Balíček Arcana předmětů pro Windranger
Compass of the Rising Gale se odemkne na 575. úrovni
Lyralei i její adoptivní rodinu fascinovala tajemství ohledně jejího původu.
Nicméně jak dívka rostla a její zvláštní spojení s větrem sílilo, začala se jí do mysli vkrádat nehezká vysvětlení. A i když si myslela, že jim uteče, její bezhlavá cesta ji dovedla na opačnou stranu – na práh kruté pravdy, že osud její rodiny i vesnice oné osudné noci zpečetili právě větrní elementálové a že všechen tento zmar byl nezbytný, aby se Lyralei stala jednou z nich.
Stylová smršť šípů
Každý, kdo na Windranger narazí v lesích nepřipraven, je takřka okamžitě zasypán salvou šípů od její ultimátní schopnosti Focus Fire a na bojišti z něj zbyde leda tak jehelníček. Užijte si tenhle pocit z hrdinčiny strany díky počitadlu poškození uděleného smrtícími šípy a také díky ikonám prezentujícím, koho jste zrovna prošpikovali.
Odemknutelný druhý styl
Dozvuky vichřice
Windranger přivolaná větry nové sezóny svými schopnostmi dokazuje, že v listopadu padají k zemi nejen listy.
Udělte 2 500 000 bodů poškození nepřátelům posléze zabitým pod vlivem schopnosti Focus Fire a odemkněte alternativní styl Dozvuky vichřice, který prodchne všechny modely a efekty barvami podzimu.
Co Arcana umí:
Zbrusu nový model, doplňky a podstavec
Celý model, veškeré doplňky a podstavec Windranger ve vybavení byly přepracovány, aby dávaly na odiv pravou sílu větru.
Rozevláté animace a efekty
Arcana zahrnuje sadu zbrusu nových animací, zvukových efektů, počitadlo poškození schopnosti Focus Fire, tematický ukazatel vyvolávání, speciální efekty pro oba styly, doplňkové efekty schopností (vztahuje se na základní verze i verze vylepšené Immortal předměty) a také efekty smrti jak pro Windranger, tak pro nepřátele, které zneškodní.
Jedinečné ikony a portrét
Pohleďte na nové portréty hrdinky, ikony schopností a ikonu na minimapě.
Ikony a animace předmětů Eul's Scepter a Force Staff
Více než 500 exkluzivních hlášek
Pro přehrání klikněte
Odemknutelný druhý styl
Udělte 2 500 000 bodů poškození nepřátelům posléze zabitým pod vlivem schopnosti Focus Fire a odemkněte alternativní styl Dozvuky vichřice.
Tematický ukazatel vyvolávání
Načítací obrazovka a pozadí
Compass of the Rising Gale se odemkne na 575. úrovni