НАСТАВНИЦТВО ВИГОТОВЛЕННЯ І ОЗДОБЛЕННЯ НАБЛИЖЕНА КАМЕРА НОВІ ПРЕДМЕТИ СПИСОК ЗМІН
Для такого юного й енергійного духа, як шалений Райджин, Кряж Стогонів видавався тісним, тож він вирушив хвилювати вітри великого світу. Та щойно він почав мандрівку, як був спійманим невмілим заклинанням. Елементаліст-аматор Громокеґ, що намагався зупинити посуху, натомість зупинив своє смертне життя, назавжди перетворившись на істоту, відому як Storm Spirit.
Static Remnant — створює заряджений образ Storm Spirit, який при наближенні ворожої істоти здетонує і завдасть їй шкоди.
Electric Vortex — вир, який притягує ворожу істоту до Storm Spirit.
Overload – використання заклинання створює електричний заряд, який звільняється у наступній атаці, завдаючи шкоди та уповільнюючи всіх ворогів навколо.
Ball Lightning – Storm Spirit стає невловимою електричністю, що пересувається полем бою доки не вичерпається мана, або доки не досягне своєї цілі.
Вирізана із суцільного нефриту статуя генерала Каоліня була похована на чолі кам’яної армії з десяти тисяч солдатів, святих та акробатів, замкнених на тисячоліття в обіймах ґрунту. Всередині нефриту тік дух землі — природна сила, єдина з планетою, що накопичувала міць, доки не звільнилася. Нині великий земний дух Каолінь крокує землею, б’ється з ворогами та прикликає рештки своєї похованої армії.
Boulder Smash – Earth Spirit б’є ціль, що відкидає її у напрямку його погляду.
Rolling Boulder – Earth Spirit стає круглою брилою, яка котиться вперед, ушкоджуючи ворогів.
Geomagnetic Grip – притягує обрану союзницьку істоту або Stone Remnant до себе. Летюча ціль приголомшує ворогів на своєму шляху.
Stone Remnant – викликає в обраному місці Stone Remnant, який робить більш ефективними здібності Earth Spirit.
Magnetize – чинить періодичні ушкодження ворожим героям на невеликій території. Коли жертва стикається зі Stone Remnants, Magnetize спрацьовує знову.
У Фортеці Полум’я зберігається топазовий казан, наповнений попелом з похоронного вогнища воїна-поета Сіня, який навчав своїх послідовників техніці захисного полум’я. Вражений віковою спадщиною вчителя, Полум’яний небожитель, допитливий прояв вогню, кинувся у фортецю, щоб розпалити залишки. Із цього розпеченого вугілля повстав образ Сіня, охопленого полум’ям. Його мудре обличчя готове тренувати, вчити і поширювати вогонь знань усім, хто шукає наставництва.
Searing Chains – випускає вогняні боли, котрі утримують ворогів на місці та завдають щосекундних ушкоджень.
Sleight of Fists – швидко атакує усіх ворогів на вказаній території, після чого повертається до свого початкового місця.
Flame Guard – оточує себе щитом вогню, що пошкоджує ворогів та захищає від магічних ушкоджень.
Fire Remnant – створює Fire Remnant, до яких може перенестися і підірвати їх, що ушкодить навколишніх ворогів.
Activate Fire Remnant – обрати Fire Remnant, до якого перенестися.
Навчіть друга грати у Dota, або запросіть більш досвідченого повчити вас. Розігрійтеся у тренуванні один на один, а потім зберіть усю вашу команду для спільного тренування з професійним гравцем. Чи ви тренуєтеся у режимі вибору матчів, чи використовуєте приватне лобі, чи просто допомагаєте новому гравцю у його першій грі проти ботів – ми все це забезпечуємо.
Як тренер, ви отримаєте доступ до багатьох інструментів. Перемикайтеся, аби дивитися матчі очима учнів, малюйте на землі і на міні-карті, аби допомогти їм, привертайте їхню увагу до елементів інтерфейсу, аби пояснювати. Ваш приватний комунікаційний канал допоможе вам розкрити Dota у темпі, який їм підійде. Гнучка система дозволяє розмаїття способів: ви можете вчити трьох учнів одночасно, або працювати з іншим тренером над одним учнем, або навіть об’єднувати різні комбінації тренерів та учнів в одній команді.
