Přehrát upoutávku
Eminence of Ristul se odemkne na 445. úrovni
Pokloňte se své Královně
Po dlouhých letech strávených v říši smrtelníků se Akasha vrací na Ristulský dvůr, kde za dobu její nepřítomnosti došlo k mnohým změnám na vedoucích pozicích. Avšak Královna „nad zemí“ se s nastalou situací nehodlá smířit a chce usednout také na pekelný trůn. Prvním krokem tohoto plánu je uzavření dohody s vyhnaným princem, díky níž získá dříve netušenou sílu.
Přiveďte oběti do agónie
Akasha si libuje ve způsobování utrpení a nic nepodtrhne její dominanci lépe než perfektně provedená schopnost Sonic Wave. Díky Arcaně si pak může Královna náležitě vychutnat každou oběť zasaženou v jedné vlně – čím více nebožáků se jí povede najednou přivést do agónie, tím hlasitější schopnost je a o to výše se zastaví ručička speciálního ukazatele bolesti.
Odemknutelný druhý styl
Královský dekret
S rostoucím vlivem se Královna naučí dle libosti měnit svoji podobu.
Umučte schopností Sonic Wave ve vítězných zápasech celkem 1000 nepřátel a odemkněte alternativní styl Královský dekret nabízející odlišné barevné schéma modelu a efektů Arcany.
Co Arcana umí:
Zbrusu nový model, doplňky a podstavec
Celý model, veškeré doplňky a podstavec Queen of Pain ve vybavení byly přepracovány, aby odrážely sílu démonického královského rodu, jíž nyní Akasha disponuje.
Žhavé animace a efekty
Arcana zahrnuje sadu zbrusu nových animací, zvukových efektů, efekty schopností Sonic Wave (včetně počitadla komb) a Blink, efekt Deny creepa, speciální efekty pro oba styly a také animace a efekty útoku bičem, který je použit na krátkou vzdálenost.
Démonické ikony a portrét
Žasněte nad novým portrétem hrdinky, ikonami schopností a ikonou na minimapě.
Více než 500 exkluzivních hlášek
Pro přehrání klikněte
Odemknutelný druhý styl
Umučte schopností Sonic Wave ve vítězných zápasech celkem 1000 nepřátel a odemkněte alternativní styl Královský dekret.
Přečtěte si o historii Arcana předmětu Eminence of Ristul:
Na další stranu otočíte kliknutím nebo mezerníkem
Pozadí
Eminence of Ristul se odemkne na 445. úrovni