Mevcut Ödül Havuzu
$34,351,362
The International Mücadele Bileti Dota yaz sezonunun kasıp kavuracak. Dota Profesyonel Ligi'nin sonuna ve Şanhay'daki nihai kapışmaya doğru emin adımlarla ilerlerken bir sürü özel ve harika ödüle sahip Mücadele Bileti sayesinde inanılmaz hazinelere ve şöhrete kavuşun.
Mücadele Bileti satışlarından elde edilen gelirin %25'i doğrudan The International 2019 ödül havuzuna gider.
YENİ ÖZELLİKLER
Fellstrath ormanlarının derinliklerinde, kadim bir ırkın kalıntıları sarmaşıkların ve ürpertici asmaların altında yatmaktadır. Hikâyelerde anlatılan yadigârları bulmak için buraya gelen Dark Willow, beraberinde diğer kâşiflere de ilham verdi. Yüzlerce yıldır uykudaki efsanevi iki yaratık olan Mo'rakai, topraklarına izinsiz giren bu kâşifler yüzünden uykularından uyandı.
Özel Etkinlik - Şimdi Erişilebilir
Mo'rokai'nin Yükselişi
Senelerdir uykuda olan eski zamanların efsanevi iki yaratığı Mo'rokai, Kadimlerin savaşının etkisiyle derin uykusundan uyandı. Mo'rokai güçlerini geri kazandıkça, karşısında ne varsa savaşmak isteyen düşman Kadim'e doğru yürüyen birliğe katılacaklardır.
Yaratıklarınızı Besleyin
Mo'rokai kendi baskın güçlerini geri kazanmak için gizemli enerjiye ihtiyaç duymaktadır. Kahramanları öldürerek, hedefleri yok ederek ve savaşı düşmanın kapısında sürdürerek Dota haritasının her yerinde enerji toplayın. Mo'rokai'nin güçlerinin yanında, takımınız savaşta size fayda sağlayacak ortak pasif yeteneklere de sahip olacaktır.
ÖDÜLLERİNİZİ TOPLAYIN
Mo'rokai'nin asırlık düşmanından daha çok güç kazanmasına ve düşmanın Kadim Kale'sini yok etmelerine yardım edin. Kazanan takımı özel bir paketin içinde Mücadele Puanı beklerken kaybedenler Mo'rokai'ye yem olacaktır.
Savaş alanının en karanlık noktasını hazinelerle dolu kayıp bir uygarlığın harabeleri arasında sefere çıkarak keşfedin. İlerlemenize engel tüm kahramanlarla yolu temizlemek için bir oyun kazanın ve yol boyunca özel öğe setleri, Mücadele Puanları ve hızınızı artıracak özel araçlar için aramanıza devam edin.
YENİ
Yaşayan Kuleler
Mücadele Bileti seviyenizi artırarak "Kayıp Yolun Muhafızları" özel kule öğesinin kilidini açın. Kadimler bildirgesi her toprakta farklı bir esinlenmeye sebep oldu. Fellstrath harabelerindeki Mo'rokai tapınaklarının görkemini artırmak için oyulan taş muhafızlar yeni bir amaç kazandı ve ona ulaşabilecek kadar talihsiz gezginler saf huşûdan daha fazla ilham alma gücüyle donatıldı.
Bu öğe hiçbir zaman takas edilebilir veya pazarda satın alınabilir olmayacaktır. The International bitmeden kilidini açın.
YENİ
TÜKETİLEBİLİRLER
GÜVENİLİR Kürek
Özel hazineler için Dota haritasında güvenilir küreğinizi kullanın; ancak dikkatli olun, yerin altında yatan çoğu şey bir lütuf değildir. Tehlikelerden kaçının ve yerin altında yatan Mücadele Puanlarını, hazineleri, çark döndürmelerini veya kozmik derecede nadir "Bal Hırsızı" Bebek Roshan kuryesini açığa çıkarın.
