Поточний призовий фонд
$34,351,362
Бойова перепустка The International уже тут, щоби провести вас гущавиною літнього сезону Dota. Заповнена ексклюзивними можливостями та легендарними нагородами, бойова перепустка слугуватиме вам мапою скарбів до міфічної долі та слави на шляху до кульмінації цьогорічного змагального сезону — вирішальної сутички в Шанхаї.
25% від усіх продажів бойових перепусток перераховується до призового фонду The International.
Нові можливості
Глибоко в джунглях Лютої долини лежать руїни стародавньої цивілізації, сховані під зеленим сплетінням та повзучими рослинами. Темна Верба потрапила сюди в пошуках легендарних реліквій та відкрила шлях для інших. Тепер Мо’рокаї — двоє міфічних стародавніх звірів, що спали кілька століть — пробудилися від сну через чужинців.
Особлива подія — вже доступна
Мо’рокаї пробудилися
Мо’рокаї — двоє міфічних стародавніх звірів, що спали кілька століть — пробудилися і приєдналися до битви Древніх. Коли Мо’рокай відновлює свої сили, то приєднується до походу на ворожого Древнього, спраглий до винищення всього на своєму шляху.
Годуйте чудовиськ
Мо’рокаї потребують магічну енергію, щоби повернути втрачені сили. Збирайте енергію на мапі після вбивства героїв, знищуйте цілі й наближайте таким чином поразку ворога. Окрім сили вашого Мо’рокая, команда також відкриє спільні бойові здібності.
Отримуйте нагороди
Допоможіть Мо’рокаю вашої команди отримати більше сили, аніж його споконвічний ворог, і використайте цю міць для знищення ворожого Древнього. Переможців очікує наплив бойових балів… а переможені будуть згодовані Мо’рокаю.
Дослідіть найтемнішу серцевину споконвічного бойовища під час подорожі до сповнених скарбів руїн втраченої цивілізації. Виграйте гру будь-яким із героїв, які блокують ваш розвиток, щоби очистити шлях та продовжити свій пошук ексклюзивних наборів предметів, бойових балів та особливих інструментів, які пришвидшать ваше просування.
Нове
Живі вежі
Розблокуйте нестандартні вежі «Вартові втраченого шляху» під час збільшення рівня вашої бойової перепустки. Вплив Древніх виявляється по-різному у всіх землях, куди поширюється. У руїнах Лютої долини знаходяться кам’яні стражі, висічені для звеличення у храмах Мо’рокаїв, але які отримали інше призначення. Тепер у них влилася сила, яка вражає заблудних мандрівників не лише архітектурною величчю.
Цей предмет ніколи не можна буде продати чи обміняти. Розблокуйте його до завершення The International.
Нове
Витратні предмети
Вірна лопата
Скористайтеся своєю вірною лопатою для пошуку особливих скарбів на мапі Dota. Одначе стережіться: більшість того, що лежить під землею, не є золотом. Уникайте небезпек, щоби відкопати додаткові бойові бали, скарби, оберти колеса або космічно рідкісного кур’єра малюка Рошана «Honey Heist».
Дурненька мавпа
Поважні та статечні воїни ніколи не опускаються до низьких жартів. Одначе це мале створіння цілком вільне робити те, що ви собі дозволити не можете. Мавпа відзначатиме ваші успішні удари та добивання, а також показуватиме зневагу всім, хто вас атакує.
Барабани війни
Додайте ударів на полі бою. Незалежно від перемоги чи поразки, ви завжди можете погуркотіти.
Кулька-змія
Дізнайтеся про джерело всіма улюбленої святкової прикраси. Ви зможете позначити цього летючого друга логотипом улюбленої команди, коли будуть визначені учасники турніру.
