Karşınızda
İkİ Yenİ Kahraman

Pangolier

Bir tarz darbesİ oldukça eskİye dayanır

 Yakın Dövüşçü Sırtlayıcı Anİ Hasar Engelleyici Dayanıklı Kaçış Tetİkleyİcİ

Her an tehlikeye atılmaya hazır ve nazır Pangolier, düşmanlarının hareketlerini engellemekte ve kendisini kaosun ortasına atmakta oldukça başarılıdır. Koruyucu pulları sayesinde saldırıları umursamayan ve kılıcını rakibinin zırhındaki küçük çatlaklara ustaca saplayan bu zarif silahşor savaşa yuvarlanmaya her zaman hazırdır.

Dünyadaki en İyİ savaşçı mı?
Bu bİr mücadele bİle sayılamaz...

Nivan Cesurlarını oluşturan erkekler ve kadınlar kılıç oyunları, çılgın partiler ve cafcaflı romantizm ile hayatlarını yaşarlar. Ve hepsi "Macera dolu bir hayat yaşamaya değer tek hayattır" öğretilerini yaşamaya çalışırken Donté Panlin'in kahramanlıkları en cesur kılıç ustalarını bile şaşırtır.

Kesemeyeceği hiçbir canavar, baştan çıkartamayacağı hiçbir yaratık, karşısında durmayacağı hiçbir zorba ve tatlı diline bağışıklık kazanmış hiçbir asil yoktur.

Pangolier Yeteneklerİ

Swashbuckle

Pangolier yeni bir pozisyona atılır, hedef yönde çok ve hızlı kılıç savurmaları ile düşmanlarına saldırır, fiziksel hasar verir ve eşyaların efektlerini uygular.

Shield Crash

Pangolier havaya zıplar ve yere çarpar. Etrafındaki düşmanlar hasar alır ve ne kadar kahramana vurursa o miktarda, geçici hasar azaltması kazanır.

Heartpiercer

Pangolier düşmanlarının zihinlerini hatasızca okur, kılıcını savunmalarının arasına ustaca sokarak saldırılarının hedefi yavaşlatmasına imkân tanır ve düşman zırhını kısa bir gecikmeden sonra tamamen azaltır.

Rolling Thunder

Pangolier büyü bağışıklığına sahip bir topa dönüşür ve ileriye atılır, çarptığı düşmanlara hasar verir ve sersemletir. Shield Crash bu yetenek içindeyken engellerin üzerinden atlayabilmek için kullanılabilir. Kısa bir yönlendirme süresi vardır.

Dark Willow

Küçük bİr muzİplİk kİmseyİ öldürmemİştİr

 Menzİllİ Destek Anİ Hasar Engelleyicİ Kaçış

Takipten kaçıp düşmanının hareketlerini zeki peri numaraları ile kontrol ederken Dark Willow'un düşmanlarının tek gördüğü gölgelerdeki ufak bir hareketlenmedir. Herhangi bir alim büyüsünden çok daha kadim güçleri çağırarak düşmanlarını bir yerde kör eder ve peri aleminin öfke ve korkusunu serbest bırakır.

Bu düşmanlar, kendİlerİne neyİn vurduĞunu bİlemeyecekler...

Çocuklar perilerin afili maceralarını anlatmayı çok severler... Çünkü çocuklar çoğu perinin nispetli ahmaklar olduğunu bilmezler. Ve nispetli perilerin olduğu bir dünyada Mireska Sunbreeze'in ismi kadar hor görülen az sayıda isim vardır. Bir peri tacir kralının çocuğu olarak doğan Mireska, kandırmaca ve cinayetin normal olduğu zalim bir ülke olan Revtel'de büyüdü. Ahlâkı, konuşulmayan kanunları ve sosyal ritüellerin hayatının her elementini kontrol etmesini henüz daha yolun başındayken sıkıcı bulmaya başlamıştı. Böylece Mireska her isyankar çocuğun yaptığı şeyi yaptı; aile evini yaktı ve evcil ruhu Jex ile gezgin bir dolandırıcı olarak hayatını yaşamaya başladı.

Bramble Maze

Dark Willow bir kaba diken labirenti oluşturur. Bu sık çalılığın içerisine giren düşmanlar bu dikenlere yapışır, dikenler hasar verir ve yere bağlar.

Shadow Realm

Dark Willow Shadow Realm'e uzaklaşarak hedeflenemez olur ve gölgelerde kaldığı süre boyunca artan, bir sonraki saldırısı için fazladan büyü hasarı kazanır.

Cursed Crown

Dark Willow lanetlenmiş bir peri tacını düşmanlarına hediye eder. Dört saniyelik bir gecikmeden sonra hedef ve yanındaki diğer düşmanlar sersemletilir.

Bedlam

Dark Willow'un yoldaşı Jex, etrafında dolaşarak yanındaki düşmanlara hasar verir. Terrorize etkinken kullanılamaz.

Terrorize

Dark Willow'un yoldaşı Jex düşmanlarına korku salar ve kaynaklarına koşmalarına neden olur. Bedlam etkinken kullanılamaz.

Dark Willow Yeteneklerİ

Bu Güncelleme İle Bİrlİkte

Etienne'İn İntikamı

Özel Swashbuckle efektine ve sesine sahip ikincil silah

Sunbreeze Doğum Hakkı

Özel Bramble Maze efektine sahip kemer öğesi

Yaver Pholi

Kurye ve Donté'nin kendisini ilan ettiği yaveri

Meraklı Snaptrap

Sadece Revtel asillerinin yetiştirebildiği göz türü

Güller ve Dikenler ve Aptal Cesareti

Dark Willow ve Pangolier için Alay Hareketleri

Karşıt Kaderlerİn Armaları

Ölümsüz Paket

Şimdi $9.99'a Satın Alın $14.99
30 Kasım 2017'ye kadar %33 indirimde

Derecelİ Sezonlar

Bu güncelleme ile birlikte eşleştirme sistemi, altı aylık sezonluk sistemine değiştirilerek hem dereceli hem de derecesiz oyuncular için yeniden düzenlendi. Bu normal sezonlar, eşleştirme derecelerinin tüm oyuncular için hem güncel hem de kesin olmasını sağlayacak ve böylece herkes için daha kaliteli oyunların ortaya çıkmasına neden olacak.

Her sezon boyunca bütün oyuncular profillerinde gösterebilecekleri O sezondaki en üst seviyesini gösteren bir madalya kazanacaktır. Yedi farklı madalya ve bir sonraki madalyaya ulaşmak için her madalyada 5 yıldız vardır. Mevcut madalyanız ve bir önceki sezonun madalyası her maçtan önce bütün oyunculara gösterilecektir.

Her sezonun başında bütün oyuncuların Eşleştirme Dereceleri bir önceki sezonun derecelerine göre belirlenir. Mevcut sezon öncesi Eşleştirme Derece geçmişiniz kaydedilecektir, profilinizde gösterilebilir ve bütün dereceli oyuncular mevcut sezondaki Eşleştirme Derecesi değerlerini takip etmeye devam edebilecektir.

Herkese hazırlık şansı verebilmek için yeni sezon iki hafta sonra başlayacaktır.

Rehber Sistemİ Güncellemesİ

Kahraman rehberleri artık Öğren sekmesinden görüntülenebilir ve oyuncuların 115 kahraman için eşyalar, yetenekler ve hünerler için ortak Dota bilgisine kolayca erişim imkânı tanır. Ayrıca kendi rehberlerinizi oluşturmak veya düzenlemek için sürükleyebilir, bırakabilir ve açıklama ekleyebilirsiniz. Hatta bu rehberleri kullanıcıların kullanabilmesi için yayınlayabilirsiniz. Her bir rehber yamanın ve rolün gereklerine uygun şekilde yönlendirmelerde bulunur ve böylece savaş alanında asla kaybolmuş hissetmezsiniz.

Turbo Modu

Dota Turbo bir arama modu olarak eklendi. Bu yeni oyun modu Serbest Seçim ile aynı kurallara sahiptir; ancak kahramanlara daha fazla Altın ve TP sağlayarak, zayıf savunma kuleleri ve canlanma süresini azaltarak maç süresini azaltır. Turbonun esnetilmiş kuralları ve her yerde satın alabilme sistemi basit eğlence, hızlı maçları yeni kahramanlar ve stratejiler denemek veya arkadaşınızı Dota ile tanıştırmak için mükemmel bir yer haline getiriyor.

Yetenek Çekİlİşİ Güncellemesİ

Yetenek Çekilişi yeni bir seçim arayüzüyle tamamen yenilendi. Bununla birlikte oyuncular artık yetenek tuş atama sıralarını değiştirebilir ve seçim boyunca takım arkadaşlarıyla iletişim kurabilir. Ayrıca önceden kullanılamayan 15 kahramanı da bu havuza ekledik ve diğerleriyle olan anormal davranışlarını düzelttik. Bir tanrının öldürücü yeteneklerine sahip bir düzen oluşturabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Şimdi oyun modunda arayın ve cevabı öğrenin!

Ancient Apparition Yenİden Modellendİ

Kaldr, Ancient Apparition kahraman modeli ve çevre efektleriyle düşmanlarını her zamankinden daha fazla titretiyor.

Uyarı Çarkı

Uyarı işlevselliği için yeni eklemelerle birlikte oyuncular artık her zamankinden daha fazla iletişim aracına sahip olacaktır. Artık uyarı çarkını kullanarak kahramanınızın gideceği hedefi belirtebilir, göz noktalarına dikkat çekebilir ve yerleşmiş saldır/geri çekil komutlarını iletebilirsiniz. Uyarıların hem haritada hem de mini haritada görünmesinin yanı sıra takım sohbetinde de belirtilecektir.

Kılıç Suretİ Efsanesİ Ses Paketİ

Juggernaut için Kılıç Sureti Efsanesi Gizemli Eşyasına sahip olanlar Juggernaut'un varsayılan sesini özel Gizemli Eşya sürümüyle kuşanarak değiştirebileceği bir ses paketi alacaktır. Juggernaut artık kutsal savaşçıların kadim neslinin gücüyle konuşacaktır. Büyüdüğü topraklara bir kez daha bağlanacak ve Maskeler Adasındaki ataları tekrardan sessizliğe susturulmayacaktır.

Oynanış Güncellemesİ

Genel Değİşİklİkler

  Seçim Aşaması

  • Serbest Seçim'deki seçim sırası: A-BB-AA-BB-AA-B olarak değiştirildi
  • Her gün 10 kahraman günün kahramanları olarak otomatik olarak seçilecektir. Günün kahramanları seçildiğinde Mango'ya ücretsiz olarak sahip olur (satılamaz).
  • Rastgele seçmek artık fazladan altın vermeyecektir. Bunun yerine günün kahramanlarından bir kahraman seçecek ve fazladan bir Iron Branch verecektir (Mango'ya ek olarak).
  • Yeniden seçim kaldırıldı

  Kulvarlar

  • Orta kulvar artık fazladan bir yakın dövüşçü yaratığa sahip değildir
  • Yaratıklar artık kendi taraflarının güvenli kulvarlarına daha yakın bir yerde buluşacaktır
  • Reddetmenin düşmana verdiği (reddedilen oyuncu) oran %70'ten %25'e düşürüldü
  • Reddeden tarafından kazanılan reddetme TP'si %30'dan %25'e düşürüldü
  • Kulvar yaratıklarını öldüren tarafsız yaratıklar artık düşman yaratıkları onları öldürüyormuşcasına etki doğurur. Bir reddetme değil de tam tecrübe puanı verir. Reddetme TP'si kazanmak için yaratığı siz reddetmelisiniz
  • Toplam yaratık dalgası TP'si (4 yaratık) 210'dan 240'a yükseltildi
   • Yakın dövüşçü yaratık TP'si 40'tan 57'ye yükseltildi
   • Menzilli yaratık TP'si 90'dan 69'a düşürüldü (her iki değişikliğin sonucuda 240'tır)
  • Yakın dövüşçü yaratık ödülü 4 artırıldı
  • Menzilli yaratık ödülü 12 artırıldı (dalga başına genel toplam 24 artırıldı)
  • İlk tarafsız yaratık canlanması 30 saniyeden 1 dakikaya artırıldı
  • Temel kahraman öldürme TP ödülü (asist olmayan kısmı) seviye 1-5 için 100/120/140/160/180'den 30/60/90/120/150'ye düşürüldü (asist ile birlikte kahraman öldürmesi için hâlâ fazladan TP kazanırsınız)
  • TP menzili 1300'den 1500'e yükseltildi
  • Seviye 1'den 2'ye yükselme için gereken TP 240'tan 200'e düşürüldü
  • Seviye 2'den 3'e yükselme için gerekli olan TP 360'tan 400'e yükseltildi
  • Seviye 1 kulelerin sağlığı 1400'den 1600'e yükseltildi

  Town Portal Scroll'ları

  • Kahramanlar artık bir TP Scroll'a sahip olarak başlar. TP Scroll'lar oyunun başında dolum süresine sahip olur

  Mabetler ve Kuvvetlendirme Kalkanı

  • Üslerdeki Mabetler kaldırıldı (yerlerini sıradan binalar aldı)
  • Kuvvetlendirme Kalkanı artık kuvvetlendirme boyunca takımın yaratıklarını hasar verilemez hâle getirir

  Yaratıklar

  • Fazladan kuşatma yaratığı artık 40. dakika yerine 30. dakikada canlanmaktadır
  • Kuşatma yaratığının sağlığı 50 artırıldı
  • Fazladan kulvar yaratığının bir dakika geç canlanması düzeltildi (15/30/40/45 dakikadaki yakın/yakın/menzilli/yakın olan).
  • Kulvar yaratıkları güçlendirme miktarı artık Dev Yaratıkların özellikleri kadar olabilecektir (önceden yaklaşık 4 saatlik bir oyunda normal yaratıkların dev yaratıkların daha güçlü olması mümkündü)

  Zırh Mekanikleri

  • Zırh formülü 0.06*Zırh/(1+0.06*Zırh)'tan 0.05*Zırh/(1+0.05*Zırh)'a değiştirildi
  • Çeviklik başına zırh 1/7'den 1/6'ya değiştirildi
  • Seviye 1 kulelerinin zırhı 14'ten 17'ye yükseltildi
  • Seviye 2 ve 3 kulelerinin zırhları 16'dan 19'a yükseltildi
  • Seviye 4 kulelerinin zırhları 24'ten 29'a yükseltildi
  • Roshan'ın temel zırhı 15'den 18'e yükseltildi
  • Sıradan binaların zırhları 12'den 14'e yükseltildi
  • Mabetlerin zırhı 20'den 24'e yükseltildi
  • Kadim Kale'nin zırhı 15'ten 18'e yükseltildi
  • Yakın dövüşçü barakalarının zırhları 15'ten 18'e yükseltildi
  • Menzilli barakalarının zırhları 10'dan 12'ye yükseltildi (bu değişiklikler yukarıda belirtilen formül değişikliklerin genel hasar azaltmasıyla benzerlik gösterir)

