Ebediyet boyunca gökteki yıldızlar enerjilerini topladı ve her biri zamanı gelince dehşet verici süpernova ateşleri ile patlayıp göğü başka yıldızlarla işaretledi. Bu eskimeyen süreç sonucunda Phoenix adlı yıldız doğdu. Uzun döngüler boyunca bu bilinçli ışık sorguladı ve öğrendi, şans sayesinde de kozmik sonuçlara sahip süregelen bir çatışmayı keşfetti. Böylece güneşlerin küçük çocuğu, olayların çok karanlık göründüğü yerlerde sıcaklığını yaymaya istekli bir şekilde dünyevi bir forma büründü.
İkarus Dalışı - Sert bir kavisle ileriye doğru saldırırken, yolunuzdaki düşmanları yavaşlatın ve onlara hasar verin.
Ateş Ruhları - Sağlığınızı düşmanlarınızın üzerine salarak onları zamanla ateşe vermek için kullanabileceğiniz ruhları çağırmak için harcayın.
Sun Ray - Düşmanları kavuran ve dostları iyileştiren bir ışık hüzmesi yaratmak için yaşam gücünü feda et.
Supernova - Eğer patlamasına izin verilirse, yakındaki düşmanları sersemletecek ve senin gücünü yenileyecek bir füzyon enerjisinin çekirdeği haline gel.
Bu Güncelleme ile yeni
Tekrar Devralma
Arkadaşlarınızı alın ve tarihi yeniden yazın! Yeni Bahar güncellemesinden sonra oluşturulmuş her tekrarda kontrolü ele alıp, maçın geri kalanını istediğiniz şekilde tamamlayabilirsiniz. Tekrar sırasında herkesin oynamak istediği kahramanı seçebileceği bir lobi oluşturmak için Devral düğmesine basın. Maçı devam ettirin ve favori profesyonel oyununuzun kaderini değiştirin, imkansız bir pusudan kaçmanın yolunu bulun veya sevilen takım oyunlarınızdan birini tekrar ve tekrar oynayın.

Devralmalar yeni bir maç sayılır ve devraldığınız andan itibaren kayıt edilen kendi tekrarlarına sahiptirler.
YAKINDA DOTA MAĞAZASINDA
Al Canlanışın Hazinesi
Yenilemenin hediyelerini açınca bu eşyalardan birini bulabilirsiniz
Yeni Sezonun Laneti
Yeni Baharın uyanmasıyla vahşilik yeni bir biçime aşılanıyor.
Büyüleyici Suikastçi Bukleleri
İnleyen Batılılar güzellik ve verimliliği eşdeğer tutarlar.
Kayıp Adaların Şifa Pınarı
Geçmiş toprakların iyileştirme sanatları hiç gücünü kaybetmedi.
Yeni Bahar için Yeni Eşyalar
Kızıl Turna Seti
Lucentyr Lütfu Seti
Şeytani Taşın Gücü Seti
Dota Topluluğu tarafından yaratıldı; Dota Topluluğu tarafından seçildi.
Dota 2 Atölyesi'nin zanaatkarları Yeni Bahar Festivalinde eşya oluşturmak için çok çalışıyorlar Şimdi Dota 2 Mağazası'ndan meyvelerini toplama zamanı. Bu eşyalar etkinlik boyunca görülebilecek o yüzden yeni gelen eşyaları görmek için sıklıkla ziyaret edin.
Ek Özellikler
Ölüyken satın alınan eşyalar, eğer eşya aynı ölüm sırasında satın alındıysa artık satılabilir. Daha önce hiçbir eşya ölüyken satılamazdı.

Bundan sonra kendi takımından olan bir Gözün üstüne gelindiğinde etkili olduğu menzil görünecektir.

Artık ALT'a basılı tutarak bir yeteneğe tıklamak yetenek bağlamına duyarlı bir ping gönderir. Bu, pinglenen yeteneğin kullanıma hazır olup olmadığını, yeteneği kullanmak için yeterli mana olmadığını veya yeteneğin tekrar kullanılabilmesine kaç saniye kaldığını belirtmekte kullanılabilir.