$1,600,000

Поточний призовий фонд

Бойова перепустка The International готова окреслити шлях у літній сезон Dota 2 та до вирішальної битви у Сієтлі, що очікує на турнірному обрії. Наповнена по вінця ексклюзивними функціями та купою нагород, ця бойова перепустка містить більше скарбів, аніж усі сховки Затонулих островів.

25% від усіх продажів бойових перепусток перераховується до призового фонду The International 2017.

Купити перепустку Купити рівні
Рівень 1  $9.99 USD
Рівень 75  $36.99 USD
5 рівнів  $2.49 USD
11 рівнів  $4.99 USD
24 рівні  $9.99 USD

Нове у 2017

Акт I: Піски долі

Уже доступно!

Акт II: Сховок у глибині

Виходить у липні

Цього літа усі власники бойової перепустки запрошуються до участі в кооперативній пригоді у найчорніших глибинах Темного рифу.

Грати можна буде дещо згодом вже цього місяця, а Акт II вийде у липні. Ця цілковито нова кампанія закликає вас об’єднатися з трьома друзями чи випадковими союзниками, аби пробитися через різноманітні ландшафти, сповнені огидних чудовиськ, хитрих пасток та інших смертельних небезпек.

Доля Темного рифу та безпека усіх вільних морів висить на риб’ячій волосині, тож вам необхідно співпрацювати, якщо ви хочете знайти хоч якусь надію на виживання.

Пустельний малюк Рошана

Надзвичайно рідкісна нагорода

Подорожуйте у дивовижні землі

На початку Акту I потаємне зло починає ворушитися у глибинах Темного рифу і лиш таємний Морський конклав готовий зустрітися з ним. Чи ви готові відгукнутися на заклик Конклаву і вирушити на боротьбу з розгортанням цієї темної загрози?

Бийтеся з жахливими створіннями

Жодна добра справа не лишається безкарною, тож орди чудовиськ вирушають, щоби цілковито знищити вас. Тримайтеся один одного і будьте напоготові. Вам треба витримати цей бій.

Отримуйте нагороди

Заробляйте до трьох зірок у кожній зоні кампанії. Одна чи дві зірки дають бойові очки, а три зірки — скарбницю Глинолама, що містить неймовірно рідкісний шанс отримати пустельного Малюка Рошана. Якщо ви досягнете 165-го рівня, то за виконання на три зірки отримуватимете дві скарбниці.

Нове

Нагородні бойові бали

Зі зростанням вашого бойового рівня ви отримуватимете нагородні бойові бали, які дадуть вам можливість мати додаткові жетони для ставок на всю вашу команду. Доступні 250, 500 та 1 000 бонусних жетонів. Вони можуть допомогти усій вашій команді швидше підняти бойові рівні. Все, що вам потрібно — це перемогти.

Нове

Командні завдання

Цього року до завдань було додано новий тип місій та новий командний шлях. Працюйте спільно зі своїми союзниками, щоби виконати цілі на одну чи кілька ігор. Як і всі завдання, ці додаткові випробування дозволять вам заробити бойові очки, а також унікальну для шляху нагороду за завершення. Пройдіть шлях із належною кількістю зірок і отримайте покращення стилю для нагороди шляху.

Нове

Вікторина черги

Хочете показати світові свій досвід у Dota, навіть перш ніж оберете героя? Віднині ваші поглиблені знання можна використати для відповіді на запитання вікторини!

Відповідайте самотужки, або ж об’єднуйте свої зусилля з командою, обирайте правильні відповіді та станьте найкращими у цьому світовому змаганні. Правильні відповіді, якщо більшість гравців відповість хибно, надаватимуть вам подвійну кількість очок. За допомогою різноманіття запитань, а також чату вікторини, де кожний може бути другом або ворогом, ви можете дізнаватися нові цікаві факти про Dota та, водночас, працювати над отриманням досягнень вікторини, що підніматиме ваш рівень бойової перепустки.

Нове

Улюблена команда

Зберіть повну колекцію карток гравців для команди, щоби відкрити спеціальний ефект телепортації, піктограми для профілю та стяги для статуй. Усе це ви можете використовувати задля демонстрації підтримки своїм улюбленцям. Якщо ви зберете повний набір срібних або золотих карток, то отримаєте покращені версії усіх нагород.

Нове

Подвійна ставка рейтингу

Власники бойової перепустки тепер мають змогу робити подвійну ставку рейтингу під час гри, якщо забажають. На початку рейтингового матчу раз на тиждень (із більшою кількістю можливостей на вищих рівнях бойової перепустки) ви маєте змогу подвоїти ваші потенційні очки MMR. Якщо ви виграєте гру, то отримаєте подвійну кількість очок, а якщо програєте — то подвійну кількість очок втратите.