  Üs Binaları

  • Seviye 4 kulelerin sağlık yenilenmesi kaldırıldı (önceden 3 taneydi)
  • Kadim Kale'nin sağlık yenilenmesi 3'ten 8'e yükseltildi

  Harita Değişiklikleri

  • Dire orta kulvarı yeniden düzenlendi (artık her iki tarafta kuleden hasar almadan kenardan geçebilir)
  • Orta kulvardaki rampa daraltıldı
  • Ortadaki Mabetler ana orman alanına daha yakın bir yere taşındı
  • Yan Kulvardaki Mabetlerin ve Ödül Rünlerinin yeri değişti
  • Yan kulvar arazisi daha da genişletildi
  • Ana ormandaki Ödül Rünleri güvenli kulvar kamp alanına daha da yakınlaştırıldı (nehir rampasına yakın)
  • Dire güvenli kulvarındaki orman bölgesi yeniden düzenlendi
  • Güvenli kulvardaki zor kamp yeniden ayarlandı (öncelikle yan kulvara çekilebilir veya küçük kamp alanına bağlanabilir)
  • İki güvenli kulvara yakın orman kampına yakına doğru aşağı inen rampalardan birisi kaldırıldı
  • Şu göz dikme noktaları kaldırıldı: Radiant Kadim Yaratık/Roshan, Alttaki Radiant Rünü, Dire Ana ormanı (Kadim Yaratıkların yanındaki)
  • Birden fazla çeşitli ağaç ve görüş hattı düzenlemeleri yapıldı

  • Alttaki Güçlendirme Rünü nehrin biraz yukarısına taşındı
  • Dire güvenli kulvarındaki ormanlık bölgedeki rampa daraltıldı
  • Ana ormandaki orta ve zor kamp bölgeleri yer değiştirdi (zor yaratık kampı artık orta kulvardaki seviye 2 kulelerine daha yakın)
  • Radiant'taki küçük kamp çekme bölümünün önündeki ağaçların konumu yeniden düzenlendi
  • Dire yan kulvarına çıkan Radiant rampasının önünde alçakta bulunan ağaçlarda küçük değişiklikler yapıldı (mavi kristallerin yanındaki — bu ağaçların yanından dolaşmak artık mümkün)
  • Dire yan kulvardan Radiant güvenli kulvarına giden rampa daraltıldı
  • Radiant güvenli kulvarındaki zor yaratık kampının konumu biraz yukarı kaydırıldı
  • Radiant Gizli Dükkân'nın altındaki rampa biraz daraltıldı
  • Dire yan kulvarındaki rampa (Radiant güvenli kulvarındaki zor yaratık kampına bağlayan) biraz sağa kaydırıldı
  • Radiant zor yaratık kampı (orta kulvardaki seviye 2 kulelerinin yakınında) artık bir çukurun içinde değil
  • Dire ana ormanın çevresindeki ağaçlarda, rampalarda ve arazide küçük değişiklikler yapıldı
  • Üst nehre doğru olan Radiant Kadim Yaratık kampının aşağı inen rampasında değişiklik yapıldı

  Roshan

  • Roshan üçüncü ölümüyle birlikte tek kullanımlık bir Refresher Orb düşürür. Dolum süresi Refresher Orb'dan bağımsızdır

  Canlanma Süresi

  • Seviye 1-5 arasındaki kahraman canlama süresi 8/10/12/14/16'dan 5/7/9/13/16'ya değiştirildi

  Tarafsız Yaratıkları Üzerine Çekme

  • Tarafsız yaratıklar artık geceleri uyku hâlindedir. Uyurken üzerinize çekme menzili yoktur.
  • Şu kahramanlar için özel tarafsız yaratık çekme ayrıcalıkları kaldırıldı: Chaos Knight, Earth Spirit, Morphling, Pudge, Clockwerk, Rubick ve Tiny)
  • Tarafsız yaratıkların kulvar yaratıklarını üzerine çekmesi artık hangi tarafsız yaratık canlanma alanında olunduğuna göre değişiklik gösterir (alışılmış güvenli kulvar/yan kulvar yaratık kampı çekme imkânı verir)

  Kaptan Modu

  • Kaptan Modu'nda artık ilk aşamada fazladan bir yasaklama bulunmaktadır (bu modda toplamda 6 yasaklama)

  İllüzyonlar

  • İllüzyonlar artık Roshan'a saldırı anında yok olmak yerine %80 daha az hasar verecektir
  • İllüzyonlar artık Sağlık ve Mana yenilemesine sahiptir
  • Roshan'ın Slam hasarı 70 + 5/Dakikadan 70 + 8/Dakikaya yükseltildi

  Kaynak

  • Kaynak hasarı 190-199'dan 220-240'a yükseltildi
  • Kaynak mana yenilemesi %4 Mana + saniye başına 14 manadan %6'ya yükseltildi
  • Kaynak sağlık yenilemesi %4'ten %5'e yükseltildi

  Net Değer

  • Net değerin Derecelendirme Faktörü (en zengin ve en fakir kahramanların asist altınından ne kadar aldıkları) 0.75->1.25'ten 0.7->1.3'e değiştirildi

  Hex

  • Hex artık etkisizleştirilemez

  Arayüz

  • Susturma durumunu göstermek için envanter üzerine göstergesi eklendi
  • Yönlendirmeli büyüleri bozmak için durma eyleminin oluşmasını gerekli kılan yeni bir seçenek eklendi

  Eşsiz Saldırı Eklentileri

  • Geriye kalan bütün Eşsiz Saldırı Eklentileri kaldırıldı
  • Lifesteal artık bir Eşsiz Saldırı Eklentisi değildir (ek olarak istiflenir)
  • Arcane Orb artık bir Eşsiz Saldırı Eklentisi değildir
  • Mana Break artık bir Eşsiz Saldırı Eklentisi değildir (Diffusal Blade'in Mana Silmesi ile istiflenmez)

  Diğer Değişiklikler

  • Rubick, Magnus, Dark Seer ve diğeleri için tepeye yerleştirme kısıtlamaları kaldırıldı
  • Pudge ve Vengeful Spirit'in tepe bölgelerdeki serbest hareketleri kaldırıldı
  • Roshan artık her 4 dakika yerine her dakika güçlenecek (kazandığı fazladan özellikler buna göre düzenlendiğinden genel itibarıyla aynı kaldı; ancak daha akıcı bir geçiş kazandı)
  • Saldırılardan gelen büyü hasarı kaynaklarının Bariyer türü yetenekler (Pipe, Hood, Flame Guard) ile engellenmemesi düzeltildi
  • Güçlendirme simgelerindeki istif sayısının okunabilirliği iyileştirildi

  • 0.4 oranında dönüş değerine sahip kahramanların bu oranı 0.5'e yükseltildi (Mirana, Puck, Razor, Shadow Shaman, Tidehunter, Witch Doctor, Warlock, Beastmaster, Veno, Wraith King, Viper, Clinkz, Enchantress, Spectre, Spirit Breaker, Lone Druid, Elder Titan, Oracle ve Winter Wyvern)

  • Artık düşmanların mana yenilemesi değerlerini görebilirsiniz (önceden sadece sağlık yenilemesi değerlerini görebiliyordunuz)

  • Yenilenme Rünü 100/67 Sağlık/Manadan %6 Azami Sağlık/Manaya değiştirildi

  Tarafsız Yaratık Yetenekleri

  • Tarafsız Centaur War Stomp kullanım zamanlaması 0.5'ten 0.4'e düşürüldü
  • Tarafsız Centaur War Stomp mana bedeli 100'den 50'ye düşürüldü
  • Tarafsız Furbolg Thunder Clap kullanım zamanlaması 0.5'ten 0.4'e düşürüldü
  • Tarafsız Furbolg Thunder Clap mana bedeli 100'den 50'ye düşürüldü
  • Tarafsız Wildkin Tornado kullanım zamanlaması 0.75'ten 0.4'e düşürüldü
  • Tarafsız Soulstealer Mana Burn kullanım zamanlaması 0.5'ten 0.3'e düşürüldü
  • Tarafsız Prowler Shaman Desecrate kullanım zamanlaması 0.9'dan 0.4'e düşürüldü
  • Tarafsız Thunder Lizard Slam kullanım zamanlaması 0'dan 0.3'e düşürüldü
  • Tarafsız Dark Troll Warlord Ensnare kullanım zamanlaması 0.5'ten 0.3'e düşürüldü
  • Tarafsız Dark Troll Warlord Ensnare mana bedeli 150'den 75'e düşürüldü
  • Tarafsız Dark Troll Warlord Raise Dead kullanım zamanlaması 0.5'ten 0.3'e düşürüldü
  • Tarafsız Harpy Storm Chain Lightning kullanım zamanlaması 0.5'ten 0.3'e düşürüldü
  • Dark Troll Warlord'ün Ensnare yeteneğine bir atış eklendi
  • Tarafsız Purge artık sadece hortuma kapılmış birimleri etkiler
  • Tarafsız Cloak aura kahramanlarda %5'ten %10'a yükseltildi

Eşya Değİşİklİklerİ

  Kurye

  • Kurye bedeli 100'den 200'e yükseltildi
  • Yürüyen Kurye'nin hareket hızı 350'den 380'e yükseltildi
  • Uçan Kurye'nin hareket hızı 430'dan 450'ye yükseltildi
  • Uçan Kurye yükseltmesi artık satın alınamaz. Kurye artık üçüncü dakikada otomatik olarak yükseltilecektir
  • Uçan Kurye, Hızlandırma yeteneği yerine artık bir Kurye Kalkanı yeteneğine sahiptir (200 dolum süresi, Süresi: 2)
  • Kurye artık Bottle'ı doldurmayacaktır
  • Kurye artık birden fazla satın alınamaz

  Dükkân

  • Yan Dükkân'dan şu eşyalar kaldırıldı: Quarterstaff, Orb of Venom, Blades of Attack, Sage's Mask, Stout Shield, Ring of Regeneration, Ring of health, Bottle (1 şarj)
  • Şu eşya Yan Dükkân'a eklendi: Ring of Protection
  • Şu eşyalar Gizli Dükkân'a eklendi: Voidstone, Ring of Health, Bottle (tam şarj)

  Destek

  • İzleyici Göz bedeli 60'tan 80'e yükseltildi
  • İzleyici Göz TP ödülü 25'ten 100'e yükseltildi
  • Tango bedeli 4 kullanımlık 125'ten 5 kullanımlık 150'ye değiştirildi
  • Smoke of Deceit bedeli 50'den 80'e yükseltildi

  Çeşitli

  • Gauntlet bedeli 150'den 135'e düşürüldü
  • Slippers bedeli 150'den 135'e düşürüldü
  • Mantle bedeli 150'den 135'e düşürüldü
  • Wraith Band Reçete bedeli 170'ten 165'e düşürüldü
  • Bracer Reçete bedeli 175'ten 165'e düşürüldü
  • Null Reçete bedeli 155'ten 165'e yükseltildi
  • Wraith/Bracer/Null artık fazladan +3 saldırı hasarı vermeyecektir. Bunun yerine birincil özelliğine +1 verecektir
  • Veil artık +6 hasar vermeyecektir
  • Veil Zekâ bonusu +12'den +14'e yükseltildi
  • Dagon artık +9 hasar vermeyecektir
  • Dagon Zekâ bonusu +2 artırıldı
  • Drums of Endurance artık +3 hasar vermeyecektir
  • Drums of Endurance Kuvvet bonusu +1 artırıldı
  • Rod of Atos artık +6 hasar vermeyecektir
  • Perseverance artık +10 hasar vermeyecektir
  • Linken's Sphere artık +15 hasar vermeyecektir
  • Refresher Orb artık +20 hasar vermeyecektir
  • Refresher Orb mana yenilemesi %250'den %300'e yükseltildi
  • Lotus Orb artık +10 hasar vermeyecektir

Aether Lens:Eşya Yeniden Düzenlendi

  Eski:

   Sağladıkları:
    +220 Kullanma Menzili
    +250 Mana
    +%100 Mana Yenilemesi
    +%6 Büyü Artırımı

  Yeni:

   Sağladıkları:
    +250 Kullanma Menzili
    +450 Mana
    +%125 Mana Yenilemesi

Battle Fury:Reçetesi Değiştirildi

 • Battle Fury artık Claymore + Broadsword yerine Demon Edge gerektirmektedir (400 altın daha ucuz).
 • Saldırı hasarı 55'ten 50'ye düşürüldü
 • Saçma hasarı menzili 570'ten 625'e yükseltildi
 • Saçma hasarının bitiş yarıçapı 300'den 330'a yükseltildi

Boots of Speed:

 • Boots of Speed hareket hızı +45'ten +40'a düşürüldü

Boots of Travel:

 • Boots of Travel bina öncelik yarıçapı 325'ten 700'e yükseltildi

Bloodstone:Reçetesi Değiştirildi

 • Bloodstone artık Soul Ring + Tarif yerine Perseverance gerektirmektedir
 • Başlangıç şarjı 12'den 14'e yükseltildi
 • Artık taşıyan kahramanın ölümüyle birlikte çevresine iyileştirme yapmayacaktır

Butterfly:

 • Flutter süresi 4'ten 2 saniyeye düşürüldü
 • Flutter artık savuşturmayı devre dışı bırakmamaktadır

Desolator:

 • Desolator zırh azaltması -7'den -6'ya düşürüldü

Diffusal Blade:Eşya Değiştirildi

 • Artık güçlendirmelerin etkisini kaldırmayacaktır
 • Artık herhangi bir şarj sınırı bulunmamaktadır
 • Artık yükseltilemez
 • Dolum süresi 15 saniyeye yükseltildi

Drums of Endurance:

 • Etkinleştirildiğinde fazladan saldırı hızı 25'ten 35'e yükseltildi

Ethereal Blade:

 • Atış hızı 1200'den 1275'e yükseltildi

Skadi:

 • Artık Orb of Venom gerektirmemektedir

Force Staff:

 • Dolum süresi 20'de 23'e yükseltildi

Glimmer Cape:

 • Glimmer Cape artık parçalarına ayrılamaz.

