Obecna pula nagród
$34,351,362
Przepustka Bitewna The International już tu jest i wytycza szlak wprost do serca letniego sezonu Dota 2. Wypełniona po brzegi ekskluzywnymi funkcjonalnościami i legendarnymi nagrodami Przepustka Bitewna jest twoją mapą skarbów, dzięki której zdobędziesz mityczną fortunę i chwałę, podczas gdy tegoroczny sezon Dota Pro Circuit chyli się ku końcowi i zakończy się ostatecznym starciem w Szanghaju.
25% zysków ze sprzedaży wszystkich Przepustek Bitewnych trafia bezpośrednio do puli nagród The International 2019.
Nowe funkcje
Głęboko w dżunglach Srogiej Kotliny, ukryte pod splątanymi koronami drzew i wijącymi pnączami, leżą ruiny starożytnej cywilizacji. Dark Willow, która zawędrowała tutaj w poszukiwaniu osławionych relikwii, otworzyła ścieżkę, którą podążą inni. Mo'rokai – dwie mityczne bestie z czasów zamierzchłych, uśpione przez całe stulecia – zostały rozbudzone ze swojego bezczynnego stanu przez tych, którzy ośmielili się wtargnąć na ich ziemie.
Wydarzenie specjalne - dostępne już teraz
Mo'rokai budzą się
Mo'rokai – dwie mityczne bestie z czasów zamierzchłych, uśpione przez całe stulecia – zostały rozbudzone ze swojego bezczynnego stanu, poruszone bitwą Starożytnych. W trakcie odzyskiwania mocy dołączą do walki przeciwko wrogiemu Starożytnemu, niszcząc wszystko, co stanie im na drodze.
Nakarmcie bestie
Mo'rokai potrzebują tajemnej energii, aby odzyskać swoje uśpione moce. Zbierzcie energię rozrzuconą na całej mapie Dota 2, zabijając bohaterów, niszcząc cele i przepychając walkę do bazy wrogów. Poza mocami Mo'rokai wasza drużyna będzie również odblokowywać współdzielone umiejętności pasywne, które będą pomocne w walce.
Odbierzcie nagrody
Pomóżcie swojemu Mo'rokai odblokować więcej mocy niż jego pradawny wróg i wykorzystajcie je, aby zniszczyć wrogiego Starożytnego. Na zwycięską drużynę czeka specjalna skrytka Punktów Bitewnych... a na przegranych bycie posiłkiem Mo'rokai.
Odkryj najczarniejsze serce pola bitwy, odbywając podróż do pełnych skarbów ruin zaginionej cywilizacji. Wygraj grę dowolnym bohaterem, który blokuje twoje postępy, by odkryć ścieżkę i kontynuować poszukiwania ekskluzywnych zestawów przedmiotów, Punktów Bitewnych i specjalnych narzędzi, które przyspieszą twoją wędrówkę.
Nowość
Żywe wieże
Odblokuj niestandardowe wieże o nazwie „Strażnicy Zgubionej Ścieżki” podczas zwiększania poziomu swojej Przepustki Bitewnej. Wpływ Starożytnych objawia się w różnych krainach na różne sposoby. W ruinach Srogiej Kotliny wykuci w celu wychwalania świątyń Mo'rokai kamienni strażnicy otrzymali nowy cel oraz zostali nasyceni mocą, która budzi nie tylko podziw wśród nieszczęśników, którzy podeszli do nich zbyt blisko.
Ten przedmiot nigdy nie będzie wymienialny ani zbywalny na rynku. Odblokuj go przed końcem The International.
Nowość
Zużywalne
Zaufana łopata
Użyj swojej zaufanej łopaty, przeszukać mapę Dota 2 w poszukiwaniu skarbów. Ale miej się na baczności, gdyż większość wykopanych rzeczy może przynieść ci zgubę. Unikaj niebezpieczeństw, a być może odkryjesz dodatkowe Punkty Bitewne, skarby, zakręcenia kołem lub kosmicznie rzadkiego kuriera, Małego Roshana Złodzieja Miodku.