Aptal Maymun
Onurlu savaşçılar kendilerine hakimiyetlerini asla kaybetmezler. Bu küçük dostunuz düşmanlarına pislik atar ki siz atmayasınız. Reddetmelerinize ve son vuruşlarınıza alkış tutar ve size saldıran herkese hoşnutsuzluğunu gösterir.
Savaş Davulu
Savaş alanına ritmi taşıyın. Kazanın ya da kaybedin, mutlaka bir şeye vuracaksınız.
Yılan Balonu
Bu pullu balonu şişirin ve herkesin favori parti süsünün kaynağını öğrenin. Turnuvadakiler belirlendikten sonra bu balonu favori takımınızın simgesiyle damgalayabileceksiniz.
YENİ
Koçun MÜCADELESİ
Rastgele Dota takımlarını etkileyici zaferlere taşıyacak kabiliyete sahip misiniz? Stratejilerinizi ve liderlik yeteneklerinizi bu zorlu Koçun Mücadelesi etkinliğiyle test edin. Sizden daha düşük EDO'ya sahip olan oyunculardan oluşacak takımınız tarafından her maçın sonunda değerlendirileceksiniz ve buna göre bir "Koç Notu"nuz oluşturulacak. Koç notunuz performansına göre inebilir ve çıkabilir. Yeterince iyi bir performans sergilediğiniz takdirde koç notunuz yükselecek ve siz de savaş puanı kazanacaksınız.
Koçun Mücadelesi ayrıca beraberinde bir dizi hata düzeltmesini ve kolaylıkları da getiriyor. Bunlar arasında skor tabelasından koçları susturmak da yer alıyor.
Koçun Mücadelesi Madalyaları:
YENİ
PARTİ BULUCU
Parti Bulucu, Steam arkadaş listenizi genişletmek derdi olmadan eğlenceli takım arkadaşlarından oluşan bir havuz kurmanıza yardımı olur. Bir maç sonrasında birlikte oynamaktan keyif aldığınız takım arkadaşlarınızı havuza ekleyin. Oynamak istediğiniz zaman, havuzunuzdaki herkesi davet etmek için Parti Bulucu seçeneğini etkinleştirin. Mevcut Steam arkadaşlarınızı da bu havuza ekleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde birlikte oynamaktan keyif aldığınız herkese tek seferde davet gönderebilirsiniz.
YENİ
Oyuncudan Kaçın
Her oyuncu ve oyun tarzı birbirine uymaz. Takımınızın kimyasını dengeli ve eğlenceli tutabilmek için aynı oyuncuyla tekrar eşleşmemenizi sağlayan ve şu anda deneme sürecinde olan Oyuncudan Kaçın listesini ekledik. Kaçınmak istediğiniz oyuncuları oyun sonrası ekranında belirleyerek bu oyuncuları eşleştirme havuzunuzdan çıkarın.
YENİ
EDO Oylaması
Bu sezon yapılan her maç size "En Değerli Oyuncu" durumunuzu sağlamlaştırma şansı veriyor. Bir Kadim yıkıldıktan sonra oyundaki her oyuncu kazanan takım arasından seçilmek üzere EDO oylamasına katılabilir. Seçilen oyuncunun EDO durumu, oyun sonrası ekranında ve bir sonraki maçında oyun öncesi ekranında diğer oyunculara gösterilir, ayrıca oyuncunun arkadaş akışında buna dair bir bildirim de gösterilir. Mücadele Bileti sahipleri yeterince EDO kazandıkları takdirde bonus savaş puanı elde edebilecekleri başarımları da açabilir.
YENİ
Avatar Sancağı
Kahramanınızın imgesinin yer aldığı avatar sancağınızı dikerek savaş alanının gerçek hâkiminin kim olduğunu herkese gösterin. Sancak tarzınızı yükseltmek ve Steam avatarınızı göstermek için mücadele seviyenizi artırın.
YENİ
Beşlik Çak
Yeni beşlik çak özelliğiyle her oyunun en heyecanlı ve tuhaf anlarını kutlayın. Elinizi veya el benzeri uzvunuzu istediğiniz zaman havaya kaldırmanız yeterli. Eli havada bir takım arkadaşı ya da düşman görürseniz elinizi havaya kaldırarak bir beşlik çakabilir veya ellerini öylece havada bırakabilirsiniz. Mücadele seviyenizi yükselterek beşlik efektlerini yükseltirsiniz.
