Представляємо
двох нових героїв

Панґольєр, Pangolier

Довгий шлях до ривку зі стилем

 Ближн. бій Лідер Нападник Знерухомлювач Танк Невловимий Ініціатор

Охочий до миттєвих ривків, Панґольєр обожнює переривати рухи ворога та опинятися у центрі хаосу. Граційно спрямовуючи свого меча в слабкі місця обладунків та відбиваючи атаки, цей витончений фехтувальник завжди готовий поринути в бій.

Кращий воїн у світі?
Це ж навіть не конкурс…

Чоловіки та жінки, які складають Ніванських галантів, живуть життям танцю з мечами, поневіряннями та куртуазними романами. І хоча більшість із них мають кредо «сповнене пригодами життя — єдине варте існування», подвиги Донте Панліна все ще змушують брови найвидатніших мечників злітати до небес.

Немає почвари, яку б він не міг здолати. Немає істоти, до якої він би не залицявся. Немає тирана, проти якого він не постав би. І немає шляхтичів, яких він не ошукав би своїм добре підвішеним язиком.

Здібності Панґольєра

Swashbuckle

Панґольєр ривком пересувається на нову позицію, атакує ворогів у напрямку цілі низкою блискавичних ударів, що завдають фізичної шкоди та додають ефекти при влучанні.

Shield Crash

Панґольєр стрибає у повітря і б’є назад по землі. Вороги навколо нього ушкоджуються, а він отримує тимчасове зменшення отримуваної шкоди, чим у більшу кількість ворогів влучить.

Heartpiercer

Панґольєр чудово читає ворогів, спритно протикаючи шпагою їхню броню. Його атаки можуть уповільнити ціль, а також повністю скинути броню ворога після невеликої затримки.

Rolling Thunder

Панґольєр обертається на кулю з імунітетом до чарів та котиться вперед, ушкоджуючи і приголомшуючи ворогів на своєму шляху. Під час дії здібності можна також застосовувати Shield Crash, що дозволяє перестрибувати перепони. Чаклується.

Темна Верба, Dark Willow

Трохи пустощів ще нікого не вбивали

 Дальн. бій Підтримка Нападник Знерухомлювач Невловимий

Ледь помітне тріпотіння у тінях — це все, що побачить ворог Темної Верби, адже ця фея уникає ворогів та сковує їхні рухи підступними хитрощами. Звертаючись до сил більш давніх, аніж знання вчених магів, вона тримає ворогів на місці, а потім спускає на них увесь гнів та жах світу фей.

Цілі так і не допетрають, що їх вдарило…

Дітям подобається розповідати історії про вигадані пригоди чарівників… Бо діти не знають, що більшість чарівників злісні придурки. Й у світі злісних чарівників є лише декілька імен, про які говорять із більшою відразою, ніж про Мірешку Санбріз. Народжена у родині короля купців-чарівників, Мірешка зростала у Ревтелі, нації головорізів, де маніпуляції та вбивства були нормою. Хоч вона й була досить досконалою в орієнтуванні етикетом, поняттями та соціальними ритуалами, що пронизували кожен елемент її життя, та вона знаходила це все радше занудним. Тому Мірешка зробила те, що робить більшість бунтівних дітей: спалила сімейний маєток та пішла разом зі своїм улюбленцем світляком Джекс жити життям мандрівних шахраїв.

Bramble Maze

Темна Верба створює ожиновий лабіринт, який сплітає ворогів, що ступають у пастки, ушкоджуючи та вкорінюючи їх.

Shadow Realm

Темна Верба ховається у тіньове королівство, тож її не можна обрати як ціль, а також завдає додаткову магічну шкоду своєю наступною атакою — тим більшу, чим довше Мірешка була у тіні.

Cursed Crown

Темна Верба кладе на голову ворога прокляту корону фей. Через чотири секунди вона приголомшує жертву та всіх ворогів навколо неї.

Bedlam

Компаньйон Темної Верби — Джекс — кружляє навколо неї, завдаючи шкоди ворогам. Не можна застосовувати, поки діє Terrorize.

Terrorize

Компаньйон Темної Верби — Джекс — насилає страх на ворогів, змушуючи їх утікати в напрямку до свого фонтану. Не можна використовувати, поки діє Bedlam.

Здібності Dark Willow

Також у цьому оновленні

Помста Етьєна

Дод. зброя з нестандартним ефектом та звуком Swashbuckle

Первородний сонцехист

Пояс із особливим ефектом Bramble Maze

Сквайр Фолі

Кур’єр та самопризначений зброєносець Донте

Допитлива пастка

Вид вардів, які колись вирощувала лише ревтельська шляхта

«Колючки і все таке» та «Дурнувата галантність»

Кепкування для Dark Willow та Pangolier

Емблеми протистояння доль

Нетлінний комплект

Купити зараз за $9.99 $14.99
Знижка 33% до 30 листопада 2017 року

Рейтингові сезони

У цьому оновленні ми змінили рейтингову систему пошуку матчів для гравців рейтингових і нерейтингових ігор на піврічну сезонну систему. Регулярні сезони відображатимуть актуальний MMR для всіх гравців, що покращить якість матчів для усіх.

Упродовж кожного сезону усі гравці отримають медаль для профілю, яка показуватиме їхній найвищий рівень під час цього сезону. Існує сім різних медалей, а в межах кожної медалі є сім зірок, які потрібно заробити, щоби отримати наступну медаль. Ваша поточна медаль, а також ваша медаль попереднього сезону буде показуватися усім гравцям перед кожним матчем.

На початку кожного сезону усі гравці заново калібруватимуть MMR із урахуванням їхнього рейтингу у попередньому сезоні. Ваш поточний історичний досезонний MMR буде збережено і ви зможете показувати його у своєму профілі, а гравці рейтингових матчів зможуть і надалі відстежувати поточне сезонне значення їхнього MMR.

Перший сезон розпочнеться за два тижні, аби всі мали можливість приготуватися.

Покращення системи посібників

Тепер у вкладці «Навчання» можна переглядати посібники, що дає гравцям легкий доступ до цінних знань спільноти Dota про здібності, предмети та вибір талантів для всіх 115 героїв. Ви також можете перетягувати предмети та писати примітки до власних посібників і навіть публікувати їх для всіх. У кожному посібнику вказується для якого ігроладного патчу і якої ролі він створений, тож тепер ви не розгубитеся у жодному бою.

Турбо-режим

Турбо-режим було додано до черги пошуку. Цей новий режим має такі ж правила, як All Pick, але ігровий час скорочено шляхом надання більшої кількості золота та досвіду героям, послабленням веж та за рахунок зменшення часу відродження. Спокійні правила турбо та система придбання в будь-якій крамниці призначена для спрощених і швидких матчів, ідеальних для проби нових героїв та стратегій, або для ознайомлення друзів із Dota в легшому середовищі.

Оновлення режиму Ability Draft

Ability Draft було оновлено абсолютно новим інтерфейсом вибору. Додатково гравці тепер можуть змінювати порядок гарячих клавіш здібностей та спілкуватися з союзниками під час вибору. Також ми додали підтримку п’ятнадцяти раніше недоступних героїв та виправили проблемну поведінку у кількох інших. Вважаєте, що можете створити божественний набір здібностей вбивці? Станьте в чергу та з’ясуйте.

Оновлена модель Ancient Apparition

Кальдр виглядає морознішим, аніж будь-коли, завдяки виходу нової моделі Ancient Apparition та ефектів оточення.

Сигнальне колесо

Завдяки новим доповненням для передачі інформації гравці отримають більше можливостей для спілкування, аніж будь-коли раніше. Тепер ви можете використовувати колесо сигналів, аби повідомити команді, куди ви прямуєте, де стоять чи не стоять варди, а також передавати вже звичні команди про напад чи відступ. Сигнали відображаються на полі бою та на міні-мапі, а в чаті буде відповідне повідомлення.

Голос Bladeform Legacy

Усі власники таємного предмета «Bladeform Legacy» для Джаґернаута отримають голосовий набір для героя, який ви можете спорядити, аби змінити стандартний голос героя на спеціальну таємну версію. Джаґернаут тепер говорить із силою стародавнього покоління воїнів. Завдяки цьому новому зв’язку зі світом живим, прабатьки Острову Масок більше не перебуватимуть у тиші забуття.

Ігроладне оновлення

Загальні зміни

  Вибір героїв

  • Послідовність вибору героїв у режимі All Pick тепер така: A-BB-AA-BB-AA-B
  • Кожного дня 10 героїв автоматично обираються як бонусні герої дня. Бонусні герої мають безкоштовне манґо після вибору (не продається).
  • Вибір випадкового героя більше не дає додаткового золота. Натомість цей вибір працює лише серед бонусних героїв дня і, окрім манґо, дає герою також Iron Branch.
  • Прибрано можливість повторного вибору

  Лінії

  • На середній лінії більше немає додаткового кріпа ближнього бою.
  • Кріпи тепер зустрічаються ближче до легкої лінії.
  • Досвід за добивання союзного кріпа, який отримує ворог, зменшено з 70% до 25%
  • Досвід за добивання союзного кріпа зменшено з 30% до 25%
  • Якщо нейтрали вбивають кріпів на лінії, то це розглядається, ніби їх вбивають ворожі кріпи — це більше не є добиванням і досвід отримується повністю. Вам необхідно власноруч добити кріпа, аби отримати досвід як за союзне добивання (тобто не дати досвід ворогу).
  • Загальний досвід за хвилю (4 кріпи) збільшено з 210 до 240
   • Досвід за кріпів-мечників збільшено з 40 до 57
   • Досвід за кріпів-магів зменшено з 90 до 69 (результатом обох змін є сума 240)
  • Грошова нагорода за кріпа-мечника збільшена на 4
  • Грошова нагорода за кріпа-мага збільшена на 12 (загальна кількість золота за хвилю збільшена на 24)
  • Перші нейтральні кріпи тепер з’являються на 1 хвилині
  • Базовий досвід за вбивство героя (без підмоги) для 1-5 рівня зменшено зі 100/120/140/160/180 до 30/60/90/120/150 (ви все ще отримуватимете додатковий досвід за підмогу, відповідно до формули підмоги)
  • Дальність отримання досвіду збільшено з 1300 до 1500
  • Досвід, що необхідний для переходу з рівня 1 на рівень 2 зменшено з 240 до 200
  • Досвід, що необхідний для переходу з рівня 2 на рівень 3 збільшено з 360 до 400
  • Здоров’я вежі першого ступеня збільшено з 1400 до 1600

  Сувої телепортації

  • Герої тепер починають гру із сувоєм телепортації. У сувоїв починається відлік зарядки на початку гри.

  Храми та гліф

  • З бази вилучено храми (замінені простими спорудами)
  • Гліф тепер робить ваших кріпів невразливими на час його тривалості.