Hurricane Pike:

 • Hurricane Pike artık 500 altınlık Reçete yerine bir Wraith Band gerektirmektedir

Iron Talon:Eşya Kaldırıldı

 • Iron Talon oyundan kaldırıldı

Javelin:

 • Artık %25 İsabet Oranı sağlamaktadır
 • Bedeli 1500'den 1100'e düşürüldü
 • Artık +10 Hasar vermemektedir
 • İsabet Oranı, 100 büyü hasarını da tetikleyecektir (kahramanın üzerinde gösterilir)

Basher:

 • Reçete bedeli 750'den 1150'e yükseltildi
 • Artık +10 Hasar vermemektedir
 • Darbelerden kaçınılamaz
 • Tetiklenen hasar 85'ten 100'e yükseltildi(kahramanın üzerinde gösterilir)

Abyssal Blade:

 • Artık +10 Hasar vermeyecektir
 • Darbelerden kaçınılamaz
 • Tetiklenen hasar 85'ten 100'e yükseltildi(kahramanın üzerinde gösterilir)

Monkey King Bar:Eşya Yeniden Düzenlendi

  Eski:

   Gerektirdikleri:
    Demon Edge (2200)
    2x Javelin (3000)
    Toplam: 5200

   Sağladıkları:
    +66 Hasar
    +Önlenemez Vuruş
    +%35 şansla 160 büyü hasarı ve 0.01 saniye sersemletme

  Yeni:

   Gerektirdikleri:
    Hyper Stone (2000)
    2x Javelin (2200)
    Toplamplam: 4200

   Sağladıkları:
    +60 Saldırı Hızı
    Tetiklendiğinde +%75 İsabet Oranı + 60 Saf hasar (isabet oranı tetiklendiğinde saf hasar da tetiklenir ve Büyü Bağışıklığını deler)

Linken's Sphere:

 • Linken's Sphere kendi üzerinizde tıklanarak hedeflenemez

Magic Wand:Reçetesi Değiştirildi

  Eski:

   Gerektirdikleri:
    Magic Stick (200)
    2x Ironwood Branch (100)
    Circlet (165)
    Toplam: 465

   Sağladıkları:
    +4 Bütün Özelliklere

  Yeni:

   Gerektirdikleri:
    Magic Stick (200)
    2x Ironwood Branch (100)
    Enchanted Mango (100)
    Toplam: 400

   Sağladıkları:
    +2 Bütün Özelliklere
    +1.5 Sağlık Yenilemesi

Necronomicon:Eşya Yeniden Düzenlendi

 • Okçudan Mana Burn yeteneği kaldırıldı
 • Seviye 3 Okçu artık Arındırma yeteneğine sahip (Yavaşlatma + Etki Geçirme, sadece düşmanları hedef alır). Dolum Süresi: 15
 • Eski:

   Gerektirdikleri:
    Staff of Wizardry (1000)
    Belt of Strength (450)
    Reçete (1200)

   Sağladıkları:
    +8/12/16 Kuvvet
    +15/21/24 Zekâ

  Yeni:

   Gerektirdikleri:
    2x Sage's Mask (650)
    Belt of Strength (550)
    Reçete (1300)

   Sağladıkları:
    +10/15/20 Kuvvet
    +%100/125/150 Mana Yenilemesi

Poor Man's Shield:Eşya Kaldırıldı

 • Poor Man's Shield oyundan kaldırıldı.

Orb of Venom:

 • Zamanla verilen hasar artık tüketilen eşyaların etkisini kaldırmayacak veya Blink Dagger'ı devre dışı bırakmayacaktır (Poison Sting gibi)

Pipe of Insight:

 • Bariyer etkinleştirildiğinde binalara da etki eder

Ring of Regen:

 • Bedeli 325'ten 300'e düşürüldü

Satanic:Reçetesi Değiştirildi

 • Artık Mithril Hammer yerine Claymore gerektirmektedir

Sentry Wards:

 • Nöbetçi gözler artık eşya satın alırken İzleyici gözlerin önünde otomatik olarak belirmeyecektir

Silver Edge:

 • Artık düşmana hasar azaltması uygulamayacaktır
 • Fazladan hareket hızı %20'den %25'e yükseltildi

Smoke:

 • Dükkâna gelme süresi 11 dakikadan 10 dakikaya düşürüldü

Solar Crest:

 • İsabet Oranı %35'ten %40'a yükseltildi

Soul Ring:Eşya Yeniden Düzenlendi

  Eski:

   Gerektirdikleri:
    Sage's Mask (325)
    Ring of Regen (325)
    Enchanted Mango (100)
    Toplam: 750

   Sağladıkları:
    +3 Sağlık Yenilemesi
    +%50 Mana Yenilemesi

   Feda Etme DS: 30

  Yeni:

   Gerektirdikleri:
    Ring of Regen (300)
    2x Gauntlets of Strength (270)
    Reçete (185)
    Toplam: 755

   Sağladıkları:
    +6 Kuvvet
    +2 Sağlık Yenilemesi

   Feda Etme DS: 25

Stout Shield:

 • Hasar Engelleme 16/8'den 18/9'a yükseltildi

Urn of Shadows:

 • Urn of Shadows hasar türü saf hasardan büyü hasarına değiştirildi
 • Urn Shadows hasarı 150'den 200'e yükseltildi

Vladmir's Offering:

 • Vladmir's Aura artık Ring of Aquila/Ring of Basilius ile istiflenir

Meteor Hammer:Yeni Eşya

  Gerektirdikleri:
   Ogre Club (1000)
   Staff of Wizardry (1000)
   Ring of Regen (300)
   Sage's Mask (325)
   Toplam: 2625

  Sağladıkları:
   +12 Kuvvet
   +12 Zekâ
   +4 Sağlık Yenilemesi
   +1.5 Mana Yenilemesi

  Aktif:
   3 saniye boyunca yönlendirir. 300 etki alanına 1.75 saniye sersemlten bir Meteor saldırı yapar. Binalara 6 saniye süren saniye başına 60 hasar veren bir zayıflatma uygular (bina olmayanlara 115). Kullanma Menzili: 600 , DS: 40, Mana bedeli: 125. Yönlendirme süresi boyunca hedef alan üzerinde görüşe sahip olursunuz. Meteor düştüğünde ağaçlar yıkılır. Meteorun düşmesi 0.5 saniye sürer.

Aeon Disk:Yeni Eşya

  Gerektirdikleri:
   Vitality Booster (1100)
   Energy Booster (900)
   Reçete (1750)
   Toplam: 3750

  Sağladıkları:
   +250 Sağlık
   +250 Mana
   +%25 Durum Direnci (susturma/sersemletme/etkisizleştirme/yere bağlama/korku/vb. etkilerin süresini azaltır. Yavaşlatmalı DPS güçsüzleştirmeleri için yavaşlatma değerini azaltır, hasar değeri değişmez)

  Pasif:
   Hasar aldığınızda ve sağlığınız %80'in altında olduğunda, kahramanınız üzerinde güçlü bir etki geçirme uygulanır ve alınan ve verilen hasarı 2.5 saniye boyunca sıfırlar. Dolum süresi: 100 Sadece oyuncu kaynaklı hasarda tetiklenir

Spirit Vessel:Yeni Eşya

  Requires:
   Urn of Shadows (875)
   Vitality Booster (1100)
   Wind Lace (250)
   Reçete (600)
   Toplam: 2825

  Sağladıkları:
   +250 Sağlık
   +30 Hareket Hızı
   +2 Bütün Özelliklere
   +2 Zırh
   +1 Mana Yenilemesi

  Aktif:
   Urn'ün davranışına ek olarak bir düşmanın üzerinde kullanmak, düşmanın sağlık yenilemesini ve iyileştirmesini %70 azaltırken saniye başına %3 sağlık kaybettirir. Bir dost üzerinde kullanmak sağlık yenilemesini ve iyileştirmeyi %20 artırırken mevcut sağlığını saniye başına %1 iyileştirir

Nullifier:Yeni Eşya

  Gerektirdikleri:
   Sacred Relic (3800)
   Helm of Iron Will (900)
   Toplam: 4700

  Sağladıkları:
   +65 Hasar
   +5 Zırh
   +5 Sağlık Yenilemesi

  Aktif:
   Hedefin güçlendirmelerini kaldırır ve 5 saniye susturur. Susturulan hedef hasar aldığında hareket hızı 0.4 saniyeliğine %100 yavaşlar. Saldırı hedefe ulaştığında uygulanır. Dolum süresi: 14, Mana bedeli: 100, Kullanma menzili: 600, Atış Hızı: 1200

Kaya:Yeni Eşya

  Gerektirdikleri:
   Staff of Wizardry (1000)
   Robe of the Magi (450)
   Reçete (500)
   Toplam: 1950

  Sağladıkları:
   +16 Zekâ
   +%10 Büyü Artırımı
   +%10 Mana bedeli ve Mana kaybetme azaltımı (manaburn, manabreak vb şeyler gibi etkiler)
   Not: Birden fazla örneği istiflenmez

Yenİleme Formülü

Özet

 • Sağlık ve mana yenileme formülleri yeniden tasarlandı. Artık hem sağlık hem de mana yenilemesi için doğrudan bir değer kazanacaksınız. Bununla birlikte, Kuvvet ve Zekâ'nın her ikisi de sağlık ve mana yenilemesini artırmaktadır. Mesela Void Stone artık %100 mana yenilemesi yeri 1.0 mana yenilemesi vermektedir

İstatistik Bilgisi

 • İstatistik bilgisi bölümü artık özellikleriniz tarafından artan SP/MP yüzdesini göstermekte ve yenileme + Zekâ/Kuvvet temelli bonus değerlerin tam değerini göstermektedir

Mana Formülü

 • Mana yenileme formülünün yüzdesel bonuslarının ham bonus (Void Stone gibi) şeklinde olması için yeniden tasarlandı. Her Zekâ puanı mana yenilemesini %2 oranında artırır.

  • Eski: (0.01 + 0.04 * Zeka) * (1 + Yüzde Bonusu) + Düz Bonuslar

  • Yeni: (Temel + Düz Bonuslar) ve Zekâ başına %2 artış

  • Not 1: Bütün kahramanlar artık 0.9 temele sahiptir ancak bunlar ileride konu başına değiştirilebilir (SP yenilemesinin şu anda olduğu gibi).
  • Not 2: Çeşitli mana yenileme eşyaları, hünerleri ve yetenekleri (tüm liste aşağıda) değiştirildi

  • Değiştirilmiş Eşyalar
   • Genel olarak daha önce %50 mana yenilemesi veren eşyalar artık 0.5 mana yenilemesi, %100 olanlar ise 1.0 vermektedir.
   • Diğer eşya değerleri:
    • Perseverance: 1.5
    • Scythe of Vyse: 2.25
    • Battle Fufy: 2.25
    • Orchid: 2.25
    • Bloodthorn: 2.25
    • Eul: 2.25
    • Linken's Sphere: 2.25
    • Lotus Orb: 1.75
    • Drums: 0.75
    • Solar Crest: 1.0
    • Aether Lens: 1.25
    • Raindrops: 0.5
    • Bloodstone şarj başına: 0.4
    • Clarity Potion: 3.2
    • Vlad: 0.65
    • Basilius: 0.5
    • Aquila: 0.5
    • Bottle: 40

  • Hünerler yeni formülle uyum için düzeltildi.

  • Değiştirilmiş Yetenekler:
   • Dostlar üzerindeki Crystal Maiden Aura 1/1.5/2/3 değerinden 0.8/1.0/1.2/1.4 değerine değiştirildi
   • Kendi üzerinde Crystal Maiden Aura 2/3/4/8 değerinden 1/2/3/4 değerine değiştirildi
   • Death Pulse mana yenilemesi 1/3/5/7 değerinden 2/2.25/2.5/2.75 değerine değiştirildi

  • Diğer Değişiklikler:
   • Mabet MP yenilemesi 40'tan 30'a değiştirildi
   • Mabetlerin artık zaman geçtikçe MP yenileme değerleri artmayacak.

   Sağlık

  • Sağlık Yenileme Formülü yeniden tasarlandı. Her Kuvvet puanı yenilemeyi %0.7 oranında artırır

   • Eski: Temel + 0.06 * Kuvvet + Düz Bonuslar

   • Yeni: (Temel+ Düz Bonuslar) ve Kuvvet başına %0.7 artış
   • Not 1: Yeni formülde bütün kahramanların temel artış oranı 1.5 oranında artırıldı
   • Not 2: Çeşitli HP yenileme eşyaları, hünerleri ve yetenekleri (tüm liste aşağıda) değiştirildi

  • Değiştirilmiş Eşyalar
   • Ring of Health: 5
   • Hood of Defiance: 6.5
   • Perseverance: 5.5
   • Force Staff: 5
   • Vanguard: 5.5
   • Abyssal Blade: 7
   • Crimson Guard: 6
   • Helm of the Dominator: 8
   • Refresher Orb: 11
   • Linken Sphere: 5.5
   • Lotus Orb: 5.5
   • Pipe: 6.5
   • Pipe Insight Aura: 2
   • Greaves Aura: 3.5
   • Greaves Critical Heal: 12
   • Headdress Aura: 2
   • Mek Aura: 3.5
   • Tranquil: 12
   • Bloodstone: 7
   • Armlet: 4
   • Soul Ring: 2
   • Ring of Regen: 1.5
   • Veil 6'dan 5
   • Hurricane Pike 6'dan 5.5
   • Vladmir 3'ten 2.5
   • Armlet sağlık emmesi 45'ten 54
   • Bottle: 80
   • Urn: 35

  • Hünerler yeni formüle uyum için düzeltildi.

  • Değiştirilmiş Yetenekler:
   • Chemical Rage SP yenileme değeri 50/75/100'den 40/48/56'ya değiştirildi
   • Dragon Blood değeri 3/6/9/12'den 4/6/8/10'a değiştirildi
   • Press The Attack değeri 30/40/50/60'tan 30/35/40/45'e değiştirildi
   • Feral Impulse değeri 1/4/7/10'dan 1/3/5/7'ye değiştirildi
   • Reactive Armor değeri 1/1.2/1.4/1.6 'dan 1/1.15/1.3/1.45'e değiştirildi
   • Satyr Tormentor Aura değeri 6'dan 5.5'e değiştirildi
   • Inner Vitality eşik sağlık yenileme faktör değeri %20/40/60/80'den %22/30/38/46'ya değiştirildi
   • Inner Vitality normal sağlık yenileme faktör değeri %5/10/15/20'den %6/8/10/12'ye değiştirildi
   • Death Pulse leş SP yenileme çarpan değeri 10'dan 6'ya değiştirildi
   • Death Pulse leş SP yenileme süresi 7'den 6'ya değiştirildi
   • Death Pulse SP yenileme değeri 1/3/5/7'den 2/3/4/5'e değiştirildi
   • Doom Scorched Earth yenileme değeri 16/24/32/40'tan 12/18/24/30'a değiştirildi
   • Living Armor değeri 4/8/12/16'dan 4/7/10/13'e değiştirildi
   • Cold Embrace temel değeri 25'ten 15'e değiştirildi

  • Diğer Değişiklikler:
   • Mabet SP yenilemesi 90'dan 75'e değiştirildi
   • Mabetlerin artık zaman geçtikçe SP yenileme değerleri artmayacaktır

  Özellİk Değİşİklİklerİ

  Kahraman Özellikleri

  • Zekâ mana artışı 11'den 12'ye yükseltildi
  • Bütün Çeviklik kahramanlarının temel hareket hızı 5 azaltıldı
  • Kuvvet, Çeviklik ve Zekâ özellikleri artık eğer ilgili kahraman türünde ise eşsiz bir avantaj sağlar (+1 hasara ek olarak).

