Persona młodego Invokera
Odblokuj na poziomie 305
Archiwa czasu
Wieki przed tym, jak uznano go za najbardziej niebezpiecznego z żyjących czarodziejów – wiecznego mistrza tajemnych sztuk magicznych – Invoker wiódł życie dorastającego prymusa w akademii starożytnego czarodzieja. Pomimo tego, że prześcigał innych w postawionych mu zadaniach i chełpił się uznaniem, jakie miał wśród innych ze względu na swoje zdolności, młodociany Invoker marzył o przyszłości, w której podlega on tylko samemu sobie. Przyszłości, która pozwala mu swobodnie korzystać ze swoich narastających mocy tak, jak sobie tego zażyczy.

Teraz, podczas nauki niebezpiecznej magii wykradzionej z tajnych archiwów dyrektora swojej szkoły, młody Carl odkrył sposób podróży w przyszłość we własnej linii czasu. Chcąc przedwcześnie pojawić się w chwili swojego największego triumfu, Carl jest zdeterminowany, by udowodnić światu, że znamienitych sztuk Invokera nie sposób przewyższyć, bez względu na jego wiek.

Mimo przeświadczenia, że takie triumfalne przedsięwzięcie jest mu pisane, nie przeczytał on całego opisu czaru przed jego rzuceniem. Gdyby to zrobił, młody magus wiedziałby, że jeżeli nie uda mu się z powodzeniem ukończyć misji postawionej przed starszą wersją samego siebie, ich linie czasowe spotka przykry koniec.
Całkowicie nowa persona bohatera
Przedstawiamy pierwszą w historii personę bohatera, kompletnie odmienne ujęcie wizualne i tematyczne klasycznego bohatera. Zawiera całkowicie nowe modele, animacje, głos, a także miejsca na przedmioty, które w przyszłości pozwolą na jego personalizację. Persona „Akolita Utraconych Sztuk Magicznych” wysyła nieśmiertelnego Invokera z powrotem do jego młodocianych lat nauki sztuk magicznych. Każda legenda ma swój początek, Magus Arsenału nie jest wyjątkiem.
Ta persona zawiera:
Zupełnie nowy model i Forged Spirit
Model Invokera, jego kule umiejętności i Forged Spirit zostały zastąpione przez wersje z jego młodocianych lat jako mistrzowskiego czarodzieja.
Niestandardowe animacje i efekty ataków
Ta persona zawiera w pełni nowe animacje, które pozwalają na cofnięcie się o kilka tysiącleci w czasie, by pomóc młodemu Invokerowi nabrać wprawy i gotowości do walki. Posługując się potężną i nieokiełznaną magią, posiada także niestandardowe efekty ataku ulegające zmianie w zależności od obecnie używanego żywiołu.
Niestandardowe zasoby bohatera
Zawiera całkowicie nowe portrety bohatera, ikony umiejętności oraz ikonę minimapy.
Nowy głos bohatera
Kliknij, aby odtworzyć
Odblokuj na poziomie 305