Balíček Arcana předmětů pro Wraith Kinga
One True King se odemkne na 375. úrovni
Oživte legendární staré kosti
V dobách dávno zapomenutých i jím samým živil Ostarion svůj chtíč po věčném životě nikoli přízračnou energií, nýbrž kostmi padlých nepřátel. Zdi jeho paláce byly složeny z vypálených kostí a ulice byly dlážděny kostmi všech druhů živočichů. A když do jeho panství čirou náhodou zavítaly kosti ještě obalené masem, jejich majitel se musel mít na pozoru. Ostarion byl totiž nejen král, ale především sběratel a v Říši kostí jeho pohledu neunikl ani sebemenší náznak života.
Vaši věrní služebníci čekají
Skutečnou věrnost nezlomí nic, dokonce ani smrt. Jediný opravdový král je tak na bojišti doprovázen speciálními kostlivci schopnosti Mortal Strike, kteří se pyšní novým modelem, animacemi a efekty.
Pozdravte se s nimi plácnutím
Královo zmizení bylo oplakáváno široko daleko a není proto divu, že mnozí s ním chtějí oslavit jeho triumfální návrat. Zapomeňte na objetí a raději si s přívrženci v průběhu sezóny Bitevního deníku stylově plácněte.
Odemknutelný druhý styl
Zhoubná nadvláda
Jediný opravdový král neustále rozšiřuje své impérium.
Zabijte 100 označených hrdinů a vyškrtněte je ze sběratelského seznamu pro odemknutí alternativního stylu Zhoubná nadvláda, který mění barvu všech Wraith Kingových efektů.
Sesbírejte vždy po výhře zápasu kosti padlých nepřátel a odemkněte druhý styl Arcany. Vhodné oběti budou uvedeny v tabulce skóre probíhajícího zápasu a celou kolekci si můžete kdykoli prohlédnout v hrdinově vybavení.
Co Arcana umí:
Zbrusu nový model a podstavec
Wraith Kingův model a podstavec ve vybavení byly doslova ohlodány na kost a přepracovány do setu předmětů odrážejících jeho dřívější slávu. A to včetně speciálních (a nesmírně oddaných) kostlivců schopnosti Mortal Strike.
Speciální animace a efekty
Arcana zahrnuje nové animace, efekty schopností Wraithfire Blast a Reincarnation a také efekty kritických zásahů, které jsou ještě lepší, když jimi zabijete nepřátelského hrdinu.
Jedinečné ikony a portrét
Připravte se na nový portrét legendárního hrdiny, ikony schopností a ikonu na minimapě.
Více než 400 exkluzivních hlášek
Pro přehrání klikněte
Odemknutelný druhý styl
Zabijte 100 určených hrdinů a sesbíráním jejich kostí odemkněte styl Zhoubná nadvláda.
One True King se odemkne na 375. úrovni