Таємний комплект для Короля-Духа
Розблокуйте The One True King на рівні 375
Повернення до кістяного віку
У часи настільки далекі, що вже стерлися з пам’яті самого Остаріона, він тамував свою спрагу вічного життя не спектральною сутністю, а безкінечними жнивами кісток. Стіни його палацу були з обпалених кісток, вулиці вкривали бруківкою кості кожного виду істот і кожного ворога. Усякого, хто ступав у це королівство, оточували великою турботою й увагою, адже Король був передовсім колекціонером, тож ніщо не потрапляло до Кістяної Імперії повз його пильне око.
Ваші віддані слуги очікують
Справжня вірність не знає меж, і навіть смерть не може її спинити. Єдиний справжній король прибуває на поле битви в супроводі прикликаних Смертельним ударом скелетів, які мають нові моделі, анімацію й ефекти.
Не змушуйте їх очікувати
Після тривалої розлуки світ хоче відсвяткувати ваше повернення. Покажіть їм, що їхній ентузіазм недаремний, і під час цього сезону бойової перепустки роздайте якомога більше «Дай п’ять» з оновленою моделлю.
Другий стиль для розблокування
Злоякісне правило
Єдиний справжній король назавжди розширює кордони своєї імперії.
Убийте 100 позначених ворогів, щоби назавжди викреслити їх зі свого списку боржників та розблокувати для цього таємного предмета альтернативний стиль Malignant Rule, який змінює кольори його ефектів.
Для розблокування другого стилю збирайте рештки своїх ворогів після кожної перемоги. Під час гри проглядайте таблицю результатів, щоби перевірити, які герої відповідають умовам, а в спорядженні героя можете переглянути свою колекцію.
Таємний предмет містить:
Нова модель і п’єдестал
Модель і п’єдестал спорядження Короля-духа перероблено з нуля та перетворено на повний набір предметів, що нагадує про його минулу славу, а також на рабів-скелетів, прикликаних Смертельним ударом.
Нестандартні анімації та ефекти
Повний набір нових анімацій, нових ефектів для Примарного вогню (Wraithfire Blast), Реінкарнації (Reincarnation) та критичних ударів — разом з особливим ефектом убивства героїв критичним ударом.
Нестандартні елементи героя
Містить новий портрет героя, значки здібностей і значок міні-мапи.
Понад 400 ексклюзивних голосових фраз
Клацніть, аби зіграти
Другий стиль для розблокування
Убийте 100 унікальних ворожих ворогів і зберіть їхні кістки, щоби розблокувати альтернативний стиль Malignant Rule.
Розблокуйте The One True King на рівні 375