Małpa
Honorowi wojownicy nigdy nie tracą opanowania. Ten maluszek będzie rzucał we wrogów łajnem, więc ty już nie musisz. Będzie się cieszył z twoich ostatnich trafień i dobić oraz będzie wyrażał dezaprobatę wobec każdego, kto cię zaatakuje.
Bębny wojenne
Zarzuć dobry beat na polu bitwy. W zwycięstwie czy w porażce, przynajmniej będzie okazja na czymś pobębnić.
Podniebny wąż
Napompuj go trochę i odkryj początki ulubionej dekoracji na każdym przyjęciu. Tego latającego koleżkę będzie można oznakować logiem ulubionej drużyny po tym, jak rozpocznie się turniej.
Nowość
Wyzwanie trenera
Jesteś w stanie pokierować poczynaniami przypadkowych zespołów w Dota 2, by wyszły one obronną ręką z najgorszych opresji? Sprawdź swoje umiejętności strategii i dowodzenia dzięki wyzwaniu trenera. Twoje zespoły składają się z graczy o MMR mniejszym od twojego i ocenią one twoje umiejętności trenerskie po każdym meczu, a twoja ocena trenera zmieni się w zależności od twoich dokonań. Jeśli ci dobrze pójdzie, otrzymasz dodatkowe Punkty Bitewne podczas wspinania się po rankingu trenerów.
Wyzwanie trenera wprowadza również poprawki błędów oraz ulepszenia zwiększające jakość gry, np. możliwość wyciszenia trenera w tabeli wyników.
Medale wyzwania trenera:
Nowość
Wyszukiwarka zespołu
Wyszukiwarka zespołów pozwala ci stworzyć pulę fajnych sojuszników bez martwienia się o brak miejsca na twojej liście znajomych. Po meczu dodaj do swojej puli sojuszników, z którymi dobrze ci się grało. Następnie, gdy będziesz mieć ochotę na grę, włącz wyszukiwarkę zespołu, by zaprosić wszystkich ze swojej puli do dołączenia. Możesz również dodać istniejących znajomych do swojej puli, by wysłać im wszystkim zaproszeni za pomocą jednego kliknięcia.
Nowość
Unikanie graczy
Nie wszyscy gracze i style gry pasują do siebie. Aby rozgrywki były zrównoważone i ciekawe, dodaliśmy eksperymentalną funkcję listy unikanych graczy, która gwarantuje, że nie zagrasz już z tymi osobami. Możesz je wybrać na ekranie podsumowania, by odfiltrować ich od twojej puli graczy w wyszukiwaniu gier.
Nowość
Głosowanie na MVP
Każda wyszukana gra w tym sezonie oferuje ugruntowanie twojej pozycji jako najbardziej wartościowego gracza, czyli właśnie MVP. Po upadku Starożytnego każdy gracz w meczu może zagłosować na MVP zwycięskiej drużyny. Wybrany gracz zostanie wyróżniony w podsumowaniu meczu, otrzyma wzmiankę w aktywności znajomych, a tytuł zostanie wymieniony na ekranie startowym w następnym meczu. Posiadacze Przepustek Bitewnych, którzy zostaną wystarczająco często okrzyknięci MVP, odblokują osiągnięcia dające specjalną premię Punktów Bitewnych.
Nowość
Sztandar awataru
Przypomnij swoim wrogom, kto tak naprawdę rządzi na tym polu bitwy, stawiając sztandar awataru z obrazem twojego bohatera tak, by wszyscy go widzieli. Zwiększ poziom swojej Przepustki Bitewnej, by ulepszyć styl swojego sztandaru i móc pokazać swój awatar na Steam.
Nowość
Piątka
Świętuj wspaniałe zwycięstwa i głupie pomyłki w każdej grze dzięki piątce. Po prostu podnieś rękę lub rękopodobną kończynę w dowolnym momencie. Jeżeli zobaczysz, że sojusznik – lub nieprzyjaciel – czeka z uniesioną ręką, podnieś swoją własną, by odwzajemnić gest... lub zostawić go na lodzie. Zwiększ poziom swojej Przepustki Bitewnej, by ulepszyć swój efekt piątki.
