WINTER WYVERN

WRAZ Z ZIMNYM WIATREM
NADCHODZI PRAWURM

Choć pora roku się zmienia, chłód nie traci mocy. Winter Wyvern przybyła gotowa pozwolić Ci okryć pole bitwy swoim lodowym cieniem. Wznieś się w przestworza i przelatuj nad przeszkodami, z oddali osłabiając przeciwników, lub bombarduj zgrupowania wroga odłamkami kruchego lodu. Otul swych sojuszników mroźnym kokonem, pozwalając im leczyć się w hibernacji, podczas gdy rzucasz na wrogów klątwę, która obróci ich przeciwko sobie. Z Winter Wyvern na polu bitwy wiosenna odwilż może nigdy nie nadejść.

ARCTIC BURN

Wznieś się na lodowych wichrach, żeby przelatywać nad przeszkodami i uderzaj we wrogów z daleka, atakami które zabierają określony procent z ich zdrowia.

SPLINTER BLAST

Roztrzaskaj na wrogu blok kruchego lodu, którego odłamki polecą w pobliskich przeciwników.

COLD EMBRACE

Zamknij sojusznika w leczącym lodowym kokonie, który zapewnia odporność na fizyczne ataki.

WINTER'S CURSE

Zamroź wroga w miejscu i opętaj wszystkich wokół niego klątwą, która nakazuje im atakowanie swojego zamrożonego sojusznika.

MROŹNA LAWINA

- Arkana dla Crystal Maiden -

Mówi się, że ta szata zaczęła swój żywot jako suknia ślubna starożytnej królowej. Inni mówią, że była peleryną bojową lodowego ogra. Ale tak naprawdę ten zaklęty materiał jest tak plastyczny, jak lawina i może z łatwością przybierać różne kształty. Ta forma zaciekawiła samotne wilcze szczenię, które zostało upartym i lojalnym towarzyszem.

Zawiera Aurorę: Wilcze Szczenię z Lodowej Ruiny

Lojalny, niegroźny zwierzak, który chodzi za Crystal Maiden po polu bitwy. Aurorę można aktywować i dezaktywować w dowolnym momencie, zmieniając styl arkanów.

ARKANA ZAWIERAJĄ:

PO ZAŁOŻENIU TEGO PRZEDMIOTU CRYSTAL MAIDEN ZDOBĘDZIE NASTĘPUJĄCE ULEPSZENIA

 • Niestandardowy efekt dla czaru Freezing Field
 • Aurora, wilczę szczenię z Lodowej Ruiny
 • Animowana
  emotikona
 • wilczego szczenięcia dla czatu
 • Całkiem nowe animacje
 • Niestandardowa skórka bazy ze specjalnymi efektami otoczenia
 • Niestandardowy efekt śmierci
 • Niestandardowa poza, efekty i piedestał w ekwipunku
-20% Kup teraz

W promocji do 2 marca 2015.
Jeśli zakupisz przed 2 marca 2015, otrzymasz ten przedmiot w wersji PODNIOSŁEJ.

PONADTO W TEJ AKTUALIZACJI

MAPA ROZKWITU

Nadszedł wiosenny chaos. Śnieg się topi, a przebiśniegi zaczynają rozkwitać; pole bitwy skąpane jest w kolorach i pełne życia. Latarnie prowadzą bohaterów przez leśne ścieżki, w cieniu ich smoczych wież, w ich drodze na wojnę o dominację. Wraz z każdym ciężko wywalczonym zwycięstwem i gorzką porażką fajerwerki są gotowe do uczczenia końca bitwy.

WEZWANIE MERCURIAL
ALTERNATYWNY GŁOS DLA SPECTRE

Nikt nie może ukryć się przed Spectre, a teraz wszyscy będą o tym wiedzieć! Zeszłoroczni posiadacze Kompendium The International odkryją nowy przedmiot czekający na nich w zbrojowni. Wezwanie Mercurial odmienia głos Spectre, dając jej bardziej przystępną osobowość, która wprowadza dla niej setki nowych sposobów na zastraszanie swoich wrogów.

