz při čekání
Přehled šampionátu
Další klasiky:
Rylaino kolo štěstí · Oblíbený tým · Předpovídání vítězství
Každodenní úkoly · Týdenní úkoly · Achievementy
Odměny Bitevního deníku
Navyšte úroveň svého Bitevního deníku, abyste odemknuli exkluzivní odměny. Úrovně si můžete přímo zakoupit, nebo po nich stoupat plněním úkolů. Na vyšších úrovních čekají další truhly s Immortal předměty, Arcana předmět, nový vzhled mapy, styly kurýra, spreje, taunty a jiné skvělé věci.
2019
Immortal předměty
Každá truhla obsahuje jeden Immortal předmět a může také navíc obsahovat jeden či více vzácných bonusů.
Truhla I
Truhla II
Truhla III
Dread Requisition
Ruce se speciálními efekty schopnosti Open Wounds
Mask of Mortis
Doplněk se speciálními efekty schopnosti Silence
Latticean Hierarchy
Skořápka se speciálními efekty schopnosti Spiked Carapace
Flight of Epiphany
Křídla se speciálními efekty schopnosti Arcane Bolt
Infernal Menace
Zbraň se speciálními efekty schopnosti Double Edge
Tormented Crown
Koruna se speciálními efekty schopnosti Diabolic Edict
Judgement of the Fallen
Totem se speciálními efekty schopnosti Fissure
Golden Dread Requisition
Zlaté ruce se speciálními efekty schopnosti Open Wounds
Golden Flight of Epiphany
Zlatá křídla se speciálními efekty schopnosti Arcane Bolt
Reaper's Wreath
Luk se speciálními efekty schopnosti Marksmanship
Overgrown Emblem
Sdílený předmět s emblémem trofeje Aegis of Champions a speciálními efekty
Gates of Nothl
Doplněk se speciálními efekty schopnosti Shadow Wave
Rectifier
Příruční předmět se speciálními efekty schopnosti Chakram
Fortune of the Five Houses
Zbraň se speciálními efekty schopnosti Stroke of Fate
Chalice of Ix'yxa
Zbraň se speciálními efekty schopnosti Nether Blast
Umbral Glyph
Lucerna se speciálními efekty schopnosti Shadow Word
Twilight Schism
Hvězdice se speciálními efekty schopnosti Moon Glaives
Horns of the Betrayer
Rohy se speciálními efekty schopnosti Earth Spike
Golden Rectifier
Příruční předmět se speciálními efekty schopnosti Chakram
Golden Twilight Schism
Hvězdice se speciálními efekty schopnosti Moon Glaives
Apogee of the Guardian Flame
Doplněk se speciálními efekty schopnosti Flame Guard
Overgrown Emblem
Sdílený předmět s emblémem trofeje Aegis of Champions a speciálními efekty
Crucible of Rile
Přilba se speciálními efekty schopnosti Berserker's Call
Maraxiform's Fate
Zbraň a kostlivci se speciálními efekty schopností Strafe a Burning Army
Scythes of Sorrow
Zbraň se speciálními útoky při schopnosti Metamorphosis
Bloodmayne Avenger
Přilba se speciálními efekty schopnosti Howl
Progenitor's Bane
Zbraň se speciálními efekty schopnosti Spear of Mars
First of the Flood
Doplněk se speciálními efekty a zvuky schopnosti Guardian Sprint
50 úrovní Bitevního deníku
50 úrovní pro Bitevní deník – The International 2019
Golden Crucible of Rile
Přilba se speciálními efekty schopnosti Berserker's Call
Sullen Rampart
Roucho se speciálními efekty schopnosti Ghost Shroud
Overgrown Emblem
Sdílený předmět s emblémem trofeje Aegis of Champions a speciálními efekty
Vzácná bonusová odměna
Velmi vzácná bonusová odměna
Velmi vzácná bonusová odměna
Nesmírně vzácná bonusová odměna
Krutopřísně vzácná bonusová odměna
Vzácná bonusová odměna
Velmi vzácná bonusová odměna
Velmi vzácná bonusová odměna
Nesmírně vzácná bonusová odměna
Krutopřísně vzácná bonusová odměna
Vzácná bonusová odměna
Velmi vzácná bonusová odměna
Nesmírně vzácná bonusová odměna
Krutopřísně vzácná bonusová odměna
TRUHLU I OBDRŽÍTE NA TĚCHTO ÚROVNÍCH:
1, 10, 22, 34, 46, 80, 140, 220 a následně vždy po 30 úrovních
TRUHLU II OBDRŽÍTE NA TĚCHTO ÚROVNÍCH:
1, 98, 112, 132, 140, 152, 230 a následně vždy po 30 úrovních,
v balíčku 375. úrovně (3×) a v balíčku 615. úrovně (4×)
TRUHLU III OBDRŽÍTE NA TĚCHTO ÚROVNÍCH:
1, 140, 164, 178, 194, 206, 240 a následně vždy po 30 úrovních,
v balíčku 375. úrovně (3×) a v balíčku 615. úrovně (4×)
S předměty není možné obchodovat nebo je vystavit na komunitním trhu do konce šampionátu The International 2020. Do té doby je lze pouze jednou darovat. Na nesmírně vzácné předměty se vztahuje týdenní omezení.
