Pakiet arkanów dla Wraith Kinga
Odblokuj Jedynego Prawdziwego Króla na poziomie 375
Wróć do epoki kości
W epoce zatraconej nawet w jego własnej pamięci, Ostarion karmił swoje pożądanie życia wiecznego nie upiorną esencją, lecz niekończącym się zbieraniem kości. Ściany jego pałacu były wyłożone wypalanymi kośćmi, a ulice były wybrukowane kośćmi każdego rodzaju potwora i każdego jego wroga. Cieleśni wkraczali do jego królestwa z wielką ostrożnością, albowiem król był po pierwsze i przede wszystkim kolekcjonerem – nic w Imperium Kości nie mogło się swobodnie poruszać bez ściągania na siebie jego niezmąconego mruganiem wzroku.
Twoi lojalni słudzy czekają
Prawdziwa lojalność nie zna granic – nie powstrzyma jej nawet śmierć. Jedyny Prawdziwy Król przybywa na pole bitwy w towarzystwie niestandardowych szkieletów przywoływanych umiejętnością Mortal Strike, które posiadają nowe modele, animacje oraz efekty.
Nie trzymaj ich w niepewności
Po długiej rozłące świat chce świętować twój powrót. Pokaż im, że ich entuzjazm nie jest niestosowny i przybij w tym sezonie Przepustki Bitewnej wiele piątek dzięki nowemu, niestandardowemu modelowi piątki.
Drugi styl do odblokowania
Złowrogie panowanie
Jedyny Prawdziwy Król wiecznie rozszerza granice swojego imperium.
Zabij 100 oznaczonych wrogich bohaterów, by odhaczyć ich z twojej listy kolekcjonerskiej i odblokować alternatywny styl Złowrogie panowanie o alternatywnym wariancie kolorystycznym efektów dla tych arkanów.
Zbierz resztki swoich poległych wrogów po każdym zwycięstwie, by odblokować drugi styl. Sprawdź tabelę wyników podczas gry, by zobaczyć, którzy bohaterowie spełniają warunki i sprawdź swoją kolekcję w wyposażeniu bohatera.
Arkana zawierają:
Całkowicie nowy model i piedestał
Model i piedestał w wyposażeniu Wraith Kinga zostały zdarte aż do samej kości i zaprojektowano je od nowa, by odzwierciedlić wapniową chwałę jego minionych dni – wraz z jego szkieletowymi wasalami z umiejętności Mortal Strike.
Niestandardowe animacje i efekty
Zawiera pełny zestaw całkowicie nowy zestaw animacji wraz z całkowicie nowymi efektami trafień krytycznych, umiejętności Wraithfire Blast i Reincarnation, a także specjalny efekt zabijania bohaterów trafieniem krytycznym.
Niestandardowe zasoby bohatera
Zawiera całkowicie nowy portret bohatera, ikony umiejętności oraz ikonę minimapy.
Ponad 400 nowych kwestii dialogowych ekskluzywnych dla arkanów
Kliknij, aby odtworzyć
Drugi styl do odblokowania
Zabij 100 unikalnych wrogich bohaterów i zbierz ich kości, by odblokować alternatywny styl Złowrogie panowanie.
Odblokuj Jedynego Prawdziwego Króla na poziomie 375