Nowość
Ekran wstępny
Dzięki przeobrażonemu ekranowi wstępnemu od teraz gracze mogą pokazać swoje umiejętności, zanim jeszcze przejdą na ścieżki. Każda drużyna będzie w centrum zainteresowania przez kilka chwil, a jeden członek każdej z nich zostanie wyróżniony, by pokazać jego dokonania w Dota 2. Poziomy Przepustki Bitewnej, statystyki bohatera w Dota Plus oraz przedmioty kosmetyczne zwiększają twoją szansę na pojawienie się.
Nowość
Funkcje asystenta
Przyjaciele i wrogowie
Ucz się metagry w czasie rzeczywistym dzięki poradom na temat tego, jak bohater brany przez ciebie pod uwagę będzie współgrał z resztą. Nowa funkcja przyjaciół i wrogów pomoże ci zdentyfikować dobrych sojuszników i złe kontry w oparciu o dane globalne dla twojej rangi.
Asystent kumulowania obozów
Każdy gracz w roli carry doceni skumulowany obóz, a każdy gracz wsparcia nie pogardzi dodatkowym złotem. Polepsz swoje umiejętności kumulowania obozów dzięki czasom zapewnianym przez asystenta.
Sugestie stawiania wardów
Masz trochę wardów i nie wiesz, gdzie je postawić? Zwiększ swoje umiejętności ich stawiania dzięki pomocnym poradom asystenta.
Podsumowanie obrażeń
Sprawdź rozkład zadanych ci obrażeń dzięki nowemu widokowi zaprojektowanemu, by podejmować jak najlepsze decyzje podczas gry.
Ikona wiadomości koła czatu
Dostosuj swoje wiadomości koła czatu za pomocą emotikon, by twoje prawdziwe intencje były zawsze jasne.
Powracające funkcje
Podwójna stawka
Raz na tydzień otrzymasz opcję podwojenia potencjalnej wygranej lub spadku w punktacji MMR, przy czym więcej szans jest dostępnych na wyższych Poziomach Bitewnych.
Przetwarzanie wiekopomnych
Masz duplikat wiekopomnego przedmiotu i nie masz komu go dać? Przetwórz cztery, by otrzymać nieotwarty Wiekopomny Skarb oraz dodatkowe zakręcenie kołem w Bitewnym Błogosławieństwie Rylai.
Zakłady
Rankingowy z rolami
Głosowanie na arkana
Napiwki w grze
Quiz
Kompendium The International
Powracają również:
Bitewne Błogosławieństwo Rylai · Ulubiona drużyna · Typowania w grze
Codzienne wyzwanie bohaterów · Wyzwania tygodniowe · Osiągnięcia
Nagrody Przepustki Bitewnej
Zwiększaj swój Poziom Bitewny, by odblokować rosnącą liczbę ekskluzywnych nagród. Możesz to zrobić, wypełniając cele misji Przepustki Bitewnej lub kupując pakiety Poziomów Bitewnych bezpośrednio ze sklepu. Osiągnij odpowiednio wysoki poziom, a otrzymasz dodatkowe Wiekopomne Skarby, nowy teren, ewoluującego kuriera, drwiny i wiele więcej.
2019
Wiekopomne przedmioty
Każdy skarb zawiera jeden wiekopomny przedmiot i może dodatkowo zawierać rzadki przedmiot.