  Avantajlar

  • Kuvvet +%0.15 Durum Direnci kazanır (susturma/sersemletme/etkisizleştirme/yere bağlama/korku/vb. etkilerin süresini azaltır. Yavaşlatmalı DPS güçsüzleştirmeleri için yavaşlatma değerini azaltır, hasar değeri değişmez)
  • Çeviklik +%0.06% Hareket Hızı kazanır
  • Zekâ +%0.15 Büyü Direnci kazanır
  • İstatistik görüntüleme bölgesinde, bütün bu avantajların bir kahraman üzerindeki etkilerini görebilirsiniz.

  Özellik Özeti

  • Kuvvet
   • +20 Sağlık
   • +0.7% SP Yenileme Artırımı

   • Avantaj: +1 Hasar
   • Avantaj: +%0.15 Durum Direnci

  • Çeviklil
   • +1/6 Zırh
   • +1 Saldırı Hızı

   • Avantaj: +1 Hasar
   • Avantaj: +%0.06 Hareket Hızı

  • Zekâ
   • +12 Mana
   • +%2.0 Mana Yenileme Artırımı
   • +%0.07 Büyü Artırımı

   • Avantaj: +1 Hasar
   • Avantaj: +%0.15 Büyü Direnci

  Kahraman Değİşİklİklerİ

  Hüner Ağaçları

 • Bütün kahramanların Hüner Ağacı yeniden tasarlandı. Yeteneğe özgü birçok hüner eklendi.
 • Abaddon:

  1. Seviye 10: +25 Hareket Hızı VEYA +%20 TP Kazanımı
  2. Seviye 15: +6 Zırh VEYA +50 Mist Coil İyileştirmesi/Hasarı
  3. Seviye 20: +%15 Dolum Süresi Azaltma VEYA +90 Hasar
  4. Seviye 25: +250 Aphotic Shield Sağlık VEYA +25% Curse of Avernus Yavaşlatması

  Alchemist:

  1. Seviye 10: +25 Saldırı Hızı VEYA +5 Zırh
  2. Seviye 15: +50 Hasar VEYA +250 Sağlık
  3. Seviye 20: +%25 Saçma Hasarı VEYA +200 Unstable Concoction Hasarı
  4. Seviye 25: -8s Unstable Concoction Dolum Süresi VEYA -0.2 Chemical Rage Temel Saldırı Zamanlaması

  Ancient Apparition:

  • Chilling Touch süresi 30'dan 20/24/28/32'ye değiştirildi
  • Chilling Touch artık dostların saldırı hızını azaltmayacak
  • Chilling Touch büyü hasarı 50/60/70/80'den 30/45/60/75'e düşürüldü
  • Chilling Touch artık 0.3 saniye boyunca istiflenen %30 yavaşlatma uygular
  1. Seviye 10: +60 Altın/Dakika VEYA +10% Büyü Artırımı
  2. Seviye 15: +20 Sağlık Yenilemesi VEYA -1.5s Ice Vortex Dolum Süresi
  3. Seviye 20: +80 Chilling Touch Hasarı VEYA +8% Ice Vortex Yavaşlatması/Direnci
  4. Seviye 25: +%4 Ice Blast Öldürme Eşiği VEYA +4 Cold Feet Şarjı

  Anti-Mage:

  1. Seviye 10: +175 Sağlık VEYA +20 Saldırı Hızı
  2. Seviye 15: -1s Blink Dolum Süresi VEYA Blink Kontrol Edilemeyen İllüzyon Oluşturur%25 hasar veren, %250 hasar alan ve 10 saniye süren bir illüzyon oluşturur. Kontrol edilemez.
  3. Seviye 20: +300 Blink Kullanma Menzili VEYA +10 Tüm Özelliklere
  4. Seviye 25: -50s Mana Void Dolum Süresi VEYA +%30 Spell Shield

  Arc Warden:

  1. Seviye 10: +25 Saldırı Hızı VEYA +5 Zırh
  2. Seviye 15: +2s Flux Süresi VEYA +350 Sağlık
  3. Seviye 20: +100 Saldırı Menzili VEYA +%10 Dolum Süresi Azaltma
  4. Seviye 25: +%30 Can Çalma VEYA +350 Spark Wraith Hasarı

  Axe:

  1. Seviye 10: +8 Kuvvet VEYA +40 Saldırı Hızı
  2. Seviye 15: +3 Mana Yenilemesi VEYA +30 Hareket Hızı
  3. Seviye 20: +20 Sağlık Yenilemesi VEYA Saldırı Counter Helix'i TetiklerSaldırı yaparken dönme şansı verir
  4. Seviye 25: +100 Berserker's Call Etki Alanı VEYA +120 Battle Hunger SBH

  Bane:

  • Bane uyutulmuş birimleri uyandırmadan saldırabilir.
  • Bütün kullanım zamanlamaları 0.5'ten 0.4'e düşürüldü
  • Nightmare artık saniye başına 20 hasar vermemektedir
  1. Seviye 10: Enfeeble Hasar Çalar VEYA +6 Zırh
  2. Seviye 15: +150 Kullanma Menzili VEYA +40% TP Kazanımı
  3. Seviye 20: +100 Enfeeble Hasar Azaltımı VEYA +75 Hareket Hızı
  4. Seviye 25: +7s Fiend's Grip Süresi VEYA +250 Brain Sap Hasarı/İyileştirmesi

  Batrider:

  • Flamebreak atışı artık bir yay şeklinde uçar
  1. Seviye 10: +5 Zırh VEYA +6% Büyü Artırımı
  2. Seviye 15: +300 Sağlık VEYA +2s Flamebreak Yakma Süresi
  3. Seviye 20: +50 Hareket Hızı VEYA +%15 Dolum Süresi Azaltma
  4. Seviye 25: +8s Firefly Süresi VEYA -13s Flamebreak Dolum Süresi

  Beastmaster:Kahraman Yeniden Düzenlendi

  • Wild Axes yeniden düzenlendi:
   • Wild Axes yayılma menzili (baltaların orta mesafeden birbirinden ne kadar uzak olduğu) 353'ten 450'ye yükseltildi
   • Wild Axes çarpma yarıçapı 140'tan 175'e yükseltildi
   • Wild Axes mana bedeli 105/110/115/120'den 60/65/70/75'e düşürüldü
   • Wild Axes hasarı 70/100/130/160'tan 40/70/100/130'a düşürüldü
   • Wild Axes dolum Süresi 13'ten 8'e düşürüldü
   • Wild Axes artık etkilenen birimlerde istiflenen bir zayıflatma uygular. Her bir balta vuruşunda Beastmaster'ın veya birimlerinin hedefe yaptığı bütün saldırı hasarını %6/8/10/12 oranında artırılır. Zayıflatma 10 saniye sürer.
  • Primal Roar artık Beastmaster'ın ve bütün birimlerinin 3 saniye boyunca %30 hareket hızı kazanmasını sağlar.
  • Call of the Wild yeniden düzenlendi. Artık tek bir yetenek hâline geldi.
   • Yaratıklar 60 saniye hayatta kalır. Dolum süresi: 60, Mana bedeli: 50/60/70/80
   • Seviye 1: Boar Seviye 1
   • Seviye 2: Boar Seviye 2
   • Seviye 3: Boar Seviye 3 + Hawk
   • Seviye 4: Boar Seviye 4 + Hawk + Rastgele Tarafsız Yaratık
   • Boar SP: 275/350/425/500
   • Boar Saldırı Hasarı: 20/30/40/50 (önceden 10/25/40/55'ti)
   • Boar Yavaşlatması: %10/20/30/40
   • Boar Yavaşlatma Süresi: 3
   • Hawk artık görünmez olmayacaktır
   • Hawk SP: 350 (önceden 40/60/80/100'dü)
   • Hawk Zırh: 5
   • Hawk Hızı: 450
   • Hawk Gece Görüşü: 1000
   • Hawk Gündüz Görüşü: 1000
   • Tarafsız Yaratık: Şu listeden rastgele bir tarafsız yaratık seçilir: Alpha Wolf, Hellbear Smasher, Satyr Tormenter, Centaur Conqueror, Dark Troll Summoner
  1. Seviye 10: +30 Hareket Hızı VEYA +%25 TP Kazanımı
  2. Seviye 15: +40 Boar Hasarı VEYA +7 Zırh
  3. Seviye 20: +500 Sağlık VEYA +120 Wild Axes Hasarı
  4. Seviye 25: +2 Hawk VEYA +40 Inner Beast Saldırı Hızı

  Bloodseeker:

  • Rupture kullanma menzili 1000'den 800'e düşürüldü
  1. Seviye 10: +25 Saldırı Hızı VEYA +4 Zırh
  2. Seviye 15: +300 Sağlık VEYA +75 Bloodrite Hasarı
  3. Seviye 20: +%25 Can Çalma VEYA +%14 Rupture Hasarı
  4. Seviye 25: -6s Blood Rite Dolum Süresi VEYA +20 Thirst

  Bounty Hunter:

  • Track artık kullanılan birimin üzerine alt tıklanarak hedefin ne kadar altını olduğunu takım arkaşlarına bildirir (bu bilgi zaten Track'ın zayıftla bilgisi üzerinde gösteriliyordu).
  1. Seviye 10: +30 Hareket Hızı VEYA +%25 TP Kazanımı
  2. Seviye 15: +50 Saldırı Hızı VEYA +350 Sağlık
  3. Seviye 20: +75 Shuriken Toss Hasarı VEYA +125% Jinada Kritik Vuruşu
  4. Seviye 25: +%50 Savuşturma VEYA 300 Track Altını (kendini ve takım arkadaşlarını etkiler)

  Brewmaster:

  1. Seviye 10: +200 Sağlık VEYA +30 Hasar
  2. Seviye 15: +3s Thunder Clap Yavaşlatması VEYA +%20 Büyü Direnci
  3. Seviye 20: +100 Saldırı Hızı VEYA +1500 Primal Split Sağlığı
  4. Seviye 25: -65s Primal Split Dolum Süresi VEYA +%15 Drunken Brawler

  Bristleback:

  1. Seviye 10: +2 Mana Yenilemesi VEYA +20 Hareket Hızı
  2. Seviye 15: +6 Max Goo İstifi VEYA +250 Sağlık
  3. Seviye 20: +25 Quill İstif Hasarı VEYA +20 Sağlık Yenilemesi
  4. Seviye 25: +%15 Büyü Can Çalması VEYA +20 Warpath İstif Başına Hasar

  Broodmother:Kahraman Yeniden Düzenlendi

  • Spin Web artık görünmezlik sağlamayacaktır
  • Spin Web hareket imkânı/hızı artık hasar alındığında kaldırılmayacaktır
  • Hareket hızı 290'dan 270'e düşürüldü
  • Spiderling SP'si 450'den 250'ye düşürüldü
  • Spiderlite SP'si 175'ten 100'e düşürüldü
  • Spiders artık %50 büyü direncine sahiptir
  • Spiders zırhı 8 artırıldı
  • Spiders SP Yenilemesi 0.5'ten 2'ye yükseltildi
  • Spin Web şarjı 1/2/3/4'ten 2/4/6/8'e yükseltildi (yerleştirebileceğiniz miktar ile eşitlendi)
  1. Seviye 10: +60 Spawn Spiderling Hasarı VEYA +200 Sağlık
  2. Seviye 15: +%35 TP Kazanımı VEYA +%20 Dolum Süresi Azaltma
  3. Seviye 20: +60 Saldırı Hızı VEYA +20 Spiders Saldırı Hasarı
  4. Seviye 25: +75 Insatiable Hunger Hasarı/Can Çalması VEYA +350 Spiders Sağlığı

  Centaur Warrunner:

  1. Seviye 10: +%10 Savuşturma VEYA +%10 Büyü Direnci
  2. Seviye 15: +75 Hasar VEYA +%15 Return Kuvvet Hasarı
  3. Seviye 20: +250 Double Edge Hasarı VEYA +20 Kuvvet
  4. Seviye 25: +1.5s Hoof Stomp Süresi VEYA Return Aura Olarak Kazanılır

  Chaos Knight:

  1. Seviye 10: +20 Hareket Hızı VEYA +5 Tüm Özelliklere
  2. Seviye 15: +15 Kuvvet VEYA %12 Dolum Süresi Azaltma
  3. Seviye 20: 150 Altın/Dakika VEYA Reality Rift Büyü Bağışıklığını Deler
  4. Seviye 25: -7 Reality Rift Zırh Azaltımı VEYA +2 Chaos Bolt Süresi

  Chen:

  • Saldırı menzili 600'den 650'ye yükseltildi
  • Test of Faith (Işınlanma) kaldırıldı
  • Holy Persuasion artık bir dost birim üzerinde kullanılarak üsse 6/5/4/3 saniye gecikmeyle ışınlarken kendi üzerinizde kullandığınızda kontrol ettiğiniz yaratıkları size ışınlar
  • Holy Persuasion mana bedeli 100'den 100/110/120/130'a yükseltildi
  • Test of Faith artık dostları hedef alabilir, hasar değerinin yarısını iyileştirir. Kendi üzerinizde her daim tam değeri uygular.
  • Test of Faith mana bedeli 90/100/110/120'den 60/80/100/120'ye değiştirildi
  1. Seviye 10: +%20 TP Kazanımı VEYA +125 Kullanma Menzili
  2. Seviye 15: +7 Zırh VEYA -10 Test of Faith Dolum Süresi
  3. Seviye 20: +180 Altın/Dakika VEYA +1000 Yaratık Asgarı Sağlığı
  4. Seviye 25: +4 Holy Persuasion Azami Sayısı VEYA +400 Hand of God İyileştirmesi

  Clinkz:

  • Çeviklik artışı 3.3'ten 2.6'ya azaltıldı
  • Death Pact SP'si %50/70/90'dan %40/60/80'e düşürüldü
  • Death Pact hasarı %5/7/9'dan %4/6/8'e düşürüldü
  • Strafe yeniden düzenlendi. Artık saldırı hızını 3 saniyeliğine +80/140/200/260 artırır. Bu süre boyunca gelen 3 saldırıya karşı otomatik olarak bir Savuşturma kazanırsınız (menzilli saldırılar veya büyüler), etki anında biraz yana kayar. Strafe eğer 3 istif kaybedilirse yok olur. DS: 45/35/25/15.
  1. Seviye 10: +%12 Büyü Direnci VEYA +5 Zırh
  2. Seviye 15: +%15 Savuşturma VEYA +30 Searing Arrows Hasarı
  3. Seviye 20: +100 Saldırı Menzili VEYA +20 Sağlık Yenilemesi
  4. Seviye 25: +4s Strafe İstifi/SüresiVEYA Searing Arrows Çoklu Atışı (yakındaki rastgele bir hedefe Searing Arrows vurur)

  Clockwerk:

  1. Seviye 10: +25 Hareket Hızı VEYA +5 Zırh
  2. Seviye 15: +15 Kuvvet VEYA +30 Battery Assault Hasarı
  3. Seviye 20: +%20 Büyü Direnci VEYA +125 Rocket Flare Hasarı
  4. Seviye 25: -0.3s Battery Assault Aralığı VEYA Rocket Flare Gerçek Görüş Sağlar (gözleri de açığa çıkartır)