YENİ
Kapışma Ekranı
Yeniden tasarlanmış kapışma ekranı sayesinde oyuncular artık daha kulvarlarına inmeden yeteneklerini sergileyebilecek. Her takım ortak olarak öne çıkarılır ve her takımdan birer üyenin de elde etmiş olduğu birkaç Dota başarısı sergilenir. Son zamanda sergilenen performans, Mücadele Bileti seviyeleri, Dota Plus kahraman istatistikleri ve kozmetikler bu ekranda gösterilme şansınızı artırır.
YENİ
Yardımcı Özellikler
Dostlar ve Düşmanlar
Seçmeyi düşündüğünüz kahramanın mevcut kadronuza göre nasıl bir performans sergileyebileceğine dair ipuçlarını görerek metayı gerçek zamanlı bir şekilde öğrenin. Yeni "Dostlar ve Düşmanlar" özelliği, rütbeniz bazlı küresel verileri temel alarak sizin, en iyi dost kahramanları ve en kötü düşmanları tespit edebilmenize yardımcı olur.
Kamp İstifleme Yardımcısı
Her sırtlayıcı istiflenmiş kampları sevdiği gibi her destek de altın sever. İstifleme verimliliğinizi kamp istifleme asistanından gelecek zamanlama bilgileriyle geliştirin.
Göz Önerici
Bir sürü gözünüz var ancak bunları nereye koyacağınızı bilmiyor musunuz? Göz yerleştirme yeteneklerinizi, yeni göz yerleştirme tavsiye sistemiyle bir üst seviyeye taşıyın.
Hasar Özeti
Her maçta doğru seçimlerinizi yapmanıza yardımcı olması için tasarlanan yeni gösterge sayesinde aldığınız toplam hasarı detaylı bir şekilde takip edin.
İfade Bayrağı
Mesajınızın her zaman doğru bir şekilde anlaşılması için Sohbet Çarkı mesajlarınızı ifadelerle özelleştirin.
GERİ DÖNEN ÖZELLİKLER
Eşleştirme Derecesini İkiye Katlama
Haftada bir kez daha yüksek Mücadele Seviyelerinde daha fazla şansla, kazanacağınız veya kaybedeceğiniz potansiyel ED miktarını ikiye katlama seçeneğine sahip olacaksınız
Ölümsüz Geri Dönüştürme
Birden fazla aynı Ölümsüz öğeye sahipsiniz ancak hediye edeceğiniz kimse yok mu? İstemediğiniz 4 Ölümsüz öğeyi açılmamış bir Ölümsüz Hazine ve Rylai'nın Mücadele Lütfu'nda ilave bir çevirme kazanmak için geri dönüştürün.
Bahis
Dereceli Roller
Gizemli Eşya Oylaması
Oyun İçi Bahşiş
Bekleme Sorusu
The International Dergisi
Geri Dönenler:
Rylai'nın Mücadele Lütfu · Favori Takım · Oyun İçi Tahminler
Günlük Kahraman Mücadelesi · Haftalık Mücadeleler · Başarımlar
Mücadele Bileti Ödülleri
Mücadele Seviyenizi çeşitli özel ödülleri açmak için yükseltin. Mücadele Bileti görevlerini tamamlayarak veya direkt Mücadele Seviyesi satın alarak seviyenizi yükseltin. Seviyenizi ne kadar yükseltirseniz o kadar ek Ölümsüz Hazineler, yeni kuşanılabilir bir arazi, evrimleşen bir kurye, kahraman alay hareketleri ve daha fazlasını kazanacaksınız.
2019
Ölümsüzler
Her bir hazine bir Ölümsüz eşya içerir ve ayrıca bir bonus nadir eşya içerebilir.
