Odtwórz zwiastun
„We wszystkich wymiarach siła ulega wiedzy.
Lecz wiedza marnieje w cieniu nieznanego.
A nieznane ustępuje wyłącznie sile”.
— słowa Gruncha kierowane do jego porywacza
Aghanim przybywa z menażerią potworów
„Nazywam się Aghanim. Tak, TEN Aghanim.
Aghanim Wszechmocny. Aghanim, który badał mroczną, zakazaną magię i zgubił się w wymiarach astralnych, próbując stworzyć wielkie berło.
Jestem pewien, że w szkole bohaterów słyszeliście same kłamstwa na temat moich dzieł. Ale oto coś, czego wasi głupi nauczyciele wam NIE POWIEDZIELI:
Aghanim następnie wyszukał najbardziej zabójcze stworzenia z najmroczniejszych wymiarów i przytargał je tutaj, by poddać próbie najmężniejszych z was. Naostrzcie wasze miecze! Wyszepczcie swoje inkantacje! Zróbcie pompki! Rozgrzejcie struny głosowe!”
Wejdźcie do Labiryntu
Zbierzcie 3 znajomych lub wyszukajcie pozostałych kompanów. Przepustka Bitewna nie jest wymagana, każdy gra za darmo.
„Jakież to okropności czyhają na waszą ekipę? Aghanim Wszechmocny wam odpowie – cały ich bezlik!”
Wybierzcie swoją ścieżkę
Po ukończeniu każdego pomieszczenia ty i twoi kamraci będziecie musieli dokonać wyboru. Jakich umiejętności wam potrzeba? Jakich nagród pragniecie? Z którymi kolejnymi potworami Aghanima chcecie się zmierzyć? Wybierzcie oponenta, ale zróbcie to mądrze. Zła lub pospieszna decyzja może doprowadzić was do zguby w Labiryncie.
„Aghanim Szczodry oferuje wam ogrom sposobów na śmierć”.
Zgromadźcie moc
Zbierzcie odłamki Berła Aghanima, by wzmocnić umiejętności waszych bohaterów na unikalne sposoby – w każdej grze stworzycie inną kombinację. Wybierajcie ulepszenia starannie, albowiem musicie wykazać się rachmistrzostwem, by pokonać bestie Aghanima.
„Jacy silni i mężni wojownicy! Pomyślcie tylko, co moglibyście osiągnąć przy pomocy narzędzi takich jak »umiejętności« czy »talenty«!”
Zwiększcie poziom Przepustki Bitewnej
Posiadacze Przepustki Bitewnej, którzy zagrają w Labirynt Aghanima, mają możliwość odblokowania aż do 2000 Punktów Bitewnych w każdym tygodniu.
Walczcie z groźnymi bossami
Zmierzcie się z niezłomnymi wrogami
Stańcie w szranki z najsilniejszymi potworami, jakie Aghanim mógł pozyskać z niezliczonych wymiarów, zanim zmierzycie się z samym Najwyższym Magiem. W przypadku nieprawdopodobnego wydarzenia, jakim jest wasze zwycięstwo, przygotujcie się na wyniesienie i przejście do jeszcze trudniejszych wyzwań.
„Drodzy przyjaciele, Aghanim Skromny nie lubi się przechwalać! Ale gdyby to robił, to opowiedziałby wam, jaki koniec może spotkać waszą ekipę!”
Stawcie czoła poziomom wyniesienia
Eskalujące wyzwanie
Odblokujecie nowy poziom wyniesienia każdym okupionym krwią zwycięstwem. Tylko zacięciem i doświadczeniem pokonacie je wszystkie. Istnieją cztery poziomy wyniesienia, każdy z nich przyznaje unikalną kwestię głosową Aghanima dla koła czatu po ukończeniu Labiryntu.
„Jesteście podjarani? Świetnie. Jesteście skupieni? Wspaniale. Czy wybraliście już nagrobek, na którym jest napisane «Umarł przez pychę, osierocając kota i pozostawiając po sobie zakrwawione łachy»? Mam taką nadzieję.”
Doskonalcie swoje strategie
Odblokujcie błogosławieństwa
Stańcie się jeszcze bardziej potężni, zbierając w swoich rozgrywkach tajemne fragmenty i odblokowując trwałe ulepszenia dla przyszłych rozgrywek w Labiryncie. Otrzymacie potrójną premię dla pierwszych 1800 tajemnych fragmentów zdobywanych w każdym tygodniu.
Sprawdziany Aghanima
Sprawdźcie się z najlepszymi na świecie
Przyszły tydzień: zbierzcie się ze znajomymi w zespole i wykonajcie Sprawdzian Aghanima.
Raz na tydzień możecie rywalizować z innymi w globalnym rankingu w tym samym losowo wygenerowanym labiryncie. Najszybsze i najlepsze zespoły otrzymają najrzadszą i najbardziej wartościową nagrodę Aghanima.
Więcej informacji