160. úroveň
Overgrown Empire
Nový vzhled mapy
Prosekejte se 160 úrovněmi Bitevního deníku a objevíte ruiny dávno zapomenuté civilizace, které hrají novými zvuky a jsou zkrápěny dynamickým počasím monzunového období. Nepromokavé oblečení s sebou!
Tento předmět nebude po skončení šampionátu The International 2019 možné nikde získat! Odemkněte jej, dokud to jde!
255. úroveň
Majesty of the Colossus
Prestižní předmět pro Tinyho
Komu se podaří vyšplhat na 255. úroveň, ten si zajistí prestižní předmět pro Tinyho zvaný Majesty of the Colossus. Zbrusu nové modely všech velikostí a speciální animace schopností Avalanche a Tree Grab podle nás nejsou vůbec k zahození!
Tento předmět nebude po skončení šampionátu The International 2019 možné nikde získat! Odemkněte jej, dokud to jde!
305. úroveň
Acolyte of the Lost Arts
Hrdinská persona pro Invokera
Každá legenda někde začíná, a Invoker není výjimkou. Pokud svůj Bitevní deník očarujete 305 úrovněmi, odemkne se Vám okno do minulosti v podobě hrdinské persony mladého Invokera. Tento unikátní předmět, první svého druhu, nabízí od základu nové modely, animace i dabing a jde o propracovanou vizuální alternativu známého hrdiny, který, věřte tomu nebo ne, byl také jednou dítětem.
Informace
365. úroveň
Planetfall
Arcana předmět pro Earthshakera
Doteď byl zajedno s tímto světem. Nyní je jeho součástí i fragment světa jiného. Arcana předmět Planetfall pro Earthshakera čeká na vlastníky Bitevního deníku vysoko na 365. úrovni, ale cesta k němu bude stát za to. Až totiž brzy vyjde, podmaní si bojiště svým nadpozemským modelem, novými animacemi a efekty schopnosti Echo Slam, více než 500 novými hláškami, odemknutelným stylem a dalšími vlastnostmi.
Informace
425. úroveň
Axe Unleashed
Exkluzivní set pro Axeho
Ačkoli je ztracen v neznámé džungli a bez své charakteristické zbraně, Axe si nestěžuje! Objevte 425. úroveň svého Bitevního deníku a získáte exkluzivní set Axe Unleashed, který se řídí letitým pravidlem, že méně je někdy více. Připravte se na nový model červeného hrdiny, animace, efekty a samozřejmě také hlášky upomínající Axeho starou (a nepotřebnou) zbraň.
Tento předmět nebude po skončení šampionátu The International 2019 možné nikde získat! Odemkněte jej, dokud to jde!
Zvuky chatovacího kolečka
Správný zvuk chatovacího kolečka použitý ve správnou chvíli dokáže rozveselit i ty největší bručouny, a tak k Bitevnímu deníku přibalujeme několik sad zvuků pro každou příležitost. Jelikož jde o nové přírůstky i osvědčené klasiky, vyberou si všichni.
Balíček zvuků I
44. úroveň
Balíček komentářů I
96. úroveň
Balíček zvuků II
156. úroveň
Balíček komentářů II
200. úroveň
Balíček komentářů III
262. úroveň
Balíček zvuků IV (2017)
313. úroveň
Balíček komentářů IV
357. úroveň
Balíček zvuků (2018)
392. úroveň
Balíček komentářů V
457. úroveň
Epické komentáře I (2018)
665. úroveň
Epické komentáře II
785. úroveň
Korejské komentáře
1205. úroveň
Vždy když výše spustíte ukázku, přehraje se jiný zvuk z daného balíčku.
182. úroveň
Novinka
Šupinatí creepové
Co si budeme nalhávat, běžným creepům nesedí vlhkost džungle. Proto bude lepší povolat creepy z balíčku Reptilian Refuge, kteří jsou na exkluzivní mapě Overgrown Empire ne jako, ale doslova doma.
Tento předmět nebude po skončení šampionátu The International 2019 možné nikde získat! Odemkněte jej, dokud to jde!
Taunty
Flopper
4. úroveň
Rolling Stone
144. úroveň
Harsh Critique
332. úroveň
Cold Hearted
16. úroveň
Shaman Dance
172. úroveň
Ice Cold Baller
367. úroveň
Beat Master
54. úroveň
Fearless Cadence
210. úroveň
Bring It On
442. úroveň
Dirt Surfer
86. úroveň
Orderly Chaos
277. úroveň
Not Just Your
Average Bear
563. úroveň
Vylepšující se kurýr
Beetlebark and Plod
Tihle dva rebelové jsou živoucím důkazem toho, že i němé tváře z rozdílných kultur jsou schopné spolupracovat, když jde o útěk co nejdál od domova.
