Feast of Abscession
Оновлення

Сковане в доброзичливості, відроджене у крові…

Багато століть тому рамаська жриця Крелла скувала незламний гак на ланцюгу, щоби зупинити наймогутніших слуг Мертвого Бога. Але Мертвий Бог став занадто сильним навіть для легендарних чар Крелли. Одержимі музикою Плакальника ланцюги покинули свою власницю та почали руйнувати рідну землю Крелли за наказом Мертвого Бога. Тепер, коли їхнє жахливе завдання виконане, ланцюги присягнулися служити новому майстру… та насолоджуватися роботою м’ясника.

Стиль 2
Grand Abscession
Відсвяткуйте невелику перевагу Пуджа у минулорічному змаганні проти Рубіка — розблокуйте додатковий стиль, що присвячений Великому Магу. Для цього виграйте 12 ігор проти Рубіка у ворожій команді.
Лічильник серій успішних гаків
Якщо влучити гаком у ціль без промахів кілька разів поспіль, то над Pudge з’явиться відповідний лічильник. Проте будьте обачні. Не дивлячись на те, що Pudge з кожним влученням стає все збудженішим, а лічильник — все більшим, Pudge не зрадіє промаху і втраті своєї серії влучень.
Таємний предмет містить:
Коли споряджений, цей елемент надає наступні користувацькі покращення для PUDGE
- Нові базова модель, текстури та особливий п’єдестал -
- Повністю нові анімації спорядження, бігу, бездіяльності, застосування Dismember зблизька та здалеку, серії влучень гаком та інше -
- Особливі ефекти під час серії влучень гаком -
- Особливі ефекти плоті при застосуванні Dismember на різних героях -
- Зміна озвучки із сотнями нових голосів -
- Особливі портрет героя, піктограми здібностей та мінімапи -
- Повністю нове кепкування -
- Додатковий розблоковуваний стиль -
- Особливі смайлики -
- Якість предмета Exalted за умови придбання до 4 травня -
Купити зараз