Представляємо
двох нових героїв

Панґольєр, Pangolier

Довгий шлях до ривку зі стилем

 Ближн. бій Лідер Бомбардир Знерухомлювач Танк Невловимий Ініціатор

Охочий до миттєвих ривків, Панґольєр обожнює переривати рухи ворога та опинятися у центрі хаосу. Граційно спрямовуючи свого меча у слабкі місця обладунків та відбиваючи атаки, цей витончений фехтувальник завжди готовий кинутися у бій.

Кращий воїн у світі?
Це ж навіть не конкурс…

Чоловіки та жінки, які складають Ніванських галантів, живуть життям танцю з мечами, поневіряннями та куртуазними романами. І хоча більшість із них мають кредо «сповнене пригодами життя — єдине варте існування», подвиги Донте Панліна все ще змушують брови найвидатніших мечників злітати до небес.

Немає почвари, яку б він не міг здолати. Немає істоти, до якої він би не залицявся. Немає тирана, проти якого він не постав би. І немає шляхтичів, яких він не ошукав би своїм добре підвішеним язиком.

Здібності Панґольєра

Swashbuckle

Панґольєр ривком пересувається на нову позицію, атакує ворогів у напрямку цілі низкою блискавичних ударів, що завдають фізичної шкоди та додають ефекти при влучанні.

Shield Crash

Панґольєр стрибає у повітря і б’є назад по землі. Вороги навколо нього ушкоджуються, а він отримує тимчасове зменшення отримуваної шкоди, чим у більшу кількість ворогів влучить.

Heartpiercer

Панґольєр чудово читає ворогів, спритно протикаючи шпагою їхню броню. Його атаки можуть уповільнити ціль, а також повністю скинути броню ворога після невеликої затримки.

Rolling Thunder

Панґольєр обертається на кулю з імунітетом до чарів та котиться вперед, ушкоджуючи і приголомшуючи ворогів на своєму шляху. Під час дії здібності можна також застосовувати Shield Crash, що дозволяє перестрибувати перепони. Чаклується.

Темна Верба, Dark Willow

Трохи пустощів ще нікого не вбивали

 Дальн. бій Підтримка Бомбардир Знерухомлювач Невловимий

Ледь помітне тріпотіння у тінях — це все, що побачить ворог Темної Верби, адже ця фея уникає ворогів та сковує їхні рухи підступними хитрощами. Звертаючись до сил більш давніх, аніж знання вчених магів, вона тримає ворогів на місці, а потім спускає на них увесь гнів та жах світу фей.

Цілі так і не допетрають, що їх вдарило…

Дітям подобається розповідати історії про вигадані пригоди чарівників… Бо діти не знають, що більшість чарівників злісні придурки. Й у світі злісних чарівників є лише декілька імен, про які говорять із більшою відразою, ніж про Мірешку Санбріз. Народжена у родині короля купців-чарівників, Мірешка зростала у Ревтелі, нації головорізів, де маніпуляції та вбивства були нормою. Хоч вона й була досить досконалою в орієнтуванні етикетом, поняттями та соціальними ритуалами, що пронизували кожен елемент її життя, та вона знаходила це все радше занудним. Тому Мірешка зробила те, що робить більшість бунтівних дітей: спалила сімейний маєток та пішла разом зі своїм улюбленцем світляком Джекс жити життям мандрівних шахраїв.

Bramble Maze

Темна Верба створює ожиновий лабіринт, який сплітає ворогів, що ступають у пастки, ушкоджуючи та вкорінюючи їх.

Shadow Realm

Темна Верба ховається у тіньове королівство, тож її не можна обрати як ціль, а також завдає додаткову магічну шкоду своєю наступною атакою — тим більшу, чим довше Мірешка була у тіні.

Cursed Crown

Темна Верба кладе на голову ворога прокляту корону фей. Через чотири секунди вона приголомшує жертву та всіх ворогів навколо неї.

Bedlam

Компаньйон Темної Верби — Джекс — кружляє навколо неї, завдаючи шкоди ворогам. Не можна застосовувати, поки діє Terrorize.

Terrorize

Компаньйон Темної Верби — Джекс — насилає страх на ворогів, змушуючи їх утікати в напрямку до свого фонтану. Не можна використовувати, поки діє Bedlam.

Здібності Dark Willow

Також у цьому оновленні

Помста Етьєна

Дод. зброя з нестандартним ефектом та звуком Swashbuckle

Первородний сонцехист

Пояс із особливим ефектом Bramble Maze

Сквайр Фолі

Кур’єр та самопризначений зброєносець Донте

Допитлива пастка

Вид вардів, які колись вирощувала лише ревтельська шляхта

«Колючки і все таке» та «Дурнувата галантність»

Кепкування для Dark Willow та Pangolier

Емблеми протистояння доль

Нетлінний комплект

Купити зараз за $9.99 $14.99
Знижка 33% до 30 листопада 2017 року

Рейтингові сезони

У цьому оновленні ми змінили рейтингову систему пошуку матчів для гравців рейтингових і нерейтингових ігор на піврічну сезонну систему. Регулярні сезони відображатимуть актуальний MMR для всіх гравців, що покращить якість матчів для усіх.

Упродовж кожного сезону усі гравці отримають медаль для профілю, яка показуватиме їхній найвищий рівень під час цього сезону. Існує сім різних медалей, а в межах кожної медалі є сім зірок, які потрібно заробити, щоби отримати наступну медаль. Ваша поточна медаль, а також ваша медаль попереднього сезону буде показуватися усім гравцям перед кожним матчем.

На початку кожного сезону усі гравці заново калібруватимуть MMR із урахуванням їхнього рейтингу у попередньому сезоні. Ваш поточний історичний досезонний MMR буде збережено і ви зможете показувати його у своєму профілі, а гравці рейтингових матчів зможуть і надалі відстежувати поточне сезонне значення їхнього MMR.

Перший сезон розпочнеться за два тижні, аби всі мали можливість приготуватися.

Покращення системи посібників

Тепер у вкладці «Навчання» можна переглядати посібники, що дає гравцям легкий доступ до цінних знань спільноти Dota про здібності, предмети та вибір талантів для всіх 115 героїв. Ви також можете перетягувати предмети та писати примітки до власних посібників і навіть публікувати їх для всіх. У кожному посібнику вказується для якого ігроладного патчу і якої ролі він створений, тож тепер ви не розгубитеся у жодному бою.

Турбо-режим

Турбо-режим було додано до черги пошуку. Цей новий режим має такі ж правила, як All Pick, але ігровий час скорочено шляхом надання більшої кількості золота та досвіду героям, послабленням веж та за рахунок зменшення часу відродження. Спокійні правила турбо та система придбання в будь-якій крамниці призначена для спрощених і швидких матчів, ідеальних для проби нових героїв та стратегій, або для ознайомлення друзів із Dota в легшому середовищі.

Оновлення режиму Ability Draft

Ability Draft було оновлено абсолютно новим інтерфейсом вибору. Додатково гравці тепер можуть змінювати порядок гарячих клавіш здібностей та спілкуватися з союзниками під час вибору. Також ми додали підтримку п’ятнадцяти раніше недоступних героїв та виправили проблемну поведінку у кількох інших. Вважаєте, що можете створити божественний набір здібностей вбивці? Станьте в чергу та з’ясуйте.

Оновлена модель Ancient Apparition

Кальдр виглядає морознішим, аніж будь-коли, завдяки виходу нової моделі Ancient Apparition та ефектів оточення.

Сигнальне колесо

Завдяки новим доповненням для передачі інформації гравці отримають більше можливостей для спілкування, аніж будь-коли раніше. Тепер ви можете використовувати колесо сигналів, аби повідомити команді, куди ви прямуєте, де стоять чи не стоять варди, а також передавати вже звичні команди про напад чи відступ. Сигнали відображаються на полі бою та на міні-мапі, а в чаті буде відповідне повідомлення.

Голос Bladeform Legacy

Усі власники таємного предмету «Bladeform Legacy» для Джаґернаута отримають голосовий набір для героя, який ви можете спорядити, аби змінити стандартний голос героя на спеціальну таємну версію. Джаґернаут тепер говорить із силою стародавнього покоління воїнів. Завдяки цьому новому зв’язку зі світом живим, прабатьки Острову Масок більше не перебуватимуть у тиші забуття.

Оновлення ігроладу

Загальні зміни

  Вибір героїв

  • Послідовність вибору героїв у режимі All Pick тепер така: A-BB-AA-BB-AA-B
  • Кожного дня 10 героїв автоматично обираються як бонусні герої дня. Бонусні герої мають безкоштовне манґо після вибору (не продається).
  • Вибір випадкового героя більше не дає додаткового золота. Натомість цей вибір працює лише серед бонусних героїв дня і, окрім манґо, дає герою також Iron Branch.
  • Прибрано можливість повторного вибору

  Лінії

  • На середній лінії більше немає додаткового кріпа ближнього бою.
  • Кріпи тепер зустрічаються ближче до легкої лінії.
  • Досвід за добивання союзного кріпа, який отримує ворог, зменшено з 70% до 25%
  • Досвід за добивання союзного кріпа зменшено з 30% до 25%
  • Якщо нейтрали вбивають кріпів на лінії, то це розглядається, ніби їх вбивають ворожі кріпи — це більше не є добиванням і досвід отримується повністю. Вам необхідно власноруч добити кріпа, аби отримати досвід як за союзне добивання (тобто не дати досвід ворогу).
  • Загальний досвід за хвилю (4 кріпи) збільшено з 210 до 240
   • Досвід за кріпів-мечників збільшено з 40 до 57
   • Досвід за кріпів-магів зменшено з 90 до 69 (результатом обох змін є сума 240)
  • Грошова нагорода за кріпа-мечника збільшена на 4
  • Грошова нагорода за кріпа-мага збільшена на 12 (загальна кількість золота за хвилю збільшена на 24)
  • Перші нейтральні кріпи тепер з’являються на 1 хвилині
  • Базовий досвід за вбивство героя (без підмоги) для 1-5 рівня зменшено зі 100/120/140/160/180 до 30/60/90/120/150 (ви все ще отримуватимете додатковий досвід за підмогу, відповідно до формули підмоги)
  • Дальність отримання досвіду збільшено з 1300 до 1500
  • Досвід, що необхідний для переходу з рівня 1 на рівень 2 зменшено з 240 до 200
  • Досвід, що необхідний для переходу з рівня 2 на рівень 3 збільшено з 360 до 400
  • Здоров’я вежі першого ступеня збільшено з 1400 до 1600

  Сувої телепортації

  • Герої тепер починають гру із сувоєм телепортації. У сувоїв починається відлік зарядки на початку гри.

  Храми та гліф

  • З бази вилучено храми (замінені простими спорудами)
  • Гліф тепер робить ваших кріпів невразливими на час його тривалості.

  Кріпи

  • Додатковий обложний кріп з’являється на 30 хвилині замість 40 хвилини.
  • Здоров’я обложного кріпа збільшено на 50
  • Додатковий кріп на лінії з’являється на хвилину пізніше (на 15/30/40/45 хвилинах для мечника/мечника/мага/мечника).
  • Посилення лінійних кріпів тепер обмежено рівнем мегакріпів (раніше, якщо гра тривала більше 4 годин, то звичайні кріпи могли стати сильнішими за мегакріпів).