Skarb I
Skarb II
Skarb III
Rekwizycja Grozy
Przedmiot na ręce z niestandardowym efektem umiejętności Open Wounds
Maska Pośmiertna
Przedmiot na głowę z niestandardowym efektem umiejętności Silence
Krystaliczna Hierarchia
Przedmiot na plecy z niestandardowym efektem umiejętności Spiked Carapace
Lot Objawienia
Skrzydła z niestandardowym efektem umiejętności Arcane Bolt
Piekielna Zmora
Broń z niestandardowym efektem umiejętności Double Edge
Udręczona Korona
Przedmiot na głowę z niestandardowym efektem umiejętności Diabolic Effect
Osąd Upadłych
Totem z niestandardowym efektem umiejętności Fissure
Złota Rekwizycja Grozy
Przedmiot na ręce z niestandardowym efektem umiejętności Open Wounds
Złoty Lot Objawienia
Skrzydła z niestandardowym efektem umiejętności Arcane Bolt
Wieniec Żniwiarza
Broń z niestandardowym efektem umiejętności Marksmanship
Przerośnięty Emblemat
Przedmiot globalny z ekskluzywnym niestandardowym efektem otoczenia bohatera
Bramy Nothl
Przedmiot na plecy z niestandardowym efektem umiejętności Shadow Wave
Prostownik
Drugorzędny przedmiot z niestandardowym efektem umiejętności Chakram
Fortuna Pięciu Domów
Broń z niestandardowym efektem umiejętności Stroke of Fate
Kielich Ix'yxy
Broń z niestandardowym efektem umiejętności Nether Blast
Cienisty Glif
Latarnia z niestandardowym efektem umiejętności Shadow Word
Rozłam o Zmierzchu
Broń z niestandardowym efektem umiejętności Moon Glaives
Rogi Zdrajcy
Przedmiot na głowę z niestandardowym efektem umiejętności Earth Spike
Złoty Prostownik
Przedmiot drugorzędny z niestandardowym efektem umiejętności Chakram
Złoty Rozłam o Zmierzchu
Broń z niestandardowym efektem umiejętności Moon Glaives
Apogeum Strażniczego Płomienia
Przedmiot na ramię z niestandardowym efektem umiejętności Flame Guard
Przerośnięty Emblemat
Przedmiot globalny z ekskluzywnym niestandardowym efektem otoczenia bohatera
Tygiel Rozsierdzenia
Przedmiot na głowę z niestandardowym efektem umiejętności Berserker's Call
Los Maraxiforma
Broń i przyzywana jednostka z niestandardowymi efektami umiejętności Strafe i Burning Army
Kosy Żalu
Broń z niestandardowym efektem umiejętności Metamorphosis
Mściciel Krwiogrzywy
Przedmiot na głowę z niestandardowym efektem umiejętności Howl
Zmora Prekursora
Broń z niestandardowym efektem umiejętności Spear of Mars
Pierwszy z Potopu
Przedmiot na plecy z niestandardowym efektem i dźwiękiem umiejętności Guardian Sprint
50 poziomów Przepustki Bitewnej
Dodatkowe Poziomy Bitewne dla Przepustki Bitewnej The International 2019
Złoty Tygiel Rozsierdzenia
Przedmiot na głowę z niestandardowym efektem umiejętności Berserker's Call
Posępny Szczyt
Przedmiot na nogi z niestandardowym efektem umiejętności Ghost Shroud
Przerośnięty Emblemat
Przedmiot globalny z ekskluzywnym niestandardowym efektem otoczenia bohatera
Dodatkowa rzadka nagroda
Dodatkowa bardzo rzadka nagroda
Dodatkowa bardzo rzadka nagroda
Dodatkowa ultrarzadka nagroda
Dodatkowa kosmicznie rzadka nagroda
Dodatkowa rzadka nagroda
Dodatkowa bardzo rzadka nagroda
Dodatkowa bardzo rzadka nagroda
Dodatkowa ultrarzadka nagroda
Dodatkowa kosmicznie rzadka nagroda
Dodatkowa rzadka nagroda
Dodatkowa bardzo rzadka nagroda
Dodatkowa ultrarzadka nagroda
Dodatkowa kosmicznie rzadka nagroda
OTRZYMAJ SKARB I NA POZIOMACH
1, 10, 22, 34, 46, 80, 140, 220 i następnie co kolejne 30
OTRZYMAJ SKARB II NA POZIOMACH
1, 98, 112, 132, 140, 152, 230 – i dalej co każde 30 poziomów,
potrójny zestaw na poziomie 375, poczwórny zestaw na poziomie 615
OTRZYMAJ SKARB III NA POZIOMACH
1, 140, 164, 178, 194, 206, 240 – i dalej co każde 30 poziomów,
potrójny zestaw na poziomie 375, poczwórny zestaw na poziomie 615
Wiekopomne przedmioty nie mogą zostać wymienione ani sprzedane na rynku do końca The International 2020. Do tego czasu każdy przedmiot może zostać podarowany jeden raz, a ultrarzadkie przedmioty mogą zostać wymienione po tygodniu.
