Новий таємний предмет для Огр-Мага
Купуйте Flockheart's Gamble
Усі придбання до 18 січня 2020 року розблокують версію цього предмета «З ЛЕГЕНД».
Пташина казка
Загублена, розлучена зі своєю родиною й осідлана неймовірно дурним огром, який відповідальний за все це, Златодзьобка Вогнежайворониця не має іншого вибору, як сподіватися, що богиня Удача допоможе їй пережити перепони між нею й возз’єднанням зі своєю зграєю. Зрештою, сама ж богиня й довірила Огру-Магу охороняти цю зграю. Про що вона думала?
Серія Multicast
Щойно богиня Удачі благословить ваші чари поліпшеними ефектами, після здобуття Огром-Магом серії із п’яти чи більше Multicasts над його головами з’явиться лічильник серії. Обмеження на максимальну величину серії немає, тож використовуйте свої чаклувальні здібності на повну.
ДРУГИЙ СТИЛЬ ДЛЯ РОЗБЛОКУВАННЯ
Осяйний Вогнежайворон
Здобувайте серію із 10 Multicast під час ігор і заробляйте очки для розблокування другого стилю. Кожен успішний Multicast після десятого нагороджуватиме вас одним самоцвітом — максимальної кількості за гру немає. Якщо удача буде на вашому боці, невдовзі благословенна версія Flockheart's Gamble буде готовою до битви.

Auspice of the Whyrlegyge

Нетлінний предмет Огра-Мага Дзиґарське заступництво додає ще один стиль, який відповідатиме стилю нового таємного предмета.

Таємний предмет містить:
Нова модель, їздова тварина та п’єдестал
Модель Огра-Мага та п’єдестал спорядження повністю перероблені, щоби краще зобразити благословення богині Удачі та її покровительство над священною зграєю.
Нестандартні анімації та ефекти
Містить нові анімації; лічильник серії Multicast; нові ефекти Fireblast, Ignite і приголомшення; нові ефекти оточення і другий стиль; змінені ефекти Hand of Midas; і навіть випадкове яйце-сюрприз.
Нестандартні елементи героя
Містить новий портрет героя, значки здібності і значок міні-мапи для обох стилів.
Понад 300 ексклюзивних голосових фраз
Клацніть, аби зіграти
Нестандартна піктограма Руки Мідаса
Другий стиль для розблокування
Заробіть 500 самоцвітів від серій Multicast, щоби розблокувати альтернативний стиль Осяйний Вогнежайворон.
Купуйте Flockheart's Gamble
Усі придбання до 18 січня 2020 року розблокують версію цього предмета «З ЛЕГЕНД».
Добірка особливих нагород
Відсвяткуйте зимовий сезон з особливою мороздвяною лінією нагород. Кожна перемога у звичайному рейтинговому режимі допоможе просунутися далі, де ви знайдете сезонні смаколики: подарунки, привітання, звуки колеса чату і навіть зимова скарбниця.
Зимова скарбниця 2019
Ця скарбниця, також доступна за 2,49 долара США (в місцевому еквіваленті), містить новий набір предметів для Ancient Apparition, Death Prophet, Treant Protector, Bane, Alchemist, Leshrac, Sven, Dark Willow і Mirana, а також дуже рідкісний набір для Ursa і неймовірно рідкісний набір для Tiny.