Přehrát trailer
„Napříč dimenzemi se síla podřizuje vědění.
Avšak vědění chřadne ve stínu neznáma.
A neznámo ustoupí pouze síle.“
– jak Grunch pravil svému únosci
Aghanim přichází... a s ním i monstra
„Já jsem Aghanim. Ano, TEN Aghanim.
Aghanim také zvaný mocný. Aghanim, který studoval temnou zakázanou magii a ve snaze vytvořit nepřekonatelné žezlo se ztratil v astrálních dimenzích.
Jistě jste o mém dílu ve škole pro hrdiny slyšeli všelijaké lži. Ale já Vám teď povím něco jiného, něco pravdivého:
... A poté Aghanim shromáždil ty nejděsivější příšery z nejtemnějších koutů vesmíru a přivedl je sem, aby otestoval kuráž nejstatečnějších z hrdinů. Naostřete své meče! Zamumlejte svá zaklínadla! Připravte své hlasivky! Protáhněte se!“
Vstupte do labyrintu
Vezměte tři přátele, nebo si nechte najít nové. Bitevní deník není vyžadován a všichni mohou hrát úplně zdarma.
„Jaké hrůzy čekají na Vaši družinu? Mocný Aghanim Vám to řekne – připravte si tužku a papír!“
Zvolte si svou cestu
Vždy po dokončení místnosti budete Vy a Vaši spolubojovníci postaveni před několik rozhodnutí. Které schopnosti najdou využití? Které odměny si vyzvednete? Kterým z Aghanimových monster chcete čelit za dalšími dveřmi? Vybírejte moudře, protože nesprávná nebo uspěchaná volba může znamenat konec Vašeho dobrodružství v Labyrintu.
„Velkorysý Aghanim nabízí přehršel způsobů, jak zemřít.“
Naberte na síle
Sbírejte úlomky Aghanimova žezla a vylepšujte schopnosti svých hrdinů – při každém opakování Labyrintu dosáhnete jiné kombinace. Ale pozor, bestie zde číhající se nevzdají bez boje.
„Jací to silní a nebojácní gerojové! Představte si, čeho byste dosáhli, mít také dvě věci známé jako ‚dovednosti‘ a ‚talent‘!“
Vylepšujte svůj Bitevní deník
Vlastníci Bitevního deníku mají v Aghanimově labyrintu možnost získat každý týden až 2000 bodů.
Hrůzu nahánějící bossové
Porazte všechny nepřátele
Postavte se nejsilnějším monstrům, jaká Aghanim přivedl z nespočtu dimenzí a závěrem změřte síly také se samotným Vrcholným mágem. Zvítězíte-li navzdory svým očividným nedostatkům, navýší se Vaše hodnost a budete moci vstoupit do ještě obtížnějšího Labyrintu!
„Drazí přátelé, Skromný Aghanim si nikdy nepřihřívá svoji polívčičku. Ale kdyby tak činil, byla by horká jako peklo, kde skončí Vaše družina!“
Úrovně hodnosti
Čelte těžším výzvám
Po každém těžce vydřeném vítězství v Labyrintu se Vám odemkne další ze čtyř úrovní hodnosti, které s sebou nesou vyšší obtížnost. Jen ti nejšikovnější a nejzkušenější z Vás pak budou mít šanci získat všechny Aghanimovy zvuky chatovacího kolečka s těmito úrovněmi spjaté.
„Jste vyburcováni? Skvěle. Jste soustředěni? Výtečně. Vybrali jste si náhrobek s nápisem ‚Zemřel na aroganci a zbyly po něm jenom rybičky a zkrvavené hadry‘? Doufejme.“
Strategie a opakování
Odemykejte výhody
Sbírejte na svých dobrodružstvích magické fragmenty a používejte je k odemčení permanentních vylepšení. Prvních 1800 fragmentů získaných každý týden je navíc ztrojnásobeno.
Aghanimovy zkoušky
Porovnejte své schopnosti s těmi nejlepšími
Již příští týden: Pozvěte přátele a pokořte Aghanimovy zkoušky.
Jednou týdně se hráčům z celého světa otevřou brány jednoho stejného (stále však náhodného) Labyrintu. Nejrychlejší a nejúspěšnější skupiny pak budou za jeho dokončení odměněny extrémně vzácnými dary.
Zjistit více