Kanca Ziyafeti
Güncellemesi

HAYIRSEVERLİK İÇERİSİNDE DÖVÜLDÜ, KAN İÇİNDE YENİDEN DOĞDU

Yüzyıllar önce, Rumusque rahibesi Crella, Ölü Tanrı'nın en güçlü hizmetkârlarını bağlamak için kırılmaz bir zincirli kanca yaptı. Ancak Ölü Tanrı'nın yozlaştırıcı etkisini Crella'nın güçlü efsunları bile durduramadı. Dirge'ün ritmlerinin etkisine giren zincirler görevlerini yerine getirmek yerine Ölü Tanrı'nın emriyle Crella'nın memleketini tarumar etti. Bu habis görevi yerine getiren Zincirli Kanca artık yeni bir efendiye hizmet etmeye... ve kasaplığın tadını çıkartmaya yemin etti.

Tarz 2
Büyük Kanca
Pudge'ın, Rubick'e kıyasla çok az bir farkla kazandığı Gizemli Eşya Oylamasını Grand Margus tarzında tasarlanmış olan ikinci bir alternatif açılabilir stil ile kutlayın. Kazanmak için düşman takımda Rubick'in olduğu 12 farklı maç kazanın.
Hook Serisi Sayacı
Pudge her arka arkaya ıskalamadan kanca vuruşu yaptığı zaman, Pudge'ın Kanca Serisi Sayacı üzerinde belirecektir. Ama kancalarınızı indirirken dikkatli olun. Pudge her ne kadar her başarılı kanca vuruşuyla heyecanlanıyor ve bunu kutlayan bayraklar ortaya çıkıyor olsa da etini ve başarılı vuruş serisini kaybetmeyi hiç hoş karşılamaz.
Gizemli Eşyanın İçerdikleri:
Kuşanıldığında bu öğe aşağıdaki özel yükseltmeleri PUDGE'a sağlar
- Yeni temel modeli, doku ve özel sütun -
- Şunlar için yepyeni animasyonlar: Ekipman, nadir bekleme pozları, uzun ve kısa mesafe Dismember, kanca serileri ve dahası -
- Kanca serileri için özel dönüm noktası efektleri -
- Farklı kahramanlar için özel Dismember et efektleri -
- Yüzlerce yeni yanıta sahip değiştirilmiş ses -
- Özel kahraman portresi, yetenek ve mini harita simgeleri -
- Yepyeni "Güzel Şeylere Geçelim!" -
- Alternatif açılabilir 'Büyük Kanca' stili -
- Özel ifade -
- 4 Mayıs 2018 tarihinden önce yapılan bütün satın alımlarda "Engin" öğe kalitesi -
Şimdi Satın Alın