  Кріпи

  • Додатковий обложний кріп з’являється на 30 хвилині замість 40 хвилини.
  • Здоров’я обложного кріпа збільшено на 50
  • Додатковий кріп на лінії з’являється на хвилину пізніше (на 15/30/40/45 хвилинах для мечника/мечника/мага/мечника).
  • Посилення лінійних кріпів тепер обмежено рівнем мегакріпів (раніше, якщо гра тривала більше 4 годин, то звичайні кріпи могли стати сильнішими за мегакріпів).

  Механіки броні

  • Формула броні змінена з 0,06*броня/(1+0,06*броня) до 0,05*броня/(1+0,05*броня)
  • Броня за спритність змінена з 1/7 до 1/6
  • Броня веж ступеня 1 збільшена з 14 до 17
  • Броня веж ступенів 2 і 3 збільшена з 16 до 19
  • Броня веж ступеня 4 збільшена з 24 до 29
  • Базова броня Рошана збільшена з 15 до 18
  • Броня простих будівель збільшена з 12 до 14
  • Броня храмів збільшена з 20 до 24
  • Броня Древнього збільшена з 15 до 18
  • Броня казарми мечників збільшена з 15 до 18
  • Броня казарми магів збільшена з 10 до 12 (ці зміни пов’язані з загальною формулою обрахунку броні)

  Споруди на базі

  • Вилучено регенерацію здоров’я у веж ступеню 4 (раніше було 3)
  • Регенерація здоров’я Древнього збільшена з 3 до 8

  Зміни мапи

  • Перероблено центральну лінію для Пітьми (тепер обидві сторони можуть проходити берегом і не отримувати шкоди від вежі)
  • Звужено центральні виступи
  • Центральні храми пересунуто углиб лісу
  • Храми складної лінії та руни золота поміняно місцями
  • Розширено ландшафт складної лінії
  • Руни золота основного лісу посунуто ближче до річки
  • Перероблено основний ліс Пітьми
  • Виправлено сильний табір легкої лінії
  • Прибрано один підйом біля табору кріпів у районі кожної легкої лінії
  • Прибрано наступні місця для вардів: табір древніх кріпів Сайва/Рошан, нижня руна Сяйва, основний ліс Пітьми (поруч із табором древніх)
  • Незначні зміни в розташуванні дерев та ліній огляду

  • Нижня руна перенесена вище річкою
  • Сходи в районі лісу легкої лінії Пітьми стали вужчими
  • В основному лісі легкі і середні табори помінялися місцями (складні табори тепер ближче до вежі другого ступеня середньої лінії)
  • Змінено розташування дерев на шляху відведення легкого табору Сяйва
  • Незначні зміни в позиції дерев унизу напроти сходів Сяйва, що ведуть у бік складної лінії Пітьми
  • Зменшено розмір виступу, що веде від складної лінії Пітьми в ліс Сяйва легкої лінії
  • Трохи змінено позицію складного табору легкої лінії Сяйва
  • Трохи зменшено сходи нижче таємної крамниці Сяйва
  • Виступ у складній лінії Пітьми, який з’єднується зі складним табором легкої лінії Сяйва, зрушено праворуч
  • Складний табір Сяйва поруч із вежею другого ступеня на середній лінії більше не знаходиться в западині
  • Незначні зміни розташування дерев, сходів і місцевості вище та навколо основного лісу Пітьми
  • Змінено сходи, що йдуть нижче табору древніх кріпів Сяйва у бік річки

  Рошан

  • Після третього вбивства Рошана тепер випадає одноразовий Refresher Orb. Його зарядка не залежить від звичайного Refresher Orb.

  Час відродження

  • Час відродження героїв на рівнях 1-5 змінено з 8/10/12/14/16 до 5/7/9/13/16

  Провокація нейтральних істот

  • Нейтральні істоти тепер сплять ночами. Уві сні у них нульовий радіус провокації.
  • Вилучено винятки для відводу нейтральних істот героями (для Chaos Knight, Earth Spirit, Morphling, Pudge, Clockwerk, Rubick та Tiny)
  • Дальність провокації нейтральних кріпів тепер залежить від області появи нейтралів (включено для таборів, які традиційно відводяться на легку або складну лінію)

  Captains Mode

  • У Captains Mode з’явилося додаткове блокування в першій фазі (всього в цьому режимі 6 блокувань).

  Ілюзії

  • Ілюзії тепер завдають на 80% менше шкоди Рошану, а не гинуть миттєво, атакуючи його.
  • На ілюзії тепер частково поширюється відновлення здоров’я та мани.
  • Шкода від здатності Slam Рошана по ілюзіям збільшена з 70+5/хв. до 70+8/хв.

  Фонтан

  • Шкода, що завдається фонтаном, збільшена зі 190-199 до 220-240
  • Відновлення мани фонтаном збільшено з 4% запасу мани + 14 мани за секунду до 6%
  • Відновлення здоров’я фонтаном збільшено з 4% до 5%

  Загальний капітал

  • Індекс рейтингу загального капіталу (скільки найбагатші герої отримують за допомогу в убивстві у порівнянні з найбіднішими) змінено з 0,75->1,25 на 0,7->1,3.

  Hex

  • Hex тепер не можна розвіяти.

  Інтерфейс

  • В інтерфейс інвентарю додано індикатор стану заглушення
  • Додана можливість необхідності зупинки для переривання здібностей, що чаклуються

  Унікальні модифікатори атаки

  • Вилучено решту унікальних модифікаторів атаки
  • Вампіризм більше не є унікальним модифікатором атаки (тепер він може складатися)
  • Arcane Orb більше не є унікальним модифікатором атаки
  • Mana Break більше не є унікальним модифікатором атаки (не поєднується із Mana Break від Diffusal Blade)

  Інші зміни

  • У Rubick, Magnus, Dark Seer і т.д. зняті обмеження для закидання на скелі
  • У Pudge і Vengeful Spirit прибрано вільне переміщення по скелям
  • Рівень Рошана тепер підвищується щохвилини замість 4 хвилин (усе залишається таким же, просто збільшується плавніше).
  • Виправлена ​​ситуація, коли можливості типу «бар’єр» (Pipe, Hood, Flame Guard) не блокують джерела магічної шкоди від атак
  • Підвищено розбірливість лічильників на піктограмах ефектів

  • У героїв зі швидкістю повороту 0,4 вона підвищена до 0,5 (Mirana, Puck, Razor, Shadow Shaman, Tidehunter, Witch Doctor, Warlock, Beastmaster, Veno, Wraith King, Viper, Clinkz, Enchantress, Spectre, Spirit Breaker, Lone Druid, Elder Titan, Oracle і Winter Wyvern)

  • У ворогів тепер видно параметр відновлення мани (раніше відображалося лише відновлення здоров’я).

  • Руна регенерації тепер відновлює 6% максимального запасу здоров’я/мани замість 100/67 здоров’я/мани.

  Здібності нейтральних істот

  • War Stomp у нейтрального Centaur має менший час застосування: з 0,5 до 0,4
  • War Stomp у нейтрального Centaur має меншу вартість мани: зі 100 до 50
  • Thunder Clap у нейтрального Furbolg має менший час застосування: з 0,5 до 0,4
  • Thunder Clap у нейтрального Neutral Furbolg має меншу вартість мани: зі 100 до 50
  • Tornado у нейтрального Wildkin має менший час застосування: з 0,75 до 0,4
  • Mana Burn у нейтрального Soulstealer має менший час застосування: з 0,5 до 0,3
  • Desecrate у нейтрального Prowler Shaman має менший час застосування: з 0,9 до 0,4
  • Slam у нейтрального Thunder Lizard має більший час застосування: з 0 до 0,3
  • Ensnare у нейтрального Dark Troll Warlord має менший час застосування: з 0,5 до 0,3
  • Ensnare у нейтрального Dark Troll Warlord має меншу вартість мани: зі 150 до 75
  • Raise Dead у нейтрального Dark Troll Warlord має менший час застосування: з 0,5 до 0,3
  • Storm Chain Lightning у нейтрального Harpy має менший час застосування: з 0,5 до 0,3
  • Додано снаряд для Ensnare у Dark Troll Warlord
  • Purge у нейтралів тепер працює на істот у циклоні
  • Нейтральна аура Cloak для героїв збільшена з 5% до 10%

Зміни предметів

  Кур’єр

  • Ціна кур’єра збільшена зі 100 до 200
  • Швидкість руху наземного кур’єра збільшена з 350 до 380
  • Швидкість летючого кур’єра збільшена з 430 до 450
  • Більше не можна придбати покращення летючого кур’єра. Зараз кур’єр покращується автоматично на 3 хв.
  • Летючий кур’єр тепер має Щит кур’єра замість здібності Пришвидшення (зарядка: 200, тривалість: 2).
  • Кур’єр більше не може наповнювати пляшку.
  • Кур’єра можна придбати лише один раз.

  Крамниця

  • Наступні предмети вилучені з бічної крамниці: Quarterstaff, Orb of Venom, Blades of Attack, Sage's Mask, Stout Shield, Ring of Regeneration, Ring of health, Bottle (1 заряд)
  • Наступний предмет доданий до бічної крамниці: Ring of Protection
  • Наступні предмети додані до таємної крамниці: Voidstone, Ring of Health, Bottle (повний заряд)

  Підтримка

  • Ціна оглядових вардів збільшена з 60 до 80
  • Очки при знищенні оглядовими вардами збільшені з 25 до 100
  • Ціна танґо перемасштабована із 125 для 4 використань до 150 для 5 використань
  • Ціна Smoke of Deceit збільшена з 50 до 80

  Різне

  • Ціна рукавиць зменшена із 150 до 135
  • Ціна капців зменшена із 150 до 135
  • Ціна накидок зменшена із 150 до 135
  • Рецепт Wraith Band зменшений із 170 до 165
  • Рецепт Bracer зменшений із 175 до 165
  • Рецепт Null зменшений із 155 до 165
  • Wraith/Bracer/Null більше не дають +3 до шкоди атаки. Вони тепер дають додаткове +1 до головного атрибута.
  • Вуалі більше не дають +6 до шкоди
  • Бонус від інтелекту вуалей збільшений з +12 до +14
  • Невеликі жезли більше на дають +9 до шкоди.
  • Бонус від інтелекту невеликих жезлів збільшений на +2
  • Drums of Endurance більше не дають +3 до шкоди.
  • Бонус від сили Drums of Endurance збільшений на +1
  • Rod of Atos більше не дає +6 до шкоди.
  • Perseverance більше не дає +10 до шкоди.
  • Linken's Sphere більше не дає +15 до шкоди.
  • Refresher Orb більше не дає +20 до шкоди.
  • Регенерація мани Refresher Orb збільшена з 250 до 300%
  • Lotus Orb більше не дає +10 до шкоди.