  Crystal Maiden:

  1. Seviye 10: +200 Sağlık VEYA +100 Kullanma Menzili
  2. Seviye 15: +%14 Mana Bedeli/Mana Kaybetme Azaltma Aurası VEYA +90 Altın/Dakika
  3. Seviye 20: +60 Freezing Field Hasarı VEYA +250 Saldırı Hızı
  4. Seviye 25: +300 Crystal Nova Hasarı VEYA +1.5s Frostbite Süresi

  Dark Seer:

  1. Seviye 10: +%12 Savuşturma VEYA +90 Hasar
  2. Seviye 15: +12 SP Yenilemesi VEYA +75 Vacuum Etki Alanı
  3. Seviye 20: 300 Surge Etki Alanı VEYA +%15 Dolum Süresi Azaltma
  4. Seviye 25: Paralel Duvar Oluşturur VEYA +150 Ion Shell Hasarı

  Dazzle:

  • Poison Touch yeniden düzenlendi. Bir birimi hedefler ve yakındaki hedeflere bir zehir fırlatır (Ethershockîn hedeflemesi gibi). Hedeflenen düşmanlara SBH ve hareket yavaşlatması uygular. Zehirlenen hedef hasar aldığında zayıflatma süresi yenilenir. 10/20/30/40 SBH ve %14/16/18/20 hareket hızı uygular. 4/5/6/7 saniye sürer. 4/5/6/7 hedefe kadar etki eder. Dolum Süresi: 35/30/25/20. Mana bedeli: 80. Kullanma Menzili: 600/700/800/900. Fiziksel hasar verir. Saldırıldığında yenilenme durumu aynı Blink Dagger gibi çalışır (oyuncu kontrollü birimler ve Roshan).
  1. Seviye 10: +60 Hasar VEYA +175 Sağlık
  2. Seviye 15: +125 Kullanma Menzili VEYA +20 Shadow Wave İyileştirmesi/Hasarı
  3. Seviye 20: +50 Hareket Hızı VEYA +30 Poison Touch SBH
  4. Seviye 25: -4s Shadow Wave Dolum Süresi VEYA +0.5 Saniye Başına Weave Zırhı

  Death Prophet:

  1. Seviye 10: +%12 Büyü Direnci VEYA +50 Hasar
  2. Seviye 15: +150 Kullanma Menzili VEYA +%1 Azami Sağlık Spirit Siphon
  3. Seviye 20: +500 Sağlık VEYA -2s Crypt Swarm Dolum Süresi
  4. Seviye 25: +8 Exorcism Spirit VEYA Exorcism Sürat Sağlar

  Disruptor:

  1. Seviye 10: +200 Sağlık VEYA +40 Thunder Strike Hasarı
  2. Seviye 15: +150 Kullanma Menzili VEYA -3s Kinetic Field Dolum Süresi
  3. Seviye 20: +180 Altın/Dakika VEYA +4 Thunder Strike Vuruşu
  4. Seviye 25: -10s Glimpse Dolum Süresi VEYA +4s Kinetic Field Süresi

  Doom:

  1. Seviye 10: +10 Scorched Earth Hasarı/İyileştirmesi VEYA +25 Hareket Hızı
  2. Seviye 15: +%20 Savuşturma VEYA +150 Devour Fazladan Altını
  3. Seviye 20: +40 Doom SBH VEYA Devour Kadim Yaratıkları Hedef Alabilir
  4. Seviye 25: +%3 Infernal Blade Hasarı VEYA +%100 Saçma Hasarı

  Dragon Knight:

  • Breathe Fire artık temel hasarı değil toplam hasarı azaltır
  • Breathe Fire saldırı hasarı azaltması %35'ten %25'e düşürüldü
  • Breathe Fire kullanma zamanlamaları 0'dan 0.2'ye yükseltildi
  • Breathe Fire menzili 650'den 750'ye yükseltildi
  1. Seviye 10: +2 Mana Yenilemesi VEYA +30 Saldırı Hızı
  2. Seviye 15: +300 Sağlık VEYA +%40 TP Kazanımı
  3. Seviye 20: 2x Dragon Blood SP Yenilemesi/Zırh VEYA +150 Altın/Dakika
  4. Seviye 25: +40 Kuvvet VEYA +1.75s Dragon Tail Sersemletme Süresi

  Drow Ranger:

  • Precision Aura kullanıldığında yaratıklarda bir aura oluşturur
  1. Seviye 10: +5 Tüm Özelliklere VEYA +20 Hareket Hızı
  2. Seviye 15: +25 Saldırı Hızı VEYA +300 Gust Menzili/Geri Tepmesi
  3. Seviye 20: +1.5s Gust Süresi VEYA +20 Marksmanship Çevikliği
  4. Seviye 25: %50 Dolum Süresi Azaltma VEYA +%20 Precision Aurası

  Earth Spirit:

  1. Seviye 10: +10 Zekâ VEYA +40 Hasar
  2. Seviye 15: +7 Zırh VEYA +200 Rolling Boulder Hasarı
  3. Seviye 20: +150 Altın/Dakika VEYA +%15 Büyü Artırımı
  4. Seviye 25: +1s Boulder Smash Sersemletme Süresi VEYA Geomagnetic Grip Dostları Hedef Alabilir

  Earthshaker:

  • Echo Slam ilk hasarı kaldırıldı
  • Echo Slam Echo Hasarı 40/55/70'ten 60/85/110'a yükseltildi
  • Echo Slam illüzyon olmayan kahramanlarda iki kez seker
  1. Seviye 10: +250 Mana VEYA +30 Hasar
  2. Seviye 15: +7 Zırh VEYA +30 Hareket Hızı
  3. Seviye 20: +50 Echo Hasarı VEYA +400 Fissure Menzili
  4. Seviye 25: -2s Enchant Totem Dolum Süresi VEYA +%50 Büyü Direnci

  Elder Titan:

  • Echo Stomp artık eğer hedef toplamda 50/100/150/200 hasar alırsa hedefi uyandırır (oyuncu kaynaklı olup olmaması ayrımı kaldırıldı).
  • Natural Order için görsel efektler eklendi
  1. Seviye 10: +200 Sağlık VEYA +25 Hareket Hızı
  2. Seviye 15: +30 Astral Spirit Kahraman Hasarı VEYA +%15 Büyü Direnci
  3. Seviye 20: +70 Saldırı Hızı VEYA +100 Echo Stomp Hasarı
  4. Seviye 25: -75s Earth Splitter Dolum Süresi VEYA +%100 Can Çalma

  Ember Spirit:

  1. Seviye 10: +150 Flame Guard Hasar Emmesi VEYA +20 Hasar
  2. Seviye 15: +30 Flame Guard SBH VEYA +1s Searing Chains Süresi
  3. Seviye 20: +%10 Büyü Artırımı VEYA Önlenemez Vuruş
  4. Seviye 25: 2 Sleight of Fist Şarjı VEYA -25s Remnant Şarj Yenilenmesi

  Enchantress:

  • Enchant artık düşman kahramanların üzerindeki güçlendirmeleri kaldırır
  1. Seviye 10: +%15 Büyü Direnci VEYA +25 Hareket Hızı
  2. Seviye 15: +50 Hasar VEYA +8 Nature's Attendants Wisp
  3. Seviye 20: Enchant Kadim Yaratıklara Etki Eder VEYA +100 Untouchable Yavaşlatması
  4. Seviye 25: +25 Nature's Attendants İyileştirmesi VEYA +%8 Impetus Hasarı

  Enigma:

  1. Seviye 10: +%15 Büyü Direnci VEYA +25 Hareket Hızı
  2. Seviye 15: +120 Altın/Dakika VEYA +%15 Dolum Süresi Azaltma
  3. Seviye 20: +400 Sağlık VEYA +70 Eidolon Hasarı
  4. Seviye 25: +4 Malefice Örneği VEYA +8 Demonic Conversion Eidolon

  Faceless Void:

  1. Seviye 10: +8 Kuvvet VEYA +20 Hasar
  2. Seviye 15: +100 Time Lock Hasarı VEYA +300 Sağlık
  3. Seviye 20: +500 Timewalk Kullanma Menzili VEYA +40 Saldırı Hızı
  4. Seviye 25: +25% Backtrack VEYA +175 Chronosphere Etki Alanı

  Gyrocopter:

  • Homing Missile'ın kullanım zamanlaması kaldırıldı
  • Homing Missile eğer birincil hedef ölürse yeni bir hedefe yönlenir. Kahramanlar önceliklidir
  • Homing Missile hızı 340'dan 500'e yükseltildi
  • Homing Missile fırlatma gecikmesi 2'den 3'e yükseltildi
  • Homing Missile artık sabit bir hasar vererek artan bir 125/250/375/500'den 100/175/250/325'e değiştirildi
  • Homing Missile'ı yok etmek için gereken vuruş sayısı 3/3/4/5'ten 3/3/4/4'e değiştirildi
  1. Seviye 10: +25 Hasar VEYA +200 Sağlık
  2. Seviye 15: +3 Flak Cannon Saldırısı VEYA +11 Rocket Barrage Hasarı
  3. Seviye 20: +50 Hareket Hızı VEYA -25s Call Down Dolum Süresi
  4. Seviye 25: Call Down Her Yerde Kullanılabilir VEYA 3 Homing Missile Şarjı

  Huskar:

  1. Seviye 10: +20 Hasar VEYA +175 Sağlık
  2. Seviye 15: +%15 Can Çalma VEYA +10 Burning Spears SBH
  3. Seviye 20: +15 Kuvvet VEYA +400 Life Break Kullanma Menzili
  4. Seviye 25: +125 Saldırı Menzili VEYA 0s Inner Vitality Dolum Süresi

  Invoker:

  1. Seviye 10: +30 Chaos Meteor Hasarı VEYA +0.3s Tornado Süresi
  2. Seviye 15: +1.5s Cold Snap Süresi VEYA +1 Forged Spirit
  3. Seviye 20: +35 Alacrity Hasarı/Saldırı Hızı VEYA Cataclysm (Sun Strike'a çift tıklandığında ortaya çıkar. 90 saniye dolum süresi vardır. Her bir kahramanın 175-250 menzili içinde görünü 2 Sun Strike oluşturur)
  4. Seviye 25: Deafening Blast Çevresel Etki VEYA -16s Tornado Dolum Süresi

  Io:

  • Relocate dolum süresi 100/80/60'tan 120/100/80'e yükseltildi
  • Maks Spirit menzili 875'ten 700'e düşürüldü
  1. Seviye 10: +400 Spirits Maks Menzili VEYA +60 Hasar
  2. Seviye 15: Tether Scepter Bonusunu Sağlar VEYA +90 Spirits Hasarı
  3. Seviye 20: +150 Altın/Dakika VEYA Tether Kullanılan Dost Birimin Hedefine SaldırırBağlandığınız dostunuz her saldırdığında otomatik olarak saldırır
  4. Seviye 25: +50 Sağlık Yenilemesi VEYA Tether Sersemletir

  Jakiro:

  • Dual Breath kullanım zamanlaması 0.65'ten 0.55'e düşürüldü
  • Macropyre kullanım zamanlaması 0.65'ten 0.55'e düşürüldü
  1. Seviye 10: +%8 Büyü Artırımı VEYA +%25 TP Kazanımı
  2. Seviye 15: +250 Saldırı Menzili VEYA +40 Dual Breath Hasarı
  3. Seviye 20: -60 Liquid Fire Saldırı Hızı VEYA +150 Altın/Dakika
  4. Seviye 25: +1.25s Ice Path Süresi VEYA Macropyre Saf Hasar Verir ve Büyü Bağışıklığını Deler

  Juggernaut:

  • Juggernaut artık Blade Fury kullandığında susturulmaz (Omnislash kullanılamaz; ancak iyileştirme wardı kullanılabilir).
  1. Seviye 10: +5 Tüm Özelliklere VEYA +20 Hareket Hızı
  2. Seviye 15: +1s Blade Fury Süresi VEYA +25 Saldırı Hızı
  3. Seviye 20: +10 Zırh VEYA +100 Blade Fury SBH
  4. Seviye 25: +600 Sağlık VEYA +5 Omnislash Vuruşu

  Keeper of the Light:

  • Mana Leak kullanma menzili 550/700/850/1000'den 400/500/600/700'e düşürüldü
  1. Seviye 10: +25 Hareket Hızı VEYA +%8 Büyü Artırımı
  2. Seviye 15: +%40 TP Kazanımı VEYA +350 Kullanma Menzili
  3. Seviye 20: +300 Chakra Magic Manası VEYA +%40 Büyü Direnci
  4. Seviye 25: +200 Illuminate Hasarı/İyileştirmesi VEYA +2s Mana Leak Sersemletmesi

  Kunkka:

  • Kunkka artık Quelling Blade kullanabilir
  1. Seviye 10: +40 Hasar VEYA +6 Zırh
  2. Seviye 15: +10 Sağlık Yenilemesi VEYA +120 Torrent Hasarı
  3. Seviye 20: +100 Torrent Etki Alanı VEYA +25 Kuvvet
  4. Seviye 25: Ghost Ship Fleet VEYA +%50 Tidebringer Saçma Hasarı

  Legion Commander:

  1. Seviye 10: +25% TP Kazanımı VEYA +8 Kuvvet
  2. Seviye 15: +30 Saldırı Hızı VEYA +50 Overwhelming Odds Kahraman Hasarı
  3. Seviye 20: +60 Hareket Hızı VEYA +%10 Moment Tetiklenme Şansı
  4. Seviye 25: +40 Duel Fazladan Hasarı VEYA -10s Press The Attack Dolum Süresi

  Leshrac:

  1. Seviye 10: +5 Zırh VEYA +250 Mana
  2. Seviye 15: +15 Kuvvet VEYA +40 Hareket Hızı
  3. Seviye 20: +%25 Savuşturma VEYA +50 Pulse Nova Hasarı
  4. Seviye 25: +50 Diabolic Edict Patlaması VEYA +3s Lightning Storm Yavaşlatma Süresi

  Lich:

  • Chainfrost artık kullanıldığı anda değil ilk atışın etki anında yansıtılacaktır
  • Ice Armor yavaşlatması %24/26/28/30'dan %8/16/24/32'ye değiştirildi
  1. Seviye 10: +175 Sağlık VEYA +25 Hareket Hızı
  2. Seviye 15: +120 Hasar VEYA -4s Frost Blast Dolum Süresi
  3. Seviye 20: +120 Altın/Dakika VEYA +175 Kullanma Menzili
  4. Seviye 25: Saldırılar %30 HY/SY Uygular VEYA Ice Armor +30 SP Yenilemesi Sağlar

  Lifestealer:

  1. Seviye 10: +20 Saldırı Hızı VEYA +200 Sağlık
  2. Seviye 15: +30 Hasar VEYA +35 Hareket Hızı
  3. Seviye 20: +%20 Savuşturma VEYA +%50 Open Wounds İyileştirmesi
  4. Seviye 25: +2s Rage Süresi VEYA +%2 Feast

  Lina:

  1. Seviye 10: +100 Kullanma Menzili VEYA +25 Hasar
  2. Seviye 15: +300 Sağlık VEYA +140 Light Strike Array Hasarı
  3. Seviye 20: +10% Büyü Artırımı VEYA İstif Başına +25/%2 Fiery Soul
  4. Seviye 25: +175 Saldırı Menzili VEYA -6s Dragon Slave Dolum Süresi

  Lion:

  1. Seviye 10: +75 Kullanma Menzili VEYA +75 Hasar
  2. Seviye 15: +200 Finger of Death Hasarı VEYA +90 Altın/Dakika
  3. Seviye 20: +500 Sağlık VEYA +2 Mana Drain Çoklu Hedefi
  4. Seviye 25: +1000 Earth Spike Menzili VEYA +325 Etki Alanına Hex

  Lone Druid:

  • Battle Cry dolum süresi 60'tan 45'e düşürüldü
  • Battle Cry süresi 6'dan 5'e düşürüldü
  1. Seviye 10: +175 Saldırı Menzili VEYA +250 Sağlık
  2. Seviye 15: -8s Savage Roar Dolum Süresi VEYA +10 Spirit Bear Zırh
  3. Seviye 20: +40 Rabid Saldırı Hızı VEYA -25s Battle Cry Dolum Süresi
  4. Seviye 25: 0 Entangle Dolum Süresi VEYA Battle Cry Büyü Bağışıklığı Sağlar

  Luna:

  1. Seviye 10: +20 Saldırı Hızı VEYA +150 Kullanma Menzili
  2. Seviye 15: -2s Lucent Beam DS VEYA +24 Luna Blessing Hasarı
  3. Seviye 20: +10 Tüm Özelliklere VEYA +100 Lucent Beam Hasarı
  4. Seviye 25: +%25 Can Çalma VEYA +0.25s Eclipse Lucent Mini Sersemletmesi

  Lycan:

  • Break'ın Feral Impulse'u etkisizleştirmemesi düzeltildi
  1. Seviye 10: +5 Zırh VEYA +20 Hasar
  2. Seviye 15: +8 Feral HP Yenilemesi VEYA +%12 Dolum Süresi Azaltma
  3. Seviye 20: +8s Shapeshift Süresi VEYA +%16 Feral Impulse Hasarı
  4. Seviye 25: +3 Kurt Çağırma VEYA +600 Howl Kahraman Sağlığı

  Magnus:

  • Scepter'lı Shockwave hızı 1575'ten 1700'e yükseltildi
  1. Seviye 10: +25 Saldırı Hızı VEYA +200 Sağlık
  2. Seviye 15: +15 Kuvvet VEYA +75 Shockwave Hasarı
  3. Seviye 20: +12 Zırh VEYA +500 Skewer Menzili
  4. Seviye 25: +20% Empower Hasarı/Saçma Hasarı VEYA +0.75s Reverse Polarity

  Medusa:

  • Stone Gaze artık düşmanlar Medusa'dan yüz çevirdiğinde etki etmeye devam etmeyecektir
  • Stone Gaze artık hedef Medusa'ya bakmaya devam ediyorsa uygulanmaya devam edecektir (Taşa çevirme zayıflatması sona erdiğinde bakılan konuma olan sayaç sıfırlanacaktır)
  • Split Shot artık pasif bir yetenektir
  • Split Shot atışları 1/2/3/4'ten 3'e değiştirildi
  • Split Shot -%20 hasardan -%65/50/35/20 hasara değiştirildi
  • Split Shot artık ilk hedef için hasar azaltmaz
  • Split Shot menzili artık sabit 700 menzil yerine saldırı menziline ek +100 saldırı menzili kullanır
  • Split Shot dost birimlere saldırıldığında tetiklenmez
  1. Seviye 10: +25 Hasar VEYA +%10 Savuşturma
  2. Seviye 15: +30 Saldırı Hızı VEYA +%10 Mystic Snake Mana Çalması
  3. Seviye 20: +800 Mana VEYA +2s Stone Gaze SüresiBu, sersemletme süresi değildir
  4. Seviye 25: +7 Split Shot Hedefi VEYA Split Shot Eşya Özelliklerini KullanırHepsi Skadi'de olduğu gibi tetiklenir

  Meepo:

  1. Seviye 10: +%10 Can Çalma VEYA +30 Hareket Hızı
  2. Seviye 15: +10 Kuvvet VEYA +40 Poof Hasarı
  3. Seviye 20: +40 Hasar VEYA +%15 Savuşturma
  4. Seviye 25: +700 Sağlık VEYA -4s Poof Dolum Süresi

  Mirana:

  • Leap yeniden düzenlendi. 3 şarja sahiptir. Her bir şarj için sıçrama menzili 550'dir. 2 saniyeliğine fazladan saldırı ve hareket hızı sağlar. Yenilenme süresi: 60/50/40/30. Mana bedeli: 40. Hareket Hızı: 8/16/24/32%. Saldırı Hızı: 25/50/75/100. Leap bonusu sadece Mirana'yı etkiler
  1. Seviye 10: +200 Sağlık VEYA +20 Hasar
  2. Seviye 15: -5s Sacred Arrow Dolum Süresi VEYA +100 Leap Saldırı Hızı
  3. Seviye 20: +%12 Büyü Artırımı VEYA +25 Mana Yakma
  4. Seviye 25: +2 Çoklu Sacred Arrow Atışı VEYA -70 Moonlight Shadow Dolum Süresi

  Monkey King:

  • Temel hasarı 3 azaltıldı
  • Jingu Mastery fazladan hasarı 75/100/125/150'den 60/90/120/150'ye değiştirildi
  • Monkey King artık Scepter'lı Stampede boyunca üzerinde durduğu ağacı yıkmayacaktır
  1. Seviye 10: +150 Tree Dance Görüş Alaını VEYA +20 Saldırı Hızı
  2. Seviye 15: +300 Tree Dance Kullanma Menzili VEYA +75 Jingu Mastery Hasarı
  3. Seviye 20: +%50 Boundless Strike Hasarı VEYA +300 Primal Spring Hasarı
  4. Seviye 25: +100 Wukong's Command Zırhı VEYA +1 Wukong Command Halkası

  Morphling:Kahraman Yeniden Düzenlendi

  • Temel Zekâsı 17'den 13'e düşürüldü
  • Morph artık Attribute Shift olarak adlandırılmaktadır
  • Attribute Shift oranı 2/4/8/16'dan 1/4/10/25'e yükseltildi
  • Attribute Shift artık mana harcamamaktadır
  • Adaptive Strike artık iki yetenektir. Bir tanesi Çevikliğe bağlı olarak hasar verirken diğeri Kuvvet'e bağlı olarak sersemletme/geri tepme uygular. Bir tanesi kullanıldığında diğeri 3 saniyeliğine dolum süresine girer
  • Adaptive Strike (Kuvvet) sersemletme süresi 1.25/2.25/3.25/4.25'ten 1.5/2/2.5/3.0'e değiştirildi
  • Adaptive Strike (Kuvvet) geri tepmesi azami 300'den 500'e yükseltildi
  • Morphling'den Scepter kaldırıldı
  • Replicate yeni bir yetenekle değiştirildi: Morph. Kahramanınızı hedeflediğiniz düşmanla değiştirir. Hedefin görsel bir kopyasını oluşturur, temel yeteneklerini, temel hareket hızını, saldırı menzilinü ve temel özelliklerini kopyalar. Dönüşümde yumuşak etki kaldırma uygular. Eğer bu süreçte ölürseniz Morphling de ölür. İstediğiniz zaman dönüşüm biçiminden çıkabilirsiniz. 3 saniye sürer. DS: CD: 160/100/40. Kullanma menzili: 600. Mana bost: 75/100/125.Not: Bu bir illüzyon değildir. Kahramanınızın görüntüsü ve yetenekleri hedefinkiyle eşitlenir
  1. Seviye 10: +10 Çeviklik VEYA +20 Hareket Hızı
  2. Seviye 15: Waveform'da Hedeflere Saldırabilir VEYA +30 Saldırı Hızı
  3. Seviye 20: -25s Morph Dolum Süresi VEYA Morph Dostları Hedef Alabilir
  4. Seviye 25: +800 Waveform Menzili VEYA +2 Çoklu Adaptive Strike

  Naga Siren:

  • Ensnare mana bedeli 100'den 70/80/90/100'e değiştirildi
  1. Seviye 10: +175 Sağlık VEYA +25 Hareket Hızı
  2. Seviye 15: +15 Çeviklik VEYA +14 Kuvvet
  3. Seviye 20: +1 Mirror Image İllüzyonu VEYA -5s Ensnare Dolum Süresi
  4. Seviye 25: -6 Rip Tide Zırhı VEYA +%30 Savuşturma

  Nature's Prophet:

  1. Seviye 10: +30 Hasar VEYA +30 Hareket Hızı
  2. Seviye 15: +4 Treants VEYA +8 Zırh
  3. Seviye 20: +40 Saldırı Hızı VEYA -4s Sprout Dolum Süresi
  4. Seviye 25: Teleportation Dolum Süresini Kaldırır VEYA 2x Treant SP/Hasar

  Necrophos:

  • Ghost Shroud yavaşlatması 12/20/28/36'dan 6/12/18/24'e düşürüldü
  • Ghost Shroud alınan fazladan büyü hasarı %25'Ten %30'a yükseltildi
  • Heartstopper Aura menzili 900'den 700'e düşürüldü
  • Heartstopper Aura oranı 0.6/1.0/1.4/1.8'den 0.5/1.0/1.5/2.0'ye değiştirildi
  • Reaper's Scythe dolum süresi 100'den 120'ye yükseltildi
  • Reaper's Scythe mana bedeli 175/340/500'den 200/350/500'e değiştirildi
  1. Seviye 10: +10 Kuvvet VEYA +40 Hasar
  2. Seviye 15: +30 Hareket Hızı VEYA +300 Sağlık
  3. Seviye 20: +%20 Büyü Direnci VEYA +80 Saldırı Hızı
  4. Seviye 25: -1.5s Death Pulse Dolum Süresi VEYA +0.6 Heartstopper Aura

  Night Stalker:

  • Gündüz görüşü 1200'den 800'e düşürüldü
  1. Seviye 10: +200 Mana VEYA +200 Sağlık
  2. Seviye 15: +15 Kuvvet VEYA +150 Kullanma Menzili
  3. Seviye 20: +50 Hareket Hızı VEYA +50 Hasar
  4. Seviye 25: -8s Crippling Fear Dolum Süresi VEYA +140 Hunter In The Night Saldırı Hızı

  Nyx Assassin:

  • Spiked Carapace hasar dönüş mekaniği artık Blademail gibi etki göstermektedir (hâlâ düşman başına sadece bir kez hasarı geri dönderir, Büyü Bağışıklı birimleri sersemletmez)
  1. Seviye 10: +60 Altın/Dakika VEYA +%6 Büyü Artırımı
  2. Seviye 15: +325 Sağlık VEYA +35 Hareket Hızı
  3. Seviye 20: +75% Spiked Carapace Hasarı VEYA +175 Impale Hasarı
  4. Seviye 25: +100 Çeviklik VEYA Vendetta Engelsiz Hareket Sağlar

  Ogre Magi:

  1. Seviye 10: +100 Kullanma Menzili VEYA +60 Altın/Dakika
  2. Seviye 15: +300 Sağlık VEYA +90 Hasar
  3. Seviye 20: +40 Bloodlust Saldırı Hızı VEYA +30 Kuvvet
  4. Seviye 25: +90 Hareket Hızı VEYA +275 Fireblast Hasarı

  Omniknight:

  • Guardian Angel kullanım zamanlaması 0.5'ten 0.4'e düşürüldü
  1. Seviye 10: +90 Altın/Dakika VEYA +75 Purification AoE
  2. Seviye 15: +%35 TP Kazanımı VEYA +90 Hasar
  3. Seviye 20: +6 Mana Yenilemesi VEYA -%12 Degen Aura
  4. Seviye 25: +3s Repel Süresi VEYA +200 Purification Hasarı/İyileştirmesi

  Oracle:

  • False Promise görsel efektleri artık kahramanın ölüp ölmeyeceğini gösterecektir
  1. Seviye 10: +1s Fortune's End Azami Süresi VEYA +%25 TP Kazanımı
  2. Seviye 15: +150 Kullanma Menzili VEYA +90 Altın/Dakika
  3. Seviye 20: +75 Hareket Hızı VEYA False Promise Görünmezlik Sağlar (0.6s Kaybolma Süresi)
  4. Seviye 25: -5s Fate's Edict Dolum Süresi VEYA +2 False Promise Süresi

  Outworld Devourer:

  1. Seviye 10: +200 Sağlık VEYA +20 Saldırı Hızı
  2. Seviye 15: +%15 Essence Aura Şansı VEYA +40 Hareket Hızı
  3. Seviye 20: +20 Kuvvet VEYA +2 Sanity's Eclipse Çarpanı
  4. Seviye 25: +60s Arcane Orb Zekâ Çalması VEYA +%15 Büyü Can Çalması

  Phantom Assassin:

  1. Seviye 10: +150 Sağlık VEYA +15 Hasar
  2. Seviye 15: +%20 Saçma Hasarı VEYA -4 Zırh Azaltma
  3. Seviye 20: %20 Can Çalma VEYA Stifling Dagger Çifte Atışı
  4. Seviye 25: +%5 Coup de Grace VEYA +%25 Blur Savuşturması

  Phantom Lancer:

  • Phantom Rush artık devre dışı bırakabilmek için açılıp kapatılabilir (varsayılan olarak açıktır).
  • Doppelganger artık bütün dost illüzyonlarınıza 2 saniye fazladan süre ekler
  1. Seviye 10: +%10 Savuşturma VEYA +20 Saldırı Hızı
  2. Seviye 15: +250 Sağlık VEYA +125 Spirit Lance Hasarı
  3. Seviye 20: +4 Max Juxtapose İllüzyonu VEYA +500 Phantom Rush Menzili
  4. Seviye 25: -5s Doppelganger DS VEYA %30 Kritik Vuruş (2x)

  Phoenix:

  1. Seviye 10: +%8 Büyü Artırımı VEYA +90 Altın/Dakika
  2. Seviye 15: +60 Fire Spirits SBH VEYA +%40 TP Kazanımı
  3. Seviye 20: +1400 Icarus Dive VEYA +1s Supernova Sersemletme Süresi
  4. Seviye 25: +3 Supernova Vuruş Sayısı VEYA +%2 Max Sağlık Sun Ray Hasarı

  Puck:

  • Dreamcoil artık kullanım anında 100/150/200 hasar vermeyecektir.
  • Dreamcoil bağlantısının bozulma hasarı 100/150/200'den 300/400/500'e değiştirildi (Scepter'lı hasarı 200/250/300'den 400/550/700'e yükseltildi)
  1. Seviye 10: +5 Zırh VEYA +10 Zekâ
  2. Seviye 15: +50 Hasar VEYA +%8 Büyü Artırımı
  3. Seviye 20: -5s Waning Rift Dolum Süresi VEYA +%40 Illusory Orb Menzili/Hızı
  4. Seviye 25: +420 Altın/Dakika VEYA Dream Coil Hızlı Atışı (Saldırı menzilinin içindeki herkese 0.6 saniyede bir saldırır)

