Незліченними віками зірки накопичували свою енергію, періодично вибухаючи катастрофічним полум’ям наднових, щоб відзначити небо зоряними нащадками. У цьому вічному жорстокому циклі сформувалася зірка Phoenix. Довго це розумне світло досліджувало і вчилося, і, зрештою, дізналося про вселенський конфлікт. Тому дитя зірок взяло собі земну форму, аби освітити своїм теплом найтемніші події.
Icarus Dive — Стрімко злетіть уперед, сповільнюючи та завдаючи шкоду всім ворогам на своєму шляху.
Fire Spirits — Ціною свого здоров’я викличте духів, яких можна напустити на ваших ворогів для поступового їх спалення.
Sun Ray — пожертвуйте життєвою силою, щоб спопелити ваших ворогів та зцілити союзників променем пекучого світла.
Supernova — станьте ядром розпеченої енергії, що палить усіх ворогів навколо, яке, якщо дозволити йому вибухнути, приголомшить ворогів на оновить вашу силу.
Нововведення
Перехоплення повтору
Збирайте ваших друзів та переписуйте історію! Тепер ви можете завантажити будь-який запис повтору, створеного після Новоцвіту, а потім продовжити матч з вибраного вами моменту. Протягом повтору натисність кнопку «Перехоплення», щоб створити лобі, де кожен зможе обрати, за якого героя зіграти. Продовжіть гру, аби змінити результат вашої улюбленої професійної гри, або ж знайдіть спосіб вийти зі смертельної ситуації, чи просто повторюйте улюблену битву знову і знову.

Перехоплення визначаються як нові матчі і мають свої власні повтори, записані з моменту, коли ви взяли керування на себе.
НЕЗАБАРОМ В КРАМНИЦІ DOTA
Treasure of Vermilion Renewal
Відкрийте дарунки оновлення і ви зможете знайти один із цих предметів
Curse of the New Season
Пробудження Новоцвіту наповнює лють новою формою.
Charming Assassin Curls
На заході Кряжу Стогонів краса та ефективність цінуються однаково.
Healing Fount of the Lost Isles
Мистецтва цілительства забутих земель не втратили своєї сили.
Нові обладунки для Новоцвіту
Набір «Попелястий журавель»
Набір «Blessings of Lucentyr»
Набір «Strength of the Demon Stone»
Створено спільнотою Dota; обрано спільнотою Dota.
Ремісники майстерні Dota тяжко працювали, куючи предмети для святкування Новоцвіту. Тепер плоди їхньої роботи почнуть надходити до крамниці Dota. Ці предмети з’являтимуться протягом свята, тож перевіряйте магазин частіше, аби не пропустити додані новинки!
Додаткові функції
Предмети, придбані після смерті героя і до його відродження, тепер можна продати, коли він мертвий. Раніше це було неможливо.

Вибравши вард вашої команди, ви тепер можете побачити радіус його дії.

Із натиснутою клавішею ALT, клацнувши лівою кнопкою миші по здібності, ви можете поділитися інформацією про її статус з вашою командою. Наприклад, ви можете повідомити, коли здібність готова до використання, що у вас не вистачає мани, або скільки секунд лишилося у блокуванні цієї здібності.