Hazine I
Hazine II
Hazine III
Dehşetli Talep
Özel Open Wounds efektine sahip kolluk
Mortis'in Maskesi
Özel Silence efektine sahip başlık
Latticean Hiyerarşisi
Özel Spiked Carapace efektine sahip sırt
Tezahürün Uçuşu
Özel Arcane Bolt efektine sahip kanatlar
Şeytani Hiddet
Özel Double Edge efektine sahip silah
İşkence Tacı
Özel Diabolic Edict efektine sahip baş eşyası
Düşmüş Olan'ın Yargısı
Özel Fissure efektine sahip totem
Altın Dehşetli Talep
Özel Open Wounds efektine sahip kolluk
Altın Tezahürün Uçuşu
Özel Arcane Bolt efektine sahip kanatlar
Ölümün Çelengi
Özel Marksmanship efektine sahip silah
Çiçek Açmış Amblem
Özel kahraman çevre efektine sahip genel eşya
Nothl'un Kapıları
Özel Shadow Wave efektine sahip sırt
Düzeltici
Özel Chakram efektine sahip ikincil el
Beş Hanedanın Serveti
Özel Stroke of Fate efektine sahip silah
Ix'yxa'nın Kadehi
Özel Nether Blast efektine sahip silah
Umbral Mühür
Özel Shadow Word efektine sahip fener
Alacakaranlık Çekişmesi
Özel Moon Glaives efektine sahip silah
Hainin Boynuzları
Özel Earth Spike efektine sahip baş eşyası
Altın Düzeltici
Özel Chakram efektine sahip ikincil el eşyası
Altın Alacakaranlık Çekişmesi
Özel Moon Glaives efektine sahip silah
Bekçi Ateş'in Zirvesi
Özel Flame Guard efektine sahip omuz eşyası
Çiçek Açmış Amblem
Bütün kahramanların kuşanabileceği özel çevre kahraman efektlerine sahip eşya
Kızgın Kröze
Özel Berserker's Call efektine sahip baş eşyası
Maraxiform'un Kaderi
Özel Strafe ve Burning Army efektlerine sahip silah ve çağırma
Acının Tırpanları
Özel Metamorphosis saldırısına sahip silah
Kan Miğferli İntikamcı
Özel Howl efektine sahip baş eşyası
Ataların Felaketi
Özel Spear of Mars efektine sahip silah
İlk Sel
Özel Guardian Sprint efektine ve sesine sahip sırt eşyası
50 Mücadele Bileti Seviyesi
The International 2019 Mücadele Bileti için bonus Mücadele Seviyesi
Altın Kızgın Kröze
Özel Berserker's Call efektine sahip baş eşyası
Kasvetli İstihkam
Özel Ghost Shroud efektine sahip bacak eşyası
Çiçek Açmış Amblem
Bütün kahramanların kuşanabileceği özel çevre kahraman efektlerine sahip eşya
Bonus Nadir Ödül
Bonus Çok Nadir Ödül
Bonus Çok Nadir Ödül
Bonus Ultra Nadir Ödül
Bonus Kozmik Derecede Nadir Ödül
Bonus Nadir Ödül
Bonus Çok Nadir Ödül
Bonus Çok Nadir Ödül
Bonus Ultra Nadir Ödül
Bonus Kozmik Derecede Nadir Ödül
Bonus Nadir Ödül
Bonus Çok Nadir Ödül
Bonus Ultra Nadir Ödül
Bonus Kozmik Derecede Nadir Ödül
ŞU SEVİYELERDE HAZİNE I ALIRSINIZ:
1, 10, 22, 34, 46, 80, 140, 220 ve bundan sonra her 30 seviyede bir alırsınız
ŞU SEVİYELERDE HAZİNE II ALIRSINIZ:
1, 98, 112, 132, 140, 152, 230 ve bundan sonra her 30 seviyede bir alırsınız.
375. (3 tane Hazine II) ve 615. (4 tane Hazine II) seviyede birden fazla hazine kazanırsınız
ŞU SEVİYELERDE HAZİNE III ALIRSINIZ:
1, 140, 164, 178, 194, 206, 240 ve bundan sonra her 30 seviyede bir alırsınız.