  Pudge:

  • Meat Hook artık Rünleri çekebilir. Eğer çekmede başarılı olursa manayı geri kazanır
  • Dismember now pulls the target closer to Pudge.
  1. Seviye 10: +5 Zırh VEYA +35 Rot Hasarı
  2. Seviye 15: +%13 Büyü Can Çalması VEYA +75 Hasar
  3. Seviye 20: +%15 Dolum Süresi AzaltmaVEYA +180 Altın/Dakika
  4. Seviye 25: +2.0 Flesh Heap Kuvvet Başına İstifi VEYA +3s Dismember Süresi

  Pugna:

  • Life Drain menzili 100 azaltıldı
  • Decrepify artık Tombstone'u hedef alabilir
  1. Seviye 10: +225 Sağlık VEYA +25 Hareket Hızı
  2. Seviye 15: -1s Netherblast Dolum Süresi VEYA +1 Nether Ward Sağlığı
  3. Seviye 20: +2s Decrepify Süresi VEYA +%25 Life Drain İyileştirmesi
  4. Seviye 25: +1.75 Netherward Mana Başına Hasarı VEYA +200 Netherblast Hasarı

  Queen of Pain:

  1. Seviye 10: +10 Kuvvet VEYA +25 Hasar
  2. Seviye 15: +40 Saldırı Hızı VEYA +%12 Dolum Süresi Azaltma
  3. Seviye 20: +650 Shadow Strike Etki Alanı VEYA +%30 Büyü Can Çalma
  4. Seviye 25: 20s Büyü Engelleme VEYA Scream of Pain 1.5s Korku Oluşturur

  Razor:

  • Temel hareket hızı 5 azaltıldı
  • Unstable Current yeniden düzenlendi
   • Pasif: %4/8/12/16 fazladan hareket hızı (önceden olduğu gibi)
   • Her 5 saniyede bir 350 etki alanı içindeki bir birime şok uygulanır ve hedef 100/130/160/190 hasar alırken arındırılır (0.5/1/1.5/2 saniyeliğine %40 yavaşlatma, güçlendirmelerin etkisini geçirme)
  1. Seviye 10: +15 Çeviklik VEYA +200 Sağlık
  2. Seviye 15: +4% Unstable Current Hareket Hızı VEYA +7 Static Link Hasar Çalması
  3. Seviye 20: +10 Zırh VEYA -0.1 Eye of the Storm Strike Aralığı
  4. Seviye 25: +100 Saldırı Hızı VEYA -3s Unstable Current Aralığı

  Riki:

  • Temel hareket hızı 5 azaltıldı
  • Düşman birimler Smoke Screen'in içindeyken görüşe sahip değildir
  • Backstab hasarı artık Kritik Vuruş, Saçma ve türevleri gibi tetiklenebilir
  • Backstab hasarı 0.5/0.75/1.0/1.25'ten 0.4/0.6/0.8/1.0'e düşürüldü
  1. Seviye 10: +5 Sağlık Yenilemesi VEYA +8 Çeviklik
  2. Seviye 15: -4s Smokescreen Dolum Süresi VEYA %20 1.5x Kritik
  3. Seviye 20: +900 Blink Strike Kullanma Menzili VEYA +0.2 Backstab Çarpanı
  4. Seviye 25: +400 Tricks of the Trade Etki Alanı VEYA Cloak and Dagger Görünmezliği BozulmazHiçbir eylen görünmeziliği bozmayacaktır; ancak gerçek görüş ile hâlâ ortaya çıkabilirsiniz

  Rubick:

  • Null Field artık savunma ve saldırı biçimleri olarak değiştirilebilir. Değiştirildiğinde 30 saniyelik bir dolum süresine girer. Saldırı biçimi düşmanın büyü direncini düşürür
  • Null Field etki alanı 900'den 1200'e yükseltildi
  1. Seviye 10: +200 Sağlık VEYA +60 Hasar
  2. Seviye 15: +100 Kullanma Menzili VEYA -35 Fade Bolt Kahraman Saldırısı
  3. Seviye 20: +%5 Null Field VEYA +300 Telekinesis Fırlatma Menzili
  4. Seviye 25: Çalınan Büyülerde +%75 Büyü Artırımı VEYA -15s Telekinesis Dolum Süresi

  Sand King:

  1. Seviye 10: +30 Hareket Hızı VEYA +200 Sağlık
  2. Seviye 15: +50 Sand Storm SBH VEYA -50 Epicenter Saldırı Yavaşlatması
  3. Seviye 20: +10 Zırh VEYA +4 Epicenter Çarpışı
  4. Seviye 25: +35 Sağlık Yenilemesi VEYA %50 Sand Storm Yavaşlatması ve Körleştirme

  Shadow Demon:

  • Demonic Purge artık uçurulmuş birimler üzerinde kullanabilir
  • Soul Catcher artık etkisini dağıtmayacak ve alandaki sadece bir birime etki edecektir
  • Shadow Poison yarıçapı 190'dan 200'e yükseltildi
  • Eğer bir düşman Soul Catcher'ın etkisi altında ölürse, kontrolünüz altına bir illüzyonunu oluşturursunuz. Ölen kahraman yeniden canlanana veya illüzyon öldürülene kadar hayatta kalır. %30/45/60/75 oranında hasar ver %200 hasar alır
  1. Seviye 10: +%25 TP Kazanımı VEYA +10 Kuvvet
  2. Seviye 15: +25% Shadow Poison Hasarı VEYA +40 Hareket Hızı
  3. Seviye 20: -6s Soul Catcher Dolum Süresi VEYA -1.5s Shadow Poison Dolum Süresi
  4. Seviye 25: +500 Demonic Purge Hasarı VEYA +5s Disruption Sürgün Süresi

  Shadow Fiend:

  • Shadow Raze hasarı 100/175/250/325'ten 90/160/230/300'e düşürüldü
  • Shadow Raze artık düşmana hasar verdiğinde bir sayaç gösterecektir. Her Shadow Raze hasarı başına 60 fazladan hasar verecektir. 8 saniye sürer, istifle bu süre yenilenir. ( İlk vuruşta fazladan 0 ve devamında 60, 120 ve devamı şeklinde devam eder)
  1. Seviye 10: +10% Büyü Artırımı VEYA +20 Saldırı Hızı
  2. Seviye 15: Presence Aura Binaları Etkiler VEYA +40 Hareket Hızı
  3. Seviye 20: +150 Shadow Raze Hasarı VEYA +%20 Savuşturma
  4. Seviye 25: %40 Dolum Süresi Azaltma VEYA Ruh Başına +3 Hasar

  Shadow Shaman:

  1. Seviye 10: +200 Sağlık VEYA +%20 TP Kazanımı
  2. Seviye 15: -4s Hex Dolum Süresi VEYA +125 Kullanma Menzili
  3. Seviye 20: +3s Shackles Süresi VEYA +1 Serpent Wards Saldırı SP
  4. Seviye 25: +400 Ether Shock Hasarı VEYA +60 Wards Saldırı Hasarı

  Silencer:

  • Glaives of Wisdom hasarı %35/50/65/80'den %15/30/45/60'a düşürüldü
  1. Seviye 10: +5 Zırh VEYA +25 Saldırı Hızı
  2. Seviye 15: +90 Altın/Dakika VEYA +2 Zekâ Çalma
  3. Seviye 20: +125 Saldırı Menzili VEYA +30 Curse Hasarı
  4. Seviye 25: +%20 Glaives of Wisdom VEYA +2s Global Silence

  Skywrath Mage:

  1. Seviye 10: +25 Hareket Hızı VEYA +8 Zekâ
  2. Seviye 15: -6s Ancient Seal Dolum Süresi VEYA +1 Arcane Bolt
  3. Seviye 20: Concussive Shot Her Yere Atılabilir VEYA +%15 Ancient Seal Büyü Direnci Azaltması
  4. Seviye 25: +600 Mystic Flare Hasarı VEYA +300 Altın/Dakika

  Slardar:

  • Guardian Sprint dördüncü yetenek seviyesinde nehirde 700 hareket hızıyla gidebilmeyi sağlar
  1. Seviye 10: +20 Hasarı VEYA +5 Sağlık Yenilemesi
  2. Seviye 15: +300 Sağlık VEYA +100 Bash Hasarı
  3. Seviye 20: +50 Saldırı Hızı VEYA Gece Görüşü +1000
  4. Seviye 25: +%15 Bash Şansı VEYA Corrosive Haze Etkisi Geçirilemez

  Slark:

  • Sıçrama sonrası hareket etmediğinizde sizi dışarı itmesine neden olan bir hata giderildi
  1. Seviye 10: +8 Kuvvet VEYA +10 Çeviklik
  2. Seviye 15: +30 Saldırı Hızı VEYA +%20 Can Çalma
  3. Seviye 20: +150 Dark Pact Hasarı VEYA +3s Pounce Bağı
  4. Seviye 25: +1s Shadow Dance Süresi VEYA +120s Essence Shift Süresi

  Sniper:

  1. Seviye 10: +%12 Dolum Süresi Azaltma VEYA +20 Hasarı
  2. Seviye 15: +40 Saldırı Hızı VEYA +20 Shrapnel SBH
  3. Seviye 20: +35 Headshot Geri Tepmesi VEYA -1.5s Assassinate
  4. Seviye 25: +6 Shrapnel Şarjı VEYA +125 Saldırı Menzili

  Spectre:

  • Desolate artık hedefin görüşünü 5 saniye boyunca %40/50/60/70 azaltır
  1. Seviye 10: +5 Sağlık Yenilemesi VEYA +15 Desolate Hasarı
  2. Seviye 15: -8s Spectral Dagger Dolum Süresi VEYA +8 Tüm Özelliklere
  3. Seviye 20: +500 Sağlık VEYA +20% Spectral Dagger Yavaşlatması/Bonusu
  4. Seviye 25: +%20 Haunt Illusion Hasarı VEYA +%8 Dispersion

  Spirit Breaker:

  • Charge of Darkness artık öldüğünde dolum süresine girmeyecektir
  • Spirit Breaker temel sağlık yenilemesi 1 düşürüldü
  • Greater Bash hasarı %22/30/38/46'dan %12/24/36/48'e değiştirildi
  1. Seviye 10: +400 Gece Görüşü VEYA +5 Zırh
  2. Seviye 15: +10 Sağlık Yenilemesi VEYA +30 Hasarı
  3. Seviye 20: +400 Charge Hızı VEYA +%30 Greater Bash Hasarı
  4. Seviye 25: +800 Sağlık VEYA +%25 Greater Bash Şansı

  Storm Spirit:

  1. Seviye 10: +20 Hasar VEYA +2 Mana Yenilemesi
  2. Seviye 15: +80 Static Remnant Hasarı VEYA +300 Sağlık
  3. Seviye 20: +0.5s Electric Vortex VEYA +40 Saldırı Hızı
  4. Seviye 25: Overload Büyü Bağışıklığını Deler VEYA Her 500 Ball Lightning Mesafesinde Remnant Bırakır

  Sven:

  1. Seviye 10: +2 Mana Yenilemesi VEYA +8 Kuvvet
  2. Seviye 15: +30 Hareket Hızı VEYA +30 Hasarı
  3. Seviye 20: +%25 Can Çalma VEYA Storm Hammer Etki Geçirme Uygular
  4. Seviye 25: +40 STR God's Kuvveti VEYA -8s Storm Hammer Dolum Süresi

  Techies:

  • Proximity Mines ödülü 50'den 25'e düşürüldü
  • Proximity Mines hasarı 150/350/550/750'den 200/400/600/800'e yükseltildi
  1. Seviye 10: +%30 TP Kazanımı VEYA -4s Proximity Mines Dolum Süresi
  2. Seviye 15: +300 Blast Off Hasarı VEYA +4 Mana Yenilemesi
  3. Seviye 20: +75 Hareket Hızı VEYA +150 Altın/Dakika
  4. Seviye 25: +251 Hasarı VEYA +25 Mines Hareket Hızı

  Templar Assassin:

  • Psionic Traps artık tam şarj olduğunda 100/125/150 hasar verir (anında vermek yerine zamanla verir).
  1. Seviye 10: +200 Sağlık VEYA +25 Saldırı Hızı
  2. Seviye 15: +7 Zırh VEYA +200 Psionic Trap Hasarı
  3. Seviye 20: Refraction Dispels VEYA -4 Meld Zırh Reduction
  4. Seviye 25: +4 Refraction Instances VEYA Psi Blades Spill Paralyzes (slows affected targets MS by 100% for 1 second)

  Terrorblade:

  1. Seviye 10: +20 Hareket Hızı VEYA +%10 Savuşturma
  2. Seviye 15: +300 Sağlık VEYA +25 Saldırı Hızı
  3. Seviye 20: +10 Tüm Özelliklere VEYA -8s Reflection Dolum Süresi
  4. Seviye 25: -35s Sunder Dolum Süresi VEYA +300 Metamorphosis Saldırı Menzili

  Tidehunter:

  • Ravage etki alanı 1025'ten 1250'ye yükseltildi
  • Ravage hızı 775'ten 725'e düşürüldü
  1. Seviye 10: +25 Hareket Hızı VEYA +80 Gush Hasarı
  2. Seviye 15: +%40 TP Kazanımı VEYA +25% Anchor Smash Hasar Azaltması
  3. Seviye 20: +24 Kraken Shell VEYA -4 Gush Zırh
  4. Seviye 25: +25% Dolum Süresi Azaltma VEYA +250 Hasar

  Timbersaw:

  1. Seviye 10: +%6 Büyü Artırımı VEYA +%25 TP Kazanımı
  2. Seviye 15: +100 Hasar VEYA +5 Reactive Armor İstifi
  3. Seviye 20: +15 Kuvvet VEYA +10% Dolum Süresi Azaltma
  4. Seviye 25: +%8 Whirling Death Özellik Azaltma VEYA +1400 Timber Chain Menzili

  Tinker:

  • Rearm artık sırt çantasıdaki eşyalara da etki etmektedir
  • Heat Seeking Missiles gidiş hızı 900'den 700'e düşürüldü
  • Heat Seeking Missiles mana cost reduced from 120/140/160/180 to 80/100/120/140
  1. Seviye 10: +6% Büyü Artırımı VEYA +75 Kullanma Menzili
  2. Seviye 15: +40 Hareket Hızı VEYA +%10 Büyü Can Çalması
  3. Seviye 20: +100 Saldırı Hasarı VEYA +8 March of the Machines Hasarı
  4. Seviye 25: +100 Laser Hasarı VEYA +0.3s Heat-Seeking Missile Mini Sersemletmesi