Нове
Випробування тренера
Чи зможете ви провести випадкову команду незнайомців до сезону вражаючих перемог у Dota? Перевірте свої навички стратега та лідера у випробуванні тренера. Вас розташують до команди з нижчим за ваш рейтингом, а після гри вона оцінить вашу допомогу. Рейтинг тренера буде зростати або падати залежно від ваших дій. Якщо ви виступатимете достатньо добре, то отримаєте нові ранги тренера, а також бойові бали.
Випробування тренера виходить разом із великою кількістю виправлень помилок та поліпшень у системі тренування, зокрема було додана можливість сховати тренерів із таблиці результатів.
Медалі за випробування тренера:
Нове
Шукач груп
Шукач груп допомагає вам створити набір приємних гравців і водночас не турбуватися про розширення свого списку друзів у Steam. Просто додавайте після матчу союзників, із якими вам сподобалося грати, і вони опиняться у вашому наборі. Потім, коли ви захочете грати, увімкніть шукача груп, щоби запросити долучитися всіх, хто перебуває у вашому наборі. Ви також можете додавати до групи своїх друзів Steam, тож натисканням однієї кнопки ви надішлете запрошення всім, із ким хочете грати.
Нове
Уникання гравця
Не всі гравці і стилі гри добре поєднуються. Щоби дозволити хімії вашої команди працювати як слід, ми додали експериментальну функцію уникання гравців, яка гарантує, що ви більше не опинитеся з цим гравцем в одній команді. Позначайте гравців, яких хочете уникнути, на післяматчевому екрані, щоби вони більше не траплялися у вашому пошуку матчів.
Нове
Вибір найкращого гравця
У цьому сезоні кожен змагальний матч дає вам шанс закріпити свій статус найкращого гравця. Після падіння Древнього кожен гравець гри може проголосувати за найкращого гравця матчу із команди-переможця. Обраний гравець буде показаний на післяматчевому екрані, отримає сповіщення у стрічці діяльності друзів, а також буде позначений перед початком гри наступного матчу. Власники бойової перепустки, які зароблять достатньо очок кращого гравця, розблокують досягнення, які приноситимуть бойові бали.
Нове
Стяг із аватаром
Нагадайте своїм ворогам про володаря цього поля бою, встановивши стяг з аватаром свого героя, який усі можуть бачити. Піднімайте свій бойовий рівень, щоби покращити стиль стягу й показати свій аватар зі Steam.
Нове
Дайте п’ять
Відзначайте вражаючі перемоги і дурнуваті невдачі кожної гри за допомогою нового жесту «Дайте п’ять». Ви завжди можете підняти у повітря руку чи іншу кінцівку, яка її замінює. Якщо ви бачите союзника чи ворога, який очікує з піднятою рукою, то підніміть свою, аби дати п’ять… чи лишити його без взаємності. Піднімайте свій бойовий рівень, щоби покращувати ефекти жесту «Дайте п’ять».
Нове
Екран поєдинку
Тепер гравці можуть похизуватися своїми навичками ще до виходу на лінії — завдяки переробленому екрану поєдинку. У центрі кожної команди робиться акцент на одному з гравців, відповідно до його заслуг. На таке підкреслення впливають останні ігрові результати, рівні бойової перепустки, статистика героя Dota Plus та косметичні предмети.
Нове
Можливості помічника
Друзі і вороги
Ця функція дозволяє визначити хороших союзників та важких суперників. Дізнавайтеся, які показники цього героя з відповідними союзниками та ворогами на основі глобальних даних для вашого рангу.
Помічник зі скиртування кріпів
Кожен лідер радіє заскиртованому табору кріпів, а кожному гравцю підтримки не завадить трохи додаткового золота. Поліпшуйте свою ефективність у скиртуванні кріпів за допомогою часової інформації помічника зі скиртування.
Порадник щодо вардів
Маєте набір вардів, але не знаєте, де їх встановити? Покращуйте своє вардування за допомогою порадника зі встановлення вардів.
Підсумок шкоди
Відстежуйте підсумок загальної отриманої вами шкоди за допомогою нового дизайну, щоби зробити правильний висновок про подальший стиль гри.