Poziom 160
Przerośnięte Imperium
Nowy teren
Udaj się w podróż na linię nagród Przepustki Bitewnej, by odkryć rozsiane ruiny zagubionej cywilizacji, a także nowe dźwięki otoczenia i dynamiczne efekty pogodowe, które sprawiają, że dżunglę gry odwiedzają wiatry i monsunowe deszcze, tworząc zawilgocone ścieżki.
Ten przedmiot nigdy nie będzie wymienialny ani zbywalny na rynku. Odblokuj go przed końcem The International.
Poziom 255
Majestat Kolosa
Prestiżowy przedmiot dla Tiny'ego
Wespnij się na poziom 255 Przepustki Bitewnej, by odblokować „Majestat Kolosa” – ekskluzywny prestiżowy przedmiot dla Tiny'ego. Dzięki nowemu modelowi bohatera i niestandardowym animacjom dla umiejętności Avalanche i Tree Grab, gdy spojrzysz na to nowe wcielenie Tiny'ego, skamieniejesz z radości.
Ten przedmiot nigdy nie będzie wymienialny ani zbywalny na rynku. Odblokuj go przed końcem The International.
Poziom 305
Akolita Utraconych Sztuk Magicznych
Persona młodego Invokera
Przedstawiamy pierwszą w historii personę bohatera – kompletnie nowe wizualne i tematyczne podejście do klasycznego bohatera. Przywołaj poziom 305, by odblokować personę młodego Invokera. Całkowicie nowy model, animacje i głos bohatera sprawiają, że Invoker przenosi się do jego lat spędzonych na studiowaniu sztuk magicznych. Każda legenda ma swój początek, a Magus Arsenału nie jest wyjątkiem.
Dowiedz się więcej
Poziom 365
Kosmogrom
Arkana dla Earthshakera
Ten, który był niegdyś jednością z duchem tej ziemi, teraz zespolił się z okruchem innej. Posiadacze Przepustek Bitewnych, którzy zostaną wyniesieni na poziom 365, odblokują przedmiot arkana „Kosmogrom” dla Earthshakera, który będzie dostępny wkrótce. Na przedmiot składa się całkowicie nowy model bohatera o gwiezdnym motywie, nowe animacje i efekty umiejętności Echo Slam, ponad 500 nowych kwestii dialogowych, styl do odblokowania i wiele więcej.
Dowiedz się więcej
Poziom 425
Axe Wyzwolony
Ekskluzywny zestaw dla Axe'a z gołymi pięściami
Zagubiony w obcej krainie bez swojej charakterystycznej broni, Axe jest dokładnie tu, gdzie czuje się najlepiej! Podnieś swoją Przepustkę Bitewną do poziomu 425, by odblokować ekskluzywny zestaw „Axe Wyzwolony” z gołymi pięściami dla twojego ulubionego zwiastuna wirującej czerwonej śmierci. Utratę swojej ukochanej – ale zupełnie niepotrzebnej – broni rekompensuje mu nowy model, animacje, efekty i kwestie dialogowe.
Ten przedmiot nigdy nie będzie wymienialny ani zbywalny na rynku. Odblokuj go przed końcem The International.
Sezonowe dźwięki koła czatu
Daj upust swojej radości w każdej grze dzięki tegorocznym sezonowym dźwiękom koła czatu. Wraz z szerokim wachlarzem nowych dźwięków oraz powracającymi ulubieńcami – dzięki którym możesz wyrazić siebie w stu procentach przy niemal każdej okazji – wszyscy usłyszą prawdziwe odgłosy lata.