  Tiny:Kahraman Yeniden Düzenlendi

  • Temel sağlık yenilemesi 1 artırıldı
  • Saldırı zamanlaması 0.49'dan 0.4'e düşürüldü
  • Avalanche Hasarı 100/180/260/300'den 120/180/240/300'e değiştirildi
  • Tiny Çeviklik kazanımı 9 + 0.9'dan 0 + 0'a değiştirildi
  • Tiny temel zırhı -1'den 0'a yükseltildi
  • Scepter kaldırıldı
  • Craggy Exterior kaldırıldı
  • Yeni bir yetenek eklendi: Tree Grab. 2/3/4/5 saldırısında kullanmak üzere bir ağacı alır. Saldırı menzilini 350 yükseltir. Birimlere temel hasarının %25'i kadar daha fazla vururken bu hasar binalara karşı %75'tir. Hasarının %70'ini saldırdığı hedefin çevresine verir. Binaları etkiler. Dolum süresi fazladn saldırı başladıktan sonra başlar. Dolum süresi: 40/32/24/16. Mana bedeli: 20/30/40/50
  • Grow yeniden düzenlendi: %20/30/40 Durum Direnci verir, temel hasarı 40/80/120 ve hareket hızını 40/50/60 artırır; ancak saldırı hızını 30 azaltır
  • Tree Grab yeteneği kavradığınız ağacı fırlatabileceğiniz ikincil bir yetenek verir. Ağacı hedef birime fırlatmanızı (kalan şarjları sıfırlar), fırlatmanızla birlikte saldırı hasarınızı hedefe uygulamanızı ve 250 etki alanı içine hasarın %70'ini vermenizi sağlar. Kullanma menzili: 1000
  1. Seviye 10: +%15 Büyü Direnci VEYA +25 Hasar
  2. Seviye 15: +75 Avalanche Hasarı VEYA +350 Sağlık
  3. Seviye 20: -10s Tree Grab DS VEYA Toss Hedef Gerektirmez
  4. Seviye 25: -12s Avalanche Dolum Süresi VEYA 3 Toss Şarjı

  Treant Protector:

  1. Seviye 10: +%35 TP Kazanımı VEYA +10% Dolum Süresi Azaltma
  2. Seviye 15: +90 Hasar VEYA 3s Ağaç Oluşma Süresi (Bu, ağaçların 3 saniye içinde yeniden ortaya çıkacağı anlamına gelmektedir)
  3. Seviye 20: +2s Nature's Guise Yere Bağlaması VEYA +40 Leech Seed Hasarı/İyileştirmesi
  4. Seviye 25: +6 Living Zırh Engelleme Örneği VEYA +350 Eyes and Overgrowth Etki Alanı

  Troll Warlord:

  • Whirling Axes yetenek simgeleri artık daimi olarak Arayüzde görünür olacaktır; ancak yakın dövüşçü/menzilli formlarındayken kullanılamaz olduğundan devre dışı bırakılacaktır
  • Whirling Axes (menzilli) dolum süresi 19/16/13/10'dan 9'a düşürüldü
  • Whirling Axes (menzilli) yavaşlatması 3/3.75/4.5/5.25'ten 2.5/3/3.5/4'e düşürüldü
  • Whirling Axes (menzilli) yavaşlatma oranı %30'dan %40'a yükseltildi
  • Whirling Axes (yakın dövüşçü) dolum süresi 12'den 9'a düşürüldü
  • Whirling Axes (yakın dövüşçü) köreltme süresi 4/5/6/7'den 5'e değiştirildi
  1. Seviye 10: +10 Çeviklik VEYA +200 Sağlık
  2. Seviye 15: +3 Azami Fervor İstifi VEYA +50 Whirling Axes Hasarı
  3. Seviye 20: +%20 Savuşturma VEYA +50 Hasar
  4. Seviye 25: -6s Whirling Axes Dolum Süresi VEYA Battle Trance Etki Geçirme Uygular (dostlarınızı da etkiler)

  Tusk:

  1. Seviye 10: +%40 TP Kazanımı VEYA +90 Altın/Dakika
  2. Seviye 15: +350 Sağlık VEYA +150 Snowball Hasarı
  3. Seviye 20: +300 Snowball Hızı VEYA +%100 Walrus Punch Kritiği
  4. Seviye 25: %12 Walrus Punch ŞansıVEYA -6s Ice Shards Dolum Süresi

  Underlord:

  1. Seviye 10: +18 Firestorm Hasarı VEYA +30 Hareket Hızı
  2. Seviye 15: +100 Kullanma Menzili VEYA +15 Atrophy Attack Fazladan Hasarı
  3. Seviye 20: +70 Saldırı Hızı VEYA +30 Sağlık Yenilemesi
  4. Seviye 25: +0.8s Pit of Malice Yere Bağlaması VEYA 25% Firestorm Bina Hasarı

  Undying:

  • Tombstone süresi 15/20/25/30'dan 30'a değiştirildi
  • Tombstone etki alanı 600/800/1000/1200'den 1200'e değiştirildi
  • Tombstone canlanma oranı 3'ten 4.5/4/3.5/3'e değiştirildi
  • Tombstone dolum süresi 70'ten 85/80/75/70'e değiştirildi
  • Tombstone zombi çarpışma boyutu düşürüldü
  • Decay mana bedeli 70/90/110/130'dan 70/85/100/115'e değiştirildi
  • Decay hasarı 20/60/100/140'tan 20/50/80/110'a düşürüldü
  1. Seviye 10: +100 Kullanma Menzili VEYA +8 Sağlık Yenilemesi
  2. Seviye 15: Öldüğünde Tombstone Ortaya Çıkartır VEYA +20 Decay Süresi
  3. Seviye 20: +30 Tombstone Zombi Hasarı VEYA +3 Tombstone Saldırısı
  4. Seviye 25: 200 DS'li Yeniden Canlanma VEYA -2s Decay Dolum Süresi

  Ursa:

  1. Seviye 10: +1.75 Mana Yenilemesi VEYA +8 Kuvvet
  2. Seviye 15: +16 Çeviklik VEYA -1s Earthshock Dolum Süresi
  3. Seviye 20: +1 Enrage Süresi VEYA +25s Fury Swipes
  4. Seviye 25: +14 Fury Swipes Hasarı VEYA +600 Etki Alanına Earthshock

  Vengeful Spirit:

  • Wave of Terror etki alanı görüşü 500'den 300'e düşürüldü (etki alanıyla aynı)
  • Wave of Terror dolum süresi 22/20/18/16'dan 10'a düşürüldü
  • Wave of Terror zayıflatma süresi 15'ten 8'e düşürüldü
  • Scepter'lı illüzyon hasarı %50'den %100'e yükseltildi
  • Vengeance Aura etki alanı 900'den 1200'e yükseltildi
  • Vengeance Aura artık öldüğünüzde düşmanlar üzerinde etki etmeyecek
  • Hasar auranızın içinde bir düşman kahraman ölürse, o kahramanın bir illüzyonu 7 saniye boyunca öldüren düşmana saldıracaktır. İllüzyon %100 hasar verir. İllüzyonlar hayalettir/hedef alınamaz ve düşmanlar tarafından görünürdür
  1. Seviye 10: +%15 Büyü Direnci VEYA -1 Wave of Terror Zırhı
  2. Seviye 15: +15 Çeviklik VEYA -6s Wave of Terror Dolum Süresi
  3. Seviye 20: -4s Magic Missile Dolum Süresi VEYA +%15 Vengeance Aura Hasarı
  4. Seviye 25: +400 Magic Missile Hasarı VEYA Magic Missile Büyü Bağışıklığını Deler

  Venomancer:

  • Temel hareket hızı 5 azaltıldı
  • Temel hasarı 3 azaltıldı
  • Venomous Gale artık etkisi geçirilebilir
  1. Seviye 10: -8 Venomous Gale DS VEYA +90 Altın/Dakika
  2. Seviye 15: +150 Kullanma Menzili VEYA +6% Poison Sting Yavaşlatması
  3. Seviye 20: +6s Poison Nova Süresi VEYA Gale Kahramana Çarptığında 2 Ward Çıkartır
  4. Seviye 25: +600 Poison Nova Etki Alanına VEYA 3x Plague Ward SP/Hasarı

  Viper:Kahraman Yeniden Düzenlendi

  • Temel hareket hızı 5 azaltıldı
  • Temel zırhı 1 azaltıldı
  • Corrosive Skin artık hareket hızını yavaşlatmayacaktır
  • Corrosive Skin hasarı 10/15/20/25'ten 8/16/24/32'ye yükseltildi
  • Corrosive Skin saldırı yavaşlatması 10/15/20/25'ten 8/16/24/32'ye yükseltildi
  • Poison Attack yeniden düzenlendi. Hedefi yavaşlatır ve hedefin eksik olan sağlığına göre hasar verir
   • HH/SH Yavaşlatma: 25/30/35/40%
   • SBH: 0.25/0.5/0.75/1.0x * Eksik sağlık oranı (son seviyede %50 eksik sağlık 50 SBH, %90 eksik sağlık 90 SBH olur)
   • Süresi: 3
   • DS: 6/4/2/0
   • Mana Bedeli: 40/35/30/25
  • Nethertoxin yeniden düzenlendi. Hedeflenen alana zehir yayar. O alandakilere zamanla hasar verir, büyü direncini düşürür ve Break uygular (pasif yetenekleri devre dışı bırakır)
   • Etki Alanı: 300
   • SBH: 20/30/40/50
   • Büyü Direnci: -10/15/20/25% + Break
   • Süresi: 8
   • Dolum Süresi: 5
   • Mana Bedeli: 75
   • Kullanma Menzili: 900 (2000 atış hızı)
   • Not: Bu etki, kullanıldığında düşmanlar üzerinde bir zayıflatma bırakmaz. Düşmanlar o alan içinde olduğu sürece etkili olur
  1. Seviye 10: +20 Saldırı Hızı VEYA +%8 Büyü Can Çalması
  2. Seviye 15: +100 Saldırı Menzili VEYA +6 Corrosive Skin
  3. Seviye 20: Poison Attack Binaları Etkiler VEYA +100 Viper Strike SBH
  4. Seviye 25: +120 Hasar VEYA Nethertoxin Susturur

  Visage:

  • Familiar'ın saldırıları şarjlı hasar yerine artık sabit 25/40/55 olarak değiştirildi
  • Grave Chill kullanmak 900 etki alanı içindeki Familiar'lara güçlendirme uygular
  1. Seviye 10: +125 Kullanma Menzili VEYA +30 Hasar
  2. Seviye 15: +%40 TP Kazanımı VEYA Soul Assumption Çifte Vuruşu
  3. Seviye 20: +15 Soul Assumption Şarj Başına Hasarı VEYA +80 Familiars Hareket Hızı
  4. Seviye 25: -2s Gravekeeper's Cloak VEYA +1 Familiar

  Warlock:

  1. Seviye 10: +%5 Fatal Bonds Hasarı VEYA +125 Kullanma Menzili
  2. Seviye 15: -7s Shadow Word Dolum Süresi VEYA +%40 TP Kazanımı
  3. Seviye 20: Öldüğünde Golem Ortaya Çıkartır VEYA 250 Shadow Word Etki Alanı
  4. Seviye 25: +20 Chaotic Offering Golem Zırhı VEYA Golemler Büyü Bağışıklığı Kazanır

  Weaver:

  1. Seviye 10: +20 Mana Yakma VEYA +%25 TP Kazanımı
  2. Seviye 15: 12 Kuvvet VEYA +75 Shukuchi Hasarı
  3. Seviye 20: -0.5 Swarm Zırh Azaltması VEYA +2 Swarm Sağlığı
  4. Seviye 25: +200 Shukuchi Hareket Hızı VEYA +1 Geminate Saldırısı

  Windranger:

  • Focus Fire artık Windranger hareket ederken de kullanılan saldırı yapabilmesini sağlar
  • Focus Fire saldırı hızı bonusu 500'den 350'ye yükseltildi
  • Focus Fire dolum süresi 60'tan 70'e yükseltildi
  • Shackleshot artık hedefe bağlanmadığında, bağlanılmayan alanı gösterecektir
  1. Seviye 10: +%30 Windrun Yavaşlatması VEYA +1.75 Mana/saniye
  2. Seviye 15: +90 Powershot Hasarı VEYA +75 Saldırı Menzili
  3. Seviye 20: 25% Dolum Süresi VEYA Windrun Görünmezlik Sağlar
  4. Seviye 25: Focus Fire'da +%20 Mini Sersemletme VEYA +1 Shackleshot Hedefi

  Winter Wyvern:

  1. Seviye 10: 90 Altın/Dakika VEYA +50 Hasar
  2. Seviye 15: +350 Sağlık VEYA +600 Gece Görüşü
  3. Seviye 20: +15% Arct

  Bu Güncelleme İle Bİrlİkte

  Kullanıcı Arayüzü

  • Kahraman ekipman ekranı artık farklı Tiny büyüme boyutları ve Night Stalker'ın gece ve gündüz formları arasındaki farkları seçebilmenize izin verir.
  • Sohbette yazarken, : kullanmak sahip olduğunuz herhangi bir ifade için otomatik tamamlamayı açar.
  • Sohbet bağlantıları artık otomatik olarak tıklanabilir. Herkese açık sohbet kanalarındaki bağlantılar Steam bağlantı filtresinden geçirilerek aktarılır.
  • /p sohbet komutunu kullanarak artık partiniz ile oyun içinden yazışabilirsiniz.

  Kozmetikler

  • Şu kahramanlar atölyeye eklendi: Pangolier, Jakiro, Ancient Apparition, ve Techies
  • Phantom Lancer için başlık yuvası eklendi

  Yetenek Çekilişi

  • Yeni Çekiliş Arayüzü
  • Çekiliş sırasında sohbet desteği eklendi.
  • Yeteneklerin yerlerini değiştirme desteği eklendi.
  • Dark Willow ve Pangolier eklendi.
  • Kahraman hünerleri ve temel istatistiklerinin yanı sıra kahramanın birincil özelliklerini belirten araç bilgileri eklendi.
  • Skor tablosu, tekrarlar izlenirken veya maçın sonunda seçilmiş yetenekleri gösterir.
  • Aşağıdaki kahramanlar Yetenek Çekilişine sınırlı yetenek setleri ile eklenmiştir:
   • Puck
   • Templar Assassin
   • Chen
   • Doom
   • Shadow Fiend
   • Ember Spirit
   • Vengeful Spirit
   • Keeper of the Light
   • Spectre
   • Troll Warlord
   • Phoenix
   • Timbersaw
   • Elder Titan
   • Ogre Magi
   • Tusk

  • Aşağıdaki kahramanlar için hata gidermeleri:
   • Zeus
   • Gyrocopter
   • Dragon Knight
   • Treant Protector
   • Nyx Assassin
   • Terrorblade

  • Dota 2'ye Broodmother ile birlikte evrik devinim bilimi desteği eklendi. Bu videoyu izleyerek Broodmother'ın ayakları ve vücudunun, merdivenlerde, uçurum uçlarında ve diğer yüzeylerde hareket ederken aldığı şekli görebilirsiniz.