Таємний комплект для Windranger
Розблоковується на 575-му рівні
Ліралея та її прийомна сім’я завжди були зачаровані таємницею її народження.
Та чим більше вона дорослішала, тим дедалі сильнішим ставав її особливий зв’язок із вітром-охоронцем, і тривога щодо походження почала опановувати нею. Вона думала, що може втекти від цього неспокою, але впертий пошук істини розкрив їй неприємну правду: її село і кровна рідня були знищені вітряними елементалями в ніч праведної розплати, оскільки це знищення було необхідно для її возз’єднання із собі подібними.
Із зафіксованим фокусом
Злива стріл падає на ворогів Вітряної Рейнджер у неспинному темпі. Заскочені зненацька не можуть втекти від її Зосередженого вогню та невтомних пострілів її лука. Засвідчуйте загальну шкоду, завдану нескінченними стрілами із сагайдаку Вітряної, що, зрештою, розблокують для вас другий стиль таємного предмета: Розмисли про вітер.
Другий стиль для розблокування
Розмисли про вітер
Вітряна Рейнджер прикликає за допомогою вітрів змін лісового духа, який несе падіння її ворогам.
Убивайте ворогів за допомогою Зосередженого вогню й після 2 500 000 завданої шкоди розблокуйте Розмисли про вітер — альтернативний стиль для цього таємного предмета, що містить осінню кольорову тему для моделі й ефектів.
Таємний предмет містить:
Нова модель, предмети й п’єдестал
Уся модель Вітряної Рейнджер, предмети та п’єдестал спорядження були змінені, щоби відобразити силу вартового вітру.
Нестандартні анімації та ефекти
Містить цілковито новий набір анімацій, звукових ефектів, лічильник шкоди від Зосередженого вогню, нестандартну панель каналу, нові вітряні ефекти оточення для обох стилів, додатки до бази, нетлінні ефекти для здібностей, а також нові ефекти смерті для героїні та вбитих нею ворогів.
Ексклюзивні елементи героя
Містить новий портрет героя, значки здібностей і значок міні-мапи.
Піктограми й анімації Скіпетра Еула та Посоха примусу
Понад 500 ексклюзивних голосових фраз
Клацніть, аби зіграти
Другий стиль для розблокування
Завдайте ворогам 2 500 000 вбивчої шкоди за допомогою Зосередженого вогню й розблокуйте альтернативний стиль Розмисли про вітер.
Нестандартна панель каналу
Заставка та шпалери
Розблоковується на 575-му рівні