Aether Lens:Предмет перероблено

  Раніше:

   Дає:
    +220 до дальності
    +250 до мани
    +100% до регенерації мани
    +6% до посилення чарів

  Зараз:

   Дає:
    +250 до дальності
    +450 до мани
    +125% до регенерації мани

Battle Fury:Рецепт змінено

 • Battle Fury тепер потребує Demon Edge замість Claymore + Broadsword (ціна на 400 дешевше).
 • Шкода від атаки зменшена з 55 до 50
 • Периферійна відстань збільшена з 570 до 625
 • Периферійний кінцевий радіус збільшений з 300 до 330

Boots of Speed:

 • Швидкість руху Boots of Speed зменшена з +45 до +40

Boots of Travel:

 • Відстань пріоритеризації Boots of Travel building збільшена з 325 до 700

Bloodstone:Рецепт змінено

 • Bloodstone тепер потребують Perseverance замість Soul Ring + Рецепт.
 • Кількість початкових зарядів збільшено 12 до 14
 • Більше не зцілює в області навколо героя після смерті.

Butterfly:

 • Тривалість Flutter зменшена з 4 до 2 секунд
 • Flutter більше не скасовує ухилення

Desolator:

 • Послаблення броні Desolator зменшено з -7 до -6

Diffusal Blade:Предмет перероблено

 • Більше не розвіює чари
 • Більше не має обмежень зарядів
 • Більше не покращується
 • Час зарядки збільшено до 15 секунд

Drums of Endurance:

 • Активна додаткова швидкість атаки збільшена з 25 до 35

Ethereal Blade:

 • Швидкість снаряду збільшена із 1200 до 1275

Skadi:

 • Більше не потребує Orb of Venom

Force Staff:

 • Зарядка збільшена з 20 до 23

Glimmer Cape:

 • Glimmer Cape більше не розбирається.

Hurricane Pike:

 • Hurricane Pike тепер потребує Wraith Band замість рецепта за 500 золота.

Iron Talon:Предмет перероблено

 • Iron Talon було вилучено з гри.

Javelin:

 • Тепер дає 25% точності
 • Ціна зменшена з 1500 до 1100
 • Більше не надає +10 до шкоди
 • Точні влучання тепер завдають 100 магічної шкоди (показується зверху)

Basher:

 • Ціна рецепта збільшена з 750 до 1150
 • Більше не надає +10 до шкоди
 • Приголомшень не можна уникнути
 • Шкода збільшена з 85 до 100 (показується зверху)

Abyssal Blade:

 • Більше не надає +10 до шкоди
 • Приголомшень не можна уникнути
 • Шкода збільшена з 85 до 100 (показується зверху)

Monkey King Bar:Предмет перероблено

  Раніше:

   Потребує:
    Demon Edge (2200)
    2x Javelin (3000)
    Всього: 5200

   Надає:
    +66 до шкоди
    +Істинний удар
    +35% до шансу завдати 160 магічної шкоди та міні-приголомшення на 0.01

  Зараз:

   Потребує:
    Hyper Stone (2000)
    2x Javelin (2200)
    Всього: 4200

   Надає:
    +60 до швидкості атаки
    Ймовірність появи +75% до точності + 60 абсолютної шкоди (атака, під час якої спрацьовує точність, також завдає абсолютну шкоду, пробиває імунітет до чарів)

Linken's Sphere:

 • Не можна вручну націлювати на себе із Linken's Sphere

Magic Wand:Рецепт змінено

  Раніше:

   Потребує:
    Magic Stick (200)
    2x Ironwood Branch (100)
    Circlet (165)
    Всього: 465

   Надає:
    +4 до всіх характеристик

  Зараз:

   Потребує:
    Magic Stick (200)
    2x Ironwood Branch (100)
    Enchanted Mango (100)
    Всього: 400

   Надає:
    +2 до всіх характеристик
    +1.5 до регенерації здоров’я

Necronomicon:Предмет перероблено

 • Вилучено випалення мани від лучника
 • Лучник 3 рівня тепер отримує Purge (сповільнення + розвіювання, застосовується лише по ворогам). Час зарядки: 15
 • Раніше:

   Потребує:
    Staff of Wizardry (1000)
    Belt of Strength (450)
    Рецепт (1200)

   Надає:
    +8/12/16 до сили
    +15/21/24 до інтелекту

  Зараз:

   Потребує:
    2x Sage's Mask (650)
    Belt of Strength (550)
    Рецепт (1300)

   Надає:
    +10/15/20 до сили
    +100/125/150% до регенерації мани

Poor Man's Shield:Предмет перероблено

 • Poor Man's Shield було вилучено з гри.

Orb of Venom:

 • Періодична шкода більше не розвіює витратні матеріали та не скасовує Blink (поводиться як Poison Sting)

Pipe of Insight:

 • Активований Barrier тепер може захищати будівлі.

Ring of Regen:

 • Ціна зменшена з 325 до 300

Satanic:Рецепт перероблено

 • Тепер потребує Claymore замість Mithril Hammer

Вартові варди:

 • Вартові варди більше не з’являються автоматично перед оглядовими вардами під час їхнього придбання.

Silver Edge:

 • Більше не застосовує зменшення шкоди ворогів
 • Бонус до швидкості руху збільшено з 20% до 25%

Дим:

 • Час доступності зменшено з 11 хвилин до 10 хвилин

Solar Crest:

 • Точність збільшено з 35% до 40%

Soul Ring:Предмет перероблено

  Раніше:

   Потребує:
    Sage's Mask (325)
    Ring of Regen (325)
    Enchanted Mango (100)
    Всього: 750

   Надає:
    +3 до регенерації здоров’я
    +50% до регенерації мани

   Час зарядки Sacrifice: 30

  Зараз:

   Потребує:
    Ring of Regen (300)
    2x Gauntlets of Strength (270)
    Рецепт (185)
    Всього: 755

   Надає:
    +6 до сили
    +2 до регенерації здоров’я

   Час зарядки Sacrifice: 25

Stout Shield:

 • Блокування шкоди збільшено з 16/8 до 18/9

Urn of Shadows:

 • Тип шкоди змінено з абсолютного у магічний
 • Шкода збільшена з 150 до 200

Vladmir's Offering:

 • Вампірська аура тепер поєднується із перснями Аквіли і Базилія.

Meteor Hammer:Новий предмет

  Потребує:
   Ogre Axe (1000)
   Staff of Wizardry (1000)
   Ring of Regen (300)
   Sage's Mask (325)
   Всього: 2625

  Надає:
   +12 до сили
   +12 до інтелекту
   +4 до регенерації здоров’я
   +1.5 до регенерації мани

  Активний ефект:
   Чаклується, 3 секунди. Викликає метеор, який вдаряє по області 300 од. та приголомшує на 1,75 секунд. Застосовує 6-секундний негативний ефект, що завдає 60 шкоди за секунду спорудам (115 неспорудам). Дальність: 600, час зарядки: 40, витрата мани: 125. Ви бачитимете область ураження протягом тривалості чаклування. Метеоритний удар руйнує дерева. Час приземлення метеора 0,5 секунд.

Aeon Disk:Новий предмет

  Потребує:
   Vitality Booster (1100)
   Energy Booster (900)
   Рецепт (1750)
   Всього: 3750

  Надає:
   +250 до здоров’я
   +250 до мани
   +25% опору ефектам (зменшує тривалість ефектів німоти / приголомшення / роззброєння / укорінення / лякання тощо. Для негативних ефектів сповільнення із ШЗС воно просто зменшує величину сповільнення, не чіпаючи величину шкоди).

  Пасивний ефект:
   Якщо ви отримуєте шкоду і маєте здоров’я менше 80%, застосовується сильне розвіювання на вашому герою і ви отримуєте позитивний ефект на 2,5, що зменшує всю вхідну та вихідну шкоду до нуля. Час зарядки: 100. Спрацьовує лише на шкоду, заподіяну гравцем.

Spirit Vessel:Новий предмет

  Потребує:
   Urn of Shadows (875)
   Vitality Booster (1100)
   Wind Lace (250)
   Рецепт (600)
   Всього: 2825

  Надає:
   +250 до здоров’я
   +30 до швидкості руху
   +2 до всіх характеристик
   +2 до броні
   +1 до регенерації мани

  Активний ефект:
   У додачу до поведінки урн, чаклування на ворога тепер зменшує його регенерацію здоров’я, зцілює на 70% та висмоктує 3% поточного здоров’я цілі за секунду. Чаклування на союзну ціль тепер підсилює регенерацію здоров’я, зцілює на 20% та збільшує здоров’я цілі на 1% від їхнього поточного здоров’я за секунду.

Nullifier:Новий предмет

  Потребує:
   Sacred Relic (3800)
   Helm of Iron Will (900)
   Всього: 4700

  Надає:
   +65 до шкоди
   +5 до броні
   +5 до регенерації здоров’я

  Активний ефект:
   Розвіює ціль та заглушає на 5 секунд. Щоразу, коли заглушену ціль хтось атакує, вона ще й уповільнюється на 100% протягом 0,4 секунди. Застосовує уповільнення одразу після влучання снарядів. Час зарядки: 14, витрата мани: 100, дальність: 600, швидкість снаряду: 1200.

Kaya:Новий предмет

  Потребує:
   Staff of Wizardry (1000)
   Robe of the Magi (450)
   Рецепт (500)
   Всього: 1950

  Надає:
   +16 до інтелекту
   +10% до посилення чарів
   +10% до зменшення витрати та спалювання мани (діє на предмети, на кшталт manaburn, manabreak тощо)
   Примітка: Ефекти від кількох предметів не складаються

Формула регенерації

Короткий виклад

 • Формули регенерації здоров’я та мани були перероблені. Тепер ви отримуєте абсолютну величину. Після чого регенерація здоров’я та мани підсилюється силою та інтелектом. Наприклад, Void Stone забезпечує регенерацію мани 1.0 замість 100%.

Статистична підказка

 • Область статистичної підказки показує наданий вашими атрибутами відсоток збільшення ОЗ/ОМ та якими є абсолютні величини регенерації з урахуванням бонусу від інтелекту/сили.

Формула мани

 • Перероблена формула регенерації мани змінює відсоткові бонуси (як від Void Stone тощо) на абсолютні бонуси. Кожна одиниця інтелекту збільшує регенерацію мани на 2%.

  • Стара: (0,01 + 0,04 * інтелект) * (1 + відсоткові бонуси) + абсолютні бонуси

  • Нова: (базис + абсолютні бонуси), потім збільшення на 2% / інтелект

  • Примітка 1: Усі герої наразі мають базис 0,9, що може бути змінено в індивідуальному порядку у майбутньому (як із ОЗ зараз).
  • Примітка 2: Скориговані різноманітні предмети, таланти та здібності регенерації мани (див. список нижче)

  • Скориговані предмети
   • Загалом предмети, що раніше давали 50% регенерації мани, тепер дають 0,5, а 100% ‒ 1,0 тощо.
   • Величини інших предметів:
    • Perseverance: 1,5
    • Scythe of Vyse: 2,25
    • Battle Fury: 2,25
    • Orchid: 2,25
    • Bloodthorn: 2,25
    • Eul: 2,25
    • Linken's Sphere: 2,25
    • Lotus Orb: 1,75
    • Drums: 0,75
    • Solar Crest: 1,0
    • Aether Lens: 1,25
    • Raindrops: 0,5
    • Bloodstone / заряд: 0,4
    • Clarity Potion: 3,2
    • Vlad: 0.65
    • Basilius: 0,5
    • Aquila: 0,5
    • Bottle: 40

  • Таланти перемаcштабовано для підлаштування до нової формули.

