Hayalet Gece Legion Commander Yeni Özellikler Yeni Eşyalar Güncelleme Notları
GÜN
3
<
FROSTIVUS ARİFESİ GELDİ. KRALINIZIN SİZE İHTİYACI VAR.
EN UZUN GECE
Skeleton King çok sayıda yeniden dirilişinin ardından artık ufalanmaya başladı. Bu durumdan kurtulmak için umudunu milenyumda bir gerçekleştirilebilecek bir ritüele bağladı. Hayalet Gece olarak bilinen gün dönümünde, ilk gelen güneş ışınlarının enerjisi yeryüzünden esrarengiz parıltılar yaratır. Hayalet Özüyle dolan canavarlar daha da güçlenir, ancak kahramanlar da yeni yetenekler kazanır. Kralımızın ikinci taç giyme töreni için yetecek enerjiyi, sadece sen toplayabilirsin. Minnettarlığını nasıl ödeyeceğini kim bilebilir?
YENİ KRALINIZ TACINI GİYDİ
Büyücü hekimleri tarafından uykuya yatırılan Skeleton King, buz gibi bir mihrapta yatıyor. Uzun Gece boyunca 5 kahraman, Ekselanslarını Hayalet Gece ordularına karşı korumak zorunda. Kesilen her canavarla Krala bir Hayalet Özü daha akacak. Gün doğumuna kadar dayanırsanız, Kral sadece kemiğe göre daha az çürümüş bir vücutla yeniden doğacak. Frostivus'un ilk ışıkları, yeniden yükselen Hayalet Kral'ı aydınlatsın!
BOŞ BİR TAHT...
Ne yazık ki, dönüşümü sırasında Kralınız dünyevi meselelerle ilgilenemeyecek. Fakat Kralınızın yokluğu için yas tutmayın. Onun yerine, dirilişinde rol oynayın! Hayalet Gece boyunca toplanacak olan her ruh, onu ikinci dirilişine bir adım daha yaklaştıracak. Çok yaşa Hayalet Kral!
HAYALET GECEDE HAYALİ PARÇALAR KAZAN
Hayalet Geceye göğüs gerin ve Hayali Parçalara sahip çıkın. Hayalet Gecede ne kadar iyi iş çıkarırsanız, o kadar çok Parça toplayacaksınız. Yeteri kadar Parça ile kilitsiz kutsal emanet sandıkları alabilirsiniz.
PARÇALARI HAYALET GECE EMANETLERİ İLE TAKAS ET
Farklı seviye Hayalet Gece Sandıklarından birini seçin. Parçaları farklı tekliflerle takas edebilir veya saklayarak Hayalet Gece Takdiri için değerlendirebilirsiniz.
HAYALET KRAL'IN YARDIMIYLA
IŞILDAYAN PARÇALAR KAZAN
Hayalet Kral'ın Lütfu'nu satın al ve sınırlı bir süre için sen ve arkadaşların Hayali Parçaların yanı sıra Işıldayan Parçalar da kazanın. Lütfa sahip her takım arkadaşı, ortaya çıkacak Işıldayan Parça sayısını arttırır. Yeterince Işıldayan Parça ile içinde eşsiz taşlar, nadir ve yuvalı eşyalar bulunan Hayalet Gece Kemik Kutusu alabilir veya Işıldayan Parçalarını Hayalet Kral'ın Kutsal Emaneti'nin tarifi için harcayabilirsin.
HEMEN SATIN AL >
Sadece Bronz Lejyon ve onların yılmaz kumandanı Tresdin, cehennemi saldırı tehditine karşı cevap verebilmek için zamanında varabilmişti. Birliklerini, alevler içindeki Stonehall şehrinin kalbine doğru sürdü ve kılıcını düşmanının kalbine saplamadan önce rezil kalabalığın liderine ölümüne bir savaşta meydan okudu. Korkunç yıkıntıların arasında geriye vatanı kalmıştı. Tresdin, savaş sancaklarını açtı ve cehennemin korkunç güçlerine ya da yoluna çıkmaya cüret etmeye kalkanlara gaddar öfkesini ve intikamını göstermeye doğru yola çıktı.
Overwhelming Odds - Hasar verir ve seçilen alandaki her düşman birim için fazladan hareket hızı kazanır.
Press the Attack - Dost bir birimden tüm kötü etkileri ve etkisizleştirmeleri kaldırır, fazladan saldırı hızı ve sağlık yenileme kazandırır.
Moment of Courage - Saldırıldığında anında karşı saldırı yapar ve can çalar.
Duel - Legion Commander ve düşman bir kahraman düelloya tutuşur. Hayatta kalan kahraman kalıcı olarak fazladan hasar elde eder.