Отримайте користь від ваших непотрібних предметів! Скористайтесь поліморфним рецептом для трансформації кількох предметів однакової рідкісності на цілковито новий предмет, або спробуйте рецепт збільшення для комбінування предметів-дублікатів у єдиний більш рідкісний предмет. Колекціонуйте рецепти за допомогою гри, або через відкривання футлярів древніх сувоїв, де ви можете знайти не лише рецепт збільшення і поліморфний рецепт, а й більш рідкісні рецепти, які дозволяють створити незвичайні предмети.
Необхідні інгредієнти для рецепту можуть сильно різнитися, тому слідкуйте за ринком спільноти Steam.
Маєте улюблений предмет? Вдоскональте його, додавши пази та самоцвіти. Вставте кінетичний самоцвіт, аби додати особливу анімацію до вашого улюбленого меча, або візьміть кур’єра, якого ви найбільше цінуєте, та додайте безтільний чи призматичний самоцвіт, щоби він красувався новими кольорами та ефектами. Оберіть улюблену команду, наділіть ваш турнірний предмет руною автографу та додайте до нього самоцвіт з карбуванням, щоб похизуватися статистикою вашого найкращого героя! Важко визначитися? Не проблема! Кожний предмет може мати до п’яти самоцвітів!
Оцініть світ гри Dota 2 по-новому! Наблизьтеся до поля бою і розгляньте свого героя з нового ракурсу. Відкрийте для себе небачені раніше деталі своїх улюблених обладунків і простежте шлях кур’єра через небезпечні нетрі. Відкрийте повтор бою і скористайтеся наближеною камерою, щоби побачити зухвалу вилазку з унікальної точки, або зробіть ідеальний знімок екрана для своїх друзів. Щоб активувати наближену камеру, клацніть по піктограмі в лівому нижньому куті портрета вашого героя.
Нове спорядження, створене спільно з професійними гравцями, є найкращим способом підтримати вашого улюбленого гравця. Ці предмети будуть відслідковувати турнірні матчі за участю обраного вами гравця. Одягайте ці предмети, щоб показати всьому світу, за якого гравця ви вболіваєте.
TREASURE of EMBER ESSENCE
Загасіть вашу палаючу цікавість!
TREASURE of EARTH ESSENCE
Дістаньте те, що ховають надра Землі!
ПРИМАРНИЙ СКАРБ ПОРИ ПІТЬМИ
Доступний з 14 до 28 листопада
Користувацький інтерфейс
 • До екрану вибору героя додана можливість обирати лінію.
 • Тепер ви можете запрошувати людей обмінюватися у Dota 2, навіть якщо це не ваші друзі (доступні налаштування приватності).
 • Ігри, які є частинами кращих серій, тепер згруповані і захищені від спойлерів у вкладці останніх ігор.
 • При виборі героя можна переглянути доступні для нього предмети у магазині.
 • Коментатори тепер можуть вказувати регіон і опис каналу, коли налаштовують лобі для глядачів.
 • Режим «Наближена камера» можна увімкнути натисканням іконки ліворуч від портрету вашого героя.
 • Доступні налаштування для гравців з кольоровою сліпотою.
 • Додано субтитри.
 • Додано підказку «Нерозглянуті запрошення», яка відображається, коли ви у групі.
 • У бібліотеці додано вкладку з подякою людям, які створювали гру.
 • Виправлено невірне відображення стрілок під час вибору героїв у режимі капітанів.
 • Додано нову консольну команду «dota_ability_legacy_mode_quick_cast», що дозволяє кастувати здібності через класичні бінди у режимі швидкого застосування.
 • Більше не потрібно одягати вимпели команд, вони виконуватимуть свої функції з інвентарю.
Досвід нових гравців
 • У режимі «Герої для початківців» боти тепер замінюють гравців, які покидають гру.
 • Додано режим із добивання кріпів.
Спільнота
 • У режимі зі зниженим пріоритетом покарання змінено із часового на кількість ігор.
 • Додано спливаючі підказки та інші індикатори статусу зниженого пріоритету.
 • Додано нові питання в опитування щодо координації вас і команди.
Звук
 • Гучність ігрових голосів та інших звукових ефектів тепер можна налаштувати окремо.
