All-new Arcana item for Ogre Magi
Purchase Flockheart's Gamble
All purchases made before January 18, 2020 will unlock an 'EXALTED' version of this item.
A Bird's Tale
Kayıp, ailesinden kopmuş ve sırtında gezen inanılmaz derecede aptal bir ogre'ın sorumluluğunda olan ateşten çayır kuşu Flockheart'ın, sürüsüyle buluşmak için içinden geçeceği güç durumlardan sağ çıkabilmesi için Şans Tanrıçası'na güvenmekten başka bir şansı yok. Ne de olsa Ogre Magi'a bu sorumluluğu veren de Şans Tanrıçası'nın kendisiydi. Yalnız ne gıdağıma böyle bir sorumluluğu böylesine bir aptala verdi, kimse bilmiyor.
Multicast Skill Streak
Şans Tanrıçası tarafından uzmanlıkla yani gelişmiş efektlerle kutsanmış büyüleriniz sayesinde, eşi benzeri görülmemiş yeteneklerinizi kullanarak art arda 5 veya daha fazla Multicast serisi yaptığınızda Ogre Magi'ın kafalarının üstünde bir seri sayacı belirir. Serilerin bir üst limiti olmadığı için büyü kullanma yeteneklerinizi son noktasına kadar zorlayın.
UNLOCKABLE SECOND STYLE
Göz Kamaştırıcı Ateşten Çayır Kuşu
İkinci tarzı açmak için kullanacağınız mücevher puanlarını kazanmak için oyunlarınızda 10 Multicast serisi yapın. 10. seriden sonra yapacağınız her seri sadece bir tane mücevher puanı verir. Multicast kullanma sınırı elverdiği kadar puan toplayabilirsiniz. Şansınız yaver giderse Flockheart'ın Kumarı'nın ikinci ve aşırı kutsanmış tarzı çok kısa bir sürede savaşa hazır olur.

Auspice of the Whyrlegyge

Ogre Magi's Auspice of the Whyrlegyge Immortal item now features an additional style specially made to match the style of the new Arcana item.

Arcana Includes:
All-new Model, Mount, and Pedestal
Ogre Magi's model and loadout pedestal have been completely redesigned to befit the blessings of the Goddess of Luck and the stewardship over her sacred flock.
Custom Animations and Effects
Features all-new animations; Multicast streak counter; new Fireblast, Ignite, and stun effects; custom ambient effects and a second style; custom Hand of Midas effects; and even the occassional surprise egg.
Custom Hero Assets
Includes an all-new Hero Portrait, Ability Icons, and a Minimap Icon for both styles.
300+ new Arcana-exclusive voice lines
Sesi Çal
Özel Hand of Midas Simgesi
Açılabilir İkinci Tarz
Göz Kamaştırıcı Ateşten Çayır Kuşu alternatif tarzını açmak için 500 Multicast serisi kazanın.
Purchase Flockheart's Gamble
All purchases made before January 18, 2020 will unlock an 'EXALTED' version of this item.
Özel Ödül Yolu
Celebrate the winter season with a special Frostivus Rewards Line. Each victory in normal matchmaking will help you progress along the line, where you'll find a stash of seasonal delights, including gifts, celebrations, chat wheel sounds—and even a Winter Treasure.
2019 Kış Hazinesi
Also available for $2.49, this treasure contains new item sets for Ancient Apparition, Death Prophet, Treant Protector, Bane, Alchemist, Leshrac, Sven, Dark Willow, and Mirana — plus a very rare Ursa set and extremely rare Tiny set.