Ropiejąca uczta
Aktualizacja

Wykuty z konieczności, odrodzony we krwi...

Wiele wieków temu, rumusqańska kapłanka imieniem Crella wykuła niemożliwe do przerwania ogniwa łańcucha i haki, które miały pętać najpotężniejszych popleczników Martwego Boga. Mimo to, jego spaczenie było zbyt silne nawet dla świętych zaklęć Crelli. Łańcuchy podjęły rytm lamentu, zmieniły swoje przeznaczenie i z rozkazu Martwego Boga zniszczyły całą ojczyznę Crelli. Teraz, długo po wykonaniu swojego nikczemnego zadania, ropiejące łańcuchy służą już nowemu panu... i rzeźniczym rozkoszom.

Styl 2
Wielka uczta
Uczcij zwycięstwo Pudge'a nad Rubickiem podczas głosowania na arkana dzięki drugiemu stylowi do odblokowania stworzonemu na wzór Wielkiego Magusa — po prostu zwycięż w 12 meczach, w których Rubick był w drużynie przeciwnej, by go uzyskać.
Licznik serii haków
Wraz z każdym trafionym z rzędu hakiem, nad głową Pudge'a zostanie wyświetlony ich licznik. Ale rzucaj nim z rozwagą. Mimo że Pudge ekscytuje się coraz bardziej co trafienie (co ukazuje również specjalny efekt), chybienie mięska i utrata serii jest mu nie w smak.
Arkana zawierają:
Po założeniu tego przedmiotu PUDGE zdobędzie następujące ulepszenia
- Nowy podstawowy model, tekstury i niestandardowy piedestał -
- Całkiem nowe animacje: w ekwipunku, alternatywne podczas biegu, rzadkie podczas bezczynności, podczas korzystania z Dismember na bliskim lub dalekim zasięgu, podczas serii haków i wiele więcej -
- Niestandardowy efekt w postaci licznika trafionych haków -
- Niestandardowe efekty umiejętności Dismember przeciwko różnym bohaterom -
- Zmieniony głos z wieloma nowymi odzywkami -
- Niestandardowy portret bohatera, ikony umiejętności oraz ikona na minimapie -
- Całkiem nowa drwina „Przejdźmy do najlepszych kąsków!” -
- Alternatywny styl do odblokowania o nazwie „Wielka uczta” -
- Niestandardowa emotikona -
- Przedmioty zakupione przed 4 maja 2018 będą posiadać podniosłą jakość -
Kup teraz