Смайлики в повідомленнях
Додайте смайлики до повідомлень вашого колеса чату, щоби завжди ясно доносити свою думку.
Звичні особливості
Подвійна ставка рейтингу
Раз на тиждень (із більшою кількістю можливостей на вищих рівнях бойової перепустки) ви маєте змогу подвоїти отримання чи втрату очок MMR за матч.
Переробка нетлінних
У вас є однакові нетлінні предмети, а ви не знаєте, кому їх можна подарувати? Перетворіть чотири небажані нетлінні предмети на невідкриту нетлінну скарбницю та додатковий оберт колеса Рилеї.
Ставки
Рольовий рейтинг
Вибір таємного предмета
Ігрова віддяка
Вікторина
Компендіум The International
Також повертаються:
бойове благословення Рилеї · улюблена команда · ігрові передбачення
завдання «Герой дня» · тижневі завдання · досягнення
Нагороди бойової перепустки
Для відкриття зростаючої кількості ексклюзивних нагород піднімайте ваш бойовий рівень. Для цього завершіть усі завдання бойової перепустки або просто придбайте комплект бойових рівнів. Підніміться на достатньо високий рівень та отримайте додаткові нетлінні скарбниці, нові смайлики, ландшафт, покращуваного кур’єра, кепкування героїв тощо.
2019
Нетлінні предмети
Кожна скарбниця містить один нетлінний предмет, а ще там може бути один рідкісний предмет.
Скарбниця I
Скарбниця II
Скарбниця III
Жаска вимога
Предмет для рук із нестандартним ефектом Відкритих ран (Open Wounds)
Маска Мортіс
Предмет для голови із нестандартним ефектом Німоти (Silence)
Решітчаста ієрархія
Предмет для спини із нестандартним ефектом Шипового карапаксу (Spiked Carapace)
Політ прозріння
Крила з нестандартним ефектом Магічного заряду (Arcane Bolt)
Пекельна загроза
Зброя з нестандартним ефектом Двосічного леза (Double Edge)
Понівечена корона
Предмет для голови із нестандартним ефектом Диявольского указу (Diabolic Edict)
Суд занепалого
Тотем із нестандартним ефектом Розлому (Fissure)
Золота жаска вимога
Предмет для рук із нестандартним ефектом Відкритих ран (Open Wounds)
Золотий політ прозріння
Крила з нестандартним ефектом Магічного заряду (Arcane Bolt)
Вінок Женця Душ
Зброя з нестандартним ефектом Стрілецької підготовки (Marksmanship)
Емблема Проростання
Загальний предмет з ексклюзивним нестандартним ефектом оточення героя
Брама Нотла
Предмет на спину з нестандартним ефектом Тіньової хвилі (Shadow Wave)
Випрамляч
Додаткова зброя з нестандартним ефектом Чакраму (Chakram)
Фортуна П’яти домів
Зброя з нестандартним ефектом Stroke of Fate
Келих Ікс’ікса
Зброя з нестандартним ефектом Nether Blast
Темний гліф
Зброя з нестандартним ефектом Shadow Word
Сутінковий розкол
Зброя з нестандартним ефектом Moon Glaives
Роги зрадника
Предмет для голови із нестандартним ефектом Земляного шипа (Earth Spike)
Золотий випрамляч
Додаткова зброя з нестандартним ефектом Chakram
Золотий сутінковий розкол
Зброя з нестандартним ефектом Moon Glaives
Апогей захисного полум’я
Наплічники з нестандартним ефектом Вогняного Вартового (Flame Guard)
Емблема Проростання
Загальний предмет з ексклюзивним нестандартним ефектом оточення героя
Тигель гніву
Головний убір із особливим ефектом Berserker's Call
Доля Мараксіформа
Зброя і прикликані істоти з нестандартним ефектом Strafe і Burning Army
Коси смутку
Зброя з нестандартною атакою Metamorphosis
Кривавий месник
Головний убір із особливим ефектом Howl