  Механіки броні

  • Формула броні змінена з 0,06*броня/(1+0,06*броня) до 0,05*броня/(1+0,05*броня)
  • Броня за спритність змінена з 1/7 до 1/6
  • Броня веж ступеня 1 збільшена з 14 до 17
  • Броня веж ступенів 2 і 3 збільшена з 16 до 19
  • Броня веж ступеня 4 збільшена з 24 до 29
  • Базова броня Рошана збільшена з 15 до 18
  • Броня простих будівель збільшена з 12 до 14
  • Броня храмів збільшена з 20 до 24
  • Броня Древнього збільшена з 15 до 18
  • Броня казарми мечників збільшена з 15 до 18
  • Броня казарми магів збільшена з 10 до 12 (ці зміни пов’язані з загальною формулою обрахунку броні)

  Споруди на базі

  • Вилучено регенерацію здоров’я у веж ступеню 4 (раніше було 3)
  • Регенерація здоров’я Древнього збільшена з 3 до 8

  Зміни мапи

  • Перероблено центральну лінію для Пітьми (тепер обидві сторони можуть проходити берегом і не отримувати шкоди від вежі)
  • Звужено центральні виступи
  • Центральні храми пересунуто углиб лісу
  • Храми складної лінії та руни золота поміняно місцями
  • Розширено ландшафт складної лінії
  • Руни золота основного лісу посунуто ближче до річки
  • Перероблено основний ліс Пітьми
  • Виправлено сильний табір легкої лінії
  • Прибрано один підйом біля табору кріпів у районі кожної легкої лінії
  • Прибрано наступні місця для вардів: табір древніх кріпів Сайва/Рошан, нижня руна Сяйва, основний ліс Пітьми (поруч із табором древніх)
  • Незначні зміни в розташуванні дерев та ліній огляду

  • Нижня руна перенесена вище річкою
  • Сходи в районі лісу легкої лінії Пітьми стали вужчими
  • В основному лісі легкі і середні табори помінялися місцями (складні табори тепер ближче до вежі другого ступеня середньої лінії)
  • Змінено розташування дерев на шляху відведення легкого табору Сяйва
  • Незначні зміни в позиції дерев унизу напроти сходів Сяйва, що ведуть у бік складної лінії Пітьми
  • Зменшено розмір виступу, що веде від складної лінії Пітьми в ліс Сяйва легкої лінії
  • Трохи змінено позицію складного табору легкої лінії Сяйва
  • Трохи зменшено сходи нижче таємної крамниці Сяйва
  • Виступ у складній лінії Пітьми, який з’єднується зі складним табором легкої лінії Сяйва, зрушено праворуч
  • Складний табір Сяйва поруч із вежею другого ступеня на середній лінії більше не знаходиться в западині
  • Незначні зміни розташування дерев, сходів і місцевості вище та навколо основного лісу Пітьми
  • Змінено сходи, що йдуть нижче табору древніх кріпів Сяйва у бік річки

  Рошан

  • Після третього вбивства Рошана тепер випадає одноразовий Refresher Orb. Його зарядка не залежить від звичайного Refresher Orb.

  Час відродження

  • Час відродження героїв на рівнях 1-5 змінено з 8/10/12/14/16 до 5/7/9/13/16

  Провокація нейтральних істот

  • Нейтральні істоти тепер сплять ночами. Уві сні у них нульовий радіус провокації.
  • Вилучено винятки для відводу нейтральних істот героями (для Chaos Knight, Earth Spirit, Morphling, Pudge, Clockwerk, Rubick та Tiny)
  • Дальність провокації нейтральних кріпів тепер залежить від області появи нейтралів (включено для таборів, які традиційно відводяться на легку або складну лінію)

  Captains Mode

  • У Captains Mode з’явилося додаткове блокування в першій фазі (всього в цьому режимі 6 блокувань).

  Ілюзії

  • Ілюзії тепер завдають на 80% менше шкоди Рошану, а не гинуть миттєво, атакуючи його.
  • На ілюзії тепер частково поширюється відновлення здоров’я та мани.
  • Шкода від здатності Slam Рошана по ілюзіям збільшена з 70+5/хв. до 70+8/хв.

  Фонтан

  • Шкода, що завдається фонтаном, збільшена зі 190-199 до 220-240
  • Відновлення мани фонтаном збільшено з 4% запасу мани + 14 мани за секунду до 6%
  • Відновлення здоров’я фонтаном збільшено з 4% до 5%

  Загальний капітал

  • Індекс рейтингу загального капіталу (скільки найбагатші герої отримують за допомогу в убивстві у порівнянні з найбіднішими) змінено з 0,75->1,25 на 0,7->1,3.

  Hex

  • Hex тепер не можна розвіяти.

  Інтерфейс

  • В інтерфейс інвентарю додано індикатор стану заглушення
  • Додана можливість необхідності зупинки для переривання здібностей, що чаклуються

  Унікальні модифікатори атаки

  • Вилучено решту унікальних модифікаторів атаки
  • Вампіризм більше не є унікальним модифікатором атаки (тепер він може складатися)
  • Arcane Orb більше не є унікальним модифікатором атаки
  • Mana Break більше не є унікальним модифікатором атаки (не поєднується із Mana Break від Diffusal Blade)

  Інші зміни

  • У Rubick, Magnus, Dark Seer і т.д. зняті обмеження для закидання на скелі
  • У Pudge і Vengeful Spirit прибрано вільне переміщення по скелям
  • Рівень Рошана тепер підвищується щохвилини замість 4 хвилин (усе залишається таким же, просто збільшується плавніше).
  • Виправлена ​​ситуація, коли можливості типу «бар’єр» (Pipe, Hood, Flame Guard) не блокують джерела магічної шкоди від атак
  • Підвищено розбірливість лічильників на піктограмах ефектів

  • У героїв зі швидкістю повороту 0,4 вона підвищена до 0,5 (Mirana, Puck, Razor, Shadow Shaman, Tidehunter, Witch Doctor, Warlock, Beastmaster, Veno, Wraith King, Viper, Clinkz, Enchantress, Spectre, Spirit Breaker, Lone Druid, Elder Titan, Oracle і Winter Wyvern)

  • У ворогів тепер видно параметр відновлення мани (раніше відображалося лише відновлення здоров’я).

  • Руна регенерації тепер відновлює 6% максимального запасу здоров’я/мани замість 100/67 здоров’я/мани.

  Здібності нейтральних істот

  • War Stomp у нейтрального Centaur має менший час застосування: з 0,5 до 0,4
  • War Stomp у нейтрального Centaur має меншу вартість мани: зі 100 до 50
  • Thunder Clap у нейтрального Furbolg має менший час застосування: з 0,5 до 0,4
  • Thunder Clap у нейтрального Neutral Furbolg має меншу вартість мани: зі 100 до 50
  • Tornado у нейтрального Wildkin має менший час застосування: з 0,75 до 0,4
  • Mana Burn у нейтрального Soulstealer має менший час застосування: з 0,5 до 0,3
  • Desecrate у нейтрального Prowler Shaman має менший час застосування: з 0,9 до 0,4
  • Slam у нейтрального Thunder Lizard має більший час застосування: з 0 до 0,3
  • Ensnare у нейтрального Dark Troll Warlord має менший час застосування: з 0,5 до 0,3
  • Ensnare у нейтрального Dark Troll Warlord має меншу вартість мани: зі 150 до 75
  • Raise Dead у нейтрального Dark Troll Warlord має менший час застосування: з 0,5 до 0,3
  • Storm Chain Lightning у нейтрального Harpy має менший час застосування: з 0,5 до 0,3
  • Додано снаряд для Ensnare у Dark Troll Warlord
  • Purge у нейтралів тепер працює на істот у циклоні
  • Нейтральна аура Cloak для героїв збільшена з 5% до 10%

Зміни предметів

  Кур’єр

  • Ціна кур’єра збільшена зі 100 до 200
  • Швидкість руху наземного кур’єра збільшена з 350 до 380
  • Швидкість летючого кур’єра збільшена з 430 до 450
  • Більше не можна придбати покращення летючого кур’єра. Зараз кур’єр покращується автоматично на 3 хв.
  • Летючий кур’єр тепер має Щит кур’єра замість здібності Прискорення (зарядка: 200, тривалість: 2).
  • Кур’єр більше не може наповнювати пляшку.
  • Кур’єра можна придбати лише один раз.

  Крамниця

  • Наступні предмети вилучені з бічної крамниці: Quarterstaff, Orb of Venom, Blades of Attack, Sage's Mask, Stout Shield, Ring of Regeneration, Ring of health, Bottle (1 заряд)
  • Наступний предмет доданий до бічної крамниці: Ring of Protection
  • Наступні предмети додані до таємної крамниці: Voidstone, Ring of Health, Bottle (повний заряд)

  Підтримка

  • Ціна оглядових вардів збільшена з 60 до 80
  • Очки при знищенні оглядовими вардами збільшені з 25 до 100
  • Ціна танґо перемасштабована із 125 для 4 використань до 150 для 5 використань
  • Ціна Smoke of Deceit збільшена з 50 до 80

  Різне

  • Ціна рукавиць зменшена із 150 до 135
  • Ціна капців зменшена із 150 до 135
  • Ціна накидок зменшена із 150 до 135
  • Рецепт Wraith Band зменшений із 170 до 165
  • Рецепт Bracer зменшений із 175 до 165
  • Рецепт Null зменшений із 155 до 165
  • Wraith/Bracer/Null більше не дають +3 до шкоди атаки. Вони тепер дають додаткове +1 до головного атрибута.
  • Вуалі більше не дають +6 до шкоди
  • Бонус від інтелекту вуалей збільшений з +12 до +14
  • Невеликі жезли більше на дають +9 до шкоди.
  • Бонус від інтелекту невеликих жезлів збільшений на +2
  • Drums of Endurance більше не дають +3 до шкоди.
  • Бонус від сили Drums of Endurance збільшений на +1
  • Rod of Atos більше не дає +6 до шкоди.
  • Perseverance більше не дає +10 до шкоди.
  • Linken's Sphere більше не дає +15 до шкоди.
  • Refresher Orb більше не дає +20 до шкоди.
  • Регенерація мани Refresher Orb збільшена з 250 до 300%
  • Lotus Orb більше не дає +10 до шкоди.

Aether Lens:Предмет перероблено

  Раніше:

   Дає:
    +220 до дальності
    +250 до мани
    +100% до регенерації мани
    +6% до посилення чарів

  Зараз:

   Дає:
    +250 до дальності
    +450 до мани
    +125% до регенерації мани

Battle Fury:Рецепт змінено

 • Battle Fury тепер потребує Demon Edge замість Claymore + Broadsword (ціна на 400 дешевше).
 • Шкода від атаки зменшена з 55 до 50
 • Периферійна відстань збільшена з 570 до 625
 • Периферійний кінцевий радіус збільшений з 300 до 330

Boots of Speed:

 • Швидкість руху Boots of Speed зменшена з +45 до +40

Boots of Travel:

 • Відстань пріоритеризації Boots of Travel building збільшена з 325 до 700

Bloodstone:Рецепт змінено

 • Bloodstone тепер потребують Perseverance замість Soul Ring + Рецепт.
 • Кількість початкових зарядів збільшено 12 до 14
 • Більше не зцілює в області навколо героя після смерті.

Butterfly:

 • Тривалість Flutter зменшена з 4 до 2 секунд
 • Flutter більше не скасовує ухилення

Desolator:

 • Послаблення броні Desolator зменшено з -7 до -6

Diffusal Blade:Предмет перероблено

 • Більше не розвіює чари
 • Більше не має обмежень зарядів
 • Більше не покращується
 • Час зарядки збільшено до 15 секунд

Drums of Endurance:

 • Активна додаткова швидкість атаки збільшена з 25 до 35

Ethereal Blade:

 • Швидкість снаряду збільшена із 1200 до 1275

Skadi:

 • Більше не потребує Orb of Venom

Force Staff:

 • Зарядка збільшена з 20 до 23

Glimmer Cape:

 • Glimmer Cape більше не розбирається.

Hurricane Pike:

 • Hurricane Pike тепер потребує Wraith Band замість рецепта за 500 золота.

Iron Talon:Предмет перероблено

 • Iron Talon було вилучено з гри.

