Genç Invoker Kahraman Kişiliği
Zamanın ARŞİVLERİ
Uzun yıllar önce yaşayan en tehlikeli büyücü olarak tanınıyordu. Büyü sanatlarının yaşlanmayan ustası Invoker, kadim bir büyücünün akademisinde ergen popüler öğrenci olarak skolastik hayata katlandı. Kendisinden eski her büyüyü başarılı bir şekilde oluşturmasına ve bu yeteneğinin getirdiği övgüden de zevk almasına rağmen, genç Invoker kendisinden başka hiç kimseye hesap vermeyeceği ve sonunda bu artan güçlerini kendisinin istediği gibi yönetebileceği bir geleceğin hayalini kuruyordu.

Şimdi ustasının gizli arşivlerinden aşırdığı tehlikeli büyüleri kullanan genç Carl, kendi zaman çizgisinde ilerlemenin yollarını keşfetti. Nihai başarısına zamanında önce ulaşmak isteyen Carl, yaşlı olsun ya da olmasın Invoker'ın meşhur büyü sanatlarında kendisinden başka kimsenin ustalaşamayacağını kanıtlamaya kararlıdır.

Muzaffer bir maceraya bağlı olduğuna emin olsa da, büyülerini kullanmadan önce tüm açıklamalarını okuyan genç büyücü, yaşlı benliğinin istediği kaderini yerine getirmede başarısızlığının her zaman çizelgesinde kesin ölümle sonuçlanacağını biliyordu.
Tamamen Yenİ Kahraman KİŞİLİĞİ
Klasik bir kahramanın görsel ve temasal olarak farklı bir yorumu olan ilk kahraman kişiliği karşınızda. Yepyeni modellere, animasyonlara, seslendirmeye ve daha fazla özelleştirmeye izin veren eşya yuvalarına sahip "Kayıp Sanatların Müridi" kişiliği, Invoker'ı büyü sanatlarındaki öğrencilik günlerine geri götürüyor. Her efsanenin bir başlangıcı vardır ve bu, Arsenal Magus için de geçerlidir.
Bu kişilik şunları içerir:
Tamamen Yeni Model ve Forged Spirit
Invoker için modeller, yetenek küreleri ve Forged Spirit'i usta bir büyücü olmadan önceki günlerdeki kendi genç kişiliği ile değiştirildi.
Özel Animasyonlar ve Saldırı Partikülleri
Bu kahraman kişiliği, saati birkaç milenyum geriye döndürerek Çocuk Invoker'ı daha dinç ve savaşa hazır tutabilecek yepyeni animasyonlara sahip. Oldukça güçlü büyülere sahip bu kişiliğin aynı zamanda etkin yetenek kürelerine göre değişen özel saldırı parçacıkları da vardır.
Özel Kahraman Varlıkları
Tamamen yeni kahraman portreleri, yetenek simgeleri ve bir mini harita simgesi içerir.
Yeni Seslendirme
Oynamak İçin Tıklayın