 • Додано звук пошкодження від відбиття Blademail (лише атакуючий гравець може його почути).
 • Додано звук для цілі, що потрапила під дію Diffusal Blade.
 • Виправлено звук відродження героя Clockwerk.
 • Виправлені проблеми з використанням здібностей Invoker, Crystal Maiden та Nature's Prophet у режимі туману війни.
 • Звук ульта Visage більше не залежить від кількості фамільярів.
 • Звук цілі, що потрапила під здібність Bloodrage, повторно відтворюється, навіть якщо вона все ще перебуває під цією дією.
Візуальні зміни
 • Нова підтримка для залишкових візуальних ефектів. Візуальні зміни ефектів Storm/Ember/Earth Spirit можуть бути застосовані до всіх предметів, які одягаються, і будуть правильно працювати з мімікою, якщо Rubick викрадає ту чи іншу здібність цих героїв.
 • Модифіковано ефекти Storm Spirit, щоб вони візуально відповідали іншим духам.
Навчання
 • Будь-хто у режимі пошуку матчів може вказати, що він бажає тренувати групу замість гри. У лобі гравці можуть також взяти на себе обов’язки тренера замість того, щоб грати чи дивитися. Ця функція недоступна у режимі командного пошуку матчів та у турнірних лобі.
 • Максимальна кількість учасників групи збільшена до 6, щоб дозволити тренеру навчати усю групу учнів (однак ви не зможете знайти матч, якщо у вас 6 гравців без тренера).
 • Тренери можуть використовувати спостереження за гравцем та інструменти коментаторів, наприклад, малювати лінії, аби вчити своїх учнів. Вони можуть малювати на землі, мінікарті чи іншій частині інтерфейсу.
 • Тренери знаходитимуться у тій же команді, що і їхні учні, і не зможуть бачити у грі того, чого не бачать їхні учні.
 • Тренери і учні матимуть особисті голосові і текстові канали зв’язку.
 • Тренери зможуть натискати кнопку вибору героя для перемикання між учнями.
 • Тренери бачитимуть спливаючі вікна покупки предметів своїх учнів, як у режимі глядачів.
 • У режимі перегляду очима гравця тепер відображується більше опцій (швидка купівля предметів, статистика добивання кріпів, статус викупу). Ці опції працюють для перегляду активних матчів, запису і для тренування інших гравців.
Економіка
 • Ринок спільноти Steam
  • Це оновлення може суттєво змінити ціни на ринку. Щоб не допустити купівлю за цінами, що передували виходу оновлення, для наступної перепродажі, ми прибрали всі предмети для продажу і повернули їх власникам. Предмети не можна розміщувати, доки не вийде оновлення.
  • Тепер ви можете виставити предмет на продажу прямо з вашого арсеналу (права кнопка миші: продати на ринку).
  • Спливаючі вікна на предметах з арсеналу тепер відображають найнижчу ціну предмета цього класу. Концепція класів предметів нині гнучка, тому ціни на незвичайних кур’єрів будуть менш точними, ніж на стандартні предмети.
 • Виготовлення
  • Рецепти для створення предметів можуть випасти як бонусний предмет. Їх випадіння не впливає на шанс випадіння звичайних предметів, а буде доповненням.

  • Поліморфні рецепти
   • Ці рецепти з певної кількості предметів однакової рідкісності створюють інший випадковий предмет такої ж рідкісності.. Приклад: 2 предмети якості Rare => 1 випадковий предмет якості Rare
  • Рецепти збільшення
   • Ці рецепти з різної комбінації предметів однієї рідкісності створюють випадковий предмет вищого ступеня. Приклад: 1 предмет якості Common + 1 Wavecrester => 1 випадковий предмет якості Uncommon.
  • Футляр древніх сувоїв
   • Новий тип скринь зі скарбами називається «Футляр древніх сувоїв». Кожен з цих футлярів містить кілька рецептів.
   • Після відкриття футляру є шанс отримати виключний рецепт. Такі рецепти дозволяють створити предмети, які раніше були доступні лише як рекламна продукція якості «Genuine». Виключні рецепти створюють звичайні версії цих предметів.
 • Самоцвіти та пази
  • Предмети тепер можуть мати до 5 пазів.
   • У паз можна вставити самоцвіт. Кожен паз може містити лише один самоцвіт.
