Arcana předmět pro Ogre Magiho
Kupte si předmět Flockheart's Gamble
Pokud si ho zakoupíte do 18. ledna 2020, bude mít kvalitu „EXALTED“.
Ope(p)řený příběh
Ztracená, odloučená od své rodiny a osedlaná nebetyčně hloupým ogrem, který za to všechno může – Flockheart, samička rodu blbounus ohňoflus, zkrátka nemá na výběr a musí věřit, že jí bohyně štěstěny pomůže ve zdraví překonat všechny nástrahy stojící mezi ní a jejím hejnem. Vždyť právě tahle bohyně pověřila Ogre Magiho, aby její hejno hlídal! Co ji to, u všech opeřených, napadlo?
Série Multicastů
Vždy když se Ogre Magimu pětkrát po sobě podaří seslat Multicast (pochopitelně díky jeho kouzelnickému umu, nikoli díky bohyni štěstěny), objeví se mu nad hlavou počitadlo aktuální série Multicastů. Pokud Vás zajímá, jaký je jeho limit, tak vězte, že žádný není. Záleží jen na Vašich dovednostech... a také trochu na štěstí.
ODEMKNUTELNÝ DRUHÝ STYL
Exotický ohňoflus
Věříte, že jste dítětem štěstěny? Provádějte při hraní neuvěřitelné série Multicastů a odemkněte druhý styl Arcany. Každý následný Multicast v sérii od desíti výše (včetně toho desátého) Vám přidá jeden kamínek štěstěny, přičemž až dosáhnete požadovaného množství kamínků, budete se moci do bitvy vydat na exotickém ohňoflusovi.

Auspice of the Whyrlegyge

Ogre Magiho Immortal předmět Auspice of the Whyrlegyge nově disponuje dodatečným stylem, který byl vytvořen speciálně pro použití s Arcanou.

Co Arcana umí:
Zbrusu nový model, mount a podstavec
Ogre Magiho model a podstavec ve vybavení byly od základu přepracovány, takže nyní odráží dary od bohyně štěstěny a patronát nad jejím nejmilejším hejnem.
Speciální animace a efekty
Arcana zahrnuje nové animace, počitadlo sérií Multicastů, efekty schopností Fireblast a Ignite, efekty omráčení, doplňkové efekty, efekty předmětu Hand of Midas a dokonce i občasné vajíčko.
Jedinečné ikony a portrét
Je libo nový portrét hrdiny, ikony schopností a ikonu na minimapě pro oba styly? To všechno Arcana má.
Více než 300 exkluzivních hlášek
Pro přehrání klikněte
Ikona předmětu Hand of Midas
Odemknutelný druhý styl
Získejte 500 kamínků za dlouhé série Multicastu a odemkne se Vám styl Exotický ohňoflus.
Kupte si předmět Flockheart's Gamble
Pokud si ho zakoupíte do 18. ledna 2020, bude mít kvalitu „EXALTED“.
Sada speciálních odměn
Oslavte příchod zimy a s ní spojenou návštěvu tučňáků s exkluzivní sadou svátečních odměn. Vyhrávejte oficiální zápasy a postupně odemykejte sezónní vybavení, zvuky chatovacího kolečka, dárky v podobě předmětů a na závěr také novou truhlu pro letošní Frostivus.
Truhla pro Frostivus 2019
Sváteční truhla, kterou lze také zakoupit za 2,49 dolaru, obsahuje sety pro Ancient Apparitiona, Death Prophet, Treant Protectora, Banea, Alchemistu, Leshraca, Svena, Dark Willow a Miranu a také vzácné sety pro Ursu a Tinyho.