375. (3 tane Hazine II) ve 615. (4 tane Hazine II) seviyede birden fazla hazine kazanırsınız
Ölümsüz eşyalar The International 2020'ye kadar takas edilemez veya pazara konamaz, sadece bir kez hediye edilebilir. Bu süre dolana kadar her eşya bir defa hediye edilebilir, ultra nadir olanlarsa bir hafta sonra takas edilebilir.
Seviye 160
Çiçek Açmış İmparatorluk
Yeni Arazi
Mücadele Bileti ödüllerini kazanarak yeni seslere ve dinamik hava durumu efektlerine sahip olan kayıp bir medeniyetin dağılmış harabelerini keşfedin. Orman üzerine yağan muson yağmurları ve esen rüzgârla birlikte ormandaki kulvarlar sisle kaplanır.
Bu öğe hiçbir zaman takas edilebilir veya pazarda satın alınabilir olmayacaktır. The International bitmeden kilidini açın.
Seviye 255
Devin Görkemi
Tiny Prestij Öğesi
Mücadele seviyesi 255'e ulaşarak Tiny için "Devin Görkemi" özel prestij öğesininin kilidini açın. Yeni bir kahraman modeli, Avalanche ve Tree Grab yetenekleri için özel animasyonlarıyla bu yeniden tasarlanmış Tiny seti sizin üzerinizde büyüyecek.
Bu öğe hiçbir zaman takas edilebilir veya pazarda satın alınabilir olmayacaktır. The International bitmeden kilidini açın.
Seviye 305
Kayıp Sanatların Müridi
Genç Invoker Kahraman Kişiliği
Klasik bir kahramanın görsel ve temasal olarak farklı bir yorumu olan ilk kahraman kişiliği karşınızda. Yepyeni modellere, animasyonlara, seslendirmeye ve daha fazla özelleştirmeye izin veren eşya yuvalarına sahip "Kayıp Sanatların Müridi" kişiliği, Invoker'ı büyü sanatlarındaki öğrencilik günlerine geri götürüyor. Her efsanenin bir başlangıcı vardır ve bu, Arsenal Magus için de geçerlidir.
Daha Fazlasını ÖĞRENİN
Seviye 365
Gezegene İniş
Earthshaker Gizemli Eşya
Bu dünyanın ruhuna sahip biri şimdi başka bir dünyadan bir parça ile birleşti. Seviye 365'e ulaşmış Mücadele Bileti sahipleri pek yakında çıkacak olan Earthshaker için "Gezegene İniş" gizemli eşyasıyla birlikte tamamen yeni ilâhi temalı bir kahraman modeline, tamamı yeni animasyonlara ve Echo Slam efektlerine, 500'den fazla yeni repliğe, açılabilir bir tarza ve çok daha fazlasına sahip olacaklar.
Daha Fazlasını ÖĞRENİN
Seviye 425
Dizginsiz Axe
Özel Vahşi Axe Seti
Baltasız bir şekilde yaban ellerde kaybolan Axe tam olarak gitmek istediği yeri biliyor! Mücadele Bileti seviyenizi 425 yaparak özel "Dizginsiz Axe" setini açın ve favori kırmızı renkli yıkım makinenizi bu setle kuşatın. Set yeni bir model, animasyonlar, efektler ve kaybettiği çok değerli baltasının yerini alacak replikler içerir.
Bu öğe hiçbir zaman takas edilebilir veya pazarda satın alınabilir olmayacaktır. The International bitmeden kilidini açın.
Sezonsal Sohbet Çarkı Sesleri
Bu senenin sezonsal Sohbet Çarkı sesleriyle ortalığı neşeli kahkahalar saracak. Neredeyse her duruma uygun bu bir sürü replik sayesinde yazı gerçekten hissedeceksiniz.