   • Деякі пази вимагають особливих типів самоцвітів.
   • Коли самоцвіт додається до пазу, який вже містить самоцвіт, попередній камінь знищується.
  • Нові інструменти оздоблення:
   • Зубило ремісника: Додає у предмет гніздо.
   • Молоток ремісника: Дістає самоцвіт з предмету.
  • Типи самоцвітів:
   • Кінетичний самоцвіт
    • Додає нову анімацію герою, що використовує предмет.
   • Надписані самоцвіти
    • Додає до предмету здібність відслідковувати статистику, як у старій системі «Strange».
    • Якість предмета з цим самоцвітом змінюється на «Надписаний».
   • Безтілесні самоцвіти
    • Додає спецефект до предмету.
    • Кольори всіх незвичайних ефектів можна змінити.
   • Призматичні самоцвіти
    • Змінює колір ефектів.
   • Висхідні самоцвіти
    • Ascendant Orb, Gem of Taegeuk та Bloodstones тепер є висхідними самоцвітами.
    • Якість предметів, до яких вони додані, тепер змінюється на «Висхідний». Як і раніше, ці предмети відстежують перемоги і надіслані подарунки.
   • Руни автографів
    • Автографи тепер є предметами типу «Руна автографу».
    • Дозволяють вам підписати предмет автографом професійного гравця.
    • Оскільки предмет може мати 5 пазів, то ви можете підписати його автографами цілої команди.
    • Якість предмету, до якого додано цей самоцвіт, змінюється на «Підписаний».
   • Глядацькі самоцвіти
    • Предмети, які раніше відстежували кількість переглянутих ігор, тепер містять самоцвіти типу «Глядацький».
    • Глядацькі самоцвіти відстежують певну лігу чи команду.
    • Стилі, які раніше вимагали переглядів ігор, тепер вимагають самоцвіту з такою кількістю переглянутих ігор (для відповідної ліги / гравця / команди тощо).
   • Безтілесні та призматичні самоцвіти застосовуються разом на незвичайні предмети (кур’єрів).
   • Нові види самоцвітів буде додано у майбутньому.
   • Предмети якості «Незвичайний» не змінюють її під час додавання самоцвітів. Інші предмети змінюють якість на тип останнього доданого самоцвіту.
 • Якості предметів
  • Якість «Vintage» змінено на «Elder» (Старовинний).
  • Якість «Tournament» змінено на «Heroic» (Героїчний).
  • Якість «Haunted» змінено на «Cursed» (Проклятий).
  • Якість «Strange» змінено на «Inscribed» (Надписаний).
 • Дивні предмети
  • Дивні модифікатори предметів були змінені у статистику відстеження надписаних самоцвітів.
  • Статистика предмету більше не скидається, коли предмет обмінюється.
  • Дивні модифікатори, що не були використані, перетворені у набори з одного надписаного самоцвіту та інструменту «Зубило ремісника» для створення пазу.
  • Предмети якості «Дивний» тепер отримали якість «Надписаний».
 • Незвичайні фарби і кольори
  • Незвичайні фарби були замінені набором із призматичного самоцвіту такого ж кольору, як фарба.
  • Усі кур’єри, які були пофарбовані у минулому, тепер мають вже встановлені призматичні камені відповідного кольору.
  • Усі класичні кольори кур’єрів (дуже старі випадаючі відтінки, кольори з нестандартним зображенням тощо) були збережені як призматичні самоцвіти. Якщо ви забажаєте, то зможете забрати такий самоцвіт (колір) з вашого кур’єра для використання з іншим кур’єром абощо.
  • Усі незвичайні фарби було прибрано з ринку спільноти Steam. Ви можете виставити на продажу набори кольорових самоцвітів.
  • Усі стандартні кольори (що випадають зі скринь зі скарбами) матимуть свої назви (наприклад, «блідо-зелений»). Старі кольори називатимуться «Старий (R G B)». Більшість старих кольорів унікальні, однак існують ті, що мають декілька екземплярів.
  • Нові кольори будуть з’являтися у скринях зі скарбами на незвичайних предметах. Ми старатимемося не використовувати «старі» кольори у майбутньому, однак не може пообіцяти, що нові кольори не будуть схожими. Близько 800 наявних нині відтінків охоплюють більшу частину спектру.