1
255
395

Раз на тиждень

Двічі на тиждень

Тричі на тиждень

Нове

Реліквії

Виділіться з-поміж натовпу за допомогою реліквії, яка подарує ексклюзивний ефект для ваших героїв, що діятиме до наступного The International.

Кожного тижня десять власників бойової перепустки можуть виграти реліквію, яку можна спорядити як глобальний предмет на всіх героїв. Просто зіграйте три матчі, щоби заробити ваше тижневе випадіння у Водоверті Сларка. А далі все залежатиме від вашої удачі — заберете ви головний приз чи просто отримаєте додаткові бойові очки. Кожен може спробувати демоверсію реліквії у спорядженні глобальних предметів, а кожна виграна реліквія буде одразу доступна для обміну та продажу на ринку.

Щотижня грайте три матчі, щоб отримати шанс на перемогу

Інші особливості

Бойова перепустка The International так само переповнена улюбленими старими нагородами.

Ставки жетонів

Щотижня ви отримуватиме набір жетонів, якими можете робити ставки на початку кожної гри. Якщо виграєте, то ваша ставка дасть вам додаткові бойові бали. Тижневий ліміт жетонів збільшується із рівнями вашої бойової перепустки.

Голосування за таємний предмет

Це вже стало традицією. Спільнота власників бойової перепустки знову вирішить, який наступний герой отримає таємний предмет. Це змагання має історію, сповнену гострих баталій та несподіваних сюрпризів, і воно дозволяє визначити, що очікуватиме на гравців у майбутньому.

Сезонний пошук матчів

Власники бойової перепустки можуть шукати матчі спільно з іншими гравцями, які прагнуть максимально розкрити свій потенціал. Ви розпочнете з нового калібрування MMR і зможете розвиватися протягом усього сезону. Якщо ви зіграєте понад 40 ігор до кінця сезону, то отримаєте можливість замінити ваш MMR на новий сезонний MMR.

Бойовий кубок

Турніри призначаються не лише для професіоналів. Кожні вихідні протягом сезону The International усі гравці можуть змагатися на бойовому кубку вихідних, де вони опиняться у сітці з восьми команд і гратимуть матчі до двох перемог проти підібраних супротивників.

Спрогнозуйте призовий фонд

Відчуваєте впевненість у своїх передбачувальних силах? Спрогнозуйте розмір призового фонду The International у компендіумі вашої бойової перепустки й отримайте 10 000 додаткових бойових очок.

Компендіум The International

Усі власники бойової перепустки також отримують компендіум The International 2017 — ваш бойовий компаньйон для найбільшого турніру року. Відкрийте свій компендіум, щоби внести передбачення, визначити сітки, взяти участь у фентезі-змаганні, дізнатися різноманітну інформацію про турнір тощо.

Нагороди рівнів

Для відкриття зростаючої кількості ексклюзивних нагород піднімайте ваш бойовий рівень.
Для цього завершіть усі завдання бойової перепустки або просто придбайте комплект бойових рівнів. Підніміться на достатньо високий рівень та отримайте додаткові нетлінні скарбниці, нові смайлики, ландшафти, покращуваного кур’єра, кепкування героїв тощо.

Нетлінні предмети 2017

Кожна скарбниця містить один нетлінний предмет, а ще там може бути бонусний рідкісний, дуже рідкісний, або неймовірно рідкісний предмет.

Отримайте по одній скарбниці кожного виду під час купівлі бойової перепустки, а також отримуйте нетлінні скарбниці, досягнувши цих рівнів:

Скарбниця I: 1 - 10 - 22 - 34 - 46 - 80 - 210 (повторюється кожні 30 рівнів)
Скарбниця II: 1 - 98 - 113 - 140 - 152 - 220 (повторюється кожні 30 рівнів)
Скарбниця III: 1 - 167 - 176 - 191 - 200 - 230 (повторюється кожні 30 рівнів)
Рівень 140 — отримайте 3 додаткові нетлінні скарбниці
Рівень 375 — отримайте 10 додаткових нетлінних скарбниць

Обмеження на ринку

Предмети нетлінної якості не можна обміняти чи виставити на продаж до The International 2018. Доти кожен предмет можна подарувати один раз, але неймовірно рідкісні предмети можна обмінювати одразу.