DAHA FAZLASINI ÖĞREN
VOTH DOMOSH'UN KILIÇLARI - GİZEMLİ EŞYA
Bu eşyada 'Engin' kalitesine sahip olmak için 3 Ocak'tan önce satın alın
Cehenneme karşı olan intikamında kararlı Tresdin, ona bu cehennem için dövülmüş kılıçları döven meşum zırhçı Qwtyh'e gitti. Her ne kadar kılıçlar için bir bedel ödememiş olsa da böylesine olağanüstü bir gücü kuşanmanın bedelini ödemek, onun dayanabileceğinden çok daha fazla olabilir...
Kuşanıldığında, bu eşya Legion Commander'a şu özel geliştirmeleri sağlar:
Çift elde kılıç ve yepyeni animasyon seti  -  Fazladan diyaloglar  -  Değiştirilmiş ses tonu  -  Yeni bir dış görünüm ve özel çevre efektleri  -  Kahraman simgesi, Portre, Ekipman Pozu ve mini harita simgesi  -  Duel için yeni büyü simgesi ve efektler  -  Duel kazanıldığında gösterilen, Duel zaferlerini sayan özel bir taş
HEMEN SATIN AL
AYRICA BU YENİ ÖZELLİKLER
ARKADAŞLARINIZI YANINIZA ALIN
Dota 2'yi henüz denememiş bir arkadaşınız mı var? Onu oyunla tanıştırın! İyi bir başlangıç yaptıklarından emin olun ve arkadaşınız, beraber oynadığınız ilk maçlarda Mücadele Bonusu kazansın. Savaşmaya hazır daha fazla arkadaşınız mı var? İşin inceliklerini gösterin ve böylece Dota 2 profilinizde kaç kişiyi eğittiğinizi görün.
ARKADAŞLARINIZLA OYUN İZLEYİN
Dota oynamak nasıl arkadaşlarınızla daha eğlenceli ise, izlemek de öyledir. Artık içinizden birinde bir turnuva bileti varsa, tüm partisi birlikte canlı bir oyunu izleyebilir. Arkadaşlarınızla sohbet ortamına dalın ve favori takımınızı destekleyin!
DAHA GELİŞMİŞ BİR
AMAÇ HİSSİYATI
Bu güncelleme, Dota 2'ye yeni başlayanlar için oyunculara farklı oyun modlarını ve ayarlarını yavaş yavaş tanıtan yeni bir yol sunuyor. Ayrıca, oyuncular artık Dota 2 oynarken karşılaşabilecekleri farklı eşya türleri hakkında bilgilendirilecek ve onları test etme imkanı bulacaklar. Son olarak, deneyimli oyuncular da daha kaliteli eşyalar üretebilmek için uzun süreli hedefler koyabilme noktasına gelecekler.
DERECELİ EŞLEŞTİRME
Yeteneklerinizi ölçmek mi istiyorsunuz? Rekabete dayalı oyunlar oynamak ve kariyerini takip edip arkadaşlarıyla karşılaştırmak üzere Eşleştirme Değerlendirmesini (ED) kullanmak isteyen deneyimli oyuncular için dereceli eşleştirme havuzunu yayınlıyoruz. 13. seviyede (yaklaşık olarak 150 oyun) bu özelliği açıp, en az 10 değerlendirme oyunu oynayarak derecenizi görmeye başlayabilirsiniz.
DAHA FAZLASINI ÖĞREN >
DOTA MAĞAZASINDA YENİ
GELİŞMİŞ
MÜCADELE PUANI HIZLANDIRICI
Mücadele Puanlarınız daha da gelişti! Artık Mücadele Puanları, takvime göre değil oynadığınız dakikalara göre harcanacak. Gelişmiş Mücadele Puanı Bonusu eşyası, 500 dakikalık kullanım süresine sahiptir.
HEMEN SATIN AL >
LINA SPİKER PAKETİ
Pek sevgili ateş kaynağınızdan gelen ufak bir yardım ile bu Frostivus'u sıcak geçirin. Lina, başarısızlıklarınızla alay etmek ve zaferlerinize sevinmek için muharebe meydanına ulaştı.
HEMEN SATIN AL >
YENİ HAZİNELER AÇIN
FROSTIVUS KUTUSU
Frostivus karlarının altında ne gizliymiş?
İşte sahip olabileceğiniz eşyalardan birkaçı...
STONEFORGED HORNS
Başınızın üstündeki kutsal Stoneforged Horns ile Dünya, kesinlikle sarsılacak ve düşmanlarınız kesinlikle boynuzu yiyecek.
BLUEHEART TAILS
Uzun ve soğuk geçen Kuzey kışlarında, buzul halkı modalarını dövüş sanatlarına kadar ilerletmişlerdir.
SNOWBALL STINGER
Tusk'ın en kıymetli boks eldivenlerini giyin, düşmanlarınız onlara neyin vurduğunu anlayamasın!

Yeni bir Walrus Punch animasyonu içerir!