  • Скориговані здібності:
   • Аура Crystal Maiden на союзників перемаcштабовано з 1/1,5/2/3 в 0,8/1,0/1,2/1,4
   • Аура Crystal Maiden на себе перемаcштабовано з 2/3/4/8 в 1/2/3/4
   • Регенерація мани Death Pulse перемаcштабовано з 1/3/5/7 в 2/2,25/2,5/2,75

  • Інші коригування:
   • Регенерація мани храмів з 40 в 30
   • Храми більше не збільшують величину регенерації мани із часом.

   Здоров’я

  • Перероблена формула регенерації здоров’я. Кожна одиниця сили підсилює регенерацію на 0,7%

   • Стара: базис + 0,06 * силу + абсолютні бонуси

   • Нова: (базис + абсолютні бонуси), потім збільшення на 0,7% / силу
   • Примітка 1: Базові величини збільшені на 1,5 для всіх героїв у новій формулі
   • Примітка 2: Скориговані різноманітні предмети, таланти та здібності регенерації здоров’я (див. список нижче)

  • Скориговані предмети
   • Ring of Health: 5
   • Hood of Defiance: 6,5
   • Perseverance: 5,5
   • Force Staff: 5
   • Vanguard: 5,5
   • Abyssal Blade: 7
   • Crimson Guard: 6
   • Helm of the Dominator: 8
   • Refresher Orb: 11
   • Linken Sphere: 5,5
   • Lotus Orb: 5,5
   • Pipe: 6,5
   • Pipe Insight Aura: 2
   • Greaves Aura: 3,5
   • Greaves Critical Heal: 12
   • Headdress Aura: 2
   • Mek Aura: 3,5
   • Tranquil: 12
   • Bloodstone: 7
   • Armlet: 4
   • Soul Ring: 2
   • Ring of Regen: 1,5
   • Veil from 6 - 5
   • Hurricane Pike from 6 - 5,5
   • Vladmir 3 - 2,5
   • Armlet life drain from 45 - 54
   • Bottle: 80
   • Urn: 35

  • Таланти перемаcштабовано для підлаштування до нової формули.

  • Скориговані здібності:
   • Регенерацію здоров’я Chemical Rage перемаcштабовано з 50/75/100 в 40/48/56
   • Dragon Blood перемаcштабовано з 3/6/9/12 в 4/6/8/10
   • Press The Attack перемаcштабовано з 30/40/50/60 в 30/35/40/45
   • Feral Impulse перемаcштабовано з 1/4/7/10 в 1/3/5/7
   • Reactive Armor перемаcштабовано з 1/1,2/1,4/1,6 в 1/1,15/1.3/1,45
   • Ауру Satyr Tormentor перемаcштабовано з 6 в 5,5
   • Пороговий критерій зцілення Inner Vitality перемаcштабовано з 20/40/60/80% в 22/30/38/46%
   • Нормальний критерій зцілення Inner Vitality перемаcштабовано з 5/10/15/20% в 6/8/10/12%
   • Множник регенерації здоров’я вбивства Death Pulse перемаcштабовано з 10 в 6
   • Тривалість регенерації здоров’я вбивства Death Pulse перемаcштабовано з 7 в 6
   • Регенерацію здоров’я Death Pulse перемаcштабовано з 1/3/5/7 в 2/3/4/5
   • Зцілення Doom Scorched Earth перемаcштабовано з 16/24/32/40 в 12/18/24/30
   • Living Armor перемаcштабовано з 4/8/12/16 в 4/7/10/13
   • Базис Cold Embrace перемаcштабовано з 25 в 15

  • Інші коригування:
   • Регенерація здоров’я храмів з 90 в 75
   • Храми більше не збільшують величину регенерації здоров’я із часом.

  Зміни атрибутів

  Характеристики героїв

  • Збільшення мани від інтелекту збільшено з 11 до 12
  • Швидкість руху всіх героїв спритності зменшено на 5
  • Сила, спритність та інтелект тепер наділяють героїв відповідної характеристики певними перевагами (окрім +1 до шкоди).

  Переваги

  • Сила дає +0,15% до опору (зменшує тривалість таких ефектів як знемовлення/приголомшення/роззброєння/знерухомлення/страх/тощо. Для ефектів, які завдають шкоду та сповільнюють, він просто зменшує час сповільнення, і не зменшує шкоду)
  • Спритність додає +0,06% до швидкості руху
  • Інтелект додає +0,15% опору магії
  • У зоні характеристик ви можете переглянути, які переваги отримує герой.

  Опис характеристик

  • Сила
   • +20 до здоров’я
   • +0,7% до відновлення ОЗ

   • Переваги: +1 до шкоди
   • Переваги: +0,15% опору

  • Спритність
   • +1/6 броні
   • +1 до швидкості атаки

   • Переваги: +1 до шкоди
   • Переваги: +0,06% до швидкості руху

  • Інтелект
   • +12 до мани
   • +2,0% до швидкості відновлення мани
   • +0,07% до посилення чарів

   • Переваги: +1 до шкоди
   • Переваги: +0,15% до опору магії

  Зміни героїв

  Дерево талантів

 • Дерево талантів усіх героїв було перероблено. Додано багато нових спеціальних талантів.
 • Abaddon:

  1. Рівень 10: +25 до швидкості руху АБО +20% до отримання досвіду
  2. Рівень 15: +6 броні АБО +50 до лікування/шкоди від Mist Coil
  3. Рівень 20: +15% до зменшення зарядки АБО +90 шкоди
  4. Рівень 25: +250 до здоров’я Aphotic Shield АБО +25% до сповільнення від Curse of Avernus

  Alchemist:

  1. Рівень 10: +25 до швидкості атаки АБО +5 броні
  2. Рівень 15: +50 шкоди АБО +250 здоров’я
  3. Рівень 20: +25% січі АБО +200 до шкоди від Unstable Concoction
  4. Рівень 25: -8 с до зарядки Unstable Concoction АБО -0,2 до затримки перед атакою у Chemical Rage

  Ancient Apparition:

  • Chilling Touch: тривалість змінено з 30 до 20/24/28/32
  • Chilling Touch: більше не зменшує швидкість атаки союзників.
  • Chilling Touch: магічну шкоду знижено з /60/70/80 до 30/45/60/75
  • Chilling Touch тепер накладає 30% до сповільнення протягом 0,3 секунди.
  1. Рівень 10: +60 золота за хвилину АБО +10% до посилення чарів
  2. Рівень 15: +20 до реген. здоров’я АБО -1,5 с до зарядки Ice Vortex
  3. Рівень 20: +80 до шкоди від Chilling Touch АБО +8% до сповільнення і маг. шкоди від Ice Vortex
  4. Рівень 25: +4% до порогу вбивства від Ice Blast АБО +4 заряди Cold Feet

  Anti-Mage:

  1. Рівень 10: +175 здоров’я АБО +20 до швидкості атаки
  2. Рівень 15: -1 с до зарядки Blink АБО Blink лишає неконтрольовану ілюзіюСтворює 25% шкоди ілюзії, завдає 250% шкоди, триває 10 секунд. Не можна контролювати.
  3. Рівень 20: +300 до дальності чаклування Blink АБО +10 до всіх характеристик
  4. Рівень 25: -50 с до зарядки Mana Void АБО +30% до магічного щита

  Arc Warden:

  1. Рівень 10: +25 до швидкості атаки АБО +5 броні
  2. Рівень 15: +2 с до тривалості Flux АБО +350 здоров’я
  3. Рівень 20: +100 до дальності атаки АБО +10% до зменшення зарядки
  4. Рівень 25: +30% до вампіризму АБО +350 до шкоди від Spark Wraith

  Axe:

  1. Рівень 10: +8 до сили АБО +40 до швидкості атаки
  2. Рівень 15: +3 до реген. мани АБО +30 до швидкості руху
  3. Рівень 20: +20 до реген. здоров’я АБО Counter Helix спрацьовує від власних атакШанс контрфінта від атак.
  4. Рівень 25: +100 до області дії Berserker's Call АБО +120 до ШЗС від Battle Hunger

  Bane:

  • Bane може атакувати цілі, які знаходяться під дією Nightmare, не пробуджуючи їх.
  • Час до чаклування зменшено з 0,5 до 0,4
  • Nightmare більше не завдає 20 шкоди за секунду.
  1. Рівень 10: Enfeeble краде шкоду АБО +6 броні
  2. Рівень 15: +150 до дальності чаклування АБО +40% до отримання досвіду
  3. Рівень 20: +100 до зменшення шкоди від Enfeeble АБО +75 до швидкості руху
  4. Рівень 25: +7 с до тривалості Fiend's Grip АБО +250 до шкоди/лікування від Brain Sap

  Batrider:

  • Снаряд Flamebreak тепер візуально летить по дузі.
  1. Рівень 10: +5 броні АБО +6% до посилення чарів
  2. Рівень 15: +300 здоров’я АБО +2 с до тривалості Flamebreak Burn
  3. Рівень 20: +50 до швидкості руху АБО +15% до зменшення зарядки
  4. Рівень 25: +8 с до тривалості Firefly АБО -13 с до зарядки Flamebreak

  Beastmaster: перероблено героя

  • Wild Axes перероблено:
   • Wild Axes: відстань (як далеко осі розташовані один від одного на середній дистанції) збільшено з 353 до 450
   • Wild Axes: радіус влучання збільшено з 140 до 175
   • Wild Axes: витрата мани зменшена з 105/110/115/120 до 60/65/70/75
   • Wild Axes: шкода зменшена з 70/100/130/160 до 40/70/100/130
   • Wild Axes: час зарядки зменшено з 13 до 8
   • Wild Axes тепер накладає поєднані негативні ефекти на уражених ворогів. Збільшує всю шкоду, яку ціль отримує від Beastmaster або його істот на 6/8/10/12% за кожне влучання. Негативні ефекти тривають 10 секунд.
  • Завдяки Primal Roar Beastmaster та всі його істоти отримують 30% до швидкості руху протягом 3 секунд.
  • Перероблено Call of the Wild. Тепер це єдина здібність.
   • Звірі живуть протягом 60 секунд. Час зарядки: 60. Витрати мани: 50/60/70/80
   • Рівень 1: кнур 1-го рівня
   • Рівень 2: кнур 2-го рівня
   • Рівень 3: кнур 3-го рівня + сокіл
   • Рівень 4: кнур 4-го рівня + сокіл + випадкова нейтральна істота
   • Од. здоров’я кнура: 275/350/425/500
   • Шкода від атаки кнура: 20/30/40/50 (змінено з 10/25/40/55)
   • Сповільнення кнура: 10/20/30/40%
   • Тривалість сповільнення кнура: 3
   • Сокіл не стає більше невидимим.
   • Од. здоров’я сокола: 350 (збільшено з 40/60/80/100)
   • Броня сокола: 5
   • Швидкість сокола: 450
   • Огляд сокола вночі: 1000
   • Огляд сокола вдень: 1000
   • Нейтрал: буде обраний випадковий нейтрал з наступного списку (Alpha Wolf, Hellbear Smasher, Satyr Tormenter, Centaur Conqueror, Dark Troll Summoner)
  1. Рівень 10: +30 до швидкості руху АБО +25% до отримання досвіду
  2. Рівень 15: +40 до шкоди від кнура АБО +7 броні
  3. Рівень 20: +500 здоров’я АБО +120 до шкоди від Wild Axes
  4. Рівень 25: +2 соколи АБО +40 до швидкості атаки від Inner Beast