Ses Paketi 1
Seviye 44
Sunucu Paketi 1
Seviye 96
Ses Paketi 2
Seviye 156
Sunucu Paketi 2
Seviye 200
Sunucu Paketi 3
Seviye 262
Ses Paketi 4 (2017)
Seviye 313
Sunucu Paketi 4
Seviye 357
Ses Paketi (2018)
Seviye 392
Sunucu Paketi 5
Seviye 457
Efsanevi Sunucu Paketi 1 (2018)
Seviye 665
Epik Sunucu Paketi 2
Seviye 785
Koreli Sunucu Paketi
Seviye 1205
Yukarıdaki örneklerden birine oynatmak için tıkladığınız her defa paketten farklı bir örnek duyarsınız.
Seviye 182
YENİ
Özel Kulvar Yaratıkları
Kadim Kale'yi yok etme savaşınızda bazı pullu askerlerin yardımını alın. "Sürüngen İlticacı" Radiant ve Dire yaratıkları Küresel Öğeler ekipmanlarında kuşanılabilir. "Çiçek Açmış İmparatorluk" arazisinde bu yaratıkların evlerinde gibi hissedeceklerinden eminiz.
Bu öğe hiçbir zaman takas edilebilir veya pazarda satın alınabilir olmayacaktır. The International bitmeden kilidini açın.
Alay Hareketleri
Zıplayan
Seviye 4
Yuvarlanan Kaya
Seviye 144
Zorlu Eleştirmen
Seviye 332
Soğuk Kalpli
Seviye 16
Şaman Dansı
Seviye 172
Buzkanlı Topçu Lich
Seviye 367
Davul Ustası
Seviye 54
Korkusuz Tempo
Seviye 210
Yap da Görelim
Seviye 442
Toprak Sörfçüsü
Seviye 86
Düzenli Kaos
Seviye 277
Oynayan Karnı
Tok Ayı
Seviye 563
Gelişen Kurye
Beetlebark ve Plod
Bu iki asi çok farklı kültürlerden bir araya gelen yabancıların aradaki farklarını aşarak, evden mümkün olabildiğince en uzağa kaçabilmek için birbirlerine yardım edebileceğinin canlı bir kanıtı âdeta.
Beetlebark'ın kabuğu için açılabilecek fazladan altı tarz içerir.
Açıldığı Seviyeler
1 · 40 · 114 · 197 · 302 · 516 · 1054
Seviye 100
YENİ
Gelişen Sohbet Çarkı
Geçen senenin finalindeki unutulmaz replikleri Sohbet Çarkı'na takarak her oyunda bu efsanevi anları tekrar yaşayacaksınız. Her 100 Mücadele Bileti seviyesinde bir yeni bir replik elde edecek ve nihayetinde hepsine sahip olacaksınız.
Dark Willow
Spiker Paketi
Mücadele seviyesi 75'e ulaşanlar Dark Willow spiker ve leş paketini alarak Mireska Sunbreeze'in dikkatini üzerine çekecek. Mireska'nın sinsi yorumları sayesinde hiçbir oyunda hedefinizi şaşırmayacaksınız.
The International 2019
Müzik Paketi
3 defa Emmy ödülü kazanan Russel Brower'ın şarkılarıyla birlikte bu sene kulvarlarda istediğiniz havayı yakalayın.
Seviye 1575
Karşınızda
Menzilli Otomatik Saldırı Efektleri
Bütün mesafeli kahramanlarınız için mevsimsel yeni bir efekti açarak düşmanınıza fırlattığınız her şeye biraz stil katın.
Çiçek Açmış Amblem
Önümüzdeki senenin International turnuvasına kadar kahramanlarınızın altında belirecek özel amblem efektini sağlayan bu kozmik derecede nadir öğe ile kalabalıklarda öne çıkın. Açtığınız her Ölümsüz Hazine kozmik derecede nadir bir şansa bir Çiçek Açmış Amblem düşürme şansına sahiptir. Küresel Öğeler kuşanma menüsünden amblemi deneyerek efektleri görebilirsiniz.