Загибель предка
Зброя з нестандартним ефектом Spear of Mars
Перший з Потопу
Предмет на спину з нестандартним ефектом та звуком Guardian Sprint
50 рівнів бойової перепустки
Додаткові рівні для бойової перепустки The International 2019
Золотий тигель гніву
Головний убір із особливим ефектом Berserker's Call
Гнітючий вал
Ноги з нестандартним ефектом Ghost Shroud
Емблема Проростання
Загальний предмет з ексклюзивним нестандартним ефектом оточення героя
Додаткова рідкісна нагорода
Додаткова дуже рідкісна нагорода
Додаткова дуже рідкісна нагорода
Додаткова неймовірно рідкісна нагорода
Додаткова космічно рідкісна нагорода
Додаткова рідкісна нагорода
Додаткова дуже рідкісна нагорода
Додаткова дуже рідкісна нагорода
Додаткова неймовірно рідкісна нагорода
Додаткова космічно рідкісна нагорода
Додаткова рідкісна нагорода
Додаткова дуже рідкісна нагорода
Додаткова неймовірно рідкісна нагорода
Додаткова космічно рідкісна нагорода
ОТРИМУЙТЕ СКАРБНИЦЮ I НА РІВНЯХ
1, 10, 22, 34, 46, 80, 140, 220, а потім через кожні 30 рівнів
ОТРИМУЙТЕ СКАРБНИЦЮ IІ НА РІВНЯХ
1, 98, 112, 132, 140, 152, 230 і кожні наступні 30 рівнів,
3 комплекти на 375 рівні, 4 комплекти на 615 рівні
ОТРИМУЙТЕ СКАРБНИЦЮ III НА РІВНЯХ
1, 140, 164, 178, 194, 206, 240 і кожні наступні 30 рівнів,
3 комплекти на 375 рівні, 4 комплекти на 615 рівні
Предмети нетлінної якості не можна обміняти чи виставити на продаж до The International 2020. Доти кожен предмет можна подарувати один раз, але неймовірно рідкісні предмети можна обмінювати через тиждень.
Рівень 160
Заросла імперія
Новий ландшафт
Здійсніть подорож лінією нагород бойової перепустки, там ви знайдете руїни втраченої цивілізації, які містять нові звуки та динамічні погодні ефекти, що передають вітряну та дощову мусонну погоду джунглів. Звичні шляхи стануть вогкими й болотистими стежинами.
Цей предмет ніколи не можна буде продати чи обміняти. Розблокуйте його до завершення The International.
Рівень 255
Велич гіганта
Престижний предмет для Tiny
Дістаньтеся 255-го рівня бойової перепустки, щоби розблокувати «Majesty of the Colossus» — ексклюзивний престижний предмет для Малюка (Tiny). Містить нову модель героя та нестандартні анімації Обвалу (Avalanche) та Деревохапу (Tree Grab), що безперечно справлятиме враження.
Цей предмет ніколи не можна буде продати чи обміняти. Розблокуйте його до завершення The International.
Рівень 305
Послушник забутих мистецтв
Персона молодого Invoker
Представляємо першу альтернативну персону героя — цілковито новий візуальний та тематичний вигляд класичного героя. Дійдіть до 305-го рівня бойової перепустки, щоби розблокувати молодого Invoker. Ця нова версія старого улюбленця містить нові моделі, анімації та голос і повертає героя в часи його юності, коли він тільки починав вивчати магічні мистецтва. Усі легенди мають початок, і арсенальний маг — не виняток.
Докладніше
Рівень 365
Планетопад
Таємний предмет для Earthshaker
Він був єдиним із духом цієї землі, а тепер несе її частку на інші ґрунти. Власники бойової перепустки 365-го рівня невдовзі розблокують таємний предмет «Planetfall» для Earthshaker, який міститиме нову модель героя, нові анімації та ефект здібності Сейсмічний удар (Echo Slam), 500 нових реплік, стиль для розблокування тощо.