  Bloodseeker:

  • Дальність чаклування Rupture зменшено з 1000 до 800
  1. Рівень 10: +25 до швидкості атаки АБО +4 броні
  2. Рівень 15: +300 здоров’я АБО +75 до шкоди від Bloodrite
  3. Рівень 20: +25% до вампіризму АБО +14% до шкоди від Rupture
  4. Рівень 25: -6 с до зарядки Blood Rite АБО +20 до Thirst

  Bounty Hunter:

  • Track тепер можна натиснути за допомогою Alt+ЛКМ, щоби попередити свою команду про кількість золота (ця інформація вже доступна в підказці негативних ефектів).
  1. Рівень 10: +30 до швидкості руху АБО +25% до отримання досвіду
  2. Рівень 15: +50 до швидкості атаки АБО +350 здоров’я
  3. Рівень 20: +75 до шкоди від Shuriken Toss АБО +125% до критичного удару Jinada
  4. Рівень 25: +50% до ухилення АБО +300 золота від Track (впливає на самого себе і союзників)

  Brewmaster:

  1. Рівень 10: +200 здоров’я АБО +30 шкоди
  2. Рівень 15: +3 с Thunder Clap Slow АБО +20% до опору магії
  3. Рівень 20: +100 до швидкості атаки АБО +1500 Primal Split Health
  4. Рівень 25: -65 с до зарядки Primal Split АБО +15% Drunken Brawler

  Bristleback:

  1. Рівень 10: +2 до реген. мани АБО +20 до швидкості руху
  2. Рівень 15: +6 Max Goo Stacks АБО +250 здоров’я
  3. Рівень 20: +25 дод. шкоди від Quill Spray АБО +20 до реген. здоров’я
  4. Рівень 25: +15% до вампіризму від чарів АБО +20 до шкоди за заряд Warpath

  Broodmother: перероблено героя

  • Spin Web більше не дає невидимості
  • Spin Web дає позитивні ефекти для вільного руху та швидкості, які не видаляються при отриманні шкоди
  • Швидкість руху зменшено з 290 до 270
  • Spiderling: здоров’я зменшено з 450 до 250
  • Spiderlite: здоров’я зменшено з 175 до 100
  • Spiders: тепер мають 50% опору магії
  • Spiders: броню збільшено на 8
  • Spiders: реген. здоров’я збільшено з 0,5 до 2
  • Кількість зарядів Spin Web збільшено з 1/2/3/4 до 2/4/6/8 (кількість, яку ви можете розмістити)
  1. Рівень 10: +60 до шкоди від Spawn Spiderling АБО +200 здоров’я
  2. Рівень 15: +35% до отримання досвіду АБО +20% до зменшення зарядки
  3. Рівень 20: +60 до швидкості атаки АБО +20 до шкоди від атак павуків
  4. Рівень 25: +75 до шкоди/вампіризму від Insatiable Hunger АБО +350 здоров’я у павуків

  Centaur Warrunner:

  1. Рівень 10: +10% до ухилення АБО +10% до опору магії
  2. Рівень 15: +75 шкоди АБО +15% до шкоди від Return Strength
  3. Рівень 20: +250 до шкоди від Double Edge АБО +20 до сили
  4. Рівень 25: +1,5 с до тривалості Hoof Stomp АБО Return стає аурою

  Chaos Knight:

  1. Рівень 10: +20 до швидкості руху АБО +5 до всіх характеристик
  2. Рівень 15: +15 до сили АБО 12% до зменшення зарядки
  3. Рівень 20: 150 золота за хвилину АБО Reality Rift пробиває імунітет до чарів
  4. Рівень 25: -7 до послаблення броні від Reality Rift АБО +2 макс. тривалості від Chaos Bolt

  Chen:

  • Дальність атаки збільшена з 600 до 650
  • Вилучено Test of Faith (телепорт)
  • Holy Persuasion може бути застосовано на союзних істот, щоби відправити їх додому після 6/5/4/3 секунд затримки та на себе, щоби телепортувати кріпів до вас.
  • Витрата мани від Holy Persuasion змінена з 100 до 100/110/120/130
  • Test of Faith тепер діє на союзників, зцілює на половину завданої шкоди. Завжди застосовує макс. значення для себе.
  • Витрата мани від Test of Faith змінена з 90/100/110/120 до 60/80/100/120
  1. Рівень 10: +20% до отримання досвіду АБО +125 до дальності чаклування
  2. Рівень 15: +7 броні АБО -10 с до зарядки Test of Faith
  3. Рівень 20: +180 золота за хвилину АБО +1000 до мінімального здоров’я кріпів
  4. Рівень 25: +4 макс. істоти від Holy Persuation АБО +400 лікування від Hand of God

  Clinkz:

  • Приріст спритності зменшено з 3,3 до 2,6
  • Death Pact: здоров’я зменшено з 50/70/90 до 40/60/80%
  • Death Pact: шкода зменшена з 5/7/9% до 4/6/8%
  • Перероблено Strafe. Тепер дає +80/140/200/260 до швидкості атаки на 3 секунди. Протягом цього часу у вас буде можливість автоматично уникнути до трьох снарядів (дальніх атак чи чарів), крокуючи трохи в бік після ураження. Strafe закінчиться, якщо ви ухилитеся від трьох снарядів. Час зарядки: 45/35/25/15.
  1. Рівень 10: +12% до опору магії АБО +5 броні
  2. Рівень 15: +15% до ухилення АБО +30 до шкоди від Searing Arrows
  3. Рівень 20: +100 до дальності атаки АБО +20 до реген. здоров’я
  4. Рівень 25: +4 с до заряду/тривалості Strafe АБО кілька цілей Searing Arrows (випускає Searing Arrows по вибірковим цілям поблизу)

  Clockwerk:

  1. Рівень 10: +25 до швидкості руху АБО +5 броні
  2. Рівень 15: +15 до сили АБО +30 до шкоди від Battery Assault
  3. Рівень 20: +20% до опору магії АБО +125 до шкоди від Rocket Flare
  4. Рівень 25: -0,3 с до інтервалу між Battery Assault АБО Істинний зір від Rocket Flare (також впливає на вардів)

  Crystal Maiden:

  1. Рівень 10: +200 здоров’я АБО +100 до дальності чаклування
  2. Рівень 15: Аура зменшує витрати мани і спалювання мани на 14% АБО +90 золота за хвилину
  3. Рівень 20: +60 до шкоди від Freezing Field АБО +250 до швидкості атаки
  4. Рівень 25: +300 до шкоди від Crystal Nova АБО +1,5 с до тривалості Frostbite

  Dark Seer:

  1. Рівень 10: +12% до ухилення АБО +90 шкоди
  2. Рівень 15: +12 до реген. здоров’я АБО +75 до області дії Vacuum
  3. Рівень 20: Surge діє по області 300 АБО +15% до зменшення зарядки
  4. Рівень 25: Parallel Wall АБО +150 до шкоди від Ion Shell

  Dazzle:

  • Перероблено Poison Touch. Цілиться в істоту і випускає отруту, яка розпилюється на цілі поблизу (схоже на Ethershock). Застосовує ШЗС і сповільнення для цільових ворогів. Щоразу як отруєна ціль атакується, тривалість негативних ефектів поновлюється. Завдає 10/20/30/40 од. до ШЗС та сповільнює на 14/16/18/20%. Триває 4/5/6/7 секунд. Впливає на 4/5/6/7 цілей. Час зарядки: 35/30/25/20. Витрата мани: 80. Дальність: 600/700/800/900. Фізичний тип шкоди. Поновлюється за тими ж правилами, що і Blink (контрольовані гравцем істоти та Рошан).
  1. Рівень 10: +60 шкоди АБО +175 здоров’я
  2. Рівень 15: +125 до дальності чаклування АБО +20 до лікування/шкоди від Shadow Wave
  3. Рівень 20: +50 до швидкості руху АБО +30 до ШЗС від Poison Touch
  4. Рівень 25: -4 с до зарядки Shadow Wave АБО +0,5 до броні за секунду від Weave

  Death Prophet:

  1. Рівень 10: +12% до опору магії АБО +50 шкоди
  2. Рівень 15: +150 до дальності чаклування АБО +1% до шкоди від макс. здоров’я Spirit Siphon
  3. Рівень 20: +500 здоров’я АБО -2 с до зарядки Crypt Swarm
  4. Рівень 25: +8 духів від Exorcism АБО Exorcism надає пришвидшення

  Disruptor:

  1. Рівень 10: +200 здоров’я АБО +40 до шкоди від Thunder Strike
  2. Рівень 15: +150 до дальності чаклування АБО -3 с до зарядки Kinetic Field
  3. Рівень 20: +180 золота за хвилину АБО +4 удари Thunder Strike
  4. Рівень 25: -10 с до зарядки Glimpse АБО +4 с до тривалості Kinetic Field

  Doom:

  1. Рівень 10: +10 до шкоди/лікування від Scorched Earth АБО +25 до швидкості руху
  2. Рівень 15: +20% до ухилення АБО +150 до бонусного золота від Devour
  3. Рівень 20: +40 до ШЗС від Doom АБО Devour діє на древніх кріпів
  4. Рівень 25: +3% до шкоди від Infernal Blade АБО +100% січі

  Dragon Knight:

  • Breathe Fire тепер знижує загальну шкоду від атаки, а не лише базову шкоду.
  • Breathe Fire: зменшення шкоди атаки збільшено з 35% до 25%
  • Breathe Fire: час до чаклування збільшено з 0 до 0,2
  • Breathe Fire: дальність збільшено з 650 до 750
  1. Рівень 10: +2 до реген. мани АБО +30 до швидкості атаки
  2. Рівень 15: +300 здоров’я АБО +40% до отримання досвіду
  3. Рівень 20: подвоєння броні і реген. здоров’я від Dragon Blood АБО +150 золота за хвилину
  4. Рівень 25: +40 до сили АБО +1,75 с до тривалості приголомшення Dragon Tail