BU GÜNCELLEMENİN İÇERİĞİNDE
Kullanıcı Arayüzü
 • Mini haritayı, ekranın sağ kısmında görüntüleyebilme seçeneği eklendi. Bazı Gösterge Görünümleri bu modda hata verebilir.
 • Artık, CM veya CD oyununu izlerken Kaptan belirtiliyor.
 • Dükkân eşyalarını ekranda sürüklerken, takılı kalma durumu düzeltildi.
 • Artık, takım arkadaşı, kahramanınızın envanterine bir eşya eklediğinde ses çalıyor. Örn: Tango verirken.
 • Oyunun başında sağlık ve mana barının görünmez olduğu durum düzeltildi.
 • "Tüm Diğer Birimleri Seç" kısayol tuşu, artık Plague ve Serpent Ward'larını da seçiyor.
 • Korece alt yazılar eklendi.
Topluluk
 • Eğer parti üyelerinizden biri oyunu terk ederse, siz de oyunu terk etmiş sayılıyorsunuz. Parti arkadaşınızın oyunu terk etmesi sizi düşük öncelikli havuza sokmaz.
 • Artık, düşük öncelikli maç sayısının azalması için her iki tarafın oyuncularının da düşük öncelikli maçı bitirmeleri gerektiğini belirten bir mesaj eklendi.
 • Dota Profil seviyesini 2'den 7'ye doğru çıkarmak için gereken XP ayarlandı. (oyun içi XP barınız bir oyun bitirene kadar bozukmuş gibi görünebilir.)
 • Artık, seviyeniz ilerleme kaydettikçe, yeni oyun modları açılıyor.
6.79c Oynanış Güncellemesi
 • Hand of Midas tarif fiyatı, 1400'den 1550'ye yükseltildi.
 • Ancestral Spirit görüş alanı, 600'den 450'ye düşürüldü.
 • Ancestral Spirit hasarı, 80/120/160/200'den 60/100/140/180'e düşürüldü.
 • Plague Wards gece görüşü, 1200'den 800'e düşürüldü.
 • Venomancer temel hareket hızı, 290'dan 285'e düşürüldü.
 • Power Cogs geri tepme alanının çok büyük olması düzeltildi.
 • Whirling Death yeteneğinin, zayıflamalar kalktıktan sonra yeterince sağlık yenilememesi düzeltildi.
 • Necronomicon gece görüşü, 1300/1400/1500'den 800'e düşürüldü.
 • Necronomicon altın hasılatı, 100'den 100/125/150'ye yükseltildi. (birim başına)
 • Magnetic Grip kullanma menzili, 1400'den 1100'e düşürüldü.
 • Boulder Smash susturma süresi, 5'den 3.5/4/4.5/5'e düşürüldü.
 • Boulder Smash birim geri tepme menzili, 800'den 500/600/700/800 şeklinde düzeltildi.
 • Stone Remnant yeteneğinin bir büyü sayılması düzeltildi (Curse of the Silent, Magic Stick, vb. sebeplerden dolayı.)
 • Düello yapan birimler, etkisizleştirilemez veya Force Staff ile uzağa itilemez
 • Visage hareket hızı, 295'den 290'a düşürüldü.
 • Crystal Maiden ana Zekâ puanı, 21'den 19'a düşürüldü (eskisiyle aynı temel hasar)
 • CM moduna, Slark eklendi
 • CM moduna, Huskar eklendi
Görseller
 • Orchid - Orchid'in sonundaki hasar patlaması için efektler eklendi. Ayrıca, eğer bir birimin orchid hasarı ile ölmesi durumunda fazladan efektler eklendi.
 • Kahraman portrelerinin tasarlanmış dokuları ve işleyici türlerinin ekran dışına taşması düzeltildi. Enigma portresinin arka kısmındaki karanlığın portre dışına taşıp oyun dünyasına girmesi düzeltildi.
 • Bazı eşyaların Bounty Hunter yeteneği Jinada efektlerini düzgün göstermemesi sorunu düzeltildi.
Ekonomi
 • Oyuncular artık oyunun erken seviyelerinde ilerledikçe hediyeler alacaklar. Her bir hediye oyuncunun kullanması için eşyalar içerecek.
 • Belli bir değere ulaşan yazılı taşlar tarafından açılan eşyaların stillerini otomatik olarak açma ve seçme.
 • Eşyaların, cephanede ön izlenmesi sırasında eşyanın doğru tarzının gösterilmemesi düzeltildi.
Atölye
 • Atölyede güncellenen veya yeni eklenen Kahramanlar - Earth Spirit, Ember Spirit, Storm Spirit, Gyrocopter, Pudge
Vitrin Görünümü
 • Vitrin Görünümünde Durdur Panelini gizleyebilme.
 • Sürüklenen bir birimin diğer birimleri de seçmesi düzeltildi..