Hrdinská persona pro Invokera
Persona se odemkne na 305. úrovni
Z archivu času
Dávno předtím, než začal být považován za nejnebezpečnějšího mága světa, se musel Invoker, nestárnoucí mistr tajemných umění, vypořádávat s každodenními problémy, jež mu přinášelo studium na starobylé kouzelnické akademii. Přestože exceloval v každé zde vyučované disciplíně a dostávalo se mu zaslouženého obdivu, mladý Invoker toužil po budoucnosti, ve které by nebyl nikdo nad ním a o používání svých rostoucích sil by rozhodoval pouze on sám.

Netrvalo dlouho a Carl našel způsob, jak se vydat vlastní cestou – z tajných archivů samotného ředitele akademie odcizil knihu nebezpečných zaklínadel a nyní se s mladickou dychtivostí chystá předčasně dosáhnout svého životního triumfu a všem dokázat, že nezávisle na věku se mu jako Invokerovi nemůže nikdo rovnat.

Jistojistě přesvědčen o nadcházejícím triumfálním dobrodružství si však mladý kouzelník před vyřknutím kouzla nepřečetl celý jeho popis. Kdyby tak býval učinil, zjistil by, že pokud se mu nepodaří dokončit osudovou misi svého staršího já, dobrodružství skončí katastrofou.
První hrdinská persona
Představujeme první personu nabízející vizuálně i tematicky odlišný pohled na známého hrdinu. Persona „Acolyte of the Lost Arts“ vrací nestárnoucího Invokera pomocí zbrusu nových modelů, animací, dabingu a slotů pro budoucí přizpůsobení zpět do prvopočátků jeho studia magie. Aneb každá legenda někde začala, a Invoker není výjimkou.
Co persona umí:
Zbrusu nový model a Forged Spirit
Všechny modely hrdiny, jeho orbů schopností a Forged Spirita byly nahrazeny autentickými verzemi z dávné minulosti.
Speciální animace a efekty útoků
Několik tisíciletí si i přes všechnu magii vybere svou daň, takže persona Invokerovi poskytuje mladické tělo s akrobatickými animacemi a nespoutanými silami, které v závislosti na aktivních orbech ovlivňují barvu a efekty útoků.
Jedinečné ikony a portrét
Persona zahrnuje také nový portrét hrdiny, ikony schopností a ikonu na minimapě.
Nový dabing
Pro přehrání klikněte
Persona se odemkne na 305. úrovni