Özel Mevsimsel Efektler
Aşağıdaki Mücadele Seviyelerine ulaşınca mevsimsel oyun içi efektleri açın:
Kaynak Efekti Seviye 1
Işınlanma Efekti Seviye 1
Blink Efekti Seviye 1
Seviye Atlama Efekti
Eul's Scepter of Divinity Efekti
Kaynak Efekti Seviye 2
Işınlanma Efekti Seviye 2
Force Staff Efekti
Blink Efekti Seviye 2
Kaynak Efekti Seviye 3
Şişe Efekti
Phase Boots Efekti
Işınlanma Efekti Seviye 3
Mekansm Efekti
Maelstrom/Mjollnir Efekti
Yaratık Reddetme
Radiance Efekti
Shiva's Guard Efekti
Menzilli Otomatik Saldırı Efekti
2
6
18
50
62
128
130
190
202
228
242
266
282
292
307
315
675
1245
1575
GÜNCELLENDİ
Yeni Spreyler
Aklınızdakileri ağzınızı açmadan da ifade edebilirsiniz. Bu sezonun yeni Sohbet Çarkı spreyleriyle haritaya, seçtiğiniz resimleri yansıtarak dostlarınızın ve düşmanlarınızın nasıl hissettiğinizi bilmesini sağlayabilirsiniz.
Özel Göz
Harabenin Nöbetçileri
Bütün Mücadele Bileti sahipleri, Fellstrath ormanlarını avucunun içi gibi bilen bu gözler sayesinde savaş alanının her bir yerini takip edebilecek.
NEHİR ŞİŞELERİ
Mücadele Seviyesi 66'dan başlayarak oyundaki herkes için geçerli olacak şekilde kahramanınızın nehrin cismini ve rengini değiştirebileceği mistik Nehir Şişeleri alacaksınız. Sadece nehrin kenarında durun ve nehri üç dakika boyunda dönüştürecek bir şişeyi etkinleştirin. Şişelerinizden her birisi her bir oyun için bir kez kullanılabilir ve bir şişeyi etkinleştirebileceğiniz sınırlı bir oyun sayısı bulunmamaktadır.
Krom Şişesi
Kuru Şişe
Yağ Şişesi
Elektrik Şişesi
Balçık Şişesi
İksir Şişesi
Kan Şişesi
66
123
347
506
637
876
1905
Bahsi Yükseltin
Savaş Puanı Haracı
Mücadele Bileti seviyenizi artırdıkça takımınızdaki her bir oyuncunun bahis fişini artırmanızı sağlayan Mücadele Puan Haracı kazanacaksınız. Haraç 250, 500 ve 1000 fiş miktarları için geçerli olup bu artırıcılar takımınızın daha yüksek Mücadele seviyesine çıkmasına yardımcı olabilir. Yapmanız gereken tek şey kazanmak.
+250 MP
Seviye 38+
+500 MP
Seviye 326+
+1000 MP
Seviye 755+
Yardımseverin Güveni
Her bir Yardımseverin Güveni'nin içerisinde üç tane 2019 Ölümsüz Hazinesinden birinin yanı sıra sınırla sayıdaki ekstra bir kozmik nadir hazine kazanma şansınız da vardır.
Özel Ödül
KOLEKSİYONCUNUN ÖDÜLLERİ
ŞAMPİYONLARIN AEGİS'İ
Sevİye 1000
Bebek Roshan
SevİYe 2000
KARGOLAMA BİLGİSİ
Yakın zamanda üretim sürecimizde yenilenmeye giderek ve sistemimizde yaptığımız geliştirmelerle Bebek Roshan'ın 2019 sürümünü, Mücadele Bileti sezonunun sona ermesiyle birlikte Mücadele Seviyeleri kesinleştiğinde kargolamaya başlayacağız.
Seviye 1000'e ulaşan savaş görmüş efsaneler sadece özel bir parlama efektine sahip oyun içi kaynak Kalkanı'nı değil, aynı zamanda meşhur şampiyonluk ödülü olan The International 2019 Koleksiyoncunun Kalkanı'nın özel 1/5 boyutundaki bir replikasını almaya davet edilecekler. 2000. seviyede de ayrıca Roshan'ın oyun içi modelinin farklı bir görünümünü ve 2019 Koleksiyoncunun Bebek Roshan'ı alırsın.
Oyun İÇİ kahraman sağlık çubuğundakİ özel Kalkan ve Roshan da dâhİldİr