ZMIENIONO OTRZYMYWANIE PRZEDMIOTÓW I PREZENTÓW

Zdobądź coś dla siebie z wojennych łupów! Dokonano kilku zmian w systemie otrzymywanie przedmiotów. Pierwszą z nich jest zwiększenie szansy otrzymania przedmiotów w obecnym ultrarzadkim systemie, w co wliczają się pełne zestawy, pakiety, skarby i inne. Równolegle do tego dodajemy nowy system otrzymywania przedmiotów, który działa znacznie częściej i rozdaje pojedyncze przedmioty. Otrzymane przedmioty nie mogą być wystawiane w markecie, ale można je jednokrotnie wręczyć jako prezent dla przyjaciela.

Dodatkowo zestawy ze skarbów podczas trwania ich początkowego limitu na wymianę/sprzedaż będą mogły być przekazane jako prezent w taki sam sposób, więc jeśli chcesz dać przyjacielowi przedmiot dla jego ulubionego bohatera, możesz skorzystać z ulepszonego systemu wręczania prezentów.

RECYKLING PRZEDMIOTÓW

Czas na odrobinę wiosennych porządków. Od teraz dostępny jest recykling przedmiotów, który niechciane przedmioty przekuje w nowe szanse. Żeby poddać przedmiot recyklingowi, otwórz swoją zbrojownię i wybierz „Recykling przedmiotów”. Następnie kliknij i przeciągnij przedmioty, które chcesz poddać recyklingowi.

Po wybraniu 10 przedmiotów do recyklingu wybierz „Zatwierdź”, żeby roztopić swoje przedmioty i stworzyć Talizman Klejnotu z Tygla. Użyj tego talizmanu zanim zabrzmi bitewny róg, żeby obstawić swoje zwycięstwo.

Obstaw prawidłowo 3 zwycięstwa, a otrzymasz Skarb Klejnotu z Tygla, który zawiera jeden z kilkudziesięciu możliwych zestawów dla bohaterów oraz daje ultrarzadką szansę na znalezienie przedmiotu arkana!

Dokonaj dwóch mylnych obstawień, a otrzymasz trochę Okruchów Talizmanu, żeby mieć już jakieś podstawy przy następnym recyklingu przedmiotów. Nagrody zdobyte dzięki Talizmanowi Klejnotu z Tygla są niewymienialne.

NOWE PRZEDMIOTY Z OKAZJI FESTIWALU ROZKWITU

Stworzone i wybrane przez
społeczność Dota

Artyści z Warsztatu Dota 2 mieli ręce pełne roboty, by zdążyć z nadsyłaniem przedmiotów na Festiwal Nowego Rozkwitu. Już niedługo owoce ich ciężkiej pracy zaczną pojawiać się w Sklepie Dota 2, dając całkowicie nowy wygląd niektórym bohaterom.

Zestawy i skarby Nowego Rozkwitu zaczną pojawiać się w Sklepie Dota 2 później w następnym tygodniu, a w kolejnym będzie dostępne jeszcze więcej! Odwiedzaj sklep często i sprawdzaj, co nowego zostało dodane.

NOWOŚCI W SKLEPIE DOTA 2

JADEITOWA BRYŁA PODOBIZNY

Świętuj Nowy Rozkwit na zielono! Dzięki temu nowemu materiałowi na podobiznę, można będzie wykuć statuę swojego ulubionego bohatera w błyszczącym jadeicie i wpuścić nieco noworocznej świeżości w bazę swojej drużyny.

PAKIET MUZYKI: HARMONIA ROZKWITU

Przybył pierwszy pakiet muzyki stworzony przez społeczność! Skomponowany przez Pumodi, pakiet muzyki - Harmonia Festiwalu Rozkwitu, oferuje serię świeżych epickich hymnów, żeby wzbogacić twoją wojnę.

DZIEDZICTWO BESTII NOWOROCZNEJ
ZESTAW EKRANÓW ŁADOWANIA

Każdej wiosny, gdy lód zaczyna się roztapiać, dzika siła przybiera postać. Ujrzyj historię bitwy przeciwko Bestii Noworocznej na tym nowym ekranie ładowania autorstwa artysty społeczności Danidema.