Javelin:

 • Тепер дає 25% точності
 • Ціна зменшена з 1500 до 1100
 • Більше не надає +10 до шкоди
 • Точні влучання тепер завдають 100 магічної шкоди (показується зверху)

Basher:

 • Ціна рецепта збільшена з 750 до 1150
 • Більше не надає +10 до шкоди
 • Приголомшень не можна уникнути
 • Шкода збільшена з 85 до 100 (показується зверху)

Abyssal Blade:

 • Більше не надає +10 до шкоди
 • Приголомшень не можна уникнути
 • Шкода збільшена з 85 до 100 (показується зверху)

Monkey King Bar:Предмет перероблено

  Раніше:

   Потребує:
    Demon Edge (2200)
    2x Javelin (3000)
    Всього: 5200

   Надає:
    +66 до шкоди
    +Істинний удар
    +35% до шансу завдати 160 магічної шкоди та міні-приголомшення на 0.01

  Зараз:

   Потребує:
    Hyper Stone (2000)
    2x Javelin (2200)
    Всього: 4200

   Надає:
    +60 до швидкості атаки
    Ймовірність появи +75% до точності + 60 абсолютної шкоди (атака, під час якої спрацьовує точність, також завдає абсолютну шкоду, пробиває імунітет до чарів)

Linken's Sphere:

 • Не можна вручну націлювати на себе із Linken's Sphere

Magic Wand:Рецепт змінено

  Раніше:

   Потребує:
    Magic Stick (200)
    2x Ironwood Branch (100)
    Circlet (165)
    Всього: 465

   Надає:
    +4 до всіх характеристик

  Зараз:

   Потребує:
    Magic Stick (200)
    2x Ironwood Branch (100)
    Enchanted Mango (100)
    Всього: 400

   Надає:
    +2 до всіх характеристик
    +1.5 до регенерації здоров’я

Necronomicon:Предмет перероблено

 • Вилучено випалення мани від лучника
 • Лучник 3 рівня тепер отримує Purge (сповільнення + розвіювання, застосовується лише по ворогам). Час зарядки: 15
 • Раніше:

   Потребує:
    Staff of Wizardry (1000)
    Belt of Strength (450)
    Рецепт (1200)

   Надає:
    +8/12/16 до сили
    +15/21/24 до інтелекту

  Зараз:

   Потребує:
    2x Sage's Mask (650)
    Belt of Strength (550)
    Рецепт (1300)

   Надає:
    +10/15/20 до сили
    +100/125/150% до регенерації мани

Poor Man's Shield:Предмет перероблено

 • Poor Man's Shield було вилучено з гри.

Orb of Venom:

 • Періодична шкода більше не розвіює витратні матеріали та не скасовує Blink (поводиться як Poison Sting)

Pipe of Insight:

 • Активований Barrier тепер може захищати будівлі.

Ring of Regen:

 • Ціна зменшена з 325 до 300

Satanic:Рецепт перероблено

 • Тепер потребує Claymore замість Mithril Hammer

Вартові варди:

 • Вартові варди більше не з’являються автоматично перед оглядовими вардами під час їхнього придбання.

Silver Edge:

 • Більше не застосовує зменшення шкоди ворогів
 • Бонус до швидкості руху збільшено з 20% до 25%

Дим:

 • Час доступності зменшено з 11 хвилин до 10 хвилин

Solar Crest:

 • Точність збільшено з 35% до 40%

Soul Ring:Предмет перероблено

  Раніше:

   Потребує:
    Sage's Mask (325)
    Ring of Regen (325)
    Enchanted Mango (100)
    Всього: 750

   Надає:
    +3 до регенерації здоров’я
    +50% до регенерації мани

   Час зарядки Sacrifice: 30

  Зараз:

   Потребує:
    Ring of Regen (300)
    2x Gauntlets of Strength (270)
    Рецепт (185)
    Всього: 755

   Надає:
    +6 до сили
    +2 до регенерації здоров’я

   Час зарядки Sacrifice: 25

Stout Shield:

 • Блокування шкоди збільшено з 16/8 до 18/9

Urn of Shadows:

 • Тип шкоди змінено з абсолютного у магічний
 • Шкода збільшена з 150 до 200

Vladmir's Offering:

 • Вампірська аура тепер поєднується із перснями Аквіли і Базилія.

Meteor Hammer:Новий предмет

  Потребує:
   Ogre Axe (1000)
   Staff of Wizardry (1000)
   Ring of Regen (300)
   Sage's Mask (325)
   Всього: 2625

  Надає:
   +12 до сили
   +12 до інтелекту
   +4 до регенерації здоров’я
   +1.5 до регенерації мани

  Активний ефект:
   Чаклується, 3 секунди. Викликає метеор, який вдаряє по області 300 од. та приголомшує на 1,75 секунд. Застосовує 6-секундний негативний ефект, що завдає 60 шкоди за секунду спорудам (115 неспорудам). Дальність: 600, час зарядки: 40, витрата мани: 125. Ви бачитимете область ураження протягом тривалості чаклування. Метеоритний удар руйнує дерева. Час приземлення метеора 0,5 секунд.

Aeon Disk:Новий предмет

  Потребує:
   Vitality Booster (1100)
   Energy Booster (900)
   Рецепт (1750)
   Всього: 3750

  Надає:
   +250 до здоров’я
   +250 до мани
   +25% спротиву до ефектів (зменшує тривалість ефектів німоти / приголомшення / роззброєння / укорінення / лякання тощо. Для негативних ефектів сповільнення із ШЗС воно просто зменшує величину сповільнення, не чіпаючи величину шкоди).

  Пасивний ефект:
   Якщо ви отримуєте шкоду і маєте здоров’я менше 80%, застосовується сильне розвіювання на вашому герою і ви отримуєте позитивний ефект на 2,5, що зменшує всю вхідну та вихідну шкоду до нуля. Час зарядки: 100. Спрацьовує лише на шкоду, заподіяну гравцем.

Spirit Vessel:Новий предмет

  Потребує:
   Urn of Shadows (875)
   Vitality Booster (1100)
   Wind Lace (250)
   Рецепт (600)
   Всього: 2825

  Надає:
   +250 до здоров’я
   +30 до швидкості руху
   +2 до всіх характеристик
   +2 до броні
   +1 до регенерації мани

  Активний ефект:
   У додачу до поведінки урн, чаклування на ворога тепер зменшує його регенерацію здоров’я, зцілює на 70% та висмоктує 3% поточного здоров’я цілі за секунду. Чаклування на союзну ціль тепер підсилює регенерацію здоров’я, зцілює на 20% та збільшує здоров’я цілі на 1% від їхнього поточного здоров’я за секунду.

Nullifier:Новий предмет

  Потребує:
   Sacred Relic (3800)
   Helm of Iron Will (900)
   Всього: 4700

  Надає:
   +65 до шкоди
   +5 до броні
   +5 до регенерації здоров’я

  Активний ефект:
   Розвіює ціль та заглушає на 5 секунд. Щоразу, коли заглушену ціль хтось атакує, вона ще й уповільнюється на 100% протягом 0,4 секунди. Застосовує уповільнення одразу після влучання снарядів. Час зарядки: 14, витрата мани: 100, дальність: 600, швидкість снаряду: 1200.

Kaya:Новий предмет

  Потребує:
   Staff of Wizardry (1000)
   Robe of the Magi (450)
   Рецепт (500)
   Всього: 1950

  Надає:
   +16 до інтелекту
   +10% до посилення чарів
   +10% до зменшення витрати та спалювання мани (діє на предмети, на кшталт manaburn, manabreak тощо)
   Примітка: Ефекти від кількох предметів не складаються

Формула регенерації

Короткий виклад

 • Формули регенерації здоров’я та мани були перероблені. Тепер ви отримуєте абсолютну величину. Після чого регенерація здоров’я та мани підсилюється силою та інтелектом. Наприклад, Void Stone забезпечує регенерацію мани 1.0 замість 100%.

Статистична підказка

 • Область статистичної підказки показує наданий вашими атрибутами відсоток збільшення ОЗ/ОМ та якими є абсолютні величини регенерації з урахуванням бонусу від інтелекту/сили.

Формула мани

 • Перероблена формула регенерації мани змінює відсоткові бонуси (як від Void Stone тощо) на абсолютні бонуси. Кожна одиниця інтелекту збільшує регенерацію мани на 2%.

  • Стара: (0,01 + 0,04 * інтелект) * (1 + відсоткові бонуси) + абсолютні бонуси

  • Нова: (базис + абсолютні бонуси), потім збільшення на 2% / інтелект

  • Примітка 1: Усі герої наразі мають базис 0,9, що може бути змінено в індивідуальному порядку у майбутньому (як із ОЗ зараз).
  • Примітка 2: Скориговані різноманітні предмети, таланти та здібності регенерації мани (див. список нижче)

  • Скориговані предмети
   • Загалом предмети, що раніше давали 50% регенерації мани, тепер дають 0,5, а 100% ‒ 1,0 тощо.
   • Величини інших предметів:
    • Perseverance: 1,5
    • Scythe of Vyse: 2,25
    • Battle Fury: 2,25
    • Orchid: 2,25
    • Bloodthorn: 2,25
    • Eul: 2,25
    • Linken's Sphere: 2,25
    • Lotus Orb: 1,75
    • Drums: 0,75
    • Solar Crest: 1,0
    • Aether Lens: 1,25
    • Raindrops: 0,5
    • Bloodstone / заряд: 0,4
    • Clarity Potion: 3,2
    • Vlad: 0.65
    • Basilius: 0,5
    • Aquila: 0,5
    • Bottle: 40

  • Таланти перемаcштабовано для підлаштування до нової формули.

  • Скориговані здібності:
   • Аура Crystal Maiden на союзників перемаcштабовано з 1/1,5/2/3 в 0,8/1,0/1,2/1,4
   • Аура Crystal Maiden на себе перемаcштабовано з 2/3/4/8 в 1/2/3/4
   • Регенерація мани Death Pulse перемаcштабовано з 1/3/5/7 в 2/2,25/2,5/2,75

  • Інші коригування:
   • Регенерація мани храмів з 40 в 30
   • Храми більше не збільшують величину регенерації мани із часом.

   Здоров’я

  • Перероблена формула регенерації здоров’я. Кожна одиниця сили підсилює регенерацію на 0,7%

   • Стара: базис + 0,06 * силу + абсолютні бонуси

   • Нова: (базис + абсолютні бонуси), потім збільшення на 0,7% / силу
   • Примітка 1: Базові величини збільшені на 1,5 для всіх героїв у новій формулі
   • Примітка 2: Скориговані різноманітні предмети, таланти та здібності регенерації здоров’я (див. список нижче)

  • Скориговані предмети
   • Ring of Health: 5
   • Hood of Defiance: 6,5
   • Perseverance: 5,5
   • Force Staff: 5
   • Vanguard: 5,5
   • Abyssal Blade: 7
   • Crimson Guard: 6
   • Helm of the Dominator: 8
   • Refresher Orb: 11
   • Linken Sphere: 5,5
   • Lotus Orb: 5,5
   • Pipe: 6,5
   • Pipe Insight Aura: 2
   • Greaves Aura: 3,5
   • Greaves Critical Heal: 12
   • Headdress Aura: 2
   • Mek Aura: 3,5
   • Tranquil: 12
   • Bloodstone: 7
   • Armlet: 4
   • Soul Ring: 2
   • Ring of Regen: 1,5
   • Veil from 6 - 5
   • Hurricane Pike from 6 - 5,5
   • Vladmir 3 - 2,5
   • Armlet life drain from 45 - 54
   • Bottle: 80
   • Urn: 35

  • Таланти перемаcштабовано для підлаштування до нової формули.

  • Скориговані здібності:
   • Регенерацію здоров’я Chemical Rage перемаcштабовано з 50/75/100 в 40/48/56
   • Dragon Blood перемаcштабовано з 3/6/9/12 в 4/6/8/10
   • Press The Attack перемаcштабовано з 30/40/50/60 в 30/35/40/45
   • Feral Impulse перемаcштабовано з 1/4/7/10 в 1/3/5/7
   • Reactive Armor перемаcштабовано з 1/1,2/1,4/1,6 в 1/1,15/1.3/1,45
   • Ауру Satyr Tormentor перемаcштабовано з 6 в 5,5
   • Пороговий критерій зцілення Inner Vitality перемаcштабовано з 20/40/60/80% в 22/30/38/46%
   • Нормальний критерій зцілення Inner Vitality перемаcштабовано з 5/10/15/20% в 6/8/10/12%
   • Множник регенерації здоров’я вбивства Death Pulse перемаcштабовано з 10 в 6
   • Тривалість регенерації здоров’я вбивства Death Pulse перемаcштабовано з 7 в 6
   • Регенерацію здоров’я Death Pulse перемаcштабовано з 1/3/5/7 в 2/3/4/5
   • Зцілення Doom Scorched Earth перемаcштабовано з 16/24/32/40 в 12/18/24/30
   • Living Armor перемаcштабовано з 4/8/12/16 в 4/7/10/13
   • Базис Cold Embrace перемаcштабовано з 25 в 15

  • Інші коригування:
   • Регенерація здоров’я храмів з 90 в 75
   • Храми більше не збільшують величину регенерації здоров’я із часом.

