Zestaw arkanów dla Windranger
Odblokuj na poziomie 575
Tajemnice jej narodzin od zawsze zachwycały Lyralei i jej przybraną rodzinę.
Jednak gdy dorastała i jej osobliwa więź ze strażniczym wiatrem stawała się jeszcze silniejsza, niepokój związany z jej pochodzeniem zaczął przejmować nad nią kontrolę. I mimo iż myślała o ucieczce przed strachem, jej ślepa podróż doprowadziła ją do odkrycia niełatwej prawdy — że jej wioska oraz krewni zostali zniszczeni przez żywiołaki wiatru w noc prawego osądu oraz że zniszczenie to było niezbędne, aby żywiołaki te mogły uczynić ją jedną z nich.
Skupiona na celu
Deszcz strzał pada na wrogów Windranger z niewyobrażalną szybkością. Nieświadomi niczego adwersarze nie są w stanie uciec od jej umiejętności Focus Fire i serii strzał wystrzeliwanej z jej łuku. Zwróć swój wzrok ku skumulowanym obrażeniom zadawanym przez bezgraniczne strzały z bezdennego kołczana Windranger, by ostatecznie odblokować drugi styl arkanów: Odbicia Wichru.
Drugi styl do odblokowania
Odbicia Wichru
Windranger, przyzwana przez wichry zmian, ujarzmia ducha lasu, by sprowadzić jesień na swych wrogów.
Zabijaj wrogów za pomocą Focus Fire i zadaj łącznie 2 500 000 pkt. obrażeń, by odblokować alternatywny styl o nazwie Odbicia Wichru dla tych arkanów o jesiennym wariancie kolorystycznym modelu i efektów.
Arkana zawierają:
Całkowicie nowy model, przedmioty i piedestał
Cały model, przedmioty i piedestał wyposażenia zostały przekształcone, by przywoływały potęgę strażniczego wiatru.
Niestandardowe animacje i efekty
Zawiera zbiór całkowicie nowy zbiór animacji, efekty dźwiękowe, licznik obrażeń od Focus Fire, niestandardowy pasek inkantacji, nowe efekty otoczenia wiatru dla obu stylów, dodatki do bazowych i wiekopomnych efektów dla jej umiejętności oraz nowe efekty śmierci zarówno dla Windranger, jak i eliminowanego przez nią bohatera.
Zasoby bohatera ekskluzywne dla arkanów
Zawiera całkowicie nowy portret bohatera, ikony umiejętności oraz ikonę minimapy.
Animacje i ikony Eul's Scepter i Force Staff
Ponad 500 nowych kwestii dialogowych ekskluzywnych dla arkanów
Kliknij, aby odtworzyć
Drugi styl do odblokowania
Zadaj 2 500 000 pkt. obrażeń z użyciem Focus Fire w celu zabicia wrogów i odblokuj alternatywny styl o nazwie Odbicia Wichru.
Niestandardowy pasek inkantacji
Ekran ładowania i tapeta
Odblokuj na poziomie 575