FESTIWAL ROZKWITU W WELOVEFINE

Nie tylko my świętujemy Nowy Rozkwit. Zwycięzcy konkursu WeLoveFine na najlepszy design Nowego Rozkwitu zostali ogłoszeni. Sprawdź nowe koszulki, plakaty, pluszaki, figurki i inne przedmioty, które stworzyła społeczność Dota na stronie WeLoveFine.

KUPUJ TERAZ

POZOSTAŁE ZMIANY

6.83c

 • - Dodano Phantom Lancera w trybie Captain's Mode [?]
  Będzie dostępny w głównym kliencie gry za tydzień.
 • - Juggernaut - przyrost zręczności zmniejszono z 2,85 do 2,4
 • - Juggernaut - Healing Ward: zmieniono koszt w manie z 80/100/120/140 na 120/125/130/135
 • - Juggernaut - Bladefury: zmieniono koszt w manie ze 110 na 120/110/100/90
 • - Axe - Berserker's Call: nie działa już na nietykalne jednostki (np. pod efektem Cyclone)
 • - Axe - Berserker's Call: nie powoduje już wyłącznie celu, jeśli Axe zginął, a cel ciągle ma na sobie efekt umiejętności
 • - Axe - Culling Blade: próg zabicia celu zmniejszono z 250/350/450 do 250/325/400 (Scepter: z 300/450/625 do 300/425/550)
 • - Vengeful Spirit - Wave of Terror: zmniejszono czas trwania z 20 do 15 sekund
 • - Lion - Hex: zwiększono prędkość poruszania się jednostki pod efektem ze 100 do 140 (tak samo jak Scythe of Vyse)
 • - Obszar wokół Starożytnego Mrocznych, na którym nie można się poruszać, jest troszkę mniejszy

OGÓLNE

 • - Różne poprawki związane ze znajdowaniem ścieżek
 • - Naprawiono błąd, przez który nie można było grać z botami w trybie offline
 • - Interfejs gotowości do wykupienia bierze teraz pod uwagę jak dużo złota utracisz po śmierci
 • - Zatrzymanie gry w nierankingowym All Pick nie jest już możliwe, jeśli ktoś z twojego zespołu nie wybrał bohatera i jest podłączony
 • - Zatrzymywanie gry publicznej ma teraz odliczanie zanim rozpocznie się pauza
 • - Naprawiono różne efekty cząsteczkowe, które były widoczne we mgle wojny
 • - Przesunięto tekst zabójstw niżej, żeby nie był zasłaniany przez ekran „Zabito cię przez”
 • - Naprawiono błąd, przez który kurier czasami nie dostarczał przedmiotu, jeśli przycisk dostarczenia przedmiotu został naciśnięty natychmiast po zakupie

 • - Graf wartości netto odświeża się teraz automatycznie po zabójstwie bohatera zamiast z niewielkim opóźnieniem
 • - Klikanie z wciśniętym Alt działa teraz na ikony efektów przeciwników
 • - Od teraz powtórki zaczynają się nagrywać tylko jeśli wszyscy gracze się wczytali
 • - Akcja kliknięcia na minimapę lewym przyciskiem nie ignoruje już sygnału nacisku przez pierwsze 0,2 sekundy
 • - Dodano nową komendę, która pomoże przy debugowaniu/analizie (dota_show_spectated_unit_orders) poprzez wyświetlaniu sygnałów wchodzących podczas oglądania powtórki lub na żywo.
 • - Naprawiono problem z Hill Troll Priestem, który czasami nie ruszał się z miejsca, gdy reszta creepów została wyciągnięta z obozu przez zadanie obrażeń
 • - Naprawiono problem z neutralnymi creepami i Roshanem, którzy stawali bezczynnie po uciszeniu
 • - Naprawiono problem z zabójstwami przez Necronomicon Warriorów przyzwanych przez niedźwiedzia Lone Druida, które nie były przyznawane Lone Druidowi
 • - Dodano ścieżkę dla dźwięku białej listy z -enable_addons
 • - Kilka poprawek i ulepszeń w opisach umiejętności