Pakiet dźwięków 1
Poziom 44
Pakiet komentatorów 1
Poziom 96
Pakiet dźwięków 2
Poziom 156
Pakiet komentatorów 2
Poziom 200
Pakiet komentatorów 3
Poziom 262
Pakiet dźwięków 4 (2017)
Poziom 313
Pakiet komentatorów 4
Poziom 357
Pakiet dźwięków (2018)
Poziom 392
Pakiet komentatorów 5
Poziom 457
Fantastyczny pakiet komentatorów 1 (2018)
Poziom 665
Fantastyczny pakiet komentatorów 2
Poziom 785
Pakiet koreańskich komentatorów
Poziom 1205
Za każdym razem, gdy klikniesz na powyższe przykłady, usłyszysz inną próbkę z wybranego pakietu.
Poziom 182
Nowość
Niestandardowe creepy na ścieżkach
Zwerbuj na swoją stronę łuskowatych żołnierzy w walce o zniszczenie Starożytnego. Creepy z „Gadziego Azylu” będzie można założyć w menu przedmiotów globalnych i wraz z terenem „Przerośnięte Imperium” będą czuły się jak w domu.
Ten przedmiot nigdy nie będzie wymienialny ani zbywalny na rynku. Odblokuj go przed końcem The International.
Drwiny
Pluskacz
Poziom 4
Toczę się pomału
Poziom 144
Ostra krytyka
Poziom 332
Serce z lodu!
Poziom 16
Szamański taniec
Poziom 172
Lecę w kulki
Poziom 367
Beat master
Poziom 54
Waleczny rytm
Poziom 210
No dawaj
Poziom 442
Ziemista fala
Poziom 86
Uporządkowany chaos
Poziom 277
Nie taki zwyczajny
niedźwiedź
Poziom 563
Ewoluujący kurier
Beetlebark i Plod
Ci dwaj buntownicy stanowią żywy dowód na to, że dwóch milczących nieznajomych z zupełnie odmiennych kultur może odstawić na bok wszelkie różnice, by pomóc sobie nawzajem w ucieczce tak daleko od domu, jak to tylko możliwe.
Zawiera sześć dodatkowych stylów pancerza Beetlebarka do odblokowania.
Odblokowuje się na poziomach
1 · 40 · 114 · 197 · 302 · 516 · 1,054
Poziom 100
Nowość
Ewoluujące koło czatu
Okaż podziw podczas niesamowitych momentów w każdej grze, umieszczając w swoim kole czatu jeden z niezapomnianych okrzyków z ubiegłorocznego wielkiego finału. Będzie on się wydłużał co 100 Poziomów Bitewnych, by po pewnym czasie osiągnąć maksymalną długość.
Dark Willow
Zestaw komentatorów
Ci, którzy osiągną poziom 75, zdobędą względy pewnej Mireski Sunbreeze poprzez dostępny wkrótce zestaw komentatorów i serii zabójstw Dark Willow. Słysząc cięty humor Mireski w każdej grze, już nigdy nie doznasz porażki.
The International 2019
Pakiet muzyki
W tym roku wprowadź na ścieżki odpowiedni nastrój, stąpając do przodu w rytm pieśni bitewnych skomponowanych przez trzykrotnego laureata nagrody Emmy, Russella Browera.
Poziom 1575
Przedstawiamy
Efekty ataków dystansowych
Odblokuj nowy sezonowy efekt zwykłych ataków wszystkich bohaterów dystansowych i dodaj nieco wdzięku do każdego pocisku, który ciśniesz w stronę wrogów.
Przerośnięty Emblemat
Wyróżnij się z tłumu dzięki tej kosmicznie rzadkiej nagrodzie, która nagradza twoich bohaterów ekskluzywnym efektem emblematu do kolejnego turnieju The International. Każdy Wiekopomny Skarb oferuje kosmicznie rzadką szansę na otrzymanie Przerośniętego Emblematu. Efekt ten możesz sprawdzić w ekwipunku globalnych przedmiotów.