Докладніше
Рівень 425
Звільнений Топір
Топір без топора — ексклюзивний набір для Axe
Коли Axe опинився у незнайомих землях без свого дорогоцінного топора… то зовсім не розгубився! Пробийтеся до 425-го рівня бойової перепустки, щоб отримати ексклюзивний набір «Axe Unleashed» для вашого улюбленого володаря червоної смерті, що містить нову модель, анімації, ефекти та репліки, які компенсують втрату його улюбленої (але не обов’язкової для вбивства ворогів) зброї.
Цей предмет ніколи не можна буде продати чи обміняти. Розблокуйте його до завершення The International.
Сезонні звуки колеса чату
Вивільніть веселу какофонію нових сезонних звуків для колеса чату. Безліч нових ефектів та старі добрі звуки минулих років можуть ідеально передати практично будь-яку емоцію. Це і є справжні звуки літа.
Набір звуків 1
Рівень 44
Набір коментаторів 1
Рівень 96
Набір звуків 2
Рівень 156
Набір коментаторів 2
Рівень 200
Набір коментаторів 3
Рівень 262
Набір звуків 4 (2017)
Рівень 313
Набір коментаторів 4
Рівень 357
Набір звуків (2018)
Рівень 392
Набір коментаторів 5
Рівень 457
Епічний набір коментаторів 1 (2018)
Рівень 665
Епічний набір коментаторів 2
Рівень 785
Корейський набір коментаторів
Рівень 1205
Щоразу під час натискання відтворення на прикладах вище ви почуєте різні фрагменти з обраних наборів.
Рівень 182
Нове
Нестандартні лінійні кріпи
Відправте на знищення ворожого Древнього нових лускатих рекрутів. Кріпи з набору «Притулок рептилій» для Сяйва та Пітьми можна спорядити в розділі загальних предметів, і вони якнайкраще підійдуть до ексклюзивного ландшафту «Заросла імперія».
Цей предмет ніколи не можна буде продати чи обміняти. Розблокуйте його до завершення The International.
Кепкування
Шльопання
Рівень 4
Перекотикамінь
Рівень 144
Сувора критика
Рівень 332
Льодяне серце
Рівень 16
Шаманський танок
Рівень 172
Льодяний жонглер
Рівень 367
Ударомайстер
Рівень 54
Безстрашний канкан
Рівень 210
Ну ж бо
Рівень 442
Грязьовий серфер
Рівень 86
Впорядкований хаос
Рівень 277
Зовсім не
звичайний ведмідь
Рівень 563
Покращуваний кур’єр
Коровий жук і Туптій
Цих двоє повстанців є живим доказом того, як мовчазні чужинці із цілковито різних культур можуть спільно працювати попри розбіжності, щоби допомогти один одному втекти настільки далеко від дому, наскільки це можливо.
Містить шість додаткових розблокувань стилю для луски Корового жука.
Відкривається на рівнях
1 · 40 · 114 · 197 · 302 · 516 · 1,054
Рівень 100
Нове
Покращуване колесо чату
Відзначте епічні моменти гри за допомогою знаменитого вигуку з торішнього ґранд-фіналу. Хочете зробити цю фразу ще епічнішою? Її тривалість зростає з кожним сотим бойовим рівнем, доки не досягне максимальної виразності.
Темна Верба
Комплект диктора
Ті, хто досягне 75-го рівня бойової перепустки, привернуть до себе увагу Мірески й отримають набір диктора та серій убивств від Темної Верби. Її хитрий погляд на речі вже точно змусить вас не помилятися.
The International 2019
Музична збірка
Цього року ви матимете правильний настрій на лініях завдяки бойовим мотивам від трикратного переможця премії «Еммі», композитора Рассела Бравера.
Рівень 1575
Представляємо
Ефекти дальньої автоатаки
Розблокуйте новий сезонний ефект для автоатак героїв дальнього бою. Кожен снаряд, відправлений на ворога, буде особливим.
