Персона молодого Invoker
Розблоковується на 305-му рівні
Архіви часу
За вічність до того, як його визнали найнебезпечнішим серед живих чаклунів… Заклинач провів відірване від життя дитинство та юність як обдарований учень древньої магічної академії. Хоч він і виконував із легкістю всі поставлені перед ним завдання, а вчителі постійно ставили його у приклад іншим там хвалили, Заклинач чекав того дня, коли ні перед ким не буде відповідати окрім себе і зможе використати весь свій магічний потенціал там, де він себе бачив.

Нині ж, використовуючи небезпечні чари, викрадені з таємних архівів директора школи, молодий Карл знайшов спосіб подорожувати вперед і назад по своїй життєвій лінії. Захотівши потрапити в мить свого найбільшого тріумфу, він має намір довести світові, що вік для Заклинача — ніщо, і ніхто й ніколи не буде ліпшим за нього в його мистецтві.

Хоча Карл і впевнений в тому, що вибрав саме мить тріумфу, він був би обачнішим, якби дочитав до кінця замітку до застосованих чарів, адже якщо він не впорається з покладеним на його старшого завданням, то обидві часові лінії щезнуть.
Нова персона героя
Представляємо першу альтернативну персону героя — цілковито новий візуальний та тематичний вигляд класичного героя. Персона «Послушник забутих мистецтв» містить нові моделі, анімації та голос і повертає героя в часи його юності, коли він тільки починав вивчати магічні мистецтва. Усі легенди мають початок, і арсенальний маг — не виняток.
Ця персона містить:
Нову модель і палаючий дух
Модель Заклинача (Invoker), його сфери здібності та палаючий дух замінені його молодими версіями майстра-чарівника.
Нестандартні анімації та частки атаки
Ця персона містить нові анімації, щоби прокрутити час назад на кілька тисячоліть та підготувати молодого Заклинача (Invoker) до битви. Озброєний потужними чарами, він також має нестандартні ефекти часток атаки, вигляд яких змінюється залежно від активованої кулі.
Нестандартні елементи героя
Містить нові портрети героя, значки здібностей і значок міні-мапи.
Нове озвучення
Клацніть, аби зіграти
Розблоковується на 305-му рівні