Bonusem takové cesty je navíc šest odemknutelných stylů.
Odemkne se na těchto úrovních:
1 · 40 · 114 · 197 · 302 · 516 · 1054
100. úroveň
Novinka
Vylepšující se zvuk
Vybavte se nezapomenutelnou hláškou z finále loňského šampionátu The International a sledujte, jak se vždy po sto úrovních Deníku prodlouží, až nakonec dosáhne své právoplatné délky.
Dark Willow
Balíček hlasatelů
Podaří-li se Vám dojít na 75. úroveň Bitevního deníku, zajistíte si pozornost Miresky Sunbreeze, která v nadcházejícím balíčku hlasatelů Dark Willow spustí tak vychytralé řeči, že se raději začnete opravdu snažit.
The International 2019
Balíček hudby
Letos Vás do válečné nálady dostane hudba od skladatele Russella Browera, držitele tří ocenění Emmy.
1575. úroveň
Představujeme
Efekty útoků na dálku
Zapomeňte na ohrané efekty automatických útoků na dálku. Opravdu zapálení vlastníci Bitevního deníku si budou moci odemknout nepřehlédnutelné sezónní efekty.
Overgrown Emblem
Vystupte z davu s jedinečným emblémem letošního šampionátu The International. Abyste jej však získali, musíte mít neskutečné štěstí při otevírání truhel s Immortal předměty. Chcete vidět, o jakou nádheru se v této loterii hraje? Vyzkoušejte si Overgrown Emblem z nabídky sdílených předmětů ve hře.
Speciální sezónní efekty
Na následujících úrovních Deníku můžete také odemknout sezónní herní efekty:
Efekt fontány I
Efekt teleportu I
Efekt předmětu Blink Dagger I
Efekt navýšení úrovně
Efekt předmětu Eul's Scepter of Divinity
Efekt fontány II
Efekt teleportu II
Efekt předmětu Force Staff
Efekt předmětu Blink Dagger II
Efekt fontány III
Efekt předmětu Bottle
Efekt předmětu Phase Boots
Efekt teleportu III
Efekt předmětu Mekansm
Efekt předmětů Maelstrom a Mjollnir
Efekt deny creepa
Efekt předmětu Radiance
Efekt předmětu Shiva's Guard
Efekty útoků na dálku
2.
6.
18.
50.
62.
128.
130.
190.
202.
228.
242.
266.
282.
292.
307.
315.
675.
1245.
1575.
Aktualizováno
Nové spreje
Vyjádřete své myšlenky, aniž byste museli otevřít ústa! Aktualizované spreje Vám pomohou říct sto slov jedním obrázkem na povrchu mapy!
Exkluzivní wardy
Sentinels of Ruin
Všichni vlastníci Bitevního deníku mohou využít služeb ward, které ví, kam v džunglích Fellstrathu koukat.
Voda v řece
Od 66. úrovně Bitevního deníku budete moci získat tajemné flakónky měnící vodu v řece pro všechny hráče v daném zápase. Abyste řeku na tři minuty změnili, stoupněte si do ní s flakónkem a aktivujte ho. Každý flakónek lze použít jednou za zápas a celkový počet použití není omezen.
Chromová
Vyschlá
Olejová
Elektrizující
Slizká
Magická
Krvavá
66.
123.
347.
506.
637.
876.
1905.
Navyšte sázky
Bonusy k sázkám
Vždy po několika úrovních Bitevního deníku získáte kromě jiných skvělých odměn také bonusy k sázkám. Ať už pomocí nich přidáte 250, 500 nebo 1000 žetonů, toto navýšení pocítí všichni Vaši spoluhráči. Teď už jen vyhrát a úrovně Deníku budou stoupat úplně samy!
+250 žetonů
Od 38. úrovně
+500 žetonů
Od 326. úrovně
+1000 žetonů
Od 755. úrovně
Trust of the Benefactor
Každá truhla Trust of the Benefactor obsahuje jednu ze tří letošních truhel s Immortal předměty a extrémně malou šanci na získání bonusové truhly s jedním z limitovaných předmětů.
Exkluzivní bonusy
Odměny pro sběratele
Aegis of Champions
1000. úroveň
Baby Roshan
2000. úroveň
Informace k dodání
Jelikož jsme nedávno přepracovali proces výroby sošek Roshana, letošní verzi začneme odesílat krátce po skončení šampionátu The International 2019.
Vylepšete svůj Bitevní deník na 1000. úroveň a získáte nejen speciální záři Aegisu ve fontáně, ale také exkluzivní repliku letošní verze této bájné trofeje šampionů v měřítku 1 ku 5. A pokud Vás kulatý milník nezastaví a dostanete se až na 2000. úroveň, přijde Vám poštou sběratelská soška Roshana doplněná exkluzivním modelem Roshana ve hře.
Navíc zahrnuje i Aegis a Roshana pro ukazatel zdraví hrdiny