Емблема Проростання
Виділіться з натовпу за допомогою космічно рідкісного випадіння, що дарує ексклюзивну емблему для ваших героїв аж до наступного турніру International. Цього року кожна відкрита вами нетлінна скарбниця дає космічно рідкісний шанс випадіння Емблеми Проростання. Ви можете оглянути емблему у глобальному наборі речей, щоби продивитися ефекти.
Особливі сезонні ефекти
Розблокуйте сезонні внутрішньоігрові ефекти після досягнення наступних бойових рівнів:
Ефект фонтана, рівень 1
Ефект телепортації, рівень 1
Ефект стрибка, рівень 1
Ефект підвищення рівня
Ефект Eul's Scepter of Divinity
Ефект фонтана, рівень 2
Ефект телепортації, рівень 2
Ефект Force Staff
Ефект стрибка, рівень 2
Ефект фонтана, рівень 3
Ефект пляшки
Ефект Phase Boots
Ефект телепортації, рівень 3
Ефект Mekansm
Особливий ефект Maelstrom та Mjollnir
Добивання кріпів
Ефект Radiance
Ефект Shiva's Guard
Ефект дальньої автоатаки
2
6
18
50
62
128
130
190
202
228
242
266
282
292
307
315
675
1245
1575
Оновлено
Нові графіті
Висловлюйте свою думку, не відкриваючи рота. Залишайте нові сезонні графіті з колеса чату на мапі, щоби друзі й вороги зрозуміли, що ви відчуваєте.
Ексклюзивний вард
Вартові руїн
Усі власники бойової перепустки можуть відстежувати кожен закуток поля бою з новим набором вардів, які знають джунглі Лютої долини ліпше за будь-кого живого.
Річкові флакони
Починаючи з бойового рівня 66, ви будете отримувати загадкові річкові флакони, які дозволяють вашому герою змінювати вміст та колір річки для всіх гравців. Просто зайдіть у воду та активуйте флакон, аби змінити річку на три хвилини. Кожен флакон можна використовувати лише раз на гру, але немає ліміту на кількість ігор, під час яких ви можете активувати флакон.
Хромовий флакон
Посушливий флакон
Нафтовий флакон
Електричний флакон
Слизовий флакон
Флакон зілля
Кривавий флакон
66
123
347
506
637
876
1905
Піднімайте ставки
Нагородні бойові бали
Зі зростанням вашого бойового рівня ви отримуватимете нагородні бойові бали, які дадуть вам можливість мати додаткові жетони для ставок на всю вашу команду. Доступні 250, 500 та 1000 бонусних жетонів. Вони можуть допомогти усій вашій команді швидше підняти бойові рівні. Все, що вам потрібно — це перемогти.
+250 ББ
Рівень 38+
+500 ББ
Рівень 326+
+1000 ББ
Рівень 755+
Довіра благодійника
Кожна скарбниця «Довіра благодійника» містить одну з трьох нетлінних скарбниць 2019, а також космічно рідкісний шанс отримати додаткову скарбницю, яка містить один із кількох обмежених предметів.
Ексклюзивна винагорода
Колекційні нагороди
Еґіда чемпіонів
Рівень 1000
Малюк Рошан
Рівень 2000
Інформація про доставку
Нещодавно ми налагодили наш новий виробничий процес, тож зможемо розпочати відправлення статуеток 2019 року невдовзі після завершення сезону бойової перепустки.
Ті загартовані в боях легендарні воїни, яким вдасться здобути 1000-й бойовий рівень, отримають не лише особливий ефект фонтану, але також зможуть отримати колекційну Еґіду The International 2019, зменшену вп’ятеро металеву репродукцію легендарного чемпіонського призу. На 2000-му рівні ви також отримаєте заміну ігрової моделі Рошана та колекційного Малюка Рошана 2019.
Містить особливу Еґіду й Рошана на ігровій смузі здоров’я гравця