Young Invoker Hero Persona
Zamanın ARŞİVLERİ
Uzun yıllar önce yaşayan en tehlikeli büyücü olarak tanınıyordu. Büyü sanatlarının yaşlanmayan ustası Invoker, kadim bir büyücünün akademisinde ergen popüler öğrenci olarak skolastik hayata katlandı. Kendisinden eski her büyüyü başarılı bir şekilde oluşturmasına ve bu yeteneğinin getirdiği övgüden de zevk almasına rağmen, genç Invoker kendisinden başka hiç kimseye hesap vermeyeceği ve sonunda bu artan güçlerini kendisinin istediği gibi yönetebileceği bir geleceğin hayalini kuruyordu.

Şimdi ustasının gizli arşivlerinden aşırdığı tehlikeli büyüleri kullanan genç Carl, kendi zaman çizgisinde ilerlemenin yollarını keşfetti. Nihai başarısına zamanında önce ulaşmak isteyen Carl, yaşlı olsun ya da olmasın Invoker'ın meşhur büyü sanatlarında kendisinden başka kimsenin ustalaşamayacağını kanıtlamaya kararlıdır.

Muzaffer bir maceraya bağlı olduğuna emin olsa da, büyülerini kullanmadan önce tüm açıklamalarını okuyan genç büyücü, yaşlı benliğinin istediği kaderini yerine getirmede başarısızlığının her zaman çizelgesinde kesin ölümle sonuçlanacağını biliyordu.
Tamamen Yenİ Kahraman KİŞİLİĞİ
Introducing the first-ever Hero Persona, a completely different visual and thematic take on a classic hero. Featuring all-new models, animations, voice performance, and item slots for future customization, the 'Acolyte of the Lost Arts' persona sends the ageless Invoker back to his earliest days studying the wizarding arts. Every legend has a beginning, and the Arsenal Magus is no exception.
Bu kişilik şunları içerir:
Tamamen Yeni Model ve Forged Spirit
The models for Invoker, his ability orbs, and his Forged Spirit have all been replaced by the versions from his younger self's earliest days as a master magician.
Özel Animasyonlar ve Saldırı Partikülleri
This Persona features all-new animations to turn back the clock a few millennia and help keep Kid Invoker limber and ready for battle. Armed with powerful magics that cannot be contained, he also has custom attack particles that change depending on which ability orbs are active.
Özel Kahraman Varlıkları
Tamamen yeni kahraman portreleri, yetenek simgeleri ve bir mini harita simgesi içerir.
Yeni Seslendirme
Oynamak İçin Tıklayın