  Drow Ranger:

  • Додано візуальний ефект на кріпів у момент застосування Precision Aura
  1. Рівень 10: +5 до всіх характеристик АБО +20 до швидкості руху
  2. Рівень 15: +25 до швидкості атаки АБО +300 до дистанції/відкидання Gust
  3. Рівень 20: +1,5 с до тривалості Gust АБО +20 спритності від Marksmanship
  4. Рівень 25: 50% до зменшення зарядки АБО +20% до шкоди від Precision Aura

  Earth Spirit:

  1. Рівень 10: +10 до інтелекту АБО +40 шкоди
  2. Рівень 15: +7 броні АБО +200 до шкоди від Rolling Boulder
  3. Рівень 20: +150 золота за хвилину АБО +15% до посилення чарів
  4. Рівень 25: +1 с до приголомшення від Boulder Smash АБО Geomagnetic Grip діє на союзників

  Earthshaker:

  • Echo Slam: початкова шкода вилучено
  • Echo Slam: шкода від хвилі збільшена з 40/55/70 до 60/85/110
  • Echo Slam: відскакує двічі від не-ілюзійних героїв
  1. Рівень 10: +250 мани АБО +30 шкоди
  2. Рівень 15: +7 armor АБО +30 до швидкості руху
  3. Рівень 20: +50 до шкоди від Echo АБО +400 до дальності Fissure
  4. Рівень 25: -2 с до зарядки Enchant Totem АБО +50% до опору магії

  Elder Titan:

  • Echo Stomp тепер пробуджується, якщо ціль отримує більше 50/100/150/200 од. сукупної шкоди (більше немає винятку — належить гравцеві джерело шкоди чи ні).
  • Додано візуальні ефекти для Natural Order
  1. Рівень 10: +200 здоров’я АБО +25 до швидкості руху
  2. Рівень 15: +30 шкоди за героя від Astral Spirit АБО +15% до опору магії
  3. Рівень 20: +70 до швидкості атаки АБО +100 до шкоди від Echo Stomp
  4. Рівень 25: -75 с до зарядки Earth Splitter АБО +100% до вампіризму

  Ember Spirit:

  1. Рівень 10: +150 до поглинання шкоди від Flame Guard АБО +20 шкоди
  2. Рівень 15: +30 до ШЗС від Flame Guard АБО +1 с до тривалості Searing Chains
  3. Рівень 20: +10% до посилення чарів АБО True Strike
  4. Рівень 25: 2 заряди Sleight of Fist АБО -25 с до відновлення заряду Remnant

  Enchantress:

  • Enchant тепер вилучає позитивні ефекти у ворожих героїв.
  1. Рівень 10: +15% до опору магії АБО +25 до швидкості руху
  2. Рівень 15: +50 шкоди АБО +8 світляків від Nature's Attendants
  3. Рівень 20: Enchant діє на древніх кріпів АБО +100 до сповільнення від Untouchable
  4. Рівень 25: +25 до зцілення від Nature's Attendants АБО +8% до шкоди від Impetus

  Enigma:

  1. Рівень 10: +15% до опору магії АБО +25 до швидкості руху
  2. Рівень 15: +120 золота за хвилину АБО +15% до зменшення зарядки
  3. Рівень 20: +400 здоров’я АБО +70 до шкоди від Eidolon
  4. Рівень 25: +4 спрацювання Malefice АБО +8 ейдолонів від Demonic Conversion

  Faceless Void:

  1. Рівень 10: +8 до сили АБО +20 шкоди
  2. Рівень 15: +100 до шкоди від Time Lock АБО +300 здоров’я
  3. Рівень 20: +500 до дальності Timewalk АБО +40 до швидкості атаки
  4. Рівень 25: +25% до Backtrack АБО +175 до області дії Chronosphere

  Gyrocopter:

  • Homing Missile: вилучено час до чаклування
  • Homing Missile: тепер знаходить нову ціль, якщо основна помирає. Пріоритет удару на героїв.
  • Homing Missile: швидкість збільшено з 340 до 500
  • Homing Missile: затримка запуску збільшена з 2 до 3 секунд
  • Homing Missile: тепер завдає фіксовану кількість шкоди, змінено з 125/250/375/500 до 100/175/250/325
  • Homing Missile: кількість влучень для знищення змінено з 3/3/4/5 до 3/3/4/4
  1. Рівень 10: +25 шкоди АБО +200 здоров’я
  2. Рівень 15: +3 атаки Flak Cannon АБО +11 до шкоди від Rocket Barrage
  3. Рівень 20: +50 до швидкості руху АБО -25 с до зарядки Call Down
  4. Рівень 25: глобальний Call Down АБО 3 заряди Homing Missile

  Huskar:

  1. Рівень 10: +20 шкоди АБО +175 здоров’я
  2. Рівень 15: +15% до вампіризму АБО +10 до ШЗС від Burning Spears
  3. Рівень 20: +15 до сили АБО +400 до дальності Life Break
  4. Рівень 25: +125 до дальності атаки АБО 0 с до зарядки Inner Vitality

  Invoker:

  1. Рівень 10: +30 до шкоди від Chaos Meteor АБО +0,3 с до тривалості Tornado
  2. Рівень 15: +1,5 с до тривалості Cold Snap АБО +1 Forged Spirit
  3. Рівень 20: +35 до шкоди/швидкості від Alacrity АБО Cataclysm (Запускається, коли Sun Strike подвоєно. Одягається на 90 секунд зарядки. Створює 2 видимі Sun Strikes на відстані 175-250 одиниць від кожного ворожого героя)
  4. Рівень 25: Deafening Blast на область АБО -16 с до зарядки Tornado

  Io:

  • Relocate: час зарядки збільшено з 100/80/60 до 120/100/80
  • Spirits: макс. дальність зменшено з 875 до 700
  1. Рівень 10: +400 до макс. дальності Spirits АБО +60 шкоди
  2. Рівень 15: Tether дає бонуси Скіпетра АБО +90 до шкоди від Spirits
  3. Рівень 20: +150 золота за хвилину АБО Атака разом із ціллю TetherАвтоматично атакує щоразу, коли ваш союзник атакує
  4. Рівень 25: +50 до реген. здоров’я АБО Tether приголомшує

  Jakiro:

  • Dual Breath: час до чаклування зменшено з 0,65 до 0,55
  • Macropyre: час до чаклування зменшено з 0,65 до 0,55
  1. Рівень 10: +8% до посилення чарів АБО +25% до отримання досвіду
  2. Рівень 15: +250 до дальності атаки АБО +40 до шкоди від Dual Breath
  3. Рівень 20: -60 до швидкості атаки від Liquid Fire АБО +150 золота за хвилину
  4. Рівень 25: +1,25 с до тривалості Ice Path АБО Macropyre має чисту шкоду і пробиває імунітет до чар

  Juggernaut:

  • Juggernaut більше не знемовлює, доки використовує Blade Fury (проте досі не можна застосувати Omnislash; можна застосувати варда).
  1. Рівень 10: +5 до всіх характеристик АБО +20 до швидкості руху
  2. Рівень 15: +1 с до тривалості Blade Fury АБО +25 до швидкості атаки
  3. Рівень 20: +10 броні АБО +100 до ШЗС від Blade Fury
  4. Рівень 25: +600 здоров’я АБО +5 ударів від Omnislash

  Keeper of the Light:

  • Mana Leak: дальність чаклування зменшено з 550/700/850/1000 до 400/500/600/700
  1. Рівень 10: +25 до швидкості руху АБО +8% до вампіризму від чарів
  2. Рівень 15: +40% до отримання досвіду АБО +350 до дальності чаклування
  3. Рівень 20: +300 мани від Chakra Magic АБО +40% до опору магії
  4. Рівень 25: +200 до шкоди/лікування від Illuminate АБО +2 с приголомшення від Mana Leak

  Kunkka:

  • Kunkka тепер дозволено використовувати Quelling Blade.
  1. Рівень 10: +40 шкоди АБО +6 броні
  2. Рівень 15: +10 до реген. здоров’я АБО +120 до шкоди від Torrent
  3. Рівень 20: +100 до області дії Torrent АБО +25 до сили
  4. Рівень 25: флот примарних кораблів АБО +50% до січі від Tidebringer

  Legion Commander:

  1. Рівень 10: +25% до отримання досвіду АБО +8 до сили
  2. Рівень 15: +30 до швидкості атаки АБО +50 до шкоди героям від Overwhelming Odds
  3. Рівень 20: +60 до швидкості руху АБО +10% до шансу спрацювання Moment of Courage
  4. Рівень 25: +40 дод. шкоди від Duel АБО -10 с до зарядки Press The Attack

  Leshrac:

  1. Рівень 10: +5 броні АБО +250 мани
  2. Рівень 15: +15 до сили АБО +40 до швидкості руху
  3. Рівень 20: +25% до ухилення АБО +50 до шкоди від Pulse Nova
  4. Рівень 25: +50 вибухів у Diabolic Edict АБО +3 с до тривалості сповільнення від Lightning Storm

  Lich:

  • Chainfrost тепер відбивається після впливу оригінального снаряда, а не часу чаклування.
  • Ice Armor: сповільнення змінено з 24/26/28/30% до 8/16/24/32%
  1. Рівень 10: +175 здоров’я АБО +25 до швидкості руху
  2. Рівень 15: +120 шкоди АБО -4 с до зарядки Frost Blast
  3. Рівень 20: +120 золота за хвилину АБО +175 до дальності чаклування
  4. Рівень 25: атаки сповільнюють рух і атаку ворога на 30% АБО Ice Armor надає +35 до регенерації здоров’я

  Lifestealer:

  1. Рівень 10: +20 до швидкості атаки АБО +200 здоров’я
  2. Рівень 15: +30 шкоди АБО +35 до швидкості руху
  3. Рівень 20: +20% до ухилення АБО +50% до лікування від Open Wounds
  4. Рівень 25: +2 с до тривалості Rage АБО +2% до Feast

  Lina:

  1. Рівень 10: +100 до дальності чаклування АБО +25 шкоди
  2. Рівень 15: +300 здоров’я АБО +140 до шкоди від Light Strike Array
  3. Рівень 20: +10% до посилення чарів АБО +25/2% від Fiery Soul за поєднання
  4. Рівень 25: +175 до дальності атаки АБО -6 с до зарядки Dragon Slave

  Lion:

  1. Рівень 10: +75 до дальності чаклування АБО +75 шкоди
  2. Рівень 15: +200 до шкоди від Finger of Death АБО +90 золота за хвилину
  3. Рівень 20: +500 здоров’я АБО +2 цілі для Mana Drain
  4. Рівень 25: +1000 до дальності від Earth Spike АБО +325 до області дії Hex

  Lone Druid:

  • Battle Cry: час зарядки зменшено з 60 до 45
  • Battle Cry: тривалість зменшено з 6 до 5
  1. Рівень 10: +175 до дальності атаки АБО +250 здоров’я
  2. Рівень 15: -8 с до зарядки Savage Roar АБО +10 броні від Spirit Bear
  3. Рівень 20: +40 до швидкості атаки від Rabid АБО -25 с до зарядки Battle Cry
  4. Рівень 25: 0 до зарядки Entangle АБО Battle Cry наділяє імунітетом до чарів

  Luna:

  1. Рівень 10: +20 до швидкості атаки АБО +150 до дальності чаклування
  2. Рівень 15: -2 с до зарядки Lucent Beam АБО +24 до шкоди від Luna Blessing
  3. Рівень 20: +10 до всіх характеристик АБО +100 до шкоди від Lucent Beam
  4. Рівень 25: +25% до вампіризму АБО +0,25 с міні-приголомшення від Eclipse Lucent

  Lycan:

  • Feral Impulse тепер можна блокувати за допомогою Break
  1. Рівень 10: +5 броні АБО +20 шкоди
  2. Рівень 15: +8 до регенерації здоров’я від Feral Impulse АБО +12% до зменшення зарядки
  3. Рівень 20: +8 с до тривалості Shapeshift АБО +16% до шкоди від Feral Impulse
  4. Рівень 25: +3 прикликаних вовка АБО +600 до здоров’я від Howl

  Magnus:

  • Shockwave: швидкість скіпетру збільшено з 1575 до 1700
  1. Рівень 10: +25 до швидкості атаки АБО +200 здоров’я
  2. Рівень 15: +15 до сили АБО +75 до шкоди від Shockwave
  3. Рівень 20: +12 броні АБО +500 до дальності Skewer
  4. Рівень 25: +20% до шкоди і периф. шкоди від Empower АБО +0,75 с до приголомшення від Reverse Polarity

  Medusa:

  • Stone Gaze: тепер сповільнення не продовжує впливати на цілі після їхнього відвертання від Medusa.
  • Stone Gaze: тепер можна повторно застосувати після закінчення, якщо ціль продовжує стикатися з Медуза (таймер скидається після того, як негативний ефект від Stone закінчився).
  • Split Shot: тепер пасивний ефект.
  • Split Shot: кількість снарядів змінено з 1/2/3/4 до 3
  • Split Shot: шкода змінена з -20% до -65/50/35/20%
  • Split Shot: більше не зменшує шкоди основній цілі.
  • Split Shot: тепер використовує +100 до дальності атаки, а не 700.
  • Split Shot: не спрацьовує під час атаки союзників.
  1. Рівень 10: +25 шкоди АБО +10% до ухилення
  2. Рівень 15: +30 до швидкості атаки АБО +10% до викрадення мани від Mystic Snake
  3. Рівень 20: +800 мани АБО +2 с до тривалості Stone GazeЦе не тривалість приголомшення
  4. Рівень 25: +7 цілей Split Shot АБО ефекти атаки діють на всі цілі Split ShotВсі стрілки мають шанс запустити такі речі, як Eye of Skadi

  Meepo:

  1. Рівень 10: +10% до вампіризму АБО +30 до швидкості руху
  2. Рівень 15: +10 до сили АБО +40 до шкоди від Poof
  3. Рівень 20: +40 шкоди АБО +15% до ухилення
  4. Рівень 25: +700 здоров’я АБО -4 с до зарядки Poof

  Mirana:

  • Перероблено Leap. Має 3 заряди. Стрибає на відстань 550 за заряд. Надає вам швидкість руху та атаки протягом 2 секунд. Час відновлення: 60/50/40/30. Витрата мани: 40. Швидкість руху: 8/16/24/32%. Швидкість атаки: 25/50/75/100. Додаткова шкода від Leap впливає лише на Mirana.
  1. Рівень 10: +200 здоров’я АБО +20 шкоди
  2. Рівень 15: -5 с до зарядки Sacred Arrow АБО +100 до швидкості атаки від Leap
  3. Рівень 20: +12% до посилення чарів АБО +25 до Mana Break
  4. Рівень 25: +2 стріли Sacred Arrows АБО -70 до зарядки Moonlight Shadow

  Monkey King:

  • Базова шкода зменшена на 3
  • Додаткова шкода від Jingu Mastery змінена з 75/100/125/150 до 60/90/120/150
  • Мавпячий Король більше не руйнує дерева, на яких він стоїть під час Scepter Stampede.
  1. Рівень 10: +150 до області огляду Tree Dance АБО +20 до швидкості атаки
  2. Рівень 15: +300 до дальності застосування Tree Dance АБО +75 до шкоди від Jingu Mastery
  3. Рівень 20: +50% до шкоди від Boundless Strike АБО +300 до шкоди від Primal Spring
  4. Рівень 25: +100 броні Wukong's Command АБО +1 кільце до Wukong's Command

  Morphling: перероблено героя

  • Базовий інтелект зменшено з 17 до 13
  • Перейменовано Morph в Attribute Shift
  • Attribute Shift: швидкість змінено з 2/4/8/16 до 1/4/10/25
  • Attribute Shift: тепер не витрачає ману.
  • Adaptive Strike: є два здібності, одна з яких завдає шкоди спритністю, інша — приголомшує/відштовхує силою. Коли одна здібність застосовується, інша — заряджається протягом 3-х секунд.
  • Adaptive Strike (сила): тривалість приголомшення змінено з 1,25/2,25/3,25/4,25 до 1,5/2/2,5/3,0
  • Adaptive Strike (сила): макс. відкидання збільшено з 300 до 500
  • Вилучено Morphling's Scepter
  • Замінено Replicate новою ультимативною здібністю — Morph. Змінює вашого героя, щоби відповідати ворожій цілі. Копіює візуальну модель цілі, базові здібності, базову швидкість руху, дальність атаки та атрибути. Застосовує м’яке розвіювання при трансформації. Якщо ви помрете під час трансформації, Morphling теж помре. Ви можете покинути копію у будь-який час. Триває 30 секунд. Час зарядки: 160/100/40. Дальність: 600. Витрата мани: 75/100/125.Примітка: це не ілюзія, ваш герой змінює зовнішній вигляд і здібності, щоби відповідати цілі.
  1. Рівень 10: +10 до спритності АБО +20 до швидкості руху
  2. Рівень 15: Waveform атакує цілі АБО +30 до швидкості атаки
  3. Рівень 20: -25 с до зарядки Morph АБО Morph діє на союзників
  4. Рівень 25: +800 до дальності Waveform АБО +2 цілі для Adaptive Strike

  Naga Siren:

  • Ensnare: витрата мани змінена з 100 до 70/80/90/100
  1. Рівень 10: +175 здоров’я АБО +25 до швидкості руху
  2. Рівень 15: +15 до спритності АБО +14 до сили
  3. Рівень 20: +1 ілюзія від Mirror Image АБО -5 с до зарядки Ensnare
  4. Рівень 25: -6 до броні від Rip Tide АБО +30% до ухилення

  Nature's Prophet:

  1. Рівень 10: +30 шкоди АБО +30 до швидкості руху
  2. Рівень 15: +4 енти від прикликання АБО +8 броні
  3. Рівень 20: +40 до швидкості атаки АБО -4 с до зарядки Sprout
  4. Рівень 25: Teleportation немає зарядки АБО подвоєння шкоди і здоров’я ентів

  Necrophos:

  • Ghost Shroud: сповільнення зменшено з 12/20/28/36 до 6/12/18/24
  • Ghost Shroud: додаткова магічна шкода збільшена з 25% до 30%
  • Heartstopper Aura: дальність зменшено з 900 до 700
  • Heartstopper Aura: змінено з 0,6/1,0/1,4/1,8 до 0,5/1,0/1,5/2,0
  • Reaper's Scythe: час зарядки збільшено з 100 до 120
  • Reaper's Scythe: витрата мани змінена з 175/340/500 до 200/350/500
  1. Рівень 10: +10 до сили АБО +40 шкоди
  2. Рівень 15: +30 до швидкості руху АБО +300 здоров’я
  3. Рівень 20: +20% до опору магії АБО +80 до швидкості атаки
  4. Рівень 25: -1,5 с до зарядки Death Pulse АБО +0,6 до Heartstopper Aura

  Night Stalker:

  • Видимість удень зменшено з 1200 до 800
  1. Рівень 10: +200 мани АБО +200 здоров’я
  2. Рівень 15: +15 до сили АБО +150 до дальності чаклування
  3. Рівень 20: +50 до швидкості руху АБО +50 шкоди
  4. Рівень 25: -8 с до зарядки Crippling Fear АБО +140 до швидкості атаки від Hunter In The Night

  Nyx Assassin:

  • Spiked Carapace має механіку для повернення шкоди подібну до Blademail (як і раніше, шкода повертається лише один раз; не приголомшує істот із імунітетом до чар).
  1. Рівень 10: +60 золота за хвилину АБО +6% до посилення чарів
  2. Рівень 15: +325 здоров’я АБО +35 до швидкості руху
  3. Рівень 20: +75% до шкоди від Spiked Carapace АБО +175 до шкоди від Impale
  4. Рівень 25: +100 до спритності АБО безперешкодний рух під Vendetta

  Ogre Magi:

  1. Рівень 10: +100 до дальності чаклування АБО +60 золота за хвилину
  2. Рівень 15: +300 здоров’я АБО +90 шкоди
  3. Рівень 20: +40 до швидкості атаки від Bloodlust АБО +30 до сили
  4. Рівень 25: +90 до швидкості руху АБО +275 до шкоди від Fireblast

  Omniknight:

  • Guardian Angel: час до чаклування зменшено з 0,5 до 0,4
  1. Рівень 10: +90 золота за хвилину АБО +75 до області дії Purification
  2. Рівень 15: +35% до отримання досвіду АБО +90 шкоди
  3. Рівень 20: +6 до реген. мани АБО -12% для Degen Aura
  4. Рівень 25: +3 с до тривалості Repel АБО +200 до шкоди/лікування від Purification

  Oracle:

  • Тепер візуальні ефекти від False Promise показуються, якщо герой помре чи ні.
  1. Рівень 10: +1 с до макс. тривалості Fortune's End АБО +25% до отримання досвіду
  2. Рівень 15: +150 до дальності чаклування АБО +90 золота за хвилину
  3. Рівень 20: +75 до швидкості руху АБО невидимість від False Promise (час зникання: 0,6 с)
  4. Рівень 25: -5 с до зарядки Fate's Edict АБО +2 с до тривалості False Promise

  Outworld Devourer:

  1. Рівень 10: +200 здоров’я АБО +20 до швидкості атаки
  2. Рівень 15: +15% до шансу Essence Aura АБО +40 до швидкості руху
  3. Рівень 20: +20 до сили АБО +2 до коефіцієнту Sanity's Eclipse
  4. Рівень 25: +60 с до викрадення інтелекту від Arcane Orb АБО +15% до вампіризму від чарів

  Phantom Assassin:

  1. Рівень 10: +150 здоров’я АБО +15 шкоди
  2. Рівень 15: +20% січі АБО -4 броні Corruption
  3. Рівень 20: 20% до вампіризму АБО подвійний удар від Stifling Dagger
  4. Рівень 25: +5% до шкоди від Coup de Grace АБО +25% до ухилення від Blur

  Phantom Lancer:

  • Phantom Rush тепер можна перемикати, щоби вимкнути його (типовий стан — активовано).
  • Doppelganger тепер додає 2 секунди до тривалості всіх ілюзій.
  1. Рівень 10: +10% до ухилення АБО +20 до швидкості атаки
  2. Рівень 15: +250 здоров’я АБО +125 до шкоди від Spirit Lance
  3. Рівень 20: +4 до макс. ілюзій від Juxtapose АБО +500 до дальності Phantom Rush
  4. Рівень 25: -5 с до зарядки Doppelganger АБО +30% шансу на подвійний крит

  Phoenix:

  1. Рівень 10: +8% до посилення чарів АБО +90 золота за хвилину
  2. Рівень 15: +60 до ШЗС від Fire Spirits АБО +40% до отримання досвіду
  3. Рівень 20: +1400 до дальності чаклування Icarus Dive АБО +1 с до тривалості приголомшення від Supernova
  4. Рівень 25: +3 удари по Supernova АБО +2% до шкоди від макс. здоров’я у Sun Ray

  Puck:

  • Dreamcoil: більше не завдає 100/150/200 шкоди.
  • Dreamcoil: шкода від розірвання збільшена з 100/150/200 до 300/400/500 (шкода зі скіпетром збільшена з 200/250/300 до 400/550/700)
  1. Рівень 10: +5 броні АБО +10 до інтелекту
  2. Рівень 15: +50 шкоди АБО +8% до посилення чарів
  3. Рівень 20: -5 с до зарядки Waning Rift АБО +40% до відстані і швидкості Illusory Orb
  4. Рівень 25: +420 золота за хвилину АБО швидкі атаки по жертвам Dream Coil (атакує кожні 0,6 с у межах дальності атаки)

  Pudge:

  • Meat Hook може тягнути руни назад до вас. Витрата мани повертається в разі успіху.
  • Dismember тепер притягує ціль ближче до Pudge.
  1. Рівень 10: +5 броні АБО +35 до шкоди від Rot
  2. Рівень 15: +13% до вампіризму від чарів АБО +75 шкоди
  3. Рівень 20: +15% до зменшення зарядкиАБО +180 золота за хвилину
  4. Рівень 25: +2,0 до сили від заряду Flesh Heap АБО +3 с до тривалості Dismember

  Pugna:

  • Дальність дії Life Drain зменшено на 100 од.
  • Decrepify тепер діє на Tombstone.
  1. Рівень 10: +225 здоров’я АБО +25 до швидкості руху
  2. Рівень 15: -1 с до зарядки Netherblast АБО +1 до здоров’я Nether Ward
  3. Рівень 20: +2 с до тривалості Decrepify АБО +25% до лікування від Life Drain
  4. Рівень 25: +1,75 до шкоди за од. мани від Nether Ward АБО +200 до шкоди від Netherblast

  Queen of Pain:

  1. Рівень 10: +10 до сили АБО +25 шкоди
  2. Рівень 15: +40 до швидкості атаки АБО +12% до зменшення зарядки
  3. Рівень 20: +650 до області дії Shadow Strike АБО +30% до вампіризму від чарів
  4. Рівень 25: 20 с блокування чарів АБО 1,5 с страху від Scream of Pain

  Razor:

  • Базова швидкість руху зменшена на 5
  • Перероблено Unstable Current
   • Пасивний ефект: 4/8/12/16% до додаткової швидкості (як і раніше)
   • Кожні 5 секунд випадкового ворога в області 350 буде шоковано, він отримає 100/130/160/190 шкоди та очищення (40% до сповільнення протягом 0,5/1/1,5/2 секунд, розвіює позитивні ефекти).
  1. Рівень 10: +15 до спритності АБО +200 здоров’я
  2. Рівень 15: +4% до швидкості руху від Unstable Current АБО +7 викраденої шкоди від Static Link
  3. Рівень 20: +10 броні АБО -0,1 до інтервалу між ударами Eye of the Storm
  4. Рівень 25: +100 до швидкості атаки АБО -3 с інтервалу Unstable Current

  Riki:

  • Базова швидкість руху зменшена на 5
  • Вороги у Smoke Screen не бачать.
  • Шкода від Backstab тепер може бути використана, наприклад, у Critical Strike, Cleave тощо.
  • Шкода від Backstab зменшена з 0,5/0,75/1,0/1,25 до 0,4/0,6/0,8/1,0
  1. Рівень 10: +5 до реген. здоров’я АБО +8 до спритності
  2. Рівень 15: -4 с до зарядки Smokescreen АБО 20% 1,5x Crit
  3. Рівень 20: +900 до дальності Blink Strike АБО +0,2 до коефіцієнту Backstab
  4. Рівень 25: +400 до області дії Tricks of the Trade АБО Cloak and Dagger не перериває невидимістьЖодні дії не виводять вас із невидимості, можна виявити істинним зором

  Rubick:

  • Null Field тепер може перемикатися між нападом і захистом. Час зарядки після перемикання: 30 секунд. Наступальний режим зменшує опір магії ворога.
  • Область дії Null Field збільшено з 900 до 1200
  1. Рівень 10: +200 здоров’я АБО +60 шкоди
  2. Рівень 15: +100 до дальності чаклування АБО -35 до зниження шкоди героїв від Fade Bolt
  3. Рівень 20: +5% до Null Field АБО +300 до дальності приземлення Telekinesis
  4. Рівень 25: +75% посилення вкрадених чарів АБО -15 с до зарядки Telekinesis

  Sand King:

  1. Рівень 10: +30 до швидкості руху АБО +200 здоров’я
  2. Рівень 15: +50 до ШЗС від Sand Storm АБО -50 до сповільнення атаки від Epicenter
  3. Рівень 20: +10 броні АБО +4 поштовхи Epicenter
  4. Рівень 25: +35 до реген. здоров’я АБО 50% до сповільнення та засліплення від Sand Storm

  Shadow Demon:

  • Demonic Purge тепер працює на істот, піднятих на вихор.
  • Soul Catcher більше не розділяє свій ефект, він впливає лише на одну істоту в області.
  • Радіус дії Shadow Poison збільшено з 190 до 200 од.
  • Коли вороги загинуть від Soul Catcher, їхня створена ілюзія під вашим контролем. Ефект триває, поки вони не відродяться або їх не уб’ють. Завдає 30/45/60/75% шкоди та отримує 200% шкоди.
  1. Рівень 10: +25% до отримання досвіду АБО +10 до сили
  2. Рівень 15: +25% до шкоди від Shadow Poison АБО +40 до швидкості руху
  3. Рівень 20: -6 с до зарядки Soul Catcher АБО -1,5 с до зарядки Shadow Poison
  4. Рівень 25: +500 до шкоди від Demonic Purge АБО +5 с до тривалості Disruption Banish

  Shadow Fiend:

  • Shadow Raze: шкода зменшена з 100/175/250/325 до 90/160/230/300
  • Shadow Raze: тепер має лічильник для підрахунку влучень ворогів. Змушує ворога отримати понад 60 од. шкоди від Shadow Raze за кожен раз. Триває 8 секунд, оновлюється при новому поєднанні. (Перше влучання — 0, наступне — 60, 120 тощо.)
  1. Рівень 10: +10% до посилення чарів АБО +20 до швидкості атаки
  2. Рівень 15: Presence Aura діє на споруди АБО +40 до швидкості руху
  3. Рівень 20: +150 до шкоди від Shadow Raze АБО +20% до ухилення
  4. Рівень 25: 40% до зменшення зарядки АБО +3 шкоди за душу

  Shadow Shaman:

  1. Рівень 10: +200 здоров’я АБО +20% до отримання досвіду
  2. Рівень 15: -4 с до зарядки Hex АБО +125 до дальності чаклування
  3. Рівень 20: +3 с до тривалості Shackles АБО +1 атака на знищення варда Serpent Wards
  4. Рівень 25: +400 до шкоди від Ether Shock АБО +60 до шкоди від атаки вардів

  Silencer:

  • Glaives of Wisdom: шкода знижена з 35/50/65/80% до 15/30/45/60%
  1. Рівень 10: +5 броні АБО +25 до швидкості атаки
  2. Рівень 15: +90 золота за хвилину АБО +2 од. викраденого інтелекту
  3. Рівень 20: +125 до дальності атаки АБО +30 до шкоди від Curse
  4. Рівень 25: +20% до шкоди від Glaives of Wisdom АБО +2 с до тривалості Global Silence

  Skywrath Mage:

  1. Рівень 10: +25 до швидкості руху АБО +8 до інтелекту
  2. Рівень 15: -6 с до зарядки Ancient Seal АБО +1 снаряд Arcane Bolt
  3. Рівень 20: глобальний Concussive Shot АБО +15% до зменшення опору магії від Ancient Seal
  4. Рівень 25: +600 до шко�

  Також у цьому оновленні

  Користувацький інтерфейс

  • Косметичні предмети, екіпіровані гравцем, тепер дозволяють змінити зовнішній вигляд Tiny для кожного рівня його ультимативної здібності, а також зовнішній вигляд денної та нічної форм Night Stalker.
  • Знак двокрапки в чаті відкриє меню доступних емоцій.
  • Усі посилання в чаті гри стали гіперпосиланнями. Посилання, відправлені в публічні чати, проходять через вбудований фільтр Steam.
  • Тепер можна спілкуватися зі своєю групою в чаті гри, використовуючи команду /p.

  Принади

  • До майстерні додано наступних героїв: Pangolier, Jakiro, Ancient Apparition та Techies
  • Додано ланку для голови Phantom Lancer

  Ability Draft

  • Новий інтерфейс вибору
  • Додано чат під час вибору.
  • Додано можливість змінювати здібності місцями.
  • Додано Dark Willow та Pangolier.
  • Додано підказки про таланти героїв та індикатори їхніх базових атрибутів.
  • У фінальній статистиці тепер відображаються всі вміння персонажів, обрані на початку матчу.
  • Герої, що додані в Ability Draft з обмеженим набором здібностей:
   • Puck
   • Templar Assassin
   • Chen
   • Doom
   • Shadow Fiend
   • Ember Spirit
   • Vengeful Spirit
   • Keeper of the Light
   • Spectre
   • Troll Warlord
   • Phoenix
   • Timbersaw
   • Elder Titan
   • Ogre Magi
   • Tusk

  • Виправлені вади наступних героїв:
   • Zeus
   • Gyrocopter
   • Dragon Knight
   • Treant Protector
   • Nyx Assassin
   • Terrorblade

  • Додано взаємодію моделей героїв із рельєфом мапи. Першим персонажем із новою механікою стала Broodmother. Переглянути нові взаємодії з ландшафтом можна у цьому відео.