Скарбниця I
  |  
Скарбниця II
  |  
Скарбниця III
Святкова бонанза
Предмет на спину з нестандартним ефектом та звуком Headshot
Профанний союз
Предмет на спину з нестандартним ефектом Rage
Мантія Юлсарії
Наплічники з нестандартним ефектом і звуком Frostbite
Лють Мараксіформа
Предмет на спину з нестандартним ефектом та звуком Searing Arrows
Посох Ґун-Ю
Зброя з нестандартним ефектом та звуком Boundless Strike
Вибуховий клапан
Головний убір із нестандартним ефектом та звуком Viscous Nasal Goo
Павуча прихильність
Предмет на спину з нестандартним ефектом Spawn Spiderlings
Золотий профанний союз
Золотистий предмет на спину з нестандартним ефектом Rage
Вуздечка морського гребеня
Головний убір із нестандартним ефектом та звуком Dark Pact
Опора хаосу
Щит з особливим ефектом і звуком Reality Rift
Чудне святилище
Наплічники з нестандартним ефектом і звуком Living Armor
Драконячий спалах
Предмет на пояс із нестандартним ефектом та звуком Light Strike Array
Слизняк-пожирач
Предмет для лівої руки з нестандартним ефектом Rot
Паща Езцока
Предмет для голови з нестандартним ефектом Thirst
Горнило творіння
Предмет на спину з нестандартним ефектом та звуком Echo Stomp
Крила світання
Їздова тварина з нестандартним ефектом Illuminate
Золота нетлінна скарбниця
Містить одну золоту версію нетлінного предмета для Chaos Knight, Pudge або Lina
Гнітючі жнива
Зброя з нестандартним ефектом та звуком Reaper's Scythe
Червоні цириди
Головний убір із нестандартним ефектом Swarm
Згубна відданість
Головний убір із нестандартним ефектом і звуком Overwhelming Odds
Отруйний каптур
Головний убір із нестандартним ефектом і звуком Poison Attack
Трансверсальна душа
Наплічники з нестандартним ефектом і звуком Spectral Dagger
Велич крижаного польоту
Головний убір із нестандартним ефектом Cold Embrace
Пустельний курс
Предмет для рук із нестандартним ефектом Caustic Finale
50 рівнів бойової перепустки
Збільшіть свою бойову перепустку The International 2017 на 50 рівнів
Золоті цириди
Головний убір із нестандартним ефектом Swarm
Тріумф стражів
Зброя з нестандартним ефектом і звуком Great Cleave, а також нестандартними ефектами God's Strength та Crit
Додаткова рідкісна нагорода
Додаткова дуже рідкісна нагорода
Додаткова неймовірно рідкісна нагорода
Додаткова рідкісна нагорода
Додаткова дуже рідкісна нагорода
Додаткова неймовірно рідкісна нагорода
Додаткова рідкісна нагорода
Додаткова дуже рідкісна нагорода
Додаткова неймовірно рідкісна нагорода

НовеСезонні звуки колеса чату

26

Набір звукових ефектів A

107

Набір звукових ефектів B

157

Витримка Zhou

207

Ого

257

Вони всі мертві!

307

Брутально. Жорстоко. Нещадно.

357

[УСІМ] Це катастрофа!

У спільноті Dota правильний вигук може окреслити момент краще, ніж це можна зробити, написавши в чат чи залишивши смайлик. Із додаванням звукових ефектів до колеса чату, гравці отримали яскраву можливість виразити свої емоції. Здобувайте нові звуки, проходячи шляхи бойової перепустки, та дайте світу почути те, що ви відчуваєте. У командному чаті звуки можна відтворювати двічі, кожні 30 секунд, а у спільному — один раз на п’ять хвилин.

Край Рифу

Ландшафт

Ексклюзивна нагорода

Цей предмет ніколи не можна буде продати чи обміняти.
Розблокуйте його до завершення The International.

Рівень
150

Глибоко зануртеся в нагороди бойової перепустки у подорожі до Темного Рифу. Усі власники бойової перепустки 150-го рівня одразу отримують ландштафт «Край Рифу».

Цей ландшафт не зникне.

Нагорода Просоленого Моряка

Престижний предмет для Кунки

Ексклюзивна нагорода

Цей предмет ніколи не можна буде продати чи обміняти.
Розблокуйте його до завершення The International.

Рівень
225

Містить новий шлях завдань і унікальний стиль
Допливіть до 225 рівня бойової перепустки, аби розблокувати шлях завдань і престижний предмет для Кунки, які вийдуть незабаром. Пройдіть шлях Кунки, щоби відкрити стиль до цього предмета. Корабель ультимативної здібності героя зміниться на величезного хижака-примару, який повстає з глибин. Після такого ваші вороги і близько до води не підійдуть.

Кунка і Тайдгантер

Комплект диктора

Рівень
75

Власники бойової перепустки, які досягнуть 75 рівня, отримають комплект дикторів та серії вбивств Кунки і Тайндгантера. Замініть стандартного диктора цією парою запеклих морських ворогів, аби додати присмак солі до кожної гри.

