Nowe arkana dla Ogre Magi
Kup Ryzyko Złotodziobej
Nabycie przed 18 stycznia 2020 odblokuje WYNIOSŁĄ wersję tego przedmiotu.
Ptasia opowieść
Zagubiona, oddzielona od swojej rodziny i osiodłana przez niemożliwie głupiego ogra, który jest za to wszystko odpowiedzialny, ogniowronka Złotodzioba nie ma wyboru i musi uwierzyć, że Bogini Szczęścia pomoże jej przetrwać przeciwności stojące między nią a stadem, do którego chce wrócić. Wszak to ta sama bogini początkowo powierzyła ogrowi zadanie polegające na pilnowaniu tego stada. Co ona u licha myślała?
Umiejętna seria Multicastów
Bogini Szczęścia błogosławi twoje czary ulepszonymi efektami i nad głowami Ogre Magi pojawi się licznik serii, gdy twoje niezrównane umiejętności sprawią, że Multicast zostanie wywołany przynajmniej pięć razy z rzędu. Nie ma ograniczeń co do maksymalnej serii, więc w pełni wykorzystaj swoje umiejętności rzucania czarów.
DRUGI STYL DO ODBLOKOWANIA
Olśniewająca ogniowronka
Zdobywaj serie 10 Multicastów w wielu grach, by zyskać punkty klejnotu umożliwiające odblokowanie drugiego stylu. Każdy kolejny Multicast po pierwszych 10 nagrodzi jednym punktem klejnotu – ograniczają cię tylko twoje umiejętności w rzucaniu tego czaru. Szczęście jest po twojej stronie i to tylko kwestia czasu, zanim dodatkowo pobłogosławiona wersja Ryzyka Złotodziobej będzie gotowa do walki.

Łaska Whyrlegyge

Wiekopomny przedmiot Łaska Whyrlegyge dla Ogre Magi od teraz posiada dodatkowy styl specjalnie stworzony, by pasował do nowych arkanów.

Arkana zawierają:
Całkowicie nowy model, wierzchowiec i piedestał
Model Ogre Magi oraz jego piedestał w wyposażeniu zostały całkowicie przeprojektowane, by podkreślić błogosławieństwo Bogini Szczęścia oraz czuwanie nad jej świętym stadem.
Niestandardowe animacje i efekty
Zawiera całkowicie nowe animacje, licznik serii Multicast, nowe efekty ogłuszenia i umiejętności Fireblast oraz Ignite, niestandardowe efekty otoczenia, ulepszone efekty Hand of Midas, a nawet sporadyczne jajko-niespodziankę.
Niestandardowe zasoby bohatera
Zawiera całkowicie nowy portret bohatera, ikony umiejętności oraz ikonę minimapy dla obu stylów.
Ponad 300 nowych kwestii dialogowych ekskluzywnych dla arkanów
Kliknij, aby odtworzyć
Niestandardowa ikona Hand of Midas
Drugi styl do odblokowania
Uzyskaj 500 punktów klejnotu z serii Multicastów, by odblokować alternatywny styl Olśniewająca ogniowronka.
Kup Ryzyko Złotodziobej
Nabycie przed 18 stycznia 2020 odblokuje WYNIOSŁĄ wersję tego przedmiotu.
Specjalna linia nagród
Świętuj zimę specjalną linią nagród Mroźnego Festiwalu. Każde zwycięstwo w meczach z wyszukiwania gier pomoże ci uczynić postępy na linii, w której znajdziesz kupę zimowych przyjemności, w tym prezentów, sposobów na świętowanie, dźwięków koła czatu, a nawet zimowy skarb.
Zimowy skarb 2019
Ten skarb jest również dostępny za 9,39 zł i zawiera nowe zestawy przedmiotów dla Ancient Apparitiona, Death Prophet, Treant Protectora, Bane'a, Alchemista, Leshraca, Svena, Dark Willow i Mirany, a także bardzo rzadki zestaw dla Ursy i ekstremalnie rzadki zestaw dla Tiny'ego.