Ogre Magi için Yepyeni Bir Gizemli Eşya
Flockheart'ın Kumarı'nı Satın Al
"Engin" kalitesinde almak için 18 Ocak 2020 tarihinden önce satın alın.
Bir Kuşun Hikâyesi
Kayıp, ailesinden kopmuş ve sırtında gezen inanılmaz derecede aptal bir ogre'ın sorumluluğunda olan ateşten çayır kuşu Flockheart'ın, sürüsüyle buluşmak için içinden geçeceği güç durumlardan sağ çıkabilmesi için Şans Tanrıçası'na güvenmekten başka bir şansı yok. Ne de olsa Ogre Magi'a bu sorumluluğu veren de Şans Tanrıçası'nın kendisiydi. Yalnız ne gıdağıma böyle bir sorumluluğu böylesine bir aptala verdi, kimse bilmiyor.
Multicast Serisi
Şans Tanrıçası tarafından uzmanlıkla yani gelişmiş efektlerle kutsanmış büyüleriniz sayesinde, eşi benzeri görülmemiş yeteneklerinizi kullanarak art arda 5 veya daha fazla Multicast serisi yaptığınızda Ogre Magi'ın kafalarının üstünde bir seri sayacı belirir. Serilerin bir üst limiti olmadığı için büyü kullanma yeteneklerinizi son noktasına kadar zorlayın.
AÇILABİLİR İKİNCİ TARZ
Göz Kamaştırıcı Ateşten Çayır Kuşu
İkinci tarzı açmak için kullanacağınız mücevher puanlarını kazanmak için oyunlarınızda 10 Multicast serisi yapın. 10. seriden sonra yapacağınız her seri sadece bir tane mücevher puanı verir. Multicast kullanma sınırı elverdiği kadar puan toplayabilirsiniz. Şansınız yaver giderse Flockheart'ın Kumarı'nın ikinci ve aşırı kutsanmış tarzı çok kısa bir sürede savaşa hazır olur.

Whyrlegyge'nin Kehaneti

Ogre Magi'ın Whyrlegyge'nin Kehaneti adlı ölümsüz eşyasına, yeni gizemli eşyanın tarzıyla daha uyumlu olacak ilave bir tarz eklendi.

Gizemli Eşya İçeriği:
Yepyeni Model, Binek ve Taban
Ogre Magi'ın modeli ve ekipman tabanı, Şans Tanrıçası'na ve sorumluluğu altında olan kutsal Flockheart'a yaraşacak bir biçimde yeniden tasarlandı.
Özel Animasyonlar ve Efektler
Yepyeni animasyonlar; Multicast seri sayacı; yeni Fireblast, Ignite ve sersemletme efektleri; özel çevre efektleri ve ikinci bir tarz; özel Hand of Midas efektleri; hatta zaman zaman çıkacak bir sürpriz yumurtayı içerir.
Özel Kahraman Varlıkları
Yepyeni bir kahraman portresi, yetenek simgeleri ve her iki tarz için de mini harita simgesi içerir.
Gizemli eşyaya özel 300'ü aşkın yeni özel replik
Sesi Çal
Özel Hand of Midas Simgesi
Açılabilir İkinci Tarz
Göz Kamaştırıcı Ateşten Çayır Kuşu alternatif tarzını açmak için 500 Multicast serisi kazanın.
Flockheart'ın Kumarı'nı Satın Al
"Engin" kalitesinde almak için 18 Ocak 2020 tarihinden önce satın alın.
Özel Ödül Yolu
Bu kışı özel Frostivus ödülleriyle kutlayın. Normal eşleştirmede elde edeceğiniz her bir zafer size ödül ilerlemesi kazandırır. Ödüller arasında mevsime özel lezzetler, hediyeler, kutlamalar, Sohbet Çarkı sesler ve hatta bir Kış Hazinesi yer alıyor.
2019 Kış Hazinesi
2,49 USD verilerek de satın alınabilecek bu hazinede Ancient Apparition, Death Prophet, Treant Protector, Bane, Alchemist, Leshrac, Sven, Dark Willow ve Mirana için setler yer alırken ayrıca oldukça nadir bir Ursa seti ve aşırı derecede nadir bir Tiny seti yer alır.