Specjalne efekty sezonowe
Odblokuj sezonowe efekty w grze po osiągnięciu poniższych Poziomów Bitewnych:
Efekt fontanny - poziom 1
Efekt teleportacji - poziom 1
Efekt Blinka - poziom 1
Efekt awansu
Efekt Eul's Scepter of Divinity
Efekt fontanny - poziom 2
Efekt teleportacji - poziom 2
Efekt Force Staffa
Efekt Blinka - poziom 2
Efekt fontanny - poziom 3
Efekt Bottle
Efekt Phase Boots
Efekt teleportacji - poziom 3
Efekt Mekansm
Efekt Maelstromu/Mjollnira
Dobicie creepa
Efekt Radiance
Efekt Shiva's Guard
Efekt ataków dystansowych
2
6
18
50
62
128
130
190
202
228
242
266
282
292
307
315
675
1245
1575
Zaktualizowano
Nowe spraye
Wyraź, co myślisz, nie otwierając nawet ust. Użyj zaktualizowanych sprayów koła czatu z tego sezonu, aby namalować obrazki na mapie i pokazać swoje uczucia przeciwnikom oraz znajomym.
Ekskluzywny ward
Wartownicy z Ruin
Wszyscy posiadacze Przepustki Bitewnej mogą mieć oko na każdy fragment pola bitwy dzięki nowemu zestawowi wardów, którym dżungla w Srogiej Kotlinie znana jest lepiej niż komukolwiek innemu.
Rzeczne fiolki
Od 66 Poziomu Bitewnego zaczniesz otrzymywać mistyczne rzeczne fiolki, które pozwolą ci na zmianę wyglądu rzeki dla wszystkich graczy w grze. Po prostu stań w rzece i aktywuj fiolkę, żeby dokonać przekształcenia na 3 minuty. Każda z twoich fiolek może zostać użyta raz na grę i nie ma ograniczeń co do liczby gier, w których możesz aktywować fiolkę.
Fiolka chromu
Fiolka suszy
Fiolka ropy
Fiolka elektryczności
Fiolka śluzu
Fiolka mikstury
Fiolka krwi
66
123
347
506
637
876
1905
Podnieś stawkę
Danina Punktów Bitewnych
Wraz ze zwiększaniem Poziomu Bitewnego otrzymasz również daninę Punktów Bitewnych, która pozwoli ci na dodanie żetonów do zakładu każdej osoby w drużynie. Te premie, dostępne w formie 250, 500 i 1000 żetonów, pozwolą całej twojej drużynie na zdobycie wyższego Poziomu Bitewnego. Jedyne, co musicie zrobić, to wygrać.
+250 PB
Poziom 38+
+500 PB
Poziom 326+
+1000 PB
Poziom 755+
Depozyt Dobroczyńcy
Każdy Depozyt Dobroczyńcy zawiera jeden z Wiekopomnych Skarbów 2019 oraz kosmicznie rzadki, dodatkowy skarb zawierający jeden z przedmiotów o limitowanym nakładzie.
Ekskluzywna nagroda
Nagrody kolekcjonerskie
Egida Czempionów
Poziom 1000
Mały Roshan
Poziom 2000
Informacje o wysyłce
Niedawno usprawniliśmy nasz proces produkcji i dzięki niemu będziemy w stanie wysyłać Małych Roshanów w wersji z 2019 roku krótko po ostatecznym ustaleniu Poziomów Bitewnych pod koniec sezonu Przepustki Bitewnej.
Zahartowani w walce legendarni wojownicy, którzy osiągną 1000 Poziom Bitewny, otrzymają specjalny efekt poświaty dla Egidy w grze oraz zaproszenie do otrzymania Kolekcjonerskiej Egidy The International 2019, ekskluzywnej repliki sławnej nagrody ze stopu metali w skali 1:5. Po osiągnięciu 2000 poziomu otrzymasz nowy model Roshana w grze i Kolekcjonerskiego Małego Roshana 2019.
Zawiera specjalną Egidę i Roshana na pasku zdrowia bohatera w grze