Доброзичливий компаньйон

Таємний предмет для Io

Ексклюзивна нагорода

Цей предмет ніколи не можна буде продати чи обміняти.
Розблокуйте його до завершення The International.

Рівень
245

Усі власники бойової перепустки, які зароблять рівень 245, отримають ексклюзивний таємний предмет для Іо — куба-компаньона, який іде в комплекті з особливими анімаціями, ефектами та звуками вбивств. Байдуже, де вас застануть хвилі битви, — пута дружби порятують.

Довіра благодійника

Нетлінна I

Нетлінна II

Нетлінна III

Рідкісний шанс

Що містить
Рівень
83

Кожна скарбниця «Довіра благодійника» містить одну з трьох нетлінних скарбниць 2017, а також надзвичайно рідкісний шанс отримати додаткову скарбницю, яка містить один із кількох обмежених предметів.

Отримайте наступну
кожні 50 рівнів,
починаючи з 235

Кепкування

«Механіка рідин»

Jakiro

«Приємний перепочинок»

Winter Wyvern

«Ланцюговий танок»

Lifestealer

«Ксилокістки»

Clinkz

«Живі кроки»

Kunkka

«Товаришування»

Crystal Maiden

«Маємо підрив»

Techies

«Дух миру»

Storm Spirit

Гермес Рак-Самітник

Покращуваний кур’єр

Відкривається на рівнях
1 - 40 - 116 - 188 - 287 - 362 - 515 - 667 - 2225

Байдуже, чи вам потрібен рецепт для завершення предмета, а чи портальний сувій для порятунку життя — прибуття Гермеса викличе посмішку навіть у найбільш суворих осіб. Ви можете покращувати шкаралупу Гермеса за допомогою восьми додаткових стилів, які відкриваються на вищих бойових рівнях.

Річкові флакони

Новий метод активації для 2017 року

Розблоковується на рівні
68
Хромовий флакон
Розблоковується на рівні
122
Посушливий флакон
Розблоковується на рівні
315
Слизовий флакон
Розблоковується на рівні
465
Нафтовий флакон
Розблоковується на рівні
575
Електричний флакон
Розблоковується на рівні
805
Флакон зілля
Розблоковується на рівні
1905
Кривавий флакон

Починаючи з бойового рівня 68, ви будете отримувати загадкові річкові флакони, які дозволяють вашому герою змінювати вміст та колір річки для всіх гравців. Просто зайдіть у воду та активуйте флакон, аби змінити річку на три хвилини. Кожен флакон можна використовувати лише раз на гру, але немає ліміту на кількість ігор, під час яких ви можете активувати флакон.

Особливі сезонні ефекти

Розблокуйте сезонні внутрішньоігрові ефекти після досягнення наступних бойових рівнів:

Ефект від фонтану, рівень 1
Ефект телепортації, рівень 1
Ефект стрибка, рівень 1
Ефект підвищення рівня
Ефект Eul's Scepter of Divinity
Ефект телепортації, рівень 2
Ефект стрибка, рівень 2
Ефект від фонтану, рівень 2
Ефект Force Staff
Ефект від фонтану, рівень 3
Ефект пляшки
Ефект телепортації, рівень 3
Ефект Phase Boots
Ефект добивання кріпів
Ефект Даґона
Особливий ефект Maelstrom та Mjollnir
Ефект Mekansm
Ефект Radiance
Ефект Shiva's Guard

Інші нагороди

Окрім зазначеного вище, ви також отримуватимете додаткові нагороди, як от сезонний ландшафт, покращуваний кур’єр, музичну збірку, смайлики тощо, коли збільшуватимете свій бойовий рівень. Немає значення як далеко ви зайдете — завдяки цьогорічній бойовій перепустці ви просто купатиметеся у нагородах.

Пам’ятна Еґіда

Рівень
1000
Відзначте головну подію змагального сезону отриманням власної Еґіди Чемпіонів. Ті легендарні власники бойової перепустки, яким вдасться підняти її до 1000-го рівня, отримають особливий ефект Еґіди для фонтану у грі, а також можливість отримати колекційну Еґіду, ексклюзивну зменшену уп’ятеро бронзову репродукцію легендарного трофею.

Містить особливу внутрішньоігрову смугу здоров’я для героя
Купити перепустку Купити рівні
Рівень 1  $9.99 USD
Рівень 75  $36.99 USD
5 рівнів  $2.49 USD
11 рівнів  $4.99 USD
24 рівні  $9.99 USD
Показати весь перелік нагород бойової перепустки