  Зміни атрибутів

  Характеристики героїв

  • Збільшення мани від інтелекту збільшено з 11 до 12
  • Швидкість руху всіх героїв спритності зменшено на 5
  • Сила, спритність та інтелект тепер наділяють героїв відповідної характеристики певними перевагами (окрім +1 до шкоди).

  Переваги

  • Сила дає +0,15% до опору (зменшує тривалість таких ефектів як знемовлення/приголомшення/роззброєння/знерухомлення/страх/тощо. Для ефектів, які завдають шкоду та сповільнюють, він просто зменшує час сповільнення, і не зменшує шкоду)
  • Спритність додає +0,06% до швидкості руху
  • Інтелект додає +0,15% опору магії
  • У зоні характеристик ви можете переглянути, які переваги отримує герой.

  Опис характеристик

  • Сила
   • +20 до здоров’я
   • +0,7% до відновлення ОЗ

   • Переваги: +1 до шкоди
   • Переваги: +0,15% опору

  • Спритність
   • +1/6 броні
   • +1 до швидкості атаки

   • Переваги: +1 до шкоди
   • Переваги: +0,06% до швидкості руху

  • Інтелект
   • +12 до мани
   • +2,0% до швидкості відновлення мани
   • +0,07% до посилення чарів

   • Переваги: +1 до шкоди
   • Переваги: +0,15% до опору магії

  Зміни героїв

  Talent Trees

 • All hero Talent Trees have been redesigned. Many new ability-specific talents have been added.
 • Abaddon:

  1. Level 10: +25 Movement Speed OR +20% XP Gain
  2. Level 15: +6 Armor OR +50 Mist Coil Heal/Damage
  3. Level 20: +15% Cooldown Reduction OR +90 Damage
  4. Level 25: +250 Aphotic Shield Health OR +25% Curse of Avernus Slow

  Alchemist:

  1. Level 10: +25 Attack Speed OR +5 Armor
  2. Level 15: +50 Damage OR +250 Health
  3. Level 20: +25% Cleave OR +200 Unstable Concoction Damage
  4. Level 25: -8s Unstable Concoction Cooldown OR -0.2 Chemical Rage Base Attack Time

  Ancient Apparition:

  • Chilling Touch duration rescaled from 30 to 20/24/28/32
  • Chilling Touch no longer reduces allies attack speed.
  • Chilling Touch magic damage reduced from 50/60/70/80 to 30/45/60/75
  • Chilling Touch now applies a stacking 30% slow for 0.3 seconds.
  1. Level 10: +60 Gold/Min OR +10% Spell Amplification
  2. Level 15: +20 Health Regen OR -1.5s Ice Vortex Cooldown
  3. Level 20: +80 Chilling Touch Damage OR +8% Ice Vortex Slow/Resistance
  4. Level 25: +4% Ice Blast Kill Threshold OR +4 Charges of Cold Feet

  Anti-Mage:

  1. Level 10: +175 Health OR +20 Attack Speed
  2. Level 15: -1s Blink Cooldown OR Blink Uncontrollable IllusionCreates a 25% Damage Illusion, takes 250% damage, lasts 10 seconds. Cannot be controlled.
  3. Level 20: +300 Blink Cast Range OR +10 All Stats
  4. Level 25: -50s Mana Void Cooldown OR +30% Spell Shield

  Arc Warden:

  1. Level 10: +25 Attack Speed OR +5 Armor
  2. Level 15: +2s Flux Duration OR +350 Health
  3. Level 20: +100 Attack Range OR +10% Cooldown Reduction
  4. Level 25: +30% Lifesteal OR +350 Spark Wraith Damage

  Axe:

  1. Level 10: +8 Strength OR +40 Attack Speed
  2. Level 15: +3 Mana Regen OR +30 Movement Speed
  3. Level 20: +20 Health Regen OR Attacks Proc Counter HelixRolls helix chance on attacks
  4. Level 25: +100 Berserker's Call AoE OR +120 Battle Hunger DPS

  Bane:

  • Bane can attack nightmared units without waking them.
  • All cast points reduced from 0.5 to 0.4
  • Nightmare no longer deals 20 damage per second.
  1. Level 10: Enfeeble Steals Damage OR +6 Armor
  2. Level 15: +150 Cast Range OR +40% XP Gain
  3. Level 20: +100 Enfeeble Damage Reduction OR +75 Movement Speed
  4. Level 25: +7s Fiend's Grip Duration OR +250 Brain Sap Damage/Heal

  Batrider:

  • Flamebreak projectile now visually flies on an arc.
  1. Level 10: +5 Armor OR +6% Spell Amplification
  2. Level 15: +300 Health OR +2s Flamebreak Burn Duration
  3. Level 20: +50 Movement Speed OR +15% Cooldown Reduction
  4. Level 25: +8s Firefly Duration OR -13s Flamebreak Cooldown

  Beastmaster:Hero Reworked

  • Wild Axes reworked:
   • Wild Axes spread distance (how far the axes are from each other at mid distance) increased from 353 to 450
   • Wild Axes hit radius increased from 140 to 175
   • Wild Axes mana cost reduced from 105/110/115/120 to 60/65/70/75
   • Wild Axes damage reduced from 70/100/130/160 to 40/70/100/130
   • Wild Axes cooldown reduced from 13 to 8
   • Wild Axes now places a stacking debuff on affected units. Amplifies all damage the target takes from Beastmaster or his units by 6/8/10/12% for each axe hit. Debuff lasts 10 seconds.
  • Primal Roar now causes Beastmaster and all his units to gain 30% movement speed for 3 seconds.
  • Reworked Call of the Wild. It is now a single ability.
   • Beasts last 60 seconds. Cooldown: 60, Mana cost: 50/60/70/80
   • Level 1: Boar Level 1
   • Level 2: Boar Level 2
   • Level 3: Boar Level 3 + Hawk
   • Level 4: Boar Level 4 + Hawk + Random Neutral
   • Boar HP: 275/350/425/500
   • Boar Attack Damage: 20/30/40/50 (rescaled from 10/25/40/55)
   • Boar Slow: 10/20/30/40%
   • Boar Slow Duration: 3
   • Hawk no longer becomes invisible.
   • Hawk HP: 350 (increased from 40/60/80/100)
   • Hawk Armor: 5
   • Hawk Speed: 450
   • Hawk Night Sight: 1000
   • Hawk Day Sight: 1000
   • Neutral: Will select a random neutral from the following list (Alpha Wolf, Hellbear Smasher, Satyr Tormenter, Centaur Conqueror, Dark Troll Summoner)
  1. Level 10: +30 Movement Speed OR +25% XP Gain
  2. Level 15: +40 Boar Damage OR +7 Armor
  3. Level 20: +500 Health OR +120 Wild Axes Damage
  4. Level 25: +2 Hawks OR +40 Inner Beast Attack Speed

  Bloodseeker:

  • Rupture cast range reduced from 1000 to 800
  1. Level 10: +25 Attack Speed OR +4 Armor
  2. Level 15: +300 Health OR +75 Bloodrite Damage
  3. Level 20: +25% Lifesteal OR +14% Rupture Damage
  4. Level 25: -6s Blood Rite Cooldown OR +20 Thirst

  Bounty Hunter:

  • Track can now be alt-clicked to alert your team to how much gold the target has (this information is already available in the track debuff tooltip).
  1. Level 10: +30 Movement Speed OR +25% XP Gain
  2. Level 15: +50 Attack Speed OR +350 Health
  3. Level 20: +75 Shuriken Toss Damage OR +125% Jinada Critical Strike
  4. Level 25: +50% Evasion OR 300 Track Gold (affects self and allies)

  Brewmaster:

  1. Level 10: +200 Health OR +30 Damage
  2. Level 15: +3s Thunder Clap Slow OR +20% Magic Resistance
  3. Level 20: +100 Attack Speed OR +1500 Primal Split Health
  4. Level 25: -65s Primal Split Cooldown OR +15% Drunken Brawler

  Bristleback:

  1. Level 10: +2 Mana Regen OR +20 Movement Speed
  2. Level 15: +6 Max Goo Stacks OR +250 Health
  3. Level 20: +25 Quill Stack Damage OR +20 Health Regen
  4. Level 25: +15% Spell Lifesteal OR +20 Warpath Damage Per Stack

  Broodmother:Hero Reworked

  • Spin Web no longer grants invisibility
  • Spin Web pathing/speed buff is no longer removed when taking damage
  • Movement speed reduced from 290 to 270
  • Spiderling HP reduced from 450 to 250
  • Spiderlite HP reduced from 175 to 100
  • Spiders now have 50% magic resistance.
  • Spiders armor increased by 8
  • Spiders HP regen increased from 0.5 to 2
  • Spin Web charges increased from 1/2/3/4 to 2/4/6/8 (matches amount you can place)
  1. Level 10: +60 Spawn Spiderling Damage OR +200 Health
  2. Level 15: +35% XP Gain OR +20% Cooldown Reduction
  3. Level 20: +60 Attack Speed OR +20 Spiders Attack Damage
  4. Level 25: +75 Insatiable Hunger Damage/Lifesteal OR +350 Spiders Health

  Centaur Warrunner:

  1. Level 10: +10% Evasion OR +10% Magic Resistance
  2. Level 15: +75 Damage OR +15% Return Strength Damage
  3. Level 20: +250 Double Edge Damage OR +20 Strength
  4. Level 25: +1.5s Hoof Stomp Duration OR Gains Return Aura

  Chaos Knight:

  1. Level 10: +20 Movement Speed OR +5 All Stats
  2. Level 15: +15 Strength OR 12% Cooldown Reduction
  3. Level 20: 150 Gold/Min OR Reality Rift Pierces Spell Immunity
  4. Level 25: -7 Reality Rift Armor Reduction OR +2 Max Chaos Bolt Duration

  Chen:

  • Attack range increased from 600 to 650
  • Removed Test of Faith (Teleport)
  • Holy Persuasion can be cast on allied units to send them home after a 6/5/4/3 second delay and on yourself to teleport your creeps to you.
  • Holy Persuasion mana cost rescaled from 100 to 100/110/120/130
  • Test of Faith can now target allies, healing for half of the damage values. Always applies max values to yourself.
  • Test of Faith mana cost rescaled from 90/100/110/120 to 60/80/100/120
  1. Level 10: +20% XP Gain OR +125 Cast Range
  2. Level 15: +7 Armor OR -10 Test of Faith Cooldown
  3. Level 20: +180 Gold/Min OR +1000 Creep Min Health
  4. Level 25: +4 Holy Persuasion Max Count OR +400 Hand of God Heal

  Clinkz:

  • Agility growth reduced from 3.3 to 2.6
  • Death Pact HP reduced from 50/70/90 to 40/60/80%
  • Death Pact damage reduced from 5/7/9% to 4/6/8%
  • Reworked Strafe. Now gives you +80/140/200/260 Attack Speed for 3 seconds. During this time you will automatically dodge up to 3 projectiles (ranged attacks or spells), stepping to the side slightly upon impact. Strafe ends if you lose the 3 stacks. CD: 45/35/25/15.
  1. Level 10: +12% Magic Resistance OR +5 Armor
  2. Level 15: +15% Evasion OR +30 Searing Arrows Damage
  3. Level 20: +100 Attack Range OR +20 Health Regen
  4. Level 25: +4s Strafe Stacks/DurationOR Searing Arrows Multishot (Fires Searing Arrows on a random nearby target)

  Clockwerk:

  1. Level 10: +25 Movement Speed OR +5 Armor
  2. Level 15: +15 Strength OR +30 Battery Assault Damage
  3. Level 20: +20% Magic Resistance OR +125 Rocket Flare Damage
  4. Level 25: -0.3s Battery Assault Interval OR Rocket Flare True Sight (affects wards as well)

  Crystal Maiden:

  1. Level 10: +200 Health OR +100 Cast Range
  2. Level 15: +14% Mana cost/Manaloss Reduction Aura OR +90 Gold/Min
  3. Level 20: +60 Freezing Field Damage OR +250 Attack Speed
  4. Level 25: +300 Crystal Nova Damage OR +1.5s Frostbite Duration

  Dark Seer:

  1. Level 10: +12% Evasion OR +90 Damage
  2. Level 15: +12 HP Regen OR +75 Vacuum AoE
  3. Level 20: 300 AoE Surge OR +15% Cooldown Reduction
  4. Level 25: Parallel Wall OR +150 Ion Shell Damage

  Dazzle:

  • Reworked Poison Touch. Targets a unit and releases a poison that splashes on nearby targets (like Ethershock targeting). Applies a DPS and a slow to the targeted enemies. Anytime a poisoned target gets attacked, the debuff duration gets refreshed. Deals 10/20/30/40 DPS and slows for 14/16/18/20%. Lasts 4/5/6/7 seconds. Affects up to 4/5/6/7 targets. Cooldown: 35/30/25/20. Mana cost: 80. Cast Range: 600/700/800/900. Physical damage type. Gets refreshed by the same target rules as Blink (player-controlled units and Roshan).
  1. Level 10: +60 Damage OR +175 Health
  2. Level 15: +125 Cast Range OR +20 Shadow Wave Heal/Damage
  3. Level 20: +50 Movement Speed OR +30 Poison Touch DPS
  4. Level 25: -4s Shadow Wave Cooldown OR +0.5 Weave Armor Per Second

  Death Prophet:

  1. Level 10: +12% Magic Resistance OR +50 Damage
  2. Level 15: +150 Cast Range OR +1% Max Health Spirit Siphon
  3. Level 20: +500 Health OR -2s Crypt Swarm Cooldown
  4. Level 25: +8 Exorcism Spirits OR Exorcism Grants Haste

  Disruptor:

  1. Level 10: +200 Health OR +40 Thunder Strike Damage
  2. Level 15: +150 Cast Range OR -3s Kinetic Field Cooldown
  3. Level 20: +180 Gold/Min OR +4 Thunder Strike Hits
  4. Level 25: -10s Glimpse Cooldown OR +4s Kinetic Field Duration

  Doom:

  1. Level 10: +10 Scorched Earth Damage/Heal OR +25 Movement Speed
  2. Level 15: +20% Evasion OR +150 Devour Bonus Gold
  3. Level 20: +40 Doom DPS OR Devour Targets Ancients
  4. Level 25: +3% Infernal Blade Damage OR +100% Cleave

  Dragon Knight:

  • Breathe Fire now reduces total attack damage and not just base damage.
  • Breathe Fire attack damage reduction reduced from 35% to 25%
  • Breathe Fire cast point increased from 0 to 0.2
  • Breathe Fire distance increased from 650 to 750
  1. Level 10: +2 Mana Regen OR +30 Attack Speed
  2. Level 15: +300 Health OR +40% XP Gain
  3. Level 20: 2x Dragon Blood HP Regen/Armor OR +150 Gold/Min
  4. Level 25: +40 Strength OR +1.75s Dragon Tail Stun Duration

  Drow Ranger:

  • Added a visual effect on creeps when Precision Aura is cast
  1. Level 10: +5 All Stats OR +20 Movement Speed
  2. Level 15: +25 Attack Speed OR +300 Gust Distance/Knockback
  3. Level 20: +1.5s Gust Duration OR +20 Marksmanship Agility
  4. Level 25: 50% Cooldown Reduction OR +20% Precision Aura

  Earth Spirit:

  1. Level 10: +10 Intelligence OR +40 Damage
  2. Level 15: +7 Armor OR +200 Rolling Boulder Damage
  3. Level 20: +150 Gold/Min OR +15% Spell Amplification
  4. Level 25: +1s Boulder Smash Stun Duration OR Geomagnetic Grip Targets Allies

  Earthshaker:

  • Echo Slam initial damage removed
  • Echo Slam Echo Damage increased from 40/55/70 to 60/85/110
  • Echo Slam bounces twice off of non-illusion heroes
  1. Level 10: +250 Mana OR +30 Damage
  2. Level 15: +7 armor OR +30 Movement Speed
  3. Level 20: +50 Echo Damage OR +400 Fissure Range
  4. Level 25: -2s Enchant Totem Cooldown OR +50% Magic Resistance

  Elder Titan:

  • Echo Stomp now wakes up if the target takes more than 50/100/150/200 cumulative damage (no longer has exception for player owned damage source or not).
  • Added visual effects for Natural Order
  1. Level 10: +200 Health OR +25 Movement Speed
  2. Level 15: +30 Astral Spirit Hero Attack OR +15% Magic Resistance
  3. Level 20: +70 Attack Speed OR +100 Echo Stomp Damage
  4. Level 25: -75s Earth Splitter Cooldown OR +100% Lifesteal

  Ember Spirit:

  1. Level 10: +150 Flame Guard Absorption OR +20 Damage
  2. Level 15: +30 Flame Guard DPS OR +1s Searing Chains Duration
  3. Level 20: +10% Spell Amplification OR True Strike
  4. Level 25: 2 Sleight of Fist Charges OR -25s Remnant Charge Replenish

  Enchantress:

  • Enchant now removes positive buffs on enemy heroes.
  1. Level 10: +15% Magic Resistance OR +25 Movement Speed
  2. Level 15: +50 Damage OR +8 Nature's Attendants Wisps
  3. Level 20: Enchant Affects Ancients OR +100 Untouchable Slow
  4. Level 25: +25 Nature's Attendants Heal OR +8% Impetus Damage

  Enigma:

  1. Level 10: +15% Magic Resistance OR +25 Movement Speed
  2. Level 15: +120 Gold/Min OR +15% Cooldown Reduction
  3. Level 20: +400 Health OR +70 Eidolon Damage
  4. Level 25: +4 Malefice Instances OR +8 Demonic Conversion Eidolons

  Faceless Void:

  1. Level 10: +8 Strength OR +20 Damage
  2. Level 15: +100 Time Lock Damage OR +300 Health
  3. Level 20: +500 Timewalk Cast Range OR +40 Attack Speed
  4. Level 25: +25% Backtrack OR +175 Chronosphere AoE

  Gyrocopter:

  • Removed Homing Missile cast point
  • Homing Missile will find a new target if its primary target dies. Prioritizes heroes.
  • Homing Missile speed increased from 340 to 500
  • Homing Missile launch delay increased from 2 to 3 seconds
  • Homing Missile now does a fixed amount of damage, rescaled from a max of 125/250/375/500 to a fixed 100/175/250/325
  • Homing Missile hits to destroy from 3/3/4/5 to 3/3/4/4
  1. Level 10: +25 Damage OR +200 Health
  2. Level 15: +3 Flak Cannon Attacks OR +11 Rocket Barrage Damage
  3. Level 20: +50 Movement Speed OR -25s Call Down Cooldown
  4. Level 25: Global Call Down OR 3 Homing Missile Charges

  Huskar:

  1. Level 10: +20 Damage OR +175 Health
  2. Level 15: +15% Lifesteal OR +10 Burning Spears DPS
  3. Level 20: +15 Strength OR +400 Life Break Cast Range
  4. Level 25: +125 Attack Range OR 0s Inner Vitality Cooldown

  Invoker:

  1. Level 10: +30 Chaos Meteor Damage OR +0.3s Tornado Duration
  2. Level 15: +1.5s Cold Snap Duration OR +1 Forged Spirit Summoned
  3. Level 20: +35 Alacrity Damage/Speed OR Cataclysm (Launched when Sun Strike is doubled tapped. Puts it on a 90 second cooldown. Creates 2 visible Sun Strikes within 175-250 range of each enemy hero)
  4. Level 25: AoE Deafening Blast OR -16s Tornado Cooldown

  Io:

  • Relocate cooldown increased from 100/80/60 to 120/100/80
  • Max Spirits range reduced from 875 to 700
  1. Level 10: +400 Spirits Max Range OR +60 Damage
  2. Level 15: Tether Grants Scepter Bonus OR +90 Spirits Damage
  3. Level 20: +150 Gold/Min OR Attack Tethered Ally's TargetAutomatically attacks every time your ally attacks
  4. Level 25: +50 Health Regen OR Tether Stuns

  Jakiro:

  • Dual Breath cast point reduced from 0.65 to 0.55
  • Macropyre cast point reduced from 0.65 to 0.55
  1. Level 10: +8% Spell Amplification OR +25% XP Gain
  2. Level 15: +250 Attack Range OR +40 Dual Breath Damage
  3. Level 20: -60 Liquid Fire Attack Speed OR +150 Gold/Min
  4. Level 25: +1.25s Ice Path Duration OR Macropyre Pure and Pierces Immunity

  Juggernaut:

  • Juggernaut is no longer silenced while using Blade Fury (but still cannot cast Omnislash; can cast ward).
  1. Level 10: +5 All Stats OR +20 Movement Speed
  2. Level 15: +1s Blade Fury Duration OR +25 Attack Speed
  3. Level 20: +10 Armor OR +100 Blade Fury DPS
  4. Level 25: +600 Health OR +5 Omnislash Strikes

  Keeper of the Light:

  • Mana Leak cast range reduced from 550/700/850/1000 to 400/500/600/700
  1. Level 10: +25 Movement Speed OR +8% Spell Lifesteal
  2. Level 15: +40% XP Gain OR +350 Cast Range
  3. Level 20: +300 Chakra Magic Mana OR +40% Magic Resistance
  4. Level 25: +200 Illuminate Damage/Heal OR +2s Mana Leak Stun

  Kunkka:

  • Kunkka is no longer restricted from using Quelling Blade.
  1. Level 10: +40 Damage OR +6 Armor
  2. Level 15: +10 Health Regen OR +120 Torrent Damage
  3. Level 20: +100 Torrent AoE OR +25 Strength
  4. Level 25: Ghost Ship Fleet OR +50% Tidebringer Cleave

  Legion Commander:

  1. Level 10: +25% XP Gain OR +8 Strength
  2. Level 15: +30 Attack Speed OR +50 Overwhelming Odds Hero Damage
  3. Level 20: +60 Movement Speed OR +10% Moment Proc Chance
  4. Level 25: +40 Duel Damage Bonus OR -10s Press The Attack Cooldown

  Leshrac:

  1. Level 10: +5 Armor OR +250 Mana
  2. Level 15: +15 Strength OR +40 Movement Speed
  3. Level 20: +25% Evasion OR +50 Pulse Nova Damage
  4. Level 25: +50 Diabolic Edict Explostions OR +3s Lightning Storm Slow Duration

  Lich:

  • Chainfrost is now reflected on initial projectile impact, rather than on cast time.
  • Ice Armor slow rescaled from 24/26/28/30% to 8/16/24/32%
  1. Level 10: +175 Health OR +25 Movement Speed
  2. Level 15: +120 Damage OR -4s Frost Blast Cooldown
  3. Level 20: +120 Gold/Min OR +175 Cast Range
  4. Level 25: Attacks Apply 30% MS/AS Slow OR Ice Armor Provides +30 HP Regen

  Lifestealer:

  1. Level 10: +20 Attack Speed OR +200 Health
  2. Level 15: +30 Damage OR +35 Movement Speed
  3. Level 20: +20% Evasion OR +50% Open Wounds Heal
  4. Level 25: +2s Rage Duration OR +2% Feast

  Lina:

  1. Level 10: +100 Cast Range OR +25 Damage
  2. Level 15: +300 Health OR +140 Light Strike Array Damage
  3. Level 20: +10% Spell Amplification OR +25/2% Fiery Soul Per Stack
  4. Level 25: +175 Attack Range OR -6s Dragon Slave Cooldown

  Lion:

  1. Level 10: +75 Cast Range OR +75 Damage
  2. Level 15: +200 Finger of Death Damage OR +90 Gold/Min
  3. Level 20: +500 Health OR +2 Mana Drain Multi Target
  4. Level 25: +1000 Earth Spike Range OR +325 AoE Hex

  Lone Druid:

  • Battle Cry cooldown reduced from 60 to 45
  • Battle Cry duration reduced from 6 to 5
  1. Level 10: +175 Attack Range OR +250 Health
  2. Level 15: -8s Savage Roar Cooldown OR +10 Spirit Bear Armor
  3. Level 20: +40 Rabid Attack Speed OR -25s Battle Cry Cooldown
  4. Level 25: 0 Entangle Cooldown OR Battle Cry Grants Spell Immunity

  Luna:

  1. Level 10: +20 Attack Speed OR +150 Cast Range
  2. Level 15: -2s Lucent Beam CD OR +24 Luna Blessing Damage
  3. Level 20: +10 All Stats OR +100 Lucent Beam Damage
  4. Level 25: +25% Lifesteal OR +0.25s Eclipse Lucent Ministun

  Lycan:

  • Fixed Break not disabling Feral Impulse
  1. Level 10: +5 Armor OR +20 Damage
  2. Level 15: +8 Feral HP Regen OR +12% Cooldown Reduction
  3. Level 20: +8s Shapeshift Duration OR +16% Feral Impulse Damage
  4. Level 25: +3 Wolves Summoned OR +600 Howl Hero Health

  Magnus:

  • Shockwave Scepter speed increased from 1575 to 1700
  1. Level 10: +25 Attack Speed OR +200 Health
  2. Level 15: +15 Strength OR +75 Shockwave Damage
  3. Level 20: +12 Armor OR +500 Skewer Range
  4. Level 25: +20% Empower Damage/Cleave OR +0.75s Reverse Polarity

  Medusa:

  • Stone Gaze slow no longer continues to affect targets after they turn away from Medusa.
  • Stone Gaze can now be reapplied after it wears off if the target continues to face Medusa (timer on facing direction is reset after a Stone debuff is over).
  • Split Shot is now a passive.
  • Split Shot projectiles rescaled from 1/2/3/4 to 3
  • Split Shot rescaled from -20% damage to -65/50/35/20%
  • Split Shot no longer reduces damage for the primary target.
  • Split Shot range now uses your attack range +100, rather than a fixed 700.
  • Split Shot does not fire when attacking allied units.
  1. Level 10: +25 Damage OR +10% Evasion
  2. Level 15: +30 Attack Speed OR +10% Mystic Snake Mana Steal
  3. Level 20: +800 Mana OR +2s Stone Gaze DurationThis isn't the stun duration
  4. Level 25: +7 Split Shot Targets OR Split Shot Uses ModifiersThey all proc stuff like skadi

  Meepo:

  1. Level 10: +10% Lifesteal OR +30 Movement Speed
  2. Level 15: +10 Strength OR +40 Poof Damage
  3. Level 20: +40 Damage OR +15% Evasion
  4. Level 25: +700 Health OR -4s Poof Cooldown

  Mirana:

  • Reworked Leap. Has 3 charges. Leaps a distance of 550 per charge. Grants you movement and attack speed for 2 seconds. Replenish Time: 60/50/40/30. Mana cost: 40. Movement Speed: 8/16/24/32%. Attack Speed: 25/50/75/100. Leap bonus affects only Mirana.
  1. Level 10: +200 Health OR +20 Damage
  2. Level 15: -5s Sacred Arrow Cooldown OR +100 Leap Attack Speed
  3. Level 20: +12% Spell Amp OR +25 Mana Break
  4. Level 25: +2 Multishot Sacred Arrows OR -70 Moonlight Shadow Cooldown

  Monkey King:

  • Base damage reduced by 3
  • Jingu Mastery bonus damage rescaled from 75/100/125/150 to 60/90/120/150
  • Monkey King no longer destroys trees he is standing on during Scepter Stampede.
  1. Level 10: +150 Tree Dance Vision AoE OR +20 Attack Speed
  2. Level 15: +300 Tree Dance Cast Range OR +75 Jingu Mastery Damage
  3. Level 20: +50% Boundless Strike Damage OR +300 Primal Spring Damage
  4. Level 25: +100 Armor Wukong's Command OR +1 Wukong Command Ring

  Morphling:Hero Reworked

  • Reduced base Intelligence from 17 to 13
  • Renamed Morph to Attribute Shift
  • Attribute Shift rate rescaled from 2/4/8/16 to 1/4/10/25
  • Attribute Shift now costs no mana.
  • Adaptive Strike is now two abilities, one that deals damage based on Agility and one that stuns/knocks back based on Strength. When one is cast, the other goes into cooldown for 3 seconds.
  • Adaptive Strike (Strength) stun duration rescaled from 1.25/2.25/3.25/4.25 to 1.5/2/2.5/3.0
  • Adaptive Strike (Strength) knockback increased from max 300 to 500
  • Removed Morphling's Scepter
  • Replaced Replicate with a new ultimate: Morph. Changes your hero to match the target enemy. Copies the target's visual model, basic abilities, base movement speed, attack range, and attributes. Applies a soft dispel on transformation. If you die during this, Morphling dies. You can exit the morphed form anytime. Lasts 30 seconds. CD: 160/100/40. Cast Range: 600. Mana cost: 75/100/125.Note: This is not an illusion, your hero changes appearance and abilities to match the target.
  1. Level 10: +10 Agility OR +20 Movement Speed
  2. Level 15: Waveform Attacks Targets OR +30 Attack Speed
  3. Level 20: -25s Morph Cooldown OR Morph Targets Allies
  4. Level 25: +800 Waveform Range OR +2 Multishot Adaptive Strike

  Naga Siren:

  • Ensnare mana cost rescaled from 100 to 70/80/90/100
  1. Level 10: +175 Health OR +25 Movement Speed
  2. Level 15: +15 Agility OR +14 Strength
  3. Level 20: +1 Mirror Image Illusion OR -5s Ensnare Cooldown
  4. Level 25: -6 Rip Tide Armor OR +30% Evasion

  Nature's Prophet:

  1. Level 10: +30 Damage OR +30 Movement Speed
  2. Level 15: +4 Treants Summoned OR +8 Armor
  3. Level 20: +40 Attack Speed OR -4s Sprout Cooldown
  4. Level 25: Removed Teleportation Cooldown OR 2x Treant HP/Damage

  Necrophos:

  • Ghost Shroud slow reduced from 12/20/28/36 to 6/12/18/24
  • Ghost Shroud bonus magic damage taken increased from 25% to 30%
  • Heartstopper Aura range reduced from 900 to 700
  • Heartstopper Aura rescaled from 0.6/1.0/1.4/1.8 to 0.5/1.0/1.5/2.0
  • Reaper's Scythe cooldown increased from 100 to 120
  • Reaper's Scythe mana cost from 175/340/500 to 200/350/500
  1. Level 10: +10 Strength OR +40 Damage
  2. Level 15: +30 Movement Speed OR +300 Health
  3. Level 20: +20% Magic Resistance OR +80 Attack Speed
  4. Level 25: -1.5s Death Pulse Cooldown OR +0.6 Heartstopper Aura

  Night Stalker:

  • Daytime vision reduced from 1200 to 800
  1. Level 10: +200 Mana OR +200 Health
  2. Level 15: +15 Strength OR +150 Cast Range
  3. Level 20: +50 Movement Speed OR +50 Damage
  4. Level 25: -8s Crippling Fear Cooldown OR +140 Hunter In The Night Attack Speed

  Nyx Assassin:

  • Spiked Carapace damage return mechanics now work like Blademail (still returns only once per enemy, does not stun the Spell Immune).
  1. Level 10: +60 Gold/Min OR +6% Spell Amplification
  2. Level 15: +325 Health OR +35 Movement Speed
  3. Level 20: +75% Spiked Carapace Damage OR +175 Impale Damage
  4. Level 25: +100 Agility OR Vendetta Unobstructed Pathing

  Ogre Magi:

  1. Level 10: +100 Cast Range OR +60 Gold/Min
  2. Level 15: +300 Health OR +90 Damage
  3. Level 20: +40 Bloodlust Attack Speed OR +30 Strength
  4. Level 25: +90 Movement Speed OR +275 Fireblast Damage

  Omniknight:

  • Guardian Angel cast point reduced from 0.5 to 0.4
  1. Level 10: +90 Gold/Min OR +75 Purification AoE
  2. Level 15: +35% XP Gain OR +90 Damage
  3. Level 20: +6 Mana Regen OR -12% Degen Aura
  4. Level 25: +3s Repel Duration OR +200 Purification Damage/Heal

  Oracle:

  • False Promise visual effects now show if the hero will die or not.
  1. Level 10: +1s Fortune's End Max Duration OR +25% XP Gain
  2. Level 15: +150 Cast Range OR +90 Gold/Min
  3. Level 20: +75 Movement Speed OR False Promise Invisibility (0.6s Fade Time)
  4. Level 25: -5s Fate's Edict Cooldown OR +2 False Promise Duration

  Outworld Devourer:

  1. Level 10: +200 Health OR +20 Attack Speed
  2. Level 15: +15% Essence Aura Chance OR +40 Movement Speed
  3. Level 20: +20 Strength OR +2 Sanity's Eclipse Multiplier
  4. Level 25: +60s Arcane Orb Int Steal OR +15% Spell Lifesteal

  Phantom Assassin:

  1. Level 10: +150 Health OR +15 Damage
  2. Level 15: +20% Cleave OR -4 Armor Corruption
  3. Level 20: 20% Lifesteal OR Double Strike Stifling Dagger
  4. Level 25: +5% Coup de Grace OR +25% Blur Evasion

  Phantom Lancer:

  • Phantom Rush can now be toggled to disable it (default state is enabled).
  • Doppelganger now adds 2 seconds duration to all your illusions.
  1. Level 10: +10% Evasion OR +20 Attack Speed
  2. Level 15: +250 Health OR +125 Spirit Lance Damage
  3. Level 20: +4 Max Juxtapose Illusions OR +500 Phantom Rush Range
  4. Level 25: -5s Doppelganger CD OR 30% Critical Strike (2x)

  Phoenix:

  1. Level 10: +8% Spell Amplification OR +90 Gold/Min
  2. Level 15: +60 Fire Spirits DPS OR +40% XP Gain
  3. Level 20: +1400 Icarus Dive OR +1s Supernova Stun Duration
  4. Level 25: +3 Supernova Hit Count OR +2% Max Health Sun Ray Damage

  Puck:

  • Dreamcoil no longer deals 100/150/200 damage on cast.
  • Dreamcoil link break damage increased from 100/150/200 to 300/400/500 (Scepter damage increased from 200/250/300 to 400/550/700)
  1. Level 10: +5 Armor OR +10 Intelligence
  2. Level 15: +50 Damage OR +8% Spell Amplification
  3. Level 20: -5s Waning Rift Cooldown OR +40% Illusory Orb Distance/Speed
  4. Level 25: +420 Gold/Min OR Dream Coil Rapid Fire (Attacks everyone once per 0.6 seconds within attack range)

  Pudge:

  • Meat Hook can pull Runes back to you. Mana cost is refunded if successful.
  • Dismember now pulls the target closer to Pudge.
  1. Level 10: +5 Armor OR +35 Rot Damage
  2. Level 15: +13% Spell Lifesteal OR +75 Damage
  3. Level 20: +15% Cooldown ReductionOR +180 Gold/Min
  4. Level 25: +2.0 Flesh Heap Stack Str OR +3s Dismember Duration

  Pugna:

  • Life Drain range reduced by 100
  • Decrepify can now target Tombstone.
  1. Level 10: +225 Health OR +25 Movement Speed
  2. Level 15: -1s Netherblast Cooldown OR +1 Nether Ward Health
  3. Level 20: +2s Decrepify Duration OR +25% Life Drain Heal
  4. Level 25: +1.75 Netherward Damage per Mana OR +200 Netherblast Damage

  Queen of Pain:

  1. Level 10: +10 Strength OR +25 Damage
  2. Level 15: +40 Attack Speed OR +12% Cooldown Reduction
  3. Level 20: +650 AoE Shadow Strike OR +30% Spell Lifesteal
  4. Level 25: 20s Spell Block OR Scream of Pain 1.5s Fear

  Razor:

  • Base movement speed reduced by 5
  • Reworked Unstable Current
   • Passive: 4/8/12/16% Movement Bonus (like before)
   • Every 5 seconds, a random enemy within 350 AoE will be shocked, taking 100/130/160/190 damage and getting purged (40% slow for 0.5/1/1.5/2 seconds, dispells positive buffs).
  1. Level 10: +15 Agility OR +200 Health
  2. Level 15: +4% Unstable Current Movement Speed OR +7 Static Link Damage Steal
  3. Level 20: +10 Armor OR -0.1 Eye of the Storm Strike Interval
  4. Level 25: +100 Attack Speed OR -3s Unstable Current Interval

  Riki:

  • Base movement speed reduced by 5
  • Enemy units in Smoke Screen have no vision.
  • Backstab damage can now be used in procs like Critical Strike, Cleave, etc.
  • Backstab damage reduced from 0.5/0.75/1.0/1.25 to 0.4/0.6/0.8/1.0
  1. Level 10: +5 Health Regen OR +8 Agility
  2. Level 15: -4s Smokescreen Cooldown OR 20% 1.5x Crit
  3. Level 20: +900 Blink Strike Cast Range OR +0.2 Backstab Multiplier
  4. Level 25: +400 Tricks of the Trade AoE OR Cloak and Dagger Doesn't RevealNo actions take you out of invisibility, can still be revealed with true sight

  Rubick:

  • Null Field can now be toggled between defensive and offensive forms. Has a 30 second cooldown once toggled. Offensive form reduces enemy magic resistance.
  • Null Field AoE increased from 900 to 1200
  1. Level 10: +200 Health OR +60 Damage
  2. Level 15: +100 Cast Range OR -35 Fade Bolt Hero Attack
  3. Level 20: +5% Null Field OR +300 Telekinesis Land Distance
  4. Level 25: +75% Spell Amp For Stolen Spells OR -15s Telekinesis Cooldown

  Sand King:

  1. Level 10: +30 Movement Speed OR +200 Health
  2. Level 15: +50 Sand Storm DPS OR -50 Epicenter Attack Slow
  3. Level 20: +10 Armor OR +4 Epicenter Pulses
  4. Level 25: +35 Health Regen OR 50% Sand Storm Slow and Blind

  Shadow Demon:

  • Demonic Purge now works on cycloned units.
  • Soul Catcher no longer splits its effect, it only affects one unit in the area.
  • Shadow Poison radius increased from 190 to 200
  • When an enemy dies under Soul Catcher, an illusion of them is created under your control. Lasts until they respawn or it is killed. Deals 30/45/60/75% damage and takes 200% damage.
  1. Level 10: +25% XP Gain OR +10 Strength
  2. Level 15: +25% Shadow Poison Damage OR +40 Movement Speed
  3. Level 20: -6s Soul Catcher Cooldown OR -1.5s Shadow Poison Cooldown
  4. Level 25: +500 Demonic Purge Damage OR +5s Disruption Banish Duration

  Shadow Fiend:

  • Shadow Raze damage reduced from 100/175/250/325 to 90/160/230/300
  • Shadow Raze now has a stack counter for each time an enemy gets hit. Causes the enemy to take 60 more Shadow Raze damage per stack. Lasts 8 seconds, gets refreshed on stack gain. (First hit does 0 bonus, next does 60, 120, etc.)
  1. Level 10: +10% Spell Amplification OR +20 Attack Speed
  2. Level 15: Presence Aura Affects Building OR +40 Movement Speed
  3. Level 20: +150 Shadow Raze Damage OR +20% Evasion
  4. Level 25: 40% Cooldown Reduction OR +3 Damage Per Soul

  Shadow Shaman:

  1. Level 10: +200 Health OR +20% XP Gain
  2. Level 15: -4s Hex Cooldown OR +125 Cast Range
  3. Level 20: +3s Shackles Duration OR +1 Serpent Wards Attacks HP
  4. Level 25: +400 Ether Shock Damage OR +60 Wards Attack Damage

  Silencer:

  • Glaives of Wisdom damage from 35/50/65/80% to 15/30/45/60%
  1. Level 10: +5 Armor OR +25 Attack Speed
  2. Level 15: +90 Gold/Min OR +2 Intelligence Steal
  3. Level 20: +125 Attack Range OR +30 Curse Damage
  4. Level 25: +20% Glaives of Wisdom OR +2s Global Silence

  Skywrath Mage:

  1. Level 10: +25 Movement Speed OR +8 Intelligence
  2. Level 15: -6s Ancient Seal Cooldown OR +1 Arcane Bolt
  3. Level 20: Global Concussive Shot OR +15% Ancient Seal Magic Resistance Reduction
  4. Level 25: +600 Mystic Flare damage OR +300 Gold/Min

  Slardar:

  • Guardian Sprint moves at 700 Speed along the river at ability-level 4
  1. Level 10: +20 Damage OR +5 Health Regen
  2. Level 15: +300 Health OR +100 Bash Damage
  3. Level 20: +50 Attack Speed OR Night Vision +1000
  4. Level 25: +15% Bash Chance OR Corrosive Haze Undispellable

  Slark:

  • Fixed a bug with Pounce where you could sometimes force yourself out if you were not moving on pounce impact.
  1. Level 10: +8 Strength OR +10 Agility
  2. Level 15: +30 Attack Speed OR +20% Lifesteal
  3. Level 20: +150 Dark Pact Damage OR +3s Pounce Leash
  4. Level 25: +1s Shadow Dance Duration OR +120s Essence Shift duration

  Sniper:

  1. Level 10: +12% Cooldown Reduction OR +20 Damage
  2. Level 15: +40 Attack Speed OR +20 Shrapnel DPS
  3. Level 20: +35 Knockback Distance Headshot OR -1.5s Assassinate
  4. Level 25: +6 Shrapnel Charges OR +125 Attack Range

  Spectre:

  • Desolate now applies a debuff that reduces the unit's vision by 40/50/60/70% for 5 seconds.
  1. Level 10: +5 Health Regen OR +15 Desolate Damage
  2. Level 15: -8s Spectral Dagger Cooldown OR +8 All Stats
  3. Level 20: +500 Health OR +20% Spectral Dagger Slow/Bonus
  4. Level 25: +20% Haunt Illusion Damage OR +8% Dispersion

  Spirit Breaker:

  • Charge of Darkness no longer goes into cooldown when you die.
  • Spirit Breaker base HP regen reduced by 1
  • Greater Bash damage rescaled from 22/30/38/46 to 12/24/36/48%
  1. Level 10: +400 Night Vision OR +5 Armor
  2. Level 15: +10 Health Regen OR +30 Damage
  3. Level 20: +400 Charge Speed OR +30% Greater Bash Damage
  4. Level 25: +800 Health OR +25% Greater Bash Chance

  Storm Spirit:

  1. Level 10: +20 Damage OR +2 Mana Regen
  2. Level 15: +80 Static Remnant Damage OR +300 Health
  3. Level 20: +0.5s Electric Vortex OR +40 Attack Speed
  4. Level 25: Overload Pierces Immunity OR Auto Remnant per 500 Ball Lightning

  Sven:

  1. Level 10: +2 Mana Regen OR +8 Strength
  2. Level 15: +30 Movement Speed OR +30 Damage
  3. Level 20: +25% Lifesteal OR Storm Hammer Dispels Enemies
  4. Level 25: +40 STR God's Strength OR -8s Storm Hammer Cooldown

  Techies:

  • Proximity Mines bounty reduced from 50 to 25
  • Proximity Mines damage increased from 150/350/550/750 to 200/400/600/800
  1. Level 10: +30% XP Gain OR -4s Proximity Mines Cooldown
  2. Level 15: +300 Blast Off Damage OR +4 Mana Regen
  3. Level 20: +75 Movement Speed OR +150 Gold/Min
  4. Level 25: +251 Damage OR +25 Mines Movement Speed

  Templar Assassin:

  • Psionic Traps now deal 100/125/150 damage when fully charged (dealt over the duration of the debuff rather than instantly).
  1. Level 10: +200 Health OR +25 Attack Speed
  2. Level 15: +7 Armor OR +200 Psionic Trap Damage
  3. Level 20: Refraction Dispels OR -4 Meld Armor Reduction
  4. Level 25: +4 Refraction Instances OR Psi Blades Spill Paralyzes (slows affected targets MS by 100% for 1 second)

  Terrorblade:

  1. Level 10: +20 Movement Speed OR +10% Evasion
  2. Level 15: +300 Health OR +25 Attack Speed
  3. Level 20: +10 All Stats OR -8s Reflection Cooldown
  4. Level 25: -35s Sunder Cooldown OR +300 Metamorphosis Attack Range

  Tidehunter:

  • Ravage AoE increased from 1025 to 1250
  • Ravage speed reduced from 775 to 725
  1. Level 10: +25 Movement Speed OR +80 Gush Damage
  2. Level 15: +40% XP Gain OR +25% Anchor Smash Damage Reduction
  3. Level 20: +24 Kraken Shell OR -4 Gush Armor
  4. Level 25: +25% Cooldown Reduction OR +250 Damage

  Timbersaw:

  1. Level 10: +6% Spell Amplification OR +25% XP Gain
  2. Level 15: +100 Damage OR +5 Reactive Armor Stacks
  3. Level 20: +15 Strength OR +10% Cooldown Reduction
  4. Level 25: +8% Whirling Death Attribute Reduction OR +1400 Timber Chain Range

  Tinker:

  • Rearm now affects items in the backpack.
  • Heat Seeking Missiles travel speed reduced from 900 to 700
  • Heat Seeking Missiles mana cost reduced from 120/140/160/180 to 80/100/120/140
  1. Level 10: +6% Spell Amplification OR +75 Cast Range
  2. Level 15: +40 Movement Speed OR +10% Spell Lifesteal
  3. Level 20: +100 Attack Damage OR +8 March of the Machines Damage
  4. Level 25: +100 Laser Damage OR +0.3s Heat-Seeking Missile Ministun

  Tiny:Hero Reworked

  • Base HP regen increased by 1
  • Attack point reduced from 0.49 to 0.4
  • Avalanche damage rescaled from 100/180/260/300 to 120/180/240/300
  • Tiny Agility from 9 + 0.9 to 0 + 0
  • Tiny base armor increased from -1 to 0
  • Removed Scepter
  • Removed Craggy Exterior
  • Added a new ability: Tree Grab. Targets a tree to use in attacks for 2/3/4/5 hits. Extends attack range to 350 range. Each hit deals 25% more base damage to units and 75% more base damage to buildings. Splashes 70% damage along the attack path. Affects buildings. Cooldown starts after bonus attacks are used. Cooldown: 40/32/24/16. Mana cost: 20/30/40/50
  • Reworked Grow: Grants you 20/30/40% Status Resistance, increases base damage by 40/80/120, movement by 40/50/60, and reduces attack speed by 30.
  • Tree Grab gives you a secondary ability when you grab a tree. Lets you throw your tree (resulting in your charges being empty) at a targeted unit, proccing your attack on it and splashing 70% damage onto a 250 area. Cast Range: 1000
  1. Level 10: +15% Magic Resistance OR +25 Damage
  2. Level 15: +75 Avalanche Damage OR +350 Health
  3. Level 20: -10s Tree Grab CD OR Toss Requires No Target
  4. Level 25: -12s Avalanche Cooldown OR 3 Toss Charges

  Treant Protector:

  1. Level 10: +35% XP Gain OR +10% Cooldown Reduction
  2. Level 15: +90 Damage OR 3s Tree Respawn Time (Means trees always respawn in 3 seconds)
  3. Level 20: +2s Nature's Guise Root OR +40 Leech Seed Damage/Heal
  4. Level 25: +6 Living Armor Block Instances OR +350 Eyes and Overgrowth AoE

  Troll Warlord:

  • Whirling Axes ability icons are always visible on the UI, but disabled when unavailable due to melee/range form.
  • Whirling Axes (ranged) cooldown reduced from 19/16/13/10 to 9
  • Whirling Axes (ranged) slow reduced from 3/3.75/4.5/5.25 to 2.5/3/3.5/4
  • Whirling Axes (ranged) slow amount increased from 30% to 40%
  • Whirling Axes (melee) cooldown reduced from 12 to 9
  • Whirling Axes (melee) blind duration rescaled from 4/5/6/7 to 5
  1. Level 10: +10 Agility OR +200 Health
  2. Level 15: +3 Max Fervor Stacks OR +50 Whirling Axes Damage
  3. Level 20: +20% Evasion OR +50 Damage
  4. Level 25: -6s Whirling Axes Cooldown OR Battle Trance Dispels (affects allies as well)

  Tusk:

  1. Level 10: +40% XP Gain OR +90 Gold/Min
  2. Level 15: +350 Health OR +150 Snowball Damage
  3. Level 20: +300 Snowball Speed OR +100% Walrus Punch Crit
  4. Level 25: 12% Chance Walrus Punch OR -6s Ice Shards Cooldown

  Underlord:

  1. Level 10: +18 Firestorm Damage OR +30 Movement Speed
  2. Level 15: +100 Cast Range OR +15 Atrophy Attack Bonus Damage
  3. Level 20: +70 Attack Speed OR +30 Health Regen
  4. Level 25: +0.8s Pit of Malice Root OR 25% Firestorm Building Damage

  Undying:

  • Tombstone duration rescaled from 15/20/25/30 to 30
  • Tombstone AoE rescaled from 600/800/1000/1200 to 1200
  • Tombstone spawn rate rescaled from 3 to 4.5/4/3.5/3
  • Tombstone cooldown rescaled from 70 to 85/80/75/70
  • Reduced Tombstone zombie collision size
  • Decay mana cost rescaled from 70/90/110/130 to 70/85/100/115
  • Decay damage from 20/60/100/140 to 20/50/80/110
  1. Level 10: +100 Cast Range OR +8 Health Regen
  2. Level 15: Tombstone On Death OR +20 Decay Duration
  3. Level 20: +30 Tombstone Zombie Damage OR +3 Tombstone Attacks
  4. Level 25: Gains Reincarnation 200 CD OR -2s Decay Cooldown

  Ursa:

  1. Level 10: +1.75 Mana Regen OR +8 Strength
  2. Level 15: +16 Agility OR -1s Earthshock Cooldown
  3. Level 20: +1 Enrage Duration OR +25s Fury Swipes
  4. Level 25: +14 Fury Swipes Damage OR +600 AoE Earthshock

  Vengeful Spirit:

  • Wave of Terror vision AoE reduced from 500 to 300 (same as impact radius)
  • Wave of Terror cooldown reduced from 22/20/18/16 to 10
  • Wave of Terror debuff duration reduced from 15 to 8
  • Scepter Illusion damage increased from 50% to 100%
  • Vengeance Aura AoE increased from 900 to 1200
  • Vengeance Aura no longer applied to enemies when you die
  • Whenever an allied hero dies under your damage aura, an illusion of that hero will be created, attacking the enemy that killed him for 7 seconds. Illusions deal 100% Damage. Illusions are ghosts/not targetable and are visible/known to the enemy.
  1. Level 10: +15% Magic Resistance OR -1 Wave of Terror Armor
  2. Level 15: +15 Agility OR -6s Wave of Terror Cooldown
  3. Level 20: -4s Magic Missile Cooldown OR +15% Vengeance Aura Damage
  4. Level 25: +400 Magic Missile Damage OR Magic Missile Pierces Spell Immunity

  Venomancer:

  • Base movement speed reduced by 5
  • Base damage reduced by 3
  • Venomous Gale can now be dispelled.
  1. Level 10: -8 Venomous Gale CD OR +90 Gold/Min
  2. Level 15: +150 Cast Range OR +6% Poison Sting Slow
  3. Level 20: +6s Poison Nova Duration OR Gale Hero Impact Summons 2 Wards
  4. Level 25: +600 Poison Nova AoE OR 3x Plague Ward HP/Damage

  Viper:Hero Reworked

  • Base movement speed reduced by 5
  • Base armor reduced by 1
  • Corrosive Skin no longer slows movement speed.
  • Corrosive Skin damage increased from 10/15/20/25 to 8/16/24/32
  • Corrosive Skin Attack Slow rescaled from 10/15/20/25 to 8/16/24/32
  • Reworked Poison Attack. Slows the target and deals damage based on how much health the target is missing.
   • MS/AS Slow: 25/30/35/40%
   • DPS: 0.25/0.5/0.75/1.0x * Missing Health percentage (so at max level 50% missing health would be 50 DPS, 90% missing health would be 90 DPS)
   • Duration: 3
   • CD: 6/4/2/0
   • Mana cost: 40/35/30/25
  • Reworked Nethertoxin. Releases poison onto the targeted area. Deals damage over time, reduces magic resistance and applies Break (disabling passive abilities) to those standing in that area.
   • AoE: 300
   • DPS: 20/30/40/50
   • Magic Resistance: -10/15/20/25% + Applies Break
   • Duration: 8
   • Cooldown: 5
   • Mana cost: 75
   • Cast Range: 900 (2000 projectile speed)
   • Note: This affects the area targeted on the ground, does not leave a debuff on enemies upon cast. Only active as long as they are in the area.
  1. Level 10: +20 Attack Speed OR +8% Spell Lifesteal
  2. Level 15: +100 Attack Range OR +6 Corrosive Skin
  3. Level 20: Poison Attack Affects Buildings OR +100 Viper Strike DPS
  4. Level 25: +120 Damage OR Nethertoxin Silences

  Visage:

  • Familiar's attack is now a constant 25/40/55 rather than damage charges.
  • Casting Grave Chill now gives the buff to Familiars within 900 AoE at cast time.
  1. Level 10: +125 Cast Range OR +30 Damage
  2. Level 15: +40% XP Gain OR Soul Assumption Double Strike
  3. Level 20: +15 Soul Assumption Damage Per Charge OR +80 Familiars Movement Speed
  4. Level 25: -2s Gravekeeper's Cloak OR +1 Familiar

  Warlock:

  1. Level 10: +5% Fatal Bonds Damage OR +125 Cast Range
  2. Level 15: -7s Shadow Word Cooldown OR +40% XP Gain
  3. Level 20: Summon a Golem on Death OR 250 Shadow Word AoE
  4. Level 25: +20 Chaotic Offering Golems Armor OR Spell Immunity for Golems

  Weaver:

  1. Level 10: +20 Mana Break OR +25% XP Gain
  2. Level 15: 12 Strength OR +75 Shukuchi Damage
  3. Level 20: -0.5 Swarm Armor Reduction OR +2 Swarm Attacks to Kill
  4. Level 25: +200 Shukuchi Movement Speed OR +1 Geminate Attack

  Windranger:

  • Focus Fire now allows Windranger to move while attacking the Focus Fire target.
  • Focus Fire attack speed bonus reduced from 500 to 350
  • Focus Fire cooldown increased from 60 to 70
  • Shackleshot now shows an indicator for the missed area if it fails to latch onto a target.
  1. Level 10: +30% Windrun Slow OR +1.75 Mana/sec
  2. Level 15: +90 Powershot Damage OR +75 Attack Range
  3. Level 20: 25% Cooldown OR Windrun Grants Invis
  4. Level 25: +20% Ministun Focus Fire OR +1 Shackleshot Target

  Winter Wyvern:

  1. Level 10: 90 Gold/Min OR +50 Damage
  2. Level 15: +350 Health OR +600 Night Vision
  3. Level 20: +15% Arctic Burn Slow OR -5s Cold Embrace Cooldown
  4. Level 25: +1.5s Winter's Curse Duration OR Splinter Blast 2s Stun

  Witch Doctor:

  • Death Ward now attacks the enemy hero nearest to the ward on creation
  1. Level 10: +5 Armor OR +75 Damage
  2. Level 15: +2 Cask Bounces OR +120 Gold/Min
  3. Level 20: +1 Maledict Tick OR +125 Death Ward Attack Range
  4. Level 25: +1.5% Max Health Voodoo Restoration OR +75 Death Ward Damage

  Wraith King:Hero Reworked

  • Strength gain reduced from 3.2 to 2.8
  • Reworked Mortal Strike:
   • Mortal Strike hero chance rescaled from 15% to 9/11/13/15% (same as creep chance)
   • Mortal Strike hero crit rescaled from 150/200/250/300 to 300%
   • Reworked Mortal Strike vs creeps. Grants a 9/11/13/15% chance to kill a non-player non-ancient unit in one hit and gain a charge counter.
   • Can cast mortal strike to summon skeletons equal to the number of charges you have (max of 4/5/6/7 charges). Skeletons are not bound to you and will auto attack targets they find.
   • Activation requires 75 mana and has a 50 second cooldown. Skeletons have 35-40 Damage, 1.2 attack rate, 350 MS, 350 Health. Grant 15 Gold/XP Bounty.
   • Skeletons are summoned once per 0.25 seconds (first is immediate).
   • Note: If you have Vampiric, you lifesteal as if your attack dealt enough damage to kill the creep.
  • Casting Hellfire Blast on a target will order all skeletons to attack that target.
  1. Level 10: +40 Wraithfire Blast DPS OR +20 Attack Speed
  2. Level 15: +5 Max Skeletons OR +15 Strength
  3. Level 20: No Reincarnation Mana cost OR +30 Skeletons Attack Damage
  4. Level 25: +25% Vampiric Aura Lifesteal OR Reincarnation Casts Wraithfire Blasts

  Zeus:

  1. Level 10: +6 Armor OR +25% XP Gain
  2. Level 15: +40 Movement Speed OR +1% Static Field
  3. Level 20: +15% Cooldown OR +0.5 Lightning Bolt Stun
  4. Level 25: +200 Cast Range OR +170 Arc Lightning Damage

  Також у цьому оновленні

  Користувацький інтерфейс

  • Косметичні предмети, екіпіровані гравцем, тепер дозволяють змінити зовнішній вигляд Tiny для кожного рівня його ультимативної здібності, а також зовнішній вигляд денної та нічної форм Night Stalker.
  • Знак двокрапки в чаті відкриє меню доступних емоцій.
  • Усі посилання в чаті гри стали гіперпосиланнями. Посилання, відправлені в публічні чати, проходять через вбудований фільтр Steam.
  • Тепер можна спілкуватися зі своєю групою в чаті гри, використовуючи команду /p.

  Принади

  • До майстерні додано наступних героїв: Pangolier, Jakiro, Ancient Apparition та Techies
  • Додано ланку для голови Phantom Lancer

  Ability Draft

  • Новий інтерфейс вибору
  • Додано чат під час вибору.
  • Додано можливість змінювати здібності місцями.
  • Додано Dark Willow та Pangolier.
  • Додано підказки про таланти героїв та індикатори їхніх базових атрибутів.
  • У фінальній статистиці тепер відображаються всі вміння персонажів, обрані на початку матчу.
  • Герої, що додані в Ability Draft з обмеженим набором здібностей:
   • Puck
   • Templar Assassin
   • Chen
   • Doom
   • Shadow Fiend
   • Ember Spirit
   • Vengeful Spirit
   • Keeper of the Light
   • Spectre
   • Troll Warlord
   • Phoenix
   • Timbersaw
   • Elder Titan
   • Ogre Magi
   • Tusk

  • Виправлені баґи наступних героїв:
   • Zeus
   • Gyrocopter
   • Dragon Knight
   • Treant Protector
   • Nyx Assassin
   • Terrorblade

  • Додано взаємодію моделей героїв із рельєфом мапи. Першим персонажем із новою механікою стала Broodmother. Переглянути нові